Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Καλημέρα. Ελπίζω όταν έρθει ο μπέμπης να το κόψω (μάλλον δεν θα έχω επιλογή) αλλά είμαι ήδη στο λαπτοπ και δουλευώ σε άδεια!

Ειλικρινά ζορίζομαι πολύ να αφήσω τα πράγματα να πάρουν το δρόμο τους...

  • Μου αρέσει 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Just now, Kpp83 είπε:

@happysmile Σε ποια εβδομάδα είσαι? Μην ανησυχείς κάτσε στο αριστερό πλάι, φάε και ενα γλυκάκι και θα σου δώσει να καταλάβεις!

Τεταρτη μπαινω στην 26 δουλεια ειμαι τωρα εφαγα μπαρα δημητριακων αλλα τπτ ο κυριος λιγα πραγματα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Τεταρτη μπαινω στην 26 δουλεια ειμαι τωρα εφαγα μπαρα δημητριακων αλλα τπτ ο κυριος λιγα πραγματα..

Πιες ενα ποτηρι κρυο νερο κ ξαπλωσε στο πλαι...ετσι μ ειπε η γιατρος κ η μαια στο εξωτερικο π ημουν...Ετσι ξυπνανε τα μπεμπακια ειτε με γλυκο οκως ειπε το κοριτσι μας πιο πανω... Καλημέρα βροχερη...

Link to comment
Share on other sites

@happysmile ειναι νωρίς ακόμα για να μετας κινήσεις και ειδικά όρθια ή καθιστή. Στην εβδομάδα σου στη δουλειά σχεδόν ποτέ δεν κλωτσούσε. Με το που γυρναγα σπίτι το βράδυ άρχιζε το πάρτυ. 


IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

@happysmile ειναι νωρίς ακόμα για να μετας κινήσεις και ειδικά όρθια ή καθιστή. Στην εβδομάδα σου στη δουλειά σχεδόν ποτέ δεν κλωτσούσε. Με το που γυρναγα σπίτι το βράδυ άρχιζε το πάρτυ. 

Ναι ε???με χει συνηθισει αλλιως η αληθεια ειναι!!την πεμπτη εχω γιατρο επιτελους αιωνας μου φανηκε..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια εγω σμρ εχω μια αλλη ανησυχια...πριν μεινω εγκυος ειχα βγαλει ενα σπυρί τύπου γυρισμενης τριχας ανάμεσα στο μπουτι κ λιγο προς το σημειο εκεινο το οποιο ενιοτε άνοιγε σααν πληγη κ αλλωτε εκλεινε...απ τη στιγμή π εμεινα εγκυος κατα δια μαγειας εφυγε...τωρα ομως απο χθες εχω μια ενόχληση παλι κ βλεπω πως επανηλθε σαν πριξιμοσε εκεινο το σημειο παλι....κ εχω φρικαρει..μπορει αυτο να επιρεασει σε κάτι??

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Καλημερα κοριτσια μου καλη εβδομαδα!πως ειστε?εγω αγχωμενη ο μικρος απο χτες πολυ φρονιμος ελαχιστες κλωτσιές κ εχω φρικαρει απο αγχος!

Σημασία έχει ότι κλωτσάει. Όχι πόσες φορές. Δεν μπορεί να είναι κάθε μέρα το ίδιο. Και εμένα ήσυχος είναι  τελευταία μια κλωτσιά εδώ μια εκεί ενώ μια βδομάδα πριν ένιωθα ότι σίγουρα έκανε πάρτυ στην κοιλιά μου. Δεν σημαίνει ότι με τις πολλές κλωτσιές είναι πιο καλά. Πάρε το απογευμα το γιατρο σου και ρώτα τον για να νιώσεις καλύτερα όμως. Να μην έχεις άγχος μέχρι την Πέμπτη. Και αν δεν μπορείς να περιμένεις κάνε το ραντεβού σου πιο σύντομα. 

  • Μου αρέσει 2

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Καλημερα κοριτσια μου καλη εβδομαδα!πως ειστε?εγω αγχωμενη ο μικρος απο χτες πολυ φρονιμος ελαχιστες κλωτσιές κ εχω φρικαρει απο αγχος!

θα έλεγα να το πεις στον γιατρό σου για να σε καθησυχάσει και να ηρεμήσεις, όμως κι εγώ πιστεύω δεν είναι τίποτα. εμένα είναι συνέχεια ετσι και σπάνια είναι υπερκινητικός. (χτες τον ειδα παλι και εναι μια χαρα ολα :x)

Δεν είναι κάθε μέρα ίδια, έχει να κάνει με το μωρο και με μας.. Πόσο κοιραζόμαστε, πόσο νευρικές είμαστε, αν έχουμε φάει, αν αν αν..

Επίσης πιστεύω ότι είσαι σε μικρή εβδομάδα ακόμα.. Δεν χρειάζεται να κάθεσαι να το παρακολουθείς όλη μερα αρκεί που τον νιώθεις καθημερινά.

Καλημέρα σε όλες τις μανούλες:)

@Kpp83 Αν θυμαμαι είναι η πρώτη φορά που σταματάς δουλειά μετά από χρόνια! πιστεύω είναι η συνήθεια που σ έβαλε να κάτσεις να δουλεύεις στην άδεια σου και είναι λογικό!

αν αυτο θες να κανεις ειναι ενταξει.

εμενα με εχει πιάσει έντονα η επιθυμία να πάω διακοπές κάπου χαχαχααχααχ

ας κάνουμε ότι θέλουμε τωρα που μπορούμε γιατί ο χρόνος μας μετά θα είναι ελάχιστος όταν θα έρθουν τα μικρακια!!!

  • Μου αρέσει 3

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...