Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Just now, Comet είπε:

Μου χε πει και η παιδιατρος να του δωσω,λεω να δινω 2 τη μερα για να δαγκωνει...Τις αυγοφετες τις τηγανιζεις κανονικα με λιγο λαδι;Γιατι ετσι που τις κανει η μαμα μου εχουν ενα τονο λαδι

Οχι εγω το κανω ομελετα με λιγο ψωμακι του τοστ και γαλα.. Και βαζω μια σταγονα λαδι στο τηγανι...


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα και από εμάς!εμείς ξυπνήσαμε 6 πάρα τέταρτο!όσο πάει ξυπνάει πιο νωρίς και δε ξέρω τι να τον κάνω.πολλη γκρίνια έχει λόγω δοντιών και μετά το πρωινό του του έδωσα ντεπον και τωρα ένα κρύο μασητικο.

Εγω του δίνω αυγο μελατο με ψωμι και γιαούρτι βιολογικό σκέτο συνήθως.

Πριν λίγο γυρίσαμε από το σούπερ μάρκετ και πήρα διαφορά φρούτα και σπανάκι να ξεκινήσω να φτιάχνω smoothies για το δικό μου πρωινό γιατί δεν πάει άλλο.Εχω πάρει κιλά και νιώθω ένα μόνιμο βάρος στο στομάχι.

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Οχι εγω το κανω ομελετα με λιγο ψωμακι του τοστ και γαλα.. Και βαζω μια σταγονα λαδι στο τηγανι...

Και γαλα;Νομιζω το χω δει καπου.Λεω να δοκιμασω αυγοφετες,τοσους μηνες αυγο με ψωμακι μια αλλαγη να κανουμε


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Του δωσα ψωμακι στο χερι με κορα δηλ. αλλα εκοψε μεγαλο κομματι και φοβαμαι λιγο,νομιζω με τα μπισκοτα ειναι καλυτερα.Μηλο σε λεπτες φετουλες;

Εμενα σαβουρωνει τα παντα.. Βαζει μεγαλα κομματια  και σπρωχνει με το χερι της να βαλει και αλλα.. Και μετα εγω της τα βγαζω για να μπορεσει να μασισει!!! 

  • Χαχα 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Οχι εγω το κανω ομελετα με λιγο ψωμακι του τοστ και γαλα.. Και βαζω μια σταγονα λαδι στο τηγανι...

Τι μου θυμίσατε τωρα αυγοφετες ετρωγα και εγω πολυ νοστιμες!!! 

Just now, Angela123 είπε:

Καλημέρα και από εμάς!εμείς ξυπνήσαμε 6 πάρα τέταρτο!όσο πάει ξυπνάει πιο νωρίς και δε ξέρω τι να τον κάνω.πολλη γκρίνια έχει λόγω δοντιών και μετά το πρωινό του του έδωσα ντεπον και τωρα ένα κρύο μασητικο.

Εγω του δίνω αυγο μελατο με ψωμι και γιαούρτι βιολογικό σκέτο συνήθως.

Πριν λίγο γυρίσαμε από το σούπερ μάρκετ και πήρα διαφορά φρούτα και σπανάκι να ξεκινήσω να φτιάχνω smoothies για το δικό μου πρωινό γιατί δεν πάει άλλο.Εχω πάρει κιλά και νιώθω ένα μόνιμο βάρος στο στομάχι.

 

Και εμεις ειχαμε γκρινα κλαμα αυπνια εχθες κοιμηθηκε ευτυχως. Και εγω το ειχα το φουσκωμα αλλα ξεκινησα διατροφη γιατι δεν πήγενε αλλο ειχα γινει φαλαινα. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Alex. Arap είπε:

Τι μου θυμίσατε τωρα αυγοφετες ετρωγα και εγω πολυ νοστιμες!!! 

Και εμεις ειχαμε γκρινα κλαμα αυπνια εχθες κοιμηθηκε ευτυχως. Και εγω το ειχα το φουσκωμα αλλα ξεκινησα διατροφη γιατι δεν πήγενε αλλο ειχα γινει φαλαινα. 

Εγω μαλλον θα παω στη δουλεια και εκει αναγκαστηκα θα κανω διαιτα.Ουτε ενας μηνας δεν εμεινε:(

  • Λυπημένη/-ος 3

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Σημερα εχει ηλιο αλλα κρυο,παλι δεν εχει βολτα:-(Χτες η μαμα μου τον ταισε φασολια στο φουρνο ολοκληρα,ουτε καν τα πατησε με το πιρουνι,μια χαρα τα μασουσε(καλα τον λεω εγω φαταουλα).

Εντωμεταξυ πηρα βρεφικα μπισκοτα της nutricia και του δωσα 2 ,το κρατουσε στο χερακι και ετριβε τα ουλα του,τελικα σιγα σιγα εφαγε το 1,5 γιατι το τελευταιο μισο του πεσε στο πατωμα αλλα δεν ηθελε αλλο.Εσεις τους δινετε μπισκοτα;

Μια χαρά ο μικρός! μπράβο του!εγώ δεν της έχω δώσει μπισκότα ήθελα λέει να φτιάξω εγώ... είχα δει κάτι συνταγές χωρίς ζάχαρη...

Just now, Angela123 είπε:

Καλημέρα και από εμάς!εμείς ξυπνήσαμε 6 πάρα τέταρτο!όσο πάει ξυπνάει πιο νωρίς και δε ξέρω τι να τον κάνω.πολλη γκρίνια έχει λόγω δοντιών και μετά το πρωινό του του έδωσα ντεπον και τωρα ένα κρύο μασητικο.

Εγω του δίνω αυγο μελατο με ψωμι και γιαούρτι βιολογικό σκέτο συνήθως.

Πριν λίγο γυρίσαμε από το σούπερ μάρκετ και πήρα διαφορά φρούτα και σπανάκι να ξεκινήσω να φτιάχνω smoothies για το δικό μου πρωινό γιατί δεν πάει άλλο.Εχω πάρει κιλά και νιώθω ένα μόνιμο βάρος στο στομάχι.

 

Και εγώ προσπαθώ μόνη μου να χάσω μερικά κιλά αλλά είναι δύσκολο...και πεινάω και δεν χάνω όσο θέλω...κάνω διατροφή από διατροφολόγο που είχα αλλά δεν ξέρω τι γίνεται...μου λένε ότι παίζει ρόλο και ο θηλασμός...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε ;;εμείς καλά μόνο το βράδυ δεν μου κοιμαται πολύ καλά ξυπνάει ανά μία ώρα κλαίει την ήρεμο κ άντε πάλι από την αρχή ..δεν ξέρω τι την έχει πιάσει ελπίζω να είναι δόντια και να περάσει γρήγορα ..κ εγώ της δίνω ψωμάκι στο χέρι και αν κόψει μεγάλο κομμάτι το βγάζει μονη της ..κορίτσια θέλω να κάνω καμιά δουλειά αλλά δεν τα καταφέρνω πρέπει να βγάλω τα χαλιά έχουν γεμίσει σκόνη και όπως μπουσουλαει τα γόνατα γίνονται μαύρα ..η μαμά μου αυτον τον καιρό δεν μπορεί να την κρατήσει γιατί έκανε μια επέμβαση..για πεθερά δεν το συζητώ ήταν που ηταν δύσκολη η κατάσταση έπεσε και ο πεθερός μου αφήστε ..:sad:


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamasanty είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε ;;εμείς καλά μόνο το βράδυ δεν μου κοιμαται πολύ καλά ξυπνάει ανά μία ώρα κλαίει την ήρεμο κ άντε πάλι από την αρχή ..δεν ξέρω τι την έχει πιάσει ελπίζω να είναι δόντια και να περάσει γρήγορα ..κ εγώ της δίνω ψωμάκι στο χέρι και αν κόψει μεγάλο κομμάτι το βγάζει μονη της ..κορίτσια θέλω να κάνω καμιά δουλειά αλλά δεν τα καταφέρνω πρέπει να βγάλω τα χαλιά έχουν γεμίσει σκόνη και όπως μπουσουλαει τα γόνατα γίνονται μαύρα ..η μαμά μου αυτον τον καιρό δεν μπορεί να την κρατήσει γιατί έκανε μια επέμβαση..για πεθερά δεν το συζητώ ήταν που ηταν δύσκολη η κατάσταση έπεσε και ο πεθερός μου αφήστε ..:sad:

Ωχ περαστικά σας!σε καταλαβαίνω και εγώ δυσκολεύομαι με τις δουλειές!συνήθως το Σάββατο μου την κρατάει ο άντρας μου μετά που σχολαει και κάνω τα χοντρά και προσπαθώ ότι μπορώ κάθε μέρα!σήμερα την ώρα που κοιμήθηκε σφουγγάρισα και έκανα το μπάνιο στα γρήγορα! είχα φαγητό από χθές γι'αυτό!αν έχω μαγείρεμα δεν προλαβαίνω!μα αφού μένετε στην ίδια πολυκατοικία δεν μπορεί να στην κρατήσει ένα πρωί που θα έχει καλή μέρα να τα κάνεις?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Afroditi85 είπε:

Ωχ περαστικά σας!σε καταλαβαίνω και εγώ δυσκολεύομαι με τις δουλειές!συνήθως το Σάββατο μου την κρατάει ο άντρας μου μετά που σχολαει και κάνω τα χοντρά και προσπαθώ ότι μπορώ κάθε μέρα!σήμερα την ώρα που κοιμήθηκε σφουγγάρισα και έκανα το μπάνιο στα γρήγορα! είχα φαγητό από χθές γι'αυτό!αν έχω μαγείρεμα δεν προλαβαίνω!μα αφού μένετε στην ίδια πολυκατοικία δεν μπορεί να στην κρατήσει ένα πρωί που θα έχει καλή μέρα να τα κάνεις?

Έτσι κ εγώ αν έχω μαγείρεμα δεν προλαβαίνω τίποτα..όχι καλέ τα πρωινά πηγαίνει για καφέ ..μια έξοδο έχει να της την κόψουμε ;;:oops: πρέπει να το κανονίσουμε λίγες ημέρες πριν για να την κρατήσει και εμένα αυτό μου την δίνει κ δεν θέλω να την παρακαλάω για να με βοηθήσει γιατί δεν έχει δουλειά είναι σπίτι ..μόνο τους καφέδες έχει ..απλά δεν έχει διάθεση να βοηθήσει εγώ αυτό έχω καταλάβει και σε άσχετες στιγμές πετάει εγώ πως τα μεγάλωσα μονη μου κανένας δεν με βοήθησε γιατί δεν είχε πεθερά και η μαμά της ήταν σε άλλη πόλη μακρυά ..

  • Μου αρέσει 1

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mamasanty είπε:

Έτσι κ εγώ αν έχω μαγείρεμα δεν προλαβαίνω τίποτα..όχι καλέ τα πρωινά πηγαίνει για καφέ ..μια έξοδο έχει να της την κόψουμε ;;:oops: πρέπει να το κανονίσουμε λίγες ημέρες πριν για να την κρατήσει και εμένα αυτό μου την δίνει κ δεν θέλω να την παρακαλάω για να με βοηθήσει γιατί δεν έχει δουλειά είναι σπίτι ..μόνο τους καφέδες έχει ..απλά δεν έχει διάθεση να βοηθήσει εγώ αυτό έχω καταλάβει και σε άσχετες στιγμές πετάει εγώ πως τα μεγάλωσα μονη μου κανένας δεν με βοήθησε γιατί δεν είχε πεθερά και η μαμά της ήταν σε άλλη πόλη μακρυά ..

Η αλήθεια είναι ότι εμείς είμαστε οι μοναδικοί υπεύθυνοι για το μεγάλωμα των μωρών μας και καμία πεθερα-ος δεν είναι υποχρεωμένος να τα κρατήσει ούτε 1 ώρα.Καλο θα είναι βέβαια να είναι πρόθυμοι μιας που είναι εγγόνια αλλά τίποτα δεν είναι δεδομένο. 

Ο τρόπος όμως της πεθεράς σου μοιάζει εκδικητικος.Σου λέει ξεκάθαρα όπως εγώ τα μεγάλωσα μόνη και δε στάθηκα τυχερή να έχω καμία βοήθεια,έτσι θα το υπομεινεις και εσύ όλο αυτο.Συγνωμη αν το εξελαβα λάθος και χωρίς παρεξήγηση αλλά αυτή η εντύπωση μου δοθηκε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamasanty είπε:

Έτσι κ εγώ αν έχω μαγείρεμα δεν προλαβαίνω τίποτα..όχι καλέ τα πρωινά πηγαίνει για καφέ ..μια έξοδο έχει να της την κόψουμε ;;:oops: πρέπει να το κανονίσουμε λίγες ημέρες πριν για να την κρατήσει και εμένα αυτό μου την δίνει κ δεν θέλω να την παρακαλάω για να με βοηθήσει γιατί δεν έχει δουλειά είναι σπίτι ..μόνο τους καφέδες έχει ..απλά δεν έχει διάθεση να βοηθήσει εγώ αυτό έχω καταλάβει και σε άσχετες στιγμές πετάει εγώ πως τα μεγάλωσα μονη μου κανένας δεν με βοήθησε γιατί δεν είχε πεθερά και η μαμά της ήταν σε άλλη πόλη μακρυά ..

Σαν να ακουω την πεθερα μου,η δικη της δεν την βοηθησε κι εφοσον τωρα δεν δουλευω δεν χρειαζομαι βοηθεια κι οταν γυρισω στη δουλεια θα βοηθησει αναγκαστικα,σιγα μην την αναγκασω,(να ναι καλα η μανουλα μου)επεισης εχει πει οτι δεν χρειαζεται να κανουμε δευτερο,αυτη βεβαια εχει 2 .Χηρα ειναι κι ολη μερα καθεται..

Just now, Angela123 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι εμείς είμαστε οι μοναδικοί υπεύθυνοι για το μεγάλωμα των μωρών μας και καμία πεθερα-ος δεν είναι υποχρεωμένος να τα κρατήσει ούτε 1 ώρα.Καλο θα είναι βέβαια να είναι πρόθυμοι μιας που είναι εγγόνια αλλά τίποτα δεν είναι δεδομένο. 

Ο τρόπος όμως της πεθεράς σου μοιάζει εκδικητικος.Σου λέει ξεκάθαρα όπως εγώ τα μεγάλωσα μόνη και δε στάθηκα τυχερή να έχω καμία βοήθεια,έτσι θα το υπομεινεις και εσύ όλο αυτο.Συγνωμη αν το εξελαβα λάθος και χωρίς παρεξήγηση αλλά αυτή η εντύπωση μου δοθηκε

Εχεις δικιο σε αυτο που λες.Εννοειται οτι κανεις δεν ειναι υποχρεωμενος να μας βοηθησει και προσωπικα δεν της το ζητησα ποτε.3 φορες τον κρατησε οταν της το ζητησε ο γιος της για 2 ωρες.Ομως με πειραξε οταν απο την εγκυμοσυνη ελεγε συνεχεια οτι αυτη τα καταφερε μονη της(μαλλον για να ξερω οτι δεν προκειται να βοηθησει) και οταν ημουν λεχωνα και ηταν η μαμα μου εδω της ειπε να φυγει να τα καταφερουμε μονοι μας ενω ξερει οτι ο γιος της λειπει ολη μερα και 2 φορες τη βδομαδα και νυχτα και θηλαζα και αποκλειστικα

  • Μπερδεμένη/-ος 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Σαν να ακουω την πεθερα μου,η δικη της δεν την βοηθησε κι εφοσον τωρα δεν δουλευω δεν χρειαζομαι βοηθεια κι οταν γυρισω στη δουλεια θα βοηθησει αναγκαστικα,σιγα μην την αναγκασω,(να ναι καλα η μανουλα μου)επεισης εχει πει οτι δεν χρειαζεται να κανουμε δευτερο,αυτη βεβαια εχει 2 .Χηρα ειναι κι ολη μερα καθεται..

Πω πω σιγά μην την ρωτήσεις κιόλας για το πόσα παιδιά θέλεις!αν είναι δυνατόν!αφού έτσι και αλλιώς δεν βοηθάει ή το λέει για να μην αναγκαστεί να βοηθήσει...

Και εμένα η πεθερά μου έχασε σε μικρή ηλικία την μαμά της αλλά την βοηθούσαν οι κουνιάδες τις και ο μπαμπάς της..τρία παιδιά κάνανε και ο πεθερός μου ήθελε και τέταρτο...αλλά δεν...το μόνο που λέει είναι ότι μετά δεδομένα των εποχών 2 παιδάκια είναι καλά!αλλά αν θέλαμε και τρίτο δεν θα λέγανε κάτι!θα χαιροντουσαν! έτσι και αλλιώς μόνη μας τα μεγαλώνουμε με λίγη βοήθεια όποτε χρειαστεί!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Angela123 είπε:

Καλημέρα και από εμάς!εμείς ξυπνήσαμε 6 πάρα τέταρτο!όσο πάει ξυπνάει πιο νωρίς και δε ξέρω τι να τον κάνω.πολλη γκρίνια έχει λόγω δοντιών και μετά το πρωινό του του έδωσα ντεπον και τωρα ένα κρύο μασητικο.

Εγω του δίνω αυγο μελατο με ψωμι και γιαούρτι βιολογικό σκέτο συνήθως.

Πριν λίγο γυρίσαμε από το σούπερ μάρκετ και πήρα διαφορά φρούτα και σπανάκι να ξεκινήσω να φτιάχνω smoothies για το δικό μου πρωινό γιατί δεν πάει άλλο.Εχω πάρει κιλά και νιώθω ένα μόνιμο βάρος στο στομάχι.

 

6 πάρα το πρωί :confused: εντάξει καλά είμαστε εμείς που ξυπνάει στις 8...Μόνο σήμερα ξύπνησε από τις 7...Ελπίζω δηλαδή να είναι μονο για σήμερα χαχα!

Just now, Angela123 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι εμείς είμαστε οι μοναδικοί υπεύθυνοι για το μεγάλωμα των μωρών μας και καμία πεθερα-ος δεν είναι υποχρεωμένος να τα κρατήσει ούτε 1 ώρα.Καλο θα είναι βέβαια να είναι πρόθυμοι μιας που είναι εγγόνια αλλά τίποτα δεν είναι δεδομένο. 

Ο τρόπος όμως της πεθεράς σου μοιάζει εκδικητικος.Σου λέει ξεκάθαρα όπως εγώ τα μεγάλωσα μόνη και δε στάθηκα τυχερή να έχω καμία βοήθεια,έτσι θα το υπομεινεις και εσύ όλο αυτο.Συγνωμη αν το εξελαβα λάθος και χωρίς παρεξήγηση αλλά αυτή η εντύπωση μου δοθηκε

Συμφωνώ οτι εμεις είμαστε αρμόδιοι για το μεγάλωμα των παιδιών μας αλλά κ μια μικρή βοήθεια που κ που δεν βλάπτει...αρκεί να το θέλει κ η άλλη πλευρά βέβαια...Εγώ δεν έχω παράπονο όσο μπορούν βοηθάνε τα πεθερικά μου μιας κ έχω τους γονείς μου μακρυά...βέβαια σαν τη βοήθεια της μαμάς μου τίποτα...Είναι πιο νέα βέβαια από την πεθερά μου κ έτσι είναι κ πιο δραστήρια...

Σας έχασα λίγο Γτ είχαμε τη βάπτιση του μικρού, ευτυχώς όλα πήγαν πολύ καλά κ μας έκανε κ καλό καιρό!μετά πήγαμε κ ένα τετραημερο διακοπές κ επιστρέψαμε στη βάση μας!

Όσον αφορα τα κιλά,όπως κ την προηγούμενη φορά στην κόρη μου,έτσι κ τώρα,όσο θηλάζω αδυνατίζω χωρίς να κάνω κατακρατηση κ τρώγοντας ότι χαζομάρα θελω...Είμαι από τις τυχερές!βέβαια σε λίγο που θα αποθηλασω πρέπει να προσέξω για να μην πάρω περισσότερα από όσο ήμουν...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Afroditi85 είπε:

Πω πω σιγά μην την ρωτήσεις κιόλας για το πόσα παιδιά θέλεις!αν είναι δυνατόν!αφού έτσι και αλλιώς δεν βοηθάει ή το λέει για να μην αναγκαστεί να βοηθήσει...

Και εμένα η πεθερά μου έχασε σε μικρή ηλικία την μαμά της αλλά την βοηθούσαν οι κουνιάδες τις και ο μπαμπάς της..τρία παιδιά κάνανε και ο πεθερός μου ήθελε και τέταρτο...αλλά δεν...το μόνο που λέει είναι ότι μετά δεδομένα των εποχών 2 παιδάκια είναι καλά!αλλά αν θέλαμε και τρίτο δεν θα λέγανε κάτι!θα χαιροντουσαν! έτσι και αλλιώς μόνη μας τα μεγαλώνουμε με λίγη βοήθεια όποτε χρειαστεί!

Το λεει πιστευω γιατι με δυο μπορει να χρειαστει να βοηθησει κι αυτη.Παντως της κορης της το κρατουσε 2 βδομαδες το μηνα που δουλευε(εναλαξ με τη συμπεθερα).Και τοτε ζουσε κι ο αντρας της.Οταν μας ρωτανε ποιος θα τον κοιταει οταν γυρισω στη δουλεια λεω η μαμα μου,αν ειναι μπροστα ο αντρας μου η η κουνιαδα μου συμπληρωνουν παντα και η δικη τους.Χαμπαρι δεν εχουν παρει.Γιατι οτι εχει πει ημουν μονο εγω  μπροστα η και η μαμα μου

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...