Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Κορίτσια εγώ κλαταρα.. το βράδυ ένιωθα ρίγος και κρύωνα και ανέβασα και ένα 37.6 (για τα δικά μου δεδομένα που δεν αρρωσταίνω ποτέ είναι πυρετός αυτός). Υπερκόπωση μυριζομαι

  • Λυπημένη/-ος 2

Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, demmikot είπε:

Κορίτσια εγώ κλαταρα.. το βράδυ ένιωθα ρίγος και κρύωνα και ανέβασα και ένα 37.6 (για τα δικά μου δεδομένα που δεν αρρωσταίνω ποτέ είναι πυρετός αυτός). Υπερκόπωση μυριζομαι

Περαστικά κορίτσι!!! Ξεκουρασου Και ζητησε βοήθεια από κάποιον.. 

Εγώ από προχθές άρχισα να παίρνω τον μπέμπη στη κρεβάτι και κοιμόμαστε μαζί..  Ξυπνάει μια φορά στη 1 και μετά πάλι στις 6.. Έχω ενθουσιαστεί! Δεν θα τον αφήσω ποτέ στην κούνια!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elen211 είπε:

Περαστικά κορίτσι!!! Ξεκουρασου Και ζητησε βοήθεια από κάποιον.. 

Εγώ από προχθές άρχισα να παίρνω τον μπέμπη στη κρεβάτι και κοιμόμαστε μαζί..  Ξυπνάει μια φορά στη 1 και μετά πάλι στις 6.. Έχω ενθουσιαστεί! Δεν θα τον αφήσω ποτέ στην κούνια!! 

Εγώ από τον πρώτο μήνα την έχω κρεβάτι γιατί ξύπναγε και δεν κοιμόμουν καθόλου τώρα ξυπνάει ανα 3ωρο τ βράδυ κάθεται 5 λεπτά βυζι κ κοιμάται! Σήμερα κοιμήθηκε 5 ώρες συνεχόμενα !!! Ξυπνησα άλλος άνθρωπος χαχα 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Γλυκερια123 μια χαρά το βάρος του μπεμπουλη! Μπράβο!

@demmikot συμπεθέρα μου, πρόσεχε μη μου αρρωστήσεις! Και οοοσο γίνεται προσπάθησε να ξεκουραστείς!

Κορίτσια εμείς κοιμόμαστε δύο τρεις ώρες στο λίκνο και μετά κρεβάτι όλοι μαζί. Με παίρνει κι εμένα ο ύπνος, οπότε που να καταλάβω πότε τελείωσε το φαι. Κοιμάται κι αυτή και είμαστε όλοι ικανοποιημένοι!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μετά από αυτά που διάβασα στο φβ στο γκρουπ για τις θηλάζουσες είπα αγκαλιά και πάλι αγκαλιά.. απλά πλέον είναι βαρύς και δεν μπορώ εγώ να κοιμηθώ.. επίσης πρέπει να βγάλω το ανωστρωνα γιατί είναι μαλακό το στρώμα και δεν μπορώ να το αφήσω..


Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου καλησπέρα! 

Διαβάζω τα νέα σας και είναι σα να διαβάζω τα δικά μας :D

Τελικά  θα μείνετε κάποια κορίτσια εδώ ή θα κλείσει τελείως η ομάδα μανούλες Ιουλίου; :(

Εγώ κοριτσάκια σκέφτομαι να βρω δουλεια πριν όμως έπρεπε να βρω εμπειρη γυναίκα για το μωράκι.... Μου πρότειναν μια κυρία εμπειρη... Ξέρετε τι τιμές παίζουν; 

Link to comment
Share on other sites

Εμενα κοιμαται διπλα μου απο ημερων στην αρχη μας παιρνει ο υπνος στο καροτσι γτ τον κουναω μεχρι να κοιμηθει καλα θα ξυπνησει δυο η τεσσερις κ τον πολεμαω να τον βαλω στο λικνο αν δω οτι ειναι ανησυχος τον βαζω διπλα μ κ ηρεμει βεβαια μετα τον τρίτο θα ναι πιο δυσκολο να ταμαθουμε στα κρεβατακια τους αλλα ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ Η ΑΥΠΝΙΑ!σε ολη την ομαδα ενα κοριτσι τα χει καλαμε τον Μορφέα δεν θυμαμαι η Γλυκερια η Ελενη ειναι που της κοιμοταν αρκετα εξ αρχης?οι αλλες (παιδευομαστε χαχαχα)

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Εμενα κοιμαται διπλα μου απο ημερων στην αρχη μας παιρνει ο υπνος στο καροτσι γτ τον κουναω μεχρι να κοιμηθει καλα θα ξυπνησει δυο η τεσσερις κ τον πολεμαω να τον βαλω στο λικνο αν δω οτι ειναι ανησυχος τον βαζω διπλα μ κ ηρεμει βεβαια μετα τον τρίτο θα ναι πιο δυσκολο να ταμαθουμε στα κρεβατακια τους αλλα ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ Η ΑΥΠΝΙΑ!σε ολη την ομαδα ενα κοριτσι τα χει καλαμε τον Μορφέα δεν θυμαμαι η Γλυκερια η Ελενη ειναι που της κοιμοταν αρκετα εξ αρχης?οι αλλες (παιδευομαστε χαχαχα)

Εμένα κοιμόταν τέλεια εξ αρχής αλλά εδώ και 20 μέρες το χάσαμε...  Ξυπνουσε ανά 20 λεπτά..  Μέχρι εχθές...  Μόνο στο κρεβάτι από δω και πέρα!!! 


Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

Πόσο σας λείπει να κοιμηθείτε ένα 8ωρο ? 

Εγώ πιστεύω αν με αφήσεις να κοιμηθώ σήμερα θα ξυπνήσω την Τετάρτη και αν χαχαχα 

Καλε εγώ κοιμήθηκα 5 ώρες χθες και ξυπνησα άλλος άνθρωπος!!! Που να ήταν κ 8 πάρτυ θα έκανα!!! Τι είχαμε παλιά κ δεν το εκτιμούσαμε χαχα !!! Κ εγώ πιστεύω ότι για να ξεκουραστώ πλέον πρέπει να κοιμηθώ μέρες ολόκληρες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι ναι εμενα κοιμαται εδω και 1 μηνα σιγουρα μπορει και 1.5...ρε κοριτσια δε φοβαστε που τα βαζετε στα κρεβατια μην τα πλακωσετε η εσεις η ο αντρασ σας;;εγω φοβαμαι ..ασε που δε θελω να μαθει και αναμεσα μας γιατι μετα δεν θα ξεκολαει...οποτε απο την αρχη στην κουνια κι εχω το κεφαλι μου ησυχο..το πορτ μπεμπε δεν ξερω πως θα κοψουμε που κοιμαται την μερα...ειναι προβλημα κι αυτο:-?


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Ναι ναι εμενα κοιμαται εδω και 1 μηνα σιγουρα μπορει και 1.5...ρε κοριτσια δε φοβαστε που τα βαζετε στα κρεβατια μην τα πλακωσετε η εσεις η ο αντρασ σας;;εγω φοβαμαι ..ασε που δε θελω να μαθει και αναμεσα μας γιατι μετα δεν θα ξεκολαει...οποτε απο την αρχη στην κουνια κι εχω το κεφαλι μου ησυχο..το πορτ μπεμπε δεν ξερω πως θα κοψουμε που κοιμαται την μερα...ειναι προβλημα κι αυτο:-?

Εγώ έχω κάγκελο από το τζαμπο και τον βάζω ανάμεσα σε εμένα και το κάγκελο οπότε δεν φοβάμαι μην πέσει πάνω του ο μπαμπάς μας.  Εγώ κοιμάμαι απίστευτα ελαφρά από τότε που γεννήθηκε ο μπέμπης (ίσως να μην κοιμάμαι και καθόλου και απλά να νομίζω ότι κοιμάμαι...  Δεν εξηγείται αλλιώς..) οπότε ούτε εγώ φοβάμαι.. Αλλά μόνο που κοιμάται δίπλα μου και δεν ξυπνάει κάθε μισή ώρα είναι σωτήριο...  


Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Κοριτσια σοσ ανεβασαμε πυρετο ..του δωσα ντεπον...τι να κανω;αγχωθηκα..απ το εμβολιο ειναι

Μην αγχώνεσαι καθόλου...  Κι εμένα είχε ανεβάσει δεκατακια..  Σκέψου ότι αφενός αύριο θα είναι καλά,  και αφετέρου ότι ο πυρετός είναι μια απλή διαδικασία του οργανισμού να καταπολεμησει το μικρόβιο..  Το συγκεκριμένο μικρόβιο είναι ήδη νεκρό  οπότε δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα..  Δώσε το ντεπονακι, γαλατακι να παίρνει υγρά και αύριο θα είστε καλά! 


Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elen211 είπε:

Μην αγχώνεσαι καθόλου...  Κι εμένα είχε ανεβάσει δεκατακια..  Σκέψου ότι αφενός αύριο θα είναι καλά,  και αφετέρου ότι ο πυρετός είναι μια απλή διαδικασία του οργανισμού να καταπολεμησει το μικρόβιο..  Το συγκεκριμένο μικρόβιο είναι ήδη νεκρό  οπότε δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα..  Δώσε το ντεπονακι, γαλατακι να παίρνει υγρά και αύριο θα είστε καλά! 

Τπ ξερω οτι δεν ειναι και θα περασει αλλα οσο να ναι αγχωνομαι..κ το θερμομετρο μου βγαλε 3 διαφορετικες μετρησεις ασε μουρλαθηκα..απ τη μασχαλη τον μετρησα...δεν μπορω απο αλλοθ..του δωσα ντεπον κ τωρα περιμενω...νταξει ολονυχτια σημερα οσον αφορα το κρεβατι μια χαρα σε βρισκω με το προστατευτικο..ειναι πολυ καλη λυση τα χω δει κι εγω...κ το ξυπνημα μεσ τη νυχτα ειναι οτι χειροτερο


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...