Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 minutes ago, Blue Velvet said:

      Όταν έπεσε από το 29 στο 7,είχες σταματήσει τα φάρμακα?Εμένα μου είπε να τα πάρω σήμερα και αύριο να κάνω τη χοριακη.

      Έχεις δίκιο,καλύτερα που σταμάτησε τώρα και δεν παλινδρομησε πιο μετά.Ετσι κ αλλιώς δεν το πίστεψα,δεν ξέρω γιατί..Ελπίζω να ήταν απλά θέμα τύχης και να μην ήταν υγιές το έμβρυο και να μην φταίει κάτι στη μήτρα.Εχω ένα ακόμα,θα κάνω εμβρυομεταφορά μόλις μου πει ο γιατρός ότι είναι όλα οκ

      Συνέχισα να παίρνω τα φάρμακα μέχρι να επαναλάβω τη χοριακή. Μετά ήταν πλέον ξεκάθαρο. 

      Είναι ο φόβος μας πιστεύω, εγώ κάθε φορά που πήγαινα στον γιατρό μετά από όλα αυτά φοβόμουν κ είχα την αίσθηση ότι κάτι πάει στραβά. Νομίζω είναι φυσιολογικό, όταν περάσεις κάποια τραυματικα γεγονότα. 

      Ναι σίγουρα θα σε κατευθύνει ο γιατρός σου. Έχεις κατεψυγμένα έμβρυα?

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Just now, happysmile είπε:

Κοριτσια ξερετε τι ποσο παιρνουμε για ατο εξάμηνο του οαεδ?

Νομίζω τον κατώτατο βασικό. 

Just now, Giosotpk είπε:

Εγώ είμαι το νινι της παρέας 27 είμαι εγώ ... 

@Anna17 νεα πεθερά θα έχει ο γιος σου ... 

Βλέπω χαμός γίνεται όλοι ψαχνομαστε να τα παντρέψουμε χαχαχχαχα .... 

Οπότε τώρα ποιος έχει συμπεθεριαση με.ποιον και ποια μωράκια είναι ακόμα.ελευθερα ?  

Εμείς βαφτίσια λέμε για Πάσχα ο άντρας μου βασικά εγώ θα τα ήθελα τα φώτα αν γίνονται ... 

Λοιπόν, μέχρι στιγμής οι @Giosotpk και @Anna17 ένα συμπεθεριο. Η @Μαρίτσα10 με τις @Elen211 και @happysmile. Η @Luckystars με την @Γλυκερια123 και εγώ με την @demmikot

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γινομαι 25 σε 2 μηνες!!!! @Luckystars ειπαμε ειμαστε αντρες και κραταμε το λογο μας στις ηλικιες θα κολλησουμε;(με τον αντρα μου εχω 13 χρονια διαφορα:P) ..δε χαλαμε ετσι τα συμπεθερια ειδικα αν προκειται και για τετοια νυφη και τετοια πεθερα...

Δαμιανος και Φιλιππος ειναι τελεια ονοματα!!! Εμεις μαλλον Αντρεας του παππου μας..εγω ηθελα ασχετα ονοματα αλλα ο αντρας μου κλασικα πατροπαραδοτα...τελοσπαντων..μαλλον πρωτη πρωτη θα την κανω τη βαφτιση....για να δουνε

  • Μου αρέσει 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Κ εμείς λέγαμε να κάνουμε βάπτιση νωρίς αλλά η κουμπάρα έχει παντρευτεί με πολιτικό...οπότε θα περιμένουμε το Μάιο να κάνει τον θρησκευτικό για να μπορέσει να γίνει νονά.


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρίτσα10 είπε:

Εγώ θα πάρω τον Δαμιανό κ τώρα πρέπει να βρω κ τον δεύτερο γαμπρό χαχα! 

 

Εγώ για καλοκαίρι λέω Ιούνιο ή Ιούλιο η βάπτιση.

Μαριτσααααααα ξεχασες την συμφωνια μας???εδω σου χω τον γαμπρο καλε μην μ κανεις τετοια ο γιος μου περιμενει να δει την νυφη καλε!!!θα ρθετε εδω στο νησι να κανετε τα μπανακια σας παντου θα την παμε την πριγκιπισσα προικα οτι θες!!με στεναχωρησες!!!

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Γινομαι 25 σε 2 μηνες!!!! @Luckystars ειπαμε ειμαστε αντρες και κραταμε το λογο μας στις ηλικιες θα κολλησουμε;(με τον αντρα μου εχω 13 χρονια διαφορα:P) ..δε χαλαμε ετσι τα συμπεθερια ειδικα αν προκειται και για τετοια νυφη και τετοια πεθερα...

Δαμιανος και Φιλιππος ειναι τελεια ονοματα!!! Εμεις μαλλον Αντρεας του παππου μας..εγω ηθελα ασχετα ονοματα αλλα ο αντρας μου κλασικα πατροπαραδοτα...τελοσπαντων..μαλλον πρωτη πρωτη θα την κανω τη βαφτιση....για να δουνε

Μα τι συμπεθέρα έχω εγώ!!!! Νο κομεν τ!

Αλήθεια θα το προσέχουμε το αντράκι σου, στα ωπα ωπα θα τον έχει το κορίτσι μου;):D

Κα έχω να προσθέσω πολύ όμορφο όνομα θα έχει το αντράκι σου! 

Link to comment
Share on other sites

@Elenit συμπεθέρα μου 17 Ιουλίου γεννηθηκαμε της Αγίας Μαρίνης. εσύ; Νεότατη είσαι.. δηλαδή οι περισσότερες εδώ. Μπράβο κορίτσια που γίνατε νέες μανουλες. Εμένα όταν ήθελα  να γίνω μάνα ήρθαν τα capital controls κ έτσι το αναβαλλαμε. Είχα πολύ αβέβαιη δουλεια..

Εγώ κλείνω τα 35 τον Δεκέμβριο. Αιγωκερακι είμαι συμπεθέρα σε νιώθω λίγο.. εντάξει ο άντρας μου αν κ δεν έχει τίποτα από παρθένο έχει σπάσει όλα τα ρεκόρ μικροφοβικου... Μετά την @Luckystars εγώ είμαι η πιο γιαγιά..

  • Χαχα 1

Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Μαριτσααααααα ξεχασες την συμφωνια μας???εδω σου χω τον γαμπρο καλε μην μ κανεις τετοια ο γιος μου περιμενει να δει την νυφη καλε!!!θα ρθετε εδω στο νησι να κανετε τα μπανακια σας παντου θα την παμε την πριγκιπισσα προικα οτι θες!!με στεναχωρησες!!!

Καλέ μην ταράζεσαι! Έχω κ άλλη κόρη δεν την έδωσα πουθενά! Αν του αρέσει του γαμπρού να την πάρει να γίνει νησιωτισσα! 

  • Χαχα 1

POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, demmikot είπε:

@Elenit συμπεθέρα μου 17 Ιουλίου γεννηθηκαμε της Αγίας Μαρίνης. εσύ; Νεότατη είσαι.. δηλαδή οι περισσότερες εδώ. Μπράβο κορίτσια που γίνατε νέες μανουλες. Εμένα όταν ήθελα  να γίνω μάνα ήρθαν τα capital controls κ έτσι το αναβαλλαμε. Είχα πολύ αβέβαιη δουλεια..

Εγώ κλείνω τα 35 τον Δεκέμβριο. Αιγωκερακι είμαι συμπεθέρα σε νιώθω λίγο.. εντάξει ο άντρας μου αν κ δεν έχει τίποτα από παρθένο έχει σπάσει όλα τα ρεκόρ μικροφοβικου... Μετά την @Luckystars εγώ είμαι η πιο γιαγιά..

Εμείς γεννηθηκαμε στις 19, της Αγίας Μακρίνης (δεν ήξερα καν ότι υπάρχει)! Μια χαρά, μας ρίχνετε και δύο μερουλες! Όχι τίποτα άλλο, μην μας λένε και τεκνατζουδες! :-P

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει έχω λιώσει με όλο το συμπεθεριο χαχαχαχα .... :-D

πιο κοριτσάκι έμεινε ελεύθερο για το αγοράκι της @Elenpap

Εννοείται πως όλες θα παρευρεθούμε στο γάμο όλων.... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και εμείς Μάιο θα κάνουμε την βάπτιση. Εγώ ήθελα Ιούνιο να είναι και τα γενέθλια του μαζί αλλά επειδή η μητέρα μου και ο πεθερός μου θα λείπουν θα γίνει Μαιο. Μάλιστα επειδή η κουμπάρα μπορεί συγκεκριμένες ημερομηνίες θα πάω αυτή την εβδομάδα να κλείσω την εκκλησία. Θα προτιμούσα να γίνει άμεσα και εγώ αλλά μέσα στο χειμώνα δεν θέλω μην μου κρυώσει. Προβλήματα με τα μαλλια δεν έχω. Είναι πολύ λίγα. 

 

  • Μου αρέσει 1

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Elenit στις 19 έχει γενέθλια ο μπαμπάς του γαμπρού.. εντάξει νύφη κ πεθερός μαζί γενέθλια. Φουλ του καρκίνου..

Καλά κορίτσια εμείς έχουμε κάνει σε σύμφωνο συμβίωσης κ δεν βλέπω να βρίσκουμε παπά να μας τον βαπτίσει..


Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, demmikot είπε:

@Elenit στις 19 έχει γενέθλια ο μπαμπάς του γαμπρού.. εντάξει νύφη κ πεθερός μαζί γενέθλια. Φουλ του καρκίνου..

Καλά κορίτσια εμείς έχουμε κάνει σε σύμφωνο συμβίωσης κ δεν βλέπω να βρίσκουμε παπά να μας τον βαπτίσει..

Δεν έχει σημασία. Ο νονός πρέπει να είναι παντρεμένος με θρησκευτικό η ανύπαντρος


zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια, καλή εβδομάδα! 

Αντε σιγά σιγά αποχαιρετούμε τον Σεπτέμβριο! Μια γνωστή μου είπε άκουσε ότι μετά την 28η Οκτωβρίου θα έχουμε χιόνια, αν ισχύσει, ας εκμεταλλευτουμε τις όμορφες demi ανοιξιατικαλοκαιρινές ημέρες! 

Πως ήταν το βράδυ σας; 

Link to comment
Share on other sites

@Anna17 είναι στην διακριτική ευχέρεια του παπά. Τώρα εμείς που βαπτισαμε ο παπάς δεν ζήτησε τίποτα από τους νονους.. έχω ακούσει ζευγάρια που παντρεύτηκαν με θρησκευτικό γιατί ο παπάς δεν τους βάπτιζε το παιδί. Καλά έχουν θέμα ακόμα και με τον πολιτικό γάμο όχι μόνο με το σύμφωνο.

 

Το βράδυ μας; Ξυπναγαμε ανά δύο ώρες τρώγαμε 10 λεπτά και μετά μιάμιση ώρα στην αγκαλιά της μαμάς με πάνω κάτω βόλτες στο διάδρομο και πολλές γουλιες. Την μια ώρα από την μιάμιση γκρινιαζε και έβγαζε γουλιες και την άλλη μισή ώρα προσπαθούσα να τον κοιμησω. Όταν κοιμόταν άλλη μισή ώρα αγκαλιά μου και μετά τον ακουμπούσα στην φωλιά που κοιμόταν για μιάμιση ώρα .. εγώ βέβαια δεν μπορούσα να αποκοιμηθω αμέσως με τόση στεναχώρια με τις γουλιες. Βγάζει όλο το γάλα που πίνει. Έχω ένα πάτωμα με λευκές βούλες παντού.

Καλή εβδομάδααα. Κάθε χρόνο λέω άντε να κάνει βαρύ χειμώνα να πάω για snowboard (γριά γριά αλλά ακόμα κρατάω) .. φέτος λέω Παναγία μου πως θα ζεστάνω το σπίτι και πως θα τον αλλάζω αν κάνει κρύο.  

Χριστούγεννα είναι η αγαπημένη μου περίοδο γιατί έχω και γενέθλια. Εγώ ψιλοστολιζω αλλά τώρα με το παιδί νομίζω θα κατεβάσω ότι στολίδι υπάρχει στα μαγαζιά.. ααα να ψάξω για χριστουγεννιάτικα ρουχαλακια του μπέμπη!!!


Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...