Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 12/4/2019 at 2:36 ΜΜ, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Π γυμναστικη ουτε μπανιο δν προλαβαινω να κανω....μπραβο σου ρε σου με 2 κ οσονουπω με 3μωρα κ βρισκεις χρονο...εγω απο γυμναστικη μονο βαρυ κανω με την μικρη χαχαχαχαχ!!!!

Καλημερα σε ολες!!

Όχι βρε συ τώρα δεν κάνω γυμναστική κ σίγουρα κάνα 3μηνο μετά αφού γεννήσω,αλλά λίγο κοιλιακούς ή περπάτημα με το καρότσι θα κάνω..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

Όχι βρε συ τώρα δεν κάνω γυμναστική κ σίγουρα κάνα 3μηνο μετά αφού γεννήσω,αλλά λίγο κοιλιακούς ή περπάτημα με το καρότσι θα κάνω..

Χαχαχχαχα ειναι το μονο σιγουρο αυτο!!!! Πως πας εσυ πλησιαζεις;;; απο πονακια;;

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Αααααα σε ωραία φαση είσαι! Καταλαβαίνεις και την εγκυμοσύνη αλλά δεν έχεις βαρύνει κιόλας! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και ενα γερό μωρακι εύχομαι κορίτσι μου!

Τα μεγάλα πνεύματα παιδι μου, τι να λέμε τώρα! Καλά είμαστε κοριτσάκι μου, τρέχω και δεν φτανω! Αλλά ευτυχώς είναι τόσο ήσυχο το χοντροπατατακι μου που δεν με κουράζει καθόλου! Εσύ κιντερ έκπληξη τώρα ε;;;; άντε, δεν βλέπω την ωρα να ξεμπουκαρει ο ροκας μας!!!

Μπράβο ρε συ μεγάλη δουλειά που είναι ήσυχος ο μικρούλης. Οπως το λες κιντερ έκπληξη και hard rock φωνή!! χαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mama16 είπε:

Μην αγχώνεσαι για το δεύτερο, την ώρα της καισαρικής θα είσαι καλύτερα κ απ' τη στιγμή που δεν πονεσες στην πρώτη δεν θα πονέσεις ούτε στη δεύτερη!!!!

Κ εμάς χειμώνα έχει... Το πρωί ήταν καλά, τώρα άλλαξε ο καιρός!!! Τι κάνει το μωράκι σου???

Καλά είναι η Κούκλα μου κλείνει τριών μηνών σήμερα!!

Just now, vaso_mpempis είπε:

μπααα και Νέα Ερυθραία δεν μας έκανε πολύ τη χάρη..

 πάλι μαυρίλα!

Κουράστηκα...

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Beboula25 είπε:

Μπράβο ρε συ μεγάλη δουλειά που είναι ήσυχος ο μικρούλης. Οπως το λες κιντερ έκπληξη και hard rock φωνή!! χαχαχα

Αφού για να καταλάβεις έβγαλε 2 δόντια μαζί και δεν κατάλαβα τι έγινε! Το περνάει αξιοπρεπεστατα το καμάρι μου! Είναι τόσο καλουλης που ψηνομαι να πάω και για την κόρη! Αχχαχαχαχαχα


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Αααααα σε ωραία φαση είσαι! Καταλαβαίνεις και την εγκυμοσύνη αλλά δεν έχεις βαρύνει κιόλας! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και ενα γερό μωρακι εύχομαι κορίτσι μου!

Τα μεγάλα πνεύματα παιδι μου, τι να λέμε τώρα! Καλά είμαστε κοριτσάκι μου, τρέχω και δεν φτανω! Αλλά ευτυχώς είναι τόσο ήσυχο το χοντροπατατακι μου που δεν με κουράζει καθόλου! Εσύ κιντερ έκπληξη τώρα ε;;;; άντε, δεν βλέπω την ωρα να ξεμπουκαρει ο ροκας μας!!!

Αμήν!Ευχαριστώ πολύ πολύ γλυκό μου κορίτσι!Να χαίρεσαι την οικογένειά σου γλυκιά μου!

Just now, Smile89 είπε:

Καλά είναι η Κούκλα μου κλείνει τριών μηνών σήμερα!!

Κουράστηκα...

Τι όμορφα!Να την χαίρεσαι κοριτσάκι μου!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Αμήν!Ευχαριστώ πολύ πολύ γλυκό μου κορίτσι!Να χαίρεσαι την οικογένειά σου γλυκιά μου!

Τι όμορφα!Να την χαίρεσαι κοριτσάκι μου!

Ευχαριστώ πολύ!!!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Ναι είναι μουδιασμενη λίγο αυτό δεν με αγχωσε..

Σου έφυγε ή το έχεις ακόμα;

Ακομα το εχω..

Σε μικροτερο βαθμο ομως, σιγα σιγα υποχωρει.


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχχαχα ειναι το μονο σιγουρο αυτο!!!! Πως πας εσυ πλησιαζεις;;; απο πονακια;;

έχω απλά έχω πχ για 1 ώρα συχνά κ μετά σταματάνε,τώρα θα δούμε...στην ουσία αυτή η βδομάδα έμεινε,αλλιώς μπαίνω Μ.Τρίτη 

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

έχω απλά έχω πχ για 1 ώρα συχνά κ μετά σταματάνε,τώρα θα δούμε...στην ουσία αυτή η βδομάδα έμεινε,αλλιώς μπαίνω Μ.Τρίτη 

Ααα τελεια σε 1εβδομαδα θα κρατας τ ζουζουνακι σ αγγαλια!!!! Με το καλο!!!

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Αφού για να καταλάβεις έβγαλε 2 δόντια μαζί και δεν κατάλαβα τι έγινε! Το περνάει αξιοπρεπεστατα το καμάρι μου! Είναι τόσο καλουλης που ψηνομαι να πάω και για την κόρη! Αχχαχαχαχαχα

Λέγε;; Αντε με το καλό για ξεκινα!! Χαχαχα 

Πάντως ναι κυριος το αντρακι σου μπράβο του ειλικρινά δεν μασάει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Beboula25 είπε:

Λέγε;; Αντε με το καλό για ξεκινα!! Χαχαχα 

Πάντως ναι κυριος το αντρακι σου μπράβο του ειλικρινά δεν μασάει!

Εντάξει, ψηνομαι είπα, όχι οτι θα το κάνω και άμεσα! Αχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, mama16 είπε:

Μην αγχώνεσαι για το δεύτερο, την ώρα της καισαρικής θα είσαι καλύτερα κ απ' τη στιγμή που δεν πονεσες στην πρώτη δεν θα πονέσεις ούτε στη δεύτερη!!!!

Κ εμάς χειμώνα έχει... Το πρωί ήταν καλά, τώρα άλλαξε ο καιρός!!! Τι κάνει το μωράκι σου???

Λένε ότι όσες καισαρικές κάνεις πονάς και πιο πολύ..δεν ξέρω τι ισχύει..

Μέχρι στιγμής δεν θέλω δεύτερο παιδάκι εξάλλου τώρα γέννησα αλλά αλήθεια μόνο με την σκέψη τρέμω...ενώ είχα δύσκολη εγκυμοσύνη δεν με τρομάζει αυτό..η κάθε εγκυμοσύνη είναι και διαφορετική αλλά την γέννα την τρέμω..μπορεί σε δύο χρόνια βέβαια να λέω αλλα:-P


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...