Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Just now, Mamasanty είπε:

ΑΑ θέλεις να μου στελνεις το καλάθι σου να στα σίδερωνω και μαζί μια κατσαρόλα με φαγητό ;;χαχα :-D και εγώ μακαρόνια λεω να κάνω σήμερα ..αυτό με της κάλτσες το παθαίνω και εγώ ..ώρες ώρες νομίζω ότι της τρώει το πλυντήριο ..

 

Just now, Comet είπε:

Κατερινακι αυτο με τις καλτσες το χω κι εγω,ξερεις ποσες μονες εχω αυτη τη στιγμη στο συρταρι;Μα που πανε;Θα σκασω:confused:.

Ο μικρος θα φαει μοσχαρακι με λαχανικα κι εμεις κατι ελαφρυ γιατι το βραδυ εχει γυρο:P

Χαχαχαχα... Τελειαααα... Πες που και τα φερνω....

Κοριτσια αυτο με το πλυντιριο το εχω ακουσει οτι μπορει να μπει αμα ειναι μια μικρη καλτσα στους σωλινες.... Αλλα ειπαμε δεν τις εχει παρει ολες αυτες τις καλτσες... Τι να πω... Καποια στιγμη θα το ανακαλυψουμε που βρισκονται!!!!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

 

Χαχαχαχα... Τελειαααα... Πες που και τα φερνω....

Κοριτσια αυτο με το πλυντιριο το εχω ακουσει οτι μπορει να μπει αμα ειναι μια μικρη καλτσα στους σωλινες.... Αλλα ειπαμε δεν τις εχει παρει ολες αυτες τις καλτσες... Τι να πω... Καποια στιγμη θα το ανακαλυψουμε που βρισκονται!!!!!

Χαχαχα βρε κορίτσια και εγώ το ίδιο με τις κάλτσες!!!από την βιασύνη μου να βάλω το πλυντήριο κάποιες μου ξεφεύγουν και μετά τις βάζω με το επόμενο...και πάντα κάποιες περισσεύουν!!!ο άντρας μου με κοροϊδεύει!!! καλά μου λέει τι τις κάνεις τις κάλτσες???αφού όταν τις διπλώνω και δεν περισσεύει μου κάνει εντύπωση!!!

Εμείς μπουκες χοιρινό και μπρόκολο θα βράσω...η μικρή μοσχαράκι με λαχανικά θα της βάλω και μπρόκολο...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό σκ!αυτό με τις κάλτσες είναι κλασικό πρόβλημα.Εγω πάντα λέω ότι υπάρχει ένα τερατακι στο πλυντήριο που τρέφεται με τις κάλτσες!δε μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς.

Σήμερα θα φτιάξω σπανακορυζο και αν αργότερα ο καιρός φτιάξει ίσως να πάμε καμία βόλτα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angela123 είπε:

Καλημέρα και καλό σκ!αυτό με τις κάλτσες είναι κλασικό πρόβλημα.Εγω πάντα λέω ότι υπάρχει ένα τερατακι στο πλυντήριο που τρέφεται με τις κάλτσες!δε μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς.

Σήμερα θα φτιάξω σπανακορυζο και αν αργότερα ο καιρός φτιάξει ίσως να πάμε καμία βόλτα.

Χαχαχα καλο!Εγω μαγειρεψα για το μωρο,σιδερωσα και τωρα πινω καφε.Ο μικρος εχει μιση ωρα που κοιμαται.Σε καμια ωρα θα ξυπνησει,ταισμα και στο καροτσι για βολτα.Με πηρε και μια φιλη να βρεθουμε,ηταν κρυωμενη και εχω 20 μερες να την δω.Την πεθυμισα πολυ.Μαλλον θα κατεβω κεντρο,μιση ωρα με το καροτσι,θα χει και κοσμο


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Χαχαχα καλο!Εγω μαγειρεψα για το μωρο,σιδερωσα και τωρα πινω καφε.Ο μικρος εχει μιση ωρα που κοιμαται.Σε καμια ωρα θα ξυπνησει,ταισμα και στο καροτσι για βολτα.Με πηρε και μια φιλη να βρεθουμε,ηταν κρυωμενη και εχω 20 μερες να την δω.Την πεθυμισα πολυ.Μαλλον θα κατεβω κεντρο,μιση ωρα με το καροτσι,θα χει και κοσμο

Τι καλά!θεσ/νικη μενεις;να περασετε ωραια!Πόσο μου έλειψε και μένα ένας καφές έξω μια ηλιόλουστη μέρα να δω λίγο κοσμο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!να πάρετε διχτακι για να βάζετε τις κάλτσες κορίτσια, νομίζω έχω δει στα τζάμπο ή στο σούπερ μάρκετ, δεν θυμάμαι που...

Ήλιο κ εδώ σήμερα!3 πλυντήρια έχω βάλει από το πρωί κ έχω άλλα τόσα...ειχα να βάλω μια βδομάδα με τη βάπτιση κ την εκδρομή μας μαζεύτηκαν...κοτόπουλο ψητό με λαχανικά θα φτιάξω κ λίγη σούπα για τη μικρή μου που ανέβασε πυρετό το βράδυ...ευτυχώς τώρα είναι καλύτερα...Ο μικρός δεν τρώει ακόμα καλά,ότι του έδινα σήμερα το εφτυνε...άντε να πάρει μπρος να τρώει μερίδα κανονική!

Link to comment
Share on other sites

Just now, katrin* είπε:

Καλημέρα!να πάρετε διχτακι για να βάζετε τις κάλτσες κορίτσια, νομίζω έχω δει στα τζάμπο ή στο σούπερ μάρκετ, δεν θυμάμαι που...

Ήλιο κ εδώ σήμερα!3 πλυντήρια έχω βάλει από το πρωί κ έχω άλλα τόσα...ειχα να βάλω μια βδομάδα με τη βάπτιση κ την εκδρομή μας μαζεύτηκαν...κοτόπουλο ψητό με λαχανικά θα φτιάξω κ λίγη σούπα για τη μικρή μου που ανέβασε πυρετό το βράδυ...ευτυχώς τώρα είναι καλύτερα...Ο μικρός δεν τρώει ακόμα καλά,ότι του έδινα σήμερα το εφτυνε...άντε να πάρει μπρος να τρώει μερίδα κανονική!

Περαστικά στη μικρή σου!Αχ αυτές οι δουλειές δε τελειώνουν πότε.σημερα όπως το πάει ο καιρός δεν προβλέπεται βόλτα και έχω ξεκινήσει και εγώ τις δουλειές από το πρωί. Βέβαια κάνω διάλλειμα για καφέ κτλ.Το πάω σιγά σιγα

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου τελεια η βολτα αλλα ξεθεωθηκα.Οποια ξερει απο Θεσσαλονικη πηγαμε με τα ποδια με τη μαμα μου και το μικρο στο καροτσι απο το Ιπποκρατειο εως Πλατεια Αριστοτελους(45 λεπτα δρομος) κατσαμε εκει 1 ωρα οπου τρεχαμε πισω απο τα περιστερια,μας βρηκε και η φιλη μου εκει και ξανα.πισω παλι με τα ποδια.Παραγγειλαμε πιτσες,ειχε παει 4μμ,να αναπληρωσουμε και τις θερμιδες και η φιλη μου εφυγε πριν μιση ωρα.Ο μικρος δεν κοιμηθηκε για.μεσημερι ηθελε να παιξει μαζι της.Πιστευω σε μιση ωρα θα ναι για υπνο.Δεν μπορω να κουνηθω...


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Κοριτσακια μου τελεια η βολτα αλλα ξεθεωθηκα.Οποια ξερει απο Θεσσαλονικη πηγαμε με τα ποδια με τη μαμα μου και το μικρο στο καροτσι απο το Ιπποκρατειο εως Πλατεια Αριστοτελους(45 λεπτα δρομος) κατσαμε εκει 1 ωρα οπου τρεχαμε πισω απο τα περιστερια,μας βρηκε και η φιλη μου εκει και ξανα.πισω παλι με τα ποδια.Παραγγειλαμε πιτσες,ειχε παει 4μμ,να αναπληρωσουμε και τις θερμιδες και η φιλη μου εφυγε πριν μιση ωρα.Ο μικρος δεν κοιμηθηκε για.μεσημερι ηθελε να παιξει μαζι της.Πιστευω σε μιση ωρα θα ναι για υπνο.Δεν μπορω να κουνηθω...

Δε ξέρω από θεσ/νίκη αλλά φαίνεται πολύ ωραία η βόλτα σας!ο μικρός σου θα κοιμηθεί σαν πουλάκι από την κούραση!πόσο σε ζηλεύω που μένεις στη θεσ/νίκη!Μακάρι να μπορούσα και εγώ!Είναι όνειρο μας!Η αδερφή μου μένει θεσ/νίκη και κάθε φορά που την επισκέπτομαι όλο της λέω πόσο τυχερή είναι!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angela123 είπε:

Δε ξέρω από θεσ/νίκη αλλά φαίνεται πολύ ωραία η βόλτα σας!ο μικρός σου θα κοιμηθεί σαν πουλάκι από την κούραση!πόσο σε ζηλεύω που μένεις στη θεσ/νίκη!Μακάρι να μπορούσα και εγώ!Είναι όνειρο μας!Η αδερφή μου μένει θεσ/νίκη και κάθε φορά που την επισκέπτομαι όλο της λέω πόσο τυχερή είναι!

Ναι ηταν πολυ ωραια.Κοιμηθηκε πριν 10 λεπτα .


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mamasanty είπε:

Κορίτσια η μικρή μου αρρώστησε ..το μεσημέρι ξαφνικά μου ανέβασε πυρετό ..κ έχει λίγο βήχα ..:confused:

Γεια σου κοριτσι πόσο ανεβασε γιατι βρε μήπως πηρε καμια ιωσουλα; και η δικια μου εχει 2 μερες κανει μια φορα την ημερα 37 και3αλλα μοθ έχει πει να μην δινω ντεπον κατευθείαν να περιμενω και της πεφτει αμεσως απο χθες εγω πυστευω η δικια μου ειναι απο τα δοντια εσκασε το κατω και πανε να σκασουν τα επανω φαινοντε εχουν γινει άσπρα. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Γεια σου κοριτσι πόσο ανεβασε γιατι βρε μήπως πηρε καμια ιωσουλα; και η δικια μου εχει 2 μερες κανει μια φορα την ημερα 37 και3αλλα μοθ έχει πει να μην δινω ντεπον κατευθείαν να περιμενω και της πεφτει αμεσως απο χθες εγω πυστευω η δικια μου ειναι απο τα δοντια εσκασε το κατω και πανε να σκασουν τα επανω φαινοντε εχουν γινει άσπρα. 

38.5 την μια κ 37.5 την δεύτερη ..δεν ξέρω η γιατρός είπε μπορεί να είναι ίωση γιατί έχει κ τον βήχα ..από δόντια δεν βλέπω να έχει τίποτα ..τα μπροστά όλα μας βγήκαν και πάνω και κάτω. ..τι να πω δεν ξέρω πολύ απότομα και αγχώθηκα έχω και στο μυαλό μου αυτήν την γρίπη και έχω χε...τη πάνω μου...

 


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamasanty είπε:

38.5 την μια κ 37.5 την δεύτερη ..δεν ξέρω η γιατρός είπε μπορεί να είναι ίωση γιατί έχει κ τον βήχα ..από δόντια δεν βλέπω να έχει τίποτα ..τα μπροστά όλα μας βγήκαν και πάνω και κάτω. ..τι να πω δεν ξέρω πολύ απότομα και αγχώθηκα έχω και στο μυαλό μου αυτήν την γρίπη και έχω χε...τη πάνω μου...

 

Μην φοβασαι κοριτσι μου καμια ιωσουλα θα ναι.Στο 38,5 εδωσες ντεπον κι επεσε;


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamasanty είπε:

38.5 την μια κ 37.5 την δεύτερη ..δεν ξέρω η γιατρός είπε μπορεί να είναι ίωση γιατί έχει κ τον βήχα ..από δόντια δεν βλέπω να έχει τίποτα ..τα μπροστά όλα μας βγήκαν και πάνω και κάτω. ..τι να πω δεν ξέρω πολύ απότομα και αγχώθηκα έχω και στο μυαλό μου αυτήν την γρίπη και έχω χε...τη πάνω μου...

 

Δεν θα είναι τίποτα παρακολουθήσε την και αμα συνεχιζει πηγαινε την να την δει. Και εγω ανχονομαι με αυτην την γριπη εμενα καμια φορα κανει σαν να βηχη οπως κοροιδευουμε δεν ξερω τι να πω τι είναι αυτα τωρα. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...