Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew said:

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

      Σου ευχόμαστε καλή επιτυχία !!!! 

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Ειμαι σιγουρη γι αυτο..!!!!ε η ειμαστε αντρες η οχι..τα τιμαμε τα παντελονια που φοραμε..εστω τα φορμακια.:P τελεια..τον κλεισαμε το γαμο..!!!

Πλακα πλακα για βαφτιση λετε τιποτα;;;εγω λεω πριν παω για δουλεια σιγουρα...θα ναι 8 μηνων..

Αχαχαχα δε μπορώ τρελαίνομαι! Τα τιμάτε συμπεθέρα μου, τα τιμάτε! Τέτοιο σοι θέλουμε  έξω καρδια:D

Δεν ξέρουμε ακόμα, εγώ θα ήθελα  από πολύ νωρίς αν είχα επιλογή! 

Just now, Elenpap είπε:

Εμείς για μάιο λέμε να κάνουμε τη βάφτιση, είναι κ ωραίος μήνας, θα ναι 10 μηνών.

Ωραίος μήνας όντως..... Πότε πέφτει άραγε το Πασχα το 2020;

Link to comment
Share on other sites

@Γλυκερια123 @Luckystars και εμείς κουμπάρα :D

 

@Anna17 συμπεθέρα θα την κάνω καλή μαγείρισσα μιας κ είναι φαγανος ο δικός σου ...θα στην παραδώσω καλή νοικοκυρά ...χαχαχαχα

 

Εμείς κορίτσια ούτε πεθερά ούτε την μάνα μου θα βγάλουμε ... Να σας πω πως έγινε ... Εμείς σκεφτόμασταν να την πούμε Λουκία στην εγκυμοσύνη αλλά δεν το είχαμε σίγουρο λέγαμε να την δούμε πρώτα κ όπως μας βγει ...

Και μια μέρα πριν γεννήσω που μου είχε πει ο γιατρός ότι αύριο θα μπω με τεχνικούς και ότι γίνει λέω του άντρα μου δεν κοιτάς τι γιορτή είναι αύριο κ αν είναι ... 

Και μου λέει ξέρεις τι γιορτή είναι αύριο ; Της Αγίας Λουκίας ...

Ε δεν θέλαμε παραπάνω μετά ...και έτσι όπως το υπολόγισα η γόνιμες μέρες ήταν του Αγίου Λουκά οπότε λέω τυχαίο δεν είναι ... Και έτσι βγήκε Λουκία .... 

 

 

  • Μου αρέσει 2

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς ειμαστε μελαμψα αγόρια ποια θα μας πάρει;; Καλά είμαστε λίγο γκρινιάρηδες αλλά θα στρώσουμε.. είμαστε και πολύ όμορφοι (λέει η μάνα κουκουβάγια).. @Elenit είσαι λευτερη ε;; Σου αρέσουν τα μελανουρια;

 

Για βάπτιση θέλω Μάιο αλλά η κουνιάδα μένει εξωτερικό και μπορεί μόνο Ιούνιο οπότε Ιούνιο μας βλέπω.. ελπίζω να μην έχω γυρίσει δουλεια! Εμείς θα το βγάλουμε του πεθερού αν και δεν μου αρέσει το όνομα. Θανάση τον λένε αλλά θα τον φωνάζουμε Θάνο.. σκέφτομαι καλά να είναι το βλαστάρι μου και το όνομα είναι το λιγότερο..

  • Μου αρέσει 2

Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμεις θα τον πουμε Φιλιππο κοριτσια κ μαρεσει παρα πολυ!!με το ονομα του τον φωναζουμε ηδη κ οτι υποκοριστικο υπαρχει κ εχουμε επινοησει μονοι μας βαφτιση λεω καλοκαιρι τελος Ιουλιου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, demmikot είπε:

Εμείς ειμαστε μελαμψα αγόρια ποια θα μας πάρει;; Καλά είμαστε λίγο γκρινιάρηδες αλλά θα στρώσουμε.. είμαστε και πολύ όμορφοι (λέει η μάνα κουκουβάγια).. @Elenit είσαι λευτερη ε;; Σου αρέσουν τα μελανουρια;

 

Για βάπτιση θέλω Μάιο αλλά η κουνιάδα μένει εξωτερικό και μπορεί μόνο Ιούνιο οπότε Ιούνιο μας βλέπω.. ελπίζω να μην έχω γυρίσει δουλεια! Εμείς θα το βγάλουμε του πεθερού αν και δεν μου αρέσει το όνομα. Θανάση τον λένε αλλά θα τον φωνάζουμε Θάνο.. σκέφτομαι καλά να είναι το βλαστάρι μου και το όνομα είναι το λιγότερο..

We do! Μας αρέσουν τα μελαμψα αγόρια! Μην αγχώνεσαι θα τον στρώσει η δικιά μου :-P Θάνος και Χριστίνα, ωραία ταιριάζει!  Γεια σου συμπεθέρα μου!

Εμείς για βάφτιση θέλουμε να το κανονίσουμε για το άμεσο μέλλον, για να μπορούμε να την κοινωναμε στην εκκλησία.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenit said:

We do! Μας αρέσουν τα μελαμψα αγόρια! Μην αγχώνεσαι θα τον στρώσει η δικιά μου :-P Θάνος και Χριστίνα, ωραία ταιριάζει!  Γεια σου συμπεθέρα μου!

Εμείς για βάφτιση θέλουμε να το κανονίσουμε για το άμεσο μέλλον, για να μπορούμε να την κοινωναμε στην εκκλησία.

Εντάξει κλείστηκε και αυτή η κουμπαρια.. συμπεθέρα εμένα μου είχε πει ο παπάς στην ευχή να τον βάπτισω μέχρι Χριστούγεννα για να είναι και πιο εύκολο για τον μικρό. Δεν είχε και άδικο.

@happysmile Φίλιππος ήθελα και εγώ άσε.. έφαγα πόρτα όμως.. τέλειο ονομα ναι !!


Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ε Ένα κοριτσάκι από τη  @Μαρίτσα10 έχω κλείσει εγώ..  Μην με ξεχάσει..  Είναι πολύ όμορφο το παιδί μου και θα έχει και καλή προίκα! Όνομα δεν θα έχει πολύ ωραίο αλλά θα βρω υποκοριστικό που θα μου πάει...  Χαχαχα Δαμιανός θα είναι ο μπέμπης..  Είναι τάμα του άντρα μου εδώ και 20 χρόνια και είχα τις αντιρρήσεις  μου αλλά το τεστ εγκυμοσύνης το έκανα 4 μέρες πριν την περίοδο, απόγευμα και για πλάκα καθώς δεν πίστευα ότι ήμουν έγκυος αλλά είχα 4 τεστ της hometest που έληγαν και είπα να τα κάνω αντί να τα πετάξω και φυσικά ήταν θετικά και εκείνη την ημέρα ήταν των αγίων αναργυρων (Κοσμά και Δαμιανου)  οπότε είπα ότι σίγουρα θα πάρει το όνομα του ταματος...  Προσπάθησα για Κοσμάς αλλά δεν το δεχόταν..  Θα διαλέξω το επόμενο εγώ! Χαχαχα 

Κορίτσια τι ηλικίες έχετε? Εγώ είμαι 30

 

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 2

Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

@happysmile τέλειο ονομα

@demmikot γιατί μαρη δεν σ αρέσει το Θανάσης. Πολύ ωραίο είναι και δεν είναι και πολυφορεμενο

@Elen211 εμένα μου αρέσουν τα ασυνήθιστα ονόματα. Και στο μέλλον θα δεις και εσύ ότι είναι ωραίο να ξεχωρίζει. 

Εγώ 32 γίνομαι σε 2 μήνες. 


zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


30 κ γω εγω εμαθα οτι ειμαι εγκυος στην γιορτη του πεθερου μου 14 νοεμβριου!καραμπινατος φιλιππος!

Just now, Elenit είπε:

30 κι εγώ! Τα έκλεισα στις 6 του Σεπτέμβρη. Παρθενακι.. Καταλαβαίνετε τι γίνεται με τη μικροβιοφοβια! :roll:

@demmikot συμπεθέρα θύμισε μου, στις 20 Ιουλίου γεννηθηκατε;

Κ γω στις 20 σεπτεμβρη σε νιωθω απόλυτα!!!χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ουουουου, παίζει να είμαι η γιαγιά του φόρουμ 

40++:D

Συμπεθέρα μουυυυ @Γλυκερια123 δεν πιστεύω να μου χαλάσεις το συμπεθεριο λόγω ηλικίας μου;;;;; :DΘα είμαι καλή πεθερουλα, θα τον προσέχω τον γιόκα σου;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι το νινι της παρέας 27 είμαι εγώ ... 

@Anna17 νεα πεθερά θα έχει ο γιος σου ... 

Βλέπω χαμός γίνεται όλοι ψαχνομαστε να τα παντρέψουμε χαχαχχαχα .... 

Οπότε τώρα ποιος έχει συμπεθεριαση με.ποιον και ποια μωράκια είναι ακόμα.ελευθερα ?  

Εμείς βαφτίσια λέμε για Πάσχα ο άντρας μου βασικά εγώ θα τα ήθελα τα φώτα αν γίνονται ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...