Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

2 ώρες πρίν, demmikot είπε:

Είναι καλή κινεζια αυτή γιατί είναι xiaomi.. έτσι θέλω δηλαδή να πιστεύω :)

 

καλημερσ κόρες πως είστε; Εγώ σήμερα όλο το βράδυ τον είχα πάνω μου και έκλεισε λίγο το ματάκι μου και εμένα. Επίσης σήμερα ήρθε η γυναίκα να μας καθαρίσει. Έρχεται μια φορά το μήνα και πάλι καλά που βρήκα μια γιατί ποιος θα τα έκανε δεν ξερω. Ο άντρας μου είχε γίνει 100 κομμάτια καλύτερα αν αμέ βοηθάει με το παιδί πάρε να κάνει τις βεράντες!!

Πιστεύω πως αν δεν είχαμε τους άντρες μας θα τα είχαμε παίξει κυριολεκτικά ... 

Εγώ δεν το περίμενα να έκανε τόσες πολλές δουλειές ο δικός μου ...πριν δεν τον άφηνα γιατί ειμαι λίγο κάπως με της δουλειές του σπιτιού θέλω να της κάνω με το δικό μου χεράκι γι'αυτό και δεν μπορώ να βάλω γυναίκα να μου καθαρίσει το σπίτι ... 

Μπράβο σε όλους τους μπαμπάδες που κάνουν τον δικό τους αγώνα κ αυτή ... 

  • Μου αρέσει 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσαρες τι κανετε;;συμφωνω κι επαυξανω..παλι καλα που εχουμε τους αντρες μας γιατι αλλιως δεν ξερω τι θα γινοταν..απορω παλια που οι γυναικες ηταν μονες τους κανανε 10 παιδια και βοηθεια μηδεν και τα θελανε κι ολα στο χερι οι πασαδες..χαχαχ ο πυρετος μας επεσε ολα καλα μας εφυγε και η κοκκινιλα και το πρηξιμο..πηρα και το γιατρο τηλ και μου πε οτι 37 με 37.5 δεν ειναι πυρετος απο 38 και πανω...τελοσπαντων...κατα τ αλλα ενω το βραδυ κοιμαται κανονικα ολη τη μερα δεν κοιμαται και αν κοιμηθει πρεπει να ναι πανω μου...εν τω μεταξυ ο αντρας μου δεν πολυκαταλαβαινει τι θελει ο μικρος ασε που αμα τον παιρνει αρχιζει να με ψαχνει οποτε παλι σε μενα καταληγει..οι δικοι σας αντρες μπορουν να κουμανταρουν τα μωρα;καταλαβαινουν τι θελουν;

@Elenit καμια μαμα πεθερα αδερφη καποιον τελοσπαντων να σε βοηθησει με το σπιτι δεν εχεις;


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσι και εγώ δεν ήθελα γυναίκα γιατί ήθελα να γίνονται όλα όπως τα θέλω εγώ αλλά δεν βγαίνει. 4 μήνες στο κρεβάτι στην εγκυμοσύνη τους δύο πρώτους τα έκανε όλα ο άντρας μου που είναι ψυρρας..βδεν φαντάζεστε για άντρα δεν υπάρχει αυτό. Βέβαια έχει κ μια μικρόφοβια άρα νιώθετε τι καθάρισμα κάνει. Γενικα με ένα οινόπνευμα είναι. Αλλά τα είχε παίξει και αυτός οπότε βρήκαμε μια καλή για μια φορά το μήνα έστω τα πολλά.

Καλέ τι να κουμαντάρει τις καθημερινές άντε κάνα τέταρτο τον κρατάει που κάνω ένα μπάνιο και τα σκ μαχ μια ώρα.. οοοολβ την άλλη μέρα είναι αγκαλιά μου


Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Γλυκερια123 είπε:

Κοριτσαρες τι κανετε;;συμφωνω κι επαυξανω..παλι καλα που εχουμε τους αντρες μας γιατι αλλιως δεν ξερω τι θα γινοταν..απορω παλια που οι γυναικες ηταν μονες τους κανανε 10 παιδια και βοηθεια μηδεν και τα θελανε κι ολα στο χερι οι πασαδες..χαχαχ ο πυρετος μας επεσε ολα καλα μας εφυγε και η κοκκινιλα και το πρηξιμο..πηρα και το γιατρο τηλ και μου πε οτι 37 με 37.5 δεν ειναι πυρετος απο 38 και πανω...τελοσπαντων...κατα τ αλλα ενω το βραδυ κοιμαται κανονικα ολη τη μερα δεν κοιμαται και αν κοιμηθει πρεπει να ναι πανω μου...εν τω μεταξυ ο αντρας μου δεν πολυκαταλαβαινει τι θελει ο μικρος ασε που αμα τον παιρνει αρχιζει να με ψαχνει οποτε παλι σε μενα καταληγει..οι δικοι σας αντρες μπορουν να κουμανταρουν τα μωρα;καταλαβαινουν τι θελουν;

@Elenit καμια μαμα πεθερα αδερφη καποιον τελοσπαντων να σε βοηθησει με το σπιτι δεν εχεις;

Οι δικοί μου μένουν επαρχία οπότε όχι.. Η πεθερά μου δεν μπορεί να κάνει ούτε τα δικά της. Κι η κόρη της που γέννησε λίγο μετά από μένα, γυναίκα παίρνει.

Εμένα κάποιες φορές καταλαβαίνει τι θέλει, κάποιες όχι. Κυρίως όχι. 

@demmikot τι ζώδιο είναι ο συμπέθερος;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα καταλαβαίνει ευτυχώς και μάλιστα κάνει και παραπάνω.. μου τα προτείνει μόνη της.. σήμερα επειδή της είπα να μην σιδερωσει γιατί ήταν άπειρα τα ρούχα και δεν θα προλάβαινε τα βασικά να κάνει μου είπε και έκανε τις πόρτες και τις ντουλάπες.. εγώ την λέω σίφουνα τα κάνει όλα τσακ μπαμ..

@Elenit καρκίνος είναι με ωροσκόπο ζυγό.. του λέω δεν παίζει έχεις παρθένο μέσα σου εσύ απλά δεν στο έχουν πει..

 


Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, demmikot είπε:

Εμένα καταλαβαίνει ευτυχώς και μάλιστα κάνει και παραπάνω.. μου τα προτείνει μόνη της.. σήμερα επειδή της είπα να μην σιδερωσει γιατί ήταν άπειρα τα ρούχα και δεν θα προλάβαινε τα βασικά να κάνει μου είπε και έκανε τις πόρτες και τις ντουλάπες.. εγώ την λέω σίφουνα τα κάνει όλα τσακ μπαμ..

@Elenit καρκίνος είναι με ωροσκόπο ζυγό.. του λέω δεν παίζει έχεις παρθένο μέσα σου εσύ απλά δεν στο έχουν πει..

 

Καλε, ίδιο ζώδιο και ωροσκόπο με τη νύφη! Θα τρελαθώ!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα κορίτσια την κρατάει παίζουνε γελάνε μέχρι εκεί ...μου το που γκρινιάξει η μικρή για πότε είναι δίπλα μου τα δύο τους δεν ξέρω .... 

Άσε που τον πιάνει και κρύος ιδρώτας .... 

 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πιο σημαντικο απτο να ναι ενεργος ο μπαμπας δν υπαρχει εμενα τα κανει ολα του αφηνω τον μικρο για να βγω αφοβα κ τα δυσκολα τα κανει εκεινος!σταγονες αποτελ να δωσει εκεινος οταν καναμε το εμβόλιο!να κοψει νυχια οταν χρειαστηκε κλισμα εκεινος κοιμησει ειδικα οταν ο μικρος κλαίει πολυ εγω σηκωνω χερια δν μπορω θολωνει το μυαλο μου πιο πολυ φοβαμαι εγω μην μεινω μονη με μωρο το βραδυ παρα εκεινος!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Elenit είπε:

Καλε, ίδιο ζώδιο και ωροσκόπο με τη νύφη! Θα τρελαθώ!λ 

Κι εμένα ο μικρός καρκίνος με ζυγό είναι..  Μήπως κάνουμε κάτι λάθος και βγαίνουν όλα έτσι? Χαχαχα

Εμένα έρχεται η πεθερά μου και με βοηθάει στις δουλειές αλλά δεν κάνει πολλά πολλά..  Οπότε κι εγώ  έχω κλείσει γυναίκα να έρθει από βδομάδα να κάνουμε ντουλάπια, παντζούρια και μπάνιο. 

Ο δικός μας ο μπαμπάς... νομίζει ότι καταλαβαίνει τι θέλει ο μπέμπης μέχρι που μου τον εκνευρίζει και μετά κάνω μισή ώρα να τον ηρεμήσω!! Μετά εκνευρίζομαι Κι εγώ και θέλω πάρα πολύ να φωνάξω στον μπαμπά μας "κάνε ότι σου λέω, μην φας καμια"  αλλά δεν το λέω..  Μετά μου περνάνε τα νεύρα και τον αγαπάω πάλι..  Ειδικά όταν σκύβει το κεφάλι και δείχνει ότι έχει καταλάβει ότι η μανούλα ξέρει..... 

  • Χαχα 4

Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Πιο σημαντικο απτο να ναι ενεργος ο μπαμπας δν υπαρχει εμενα τα κανει ολα του αφηνω τον μικρο για να βγω αφοβα κ τα δυσκολα τα κανει εκεινος!σταγονες αποτελ να δωσει εκεινος οταν καναμε το εμβόλιο!να κοψει νυχια οταν χρειαστηκε κλισμα εκεινος κοιμησει ειδικα οταν ο μικρος κλαίει πολυ εγω σηκωνω χερια δν μπορω θολωνει το μυαλο μου πιο πολυ φοβαμαι εγω μην μεινω μονη με μωρο το βραδυ παρα εκεινος!

Αααα εσυ εισαι πολυ τυχερη..μη μιλας καθολου..κι εμενα κανει διαφορα αλλα δε μπορει να τον κουμανταρει ουτε να κατσει πολυ ωρα..μια χαρα σε βρισκω..


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenit said:

Καλε, ίδιο ζώδιο και ωροσκόπο με τη νύφη! Θα τρελαθώ!

Η νύφη είναι και ίδια μέρα γεννημένη με τον πεθερό . Μιλάμε κάρμα όχι βλακείες.. θα βγει γκρινιάρα αλλά θα είναι το καλύτερο κορίτσι.. ο γαμπρός καρκίνος με ωροσκόπο ταύρο..


Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, demmikot είπε:

Η νύφη είναι και ίδια μέρα γεννημένη με τον πεθερό . Μιλάμε κάρμα όχι βλακείες.. θα βγει γκρινιάρα αλλά θα είναι το καλύτερο κορίτσι.. ο γαμπρός καρκίνος με ωροσκόπο ταύρο..

Αχ το είχα ξεχάσει ότι έχουν την ίδια μέρα γενέθλια!:D

Link to comment
Share on other sites

@demmikot @Elenit η νύφη με τον πεθερό θα κάνουν κόμμα θα δείτε ...

Εγώ είμαι καρκίνος με ωροσκόπο ταύρο και η μικρή είναι καρκίνος με ζυγό ...ο μπαμπάς είναι Σκορπιός με Λέων ... 

@Elen211με πέθανες ...τον αγαπάω πάλι μετά χαχαχχαχα.... 

 

 

  • Χαχα 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...