Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια εμεις ολο το βραδυ κλαμα την εβαζα στην κουνια χαμως. Μου ρουθουνιζε και λιγο αλλα ουτε μυξες ουτε βηχα έχει. Τα δοντια τα πανω και ενα αριστερα κατω εχουν γινει καταλευκα δεν ξερω μηπως ηταν απο αυτο η γκρίνια. Πηρα την παιδίατρο μου ειπε παρακαλουθατην και βλέπουμε. 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσια εμεις ολο το βραδυ κλαμα την εβαζα στην κουνια χαμως. Μου ρουθουνιζε και λιγο αλλα ουτε μυξες ουτε βηχα έχει. Τα δοντια τα πανω και ενα αριστερα κατω εχουν γινει καταλευκα δεν ξερω μηπως ηταν απο αυτο η γκρίνια. Πηρα την παιδίατρο μου ειπε παρακαλουθατην και βλέπουμε. 

Καλημερα. Κι εμεις εχουμε κλαμα και λιγο γκρινια.Τωρα κοιμηθηκε απο τις 8 το πρωι,εκλαιγε ο καημενος.Ξερω ομως οτι ειναι τα δοντακια.Αν δειτε πως δαγκωνει με μανια:mad:.Παντως λενε και τα δοντακια κανουν μπουκωμα.Εντωμεταξυ εχετε προσεξει οτι τα μωρα μας "σεληνιαζονται " ταυτοχρονα;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα. Κι εμεις εχουμε κλαμα και λιγο γκρινια.Τωρα κοιμηθηκε απο τις 8 το πρωι,εκλαιγε ο καημενος.Ξερω ομως οτι ειναι τα δοντακια.Αν δειτε πως δαγκωνει με μανια:mad:.Παντως λενε και τα δοντακια κανουν μπουκωμα.Εντωμεταξυ εχετε προσεξει οτι τα μωρα μας "σεληνιαζονται " ταυτοχρονα;

Και εγω προσπαθώ να την κοιμησω τωρα αντε να δουμε θα κοιμηθει. Εφτιαξα 3 φαγητα εχω εμα νεροχυτη και ενα σπιτι λες και έχει πεσει βομβα. Ναι δεν το ηξερα οτι κανουν μπουκωμα. Σελινιαζονται συγουρα πως το κανουν ολα μαζι απορω. Καλα εμενα εχθες ηταν το χειρότερο βραδυ δεν ειχε ξανα κανει τοσο πολυ κλαμα.δαγκωνει οτι βρει με μανια μακαρι να ειναι τα δοντια γιατι αν ειναι άρρωστη ειναο που ειναι γκρινιαρα φαντασου τι θα μου φτιάξει.... 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι παθανε καλε τα μωρα σας ολα μαζι??? Ελπιζω μεχρι αυριο να ηρεμησουν....Εμεις πηγαμε στις κουνιες πριν λιγο γυρισαμε και εκανε μονη της βολτα εκει.. Ειναι μαλακα και την αφηνω να περπαταει μονη της και να πεσει δεν θα χτυπησει....της αρεσε πολυ!!!

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εμείς πήγαμε παιδίατρο και τον τελευταίο μήνα πήρε μόνο 180 γρ και μου είπε να την ταιζω περισσότερο η να της κάνω ένα γεύμα παραπάνω!είναι 8500 κιλά και 72 πόντους!είναι ακριβώς στην πράσινη γραμμή στην καμπύλη της δηλαδή στο μέσω όρο!τρώει όμως αλλά τον τελευταίο μήνα δεν κάθεται λεπτό!είναι συνέχεια όρθια η μπουσουλαει!μου είπε ότι παίζει ρόλο και αυτό και αν θέλω να την πάω σε τρείς βδομάδες μόνο για ζύγισμα!

Μάλλον κάνουν συμπαράσταση το ένα στο άλλο στην γκρίνια!:grin:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Κορίτσια εμείς πήγαμε παιδίατρο και τον τελευταίο μήνα πήρε μόνο 180 γρ και μου είπε να την ταιζω περισσότερο η να της κάνω ένα γεύμα παραπάνω!είναι 8500 κιλά και 72 πόντους!είναι ακριβώς στην πράσινη γραμμή στην καμπύλη της δηλαδή στο μέσω όρο!τρώει όμως αλλά τον τελευταίο μήνα δεν κάθεται λεπτό!είναι συνέχεια όρθια η μπουσουλαει!μου είπε ότι παίζει ρόλο και αυτό και αν θέλω να την πάω σε τρείς βδομάδες μόνο για ζύγισμα!

Μάλλον κάνουν συμπαράσταση το ένα στο άλλο στην γκρίνια!:grin:

Κοριτσι μου μην αγχωνεσαι εμενα τωρα χρονιζει και ειναι 8.100 κιλα και ο παιδιατρος μου ειπε οτι αμα εχει ορεξη και τρωει να μην φοβαμαι καθολου!!!  Εσενα τωρα ειναι 10 μηνων?? Αμα ειναι στην πρασινη γραμμη μην ανυσηχεις!!! Να κοιτας μην καυεβαινει αποτομα στις καμπυλες...


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Κορίτσια εμείς πήγαμε παιδίατρο και τον τελευταίο μήνα πήρε μόνο 180 γρ και μου είπε να την ταιζω περισσότερο η να της κάνω ένα γεύμα παραπάνω!είναι 8500 κιλά και 72 πόντους!είναι ακριβώς στην πράσινη γραμμή στην καμπύλη της δηλαδή στο μέσω όρο!τρώει όμως αλλά τον τελευταίο μήνα δεν κάθεται λεπτό!είναι συνέχεια όρθια η μπουσουλαει!μου είπε ότι παίζει ρόλο και αυτό και αν θέλω να την πάω σε τρείς βδομάδες μόνο για ζύγισμα!

Μάλλον κάνουν συμπαράσταση το ένα στο άλλο στην γκρίνια!:grin:

Κοριτσακι μου σε αυτη την ηλικια δεν παιρνουν πολυ.Αν ειναι στο μεσο ορο και ακολουθει την καμπυλη της μια χαρα ειναι.Εννοειται οτι τωρα που κινειται πολυ δεν θα βαζει.(μην κοιτας τον δικο μου το φαταουλα)Μια χαρα την κοβω.10 μηνων ειναι τωρα;Θες να μας πει τι τρωει;


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Κοριτσι μου μην αγχωνεσαι εμενα τωρα χρονιζει και ειναι 8.100 κιλα και ο παιδιατρος μου ειπε οτι αμα εχει ορεξη και τρωει να μην φοβαμαι καθολου!!!  Εσενα τωρα ειναι 10 μηνων?? Αμα ειναι στην πρασινη γραμμη μην ανυσηχεις!!! Να κοιτας μην καυεβαινει αποτομα στις καμπυλες...

Όχι δεν έχει πέσει καμπύλη!ναι 10 μηνών και 10 ημερων... μα με ρώτησε αν τρώει...και της είπα ναι... είπαμε εσένα είναι μοντέλο σαν την μάμα!

Just now, Comet είπε:

Κοριτσακι μου σε αυτη την ηλικια δεν παιρνουν πολυ.Αν ειναι στο μεσο ορο και ακολουθει την καμπυλη της μια χαρα ειναι.Εννοειται οτι τωρα που κινειται πολυ δεν θα βαζει.(μην κοιτας τον δικο μου το φαταουλα)Μια χαρα την κοβω.10 μηνων ειναι τωρα;Θες να μας πει τι τρωει;

Χαχαχα μια χαρά είναι το παιδί !του αρέσει το φαγητό!

το πρωί φρουτοκρεμα το μεσημέρι φαγητό και το απόγευμα πάλι φαγητό της δίνω ή κρέμα με δημητριακά και ένα φρούτο!και θηλάζει όποτε θέλει και το βράδυ εννοείται πριν κοιμηθεί!τώρα θα της δίνω ενδιάμεσα την κρέμα με τα δημητριακά και πάλι φαγητο αργότερα!ένα γεύμα παραπάνω και θα δω αν το τρώει και πως θα πάει!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 26 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Όχι δεν έχει πέσει καμπύλη!ναι 10 μηνών και 10 ημερων... μα με ρώτησε αν τρώει...και της είπα ναι... είπαμε εσένα είναι μοντέλο σαν την μάμα!

Χαχαχα μια χαρά είναι το παιδί !του αρέσει το φαγητό!

το πρωί φρουτοκρεμα το μεσημέρι φαγητό και το απόγευμα πάλι φαγητό της δίνω ή κρέμα με δημητριακά και ένα φρούτο!και θηλάζει όποτε θέλει και το βράδυ εννοείται πριν κοιμηθεί!τώρα θα της δίνω ενδιάμεσα την κρέμα με τα δημητριακά και πάλι φαγητο αργότερα!ένα γεύμα παραπάνω και θα δω αν το τρώει και πως θα πάει!

Μια χαρα τρωει.. Μην σε φοβιζει αυτο που σου λεει ο παιδιατρος.. Εσυ θα βλεπεις το παιδι αν εχει ορεξη και τρωει ειναι μια χαρα!!!!

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

Κορίτσια εμείς πήγαμε παιδίατρο και τον τελευταίο μήνα πήρε μόνο 180 γρ και μου είπε να την ταιζω περισσότερο η να της κάνω ένα γεύμα παραπάνω!είναι 8500 κιλά και 72 πόντους!είναι ακριβώς στην πράσινη γραμμή στην καμπύλη της δηλαδή στο μέσω όρο!τρώει όμως αλλά τον τελευταίο μήνα δεν κάθεται λεπτό!είναι συνέχεια όρθια η μπουσουλαει!μου είπε ότι παίζει ρόλο και αυτό και αν θέλω να την πάω σε τρείς βδομάδες μόνο για ζύγισμα!

Μάλλον κάνουν συμπαράσταση το ένα στο άλλο στην γκρίνια!:grin:

Και εμεις καπου εκει πυστευω να ειμαστε τωρα εμενα δεν μου είπε τιποτα για περισσιτερο φαι. Και εμενα δεν καθετε λεπτο ιδιες ειναι!! Αντε να δουμε θα κοιμηθουμε σημερα ελπιζω!!! 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια?κοιμήθηκαν τα ζουζούνια σας? Εμένα νωρίς κοιμήθηκε κατά τις 8:30 ήταν άυπνη από την 1 το μεσημέρι! έφτιαξα ενα τσιζ κέικ γιατι αύριο μας έχουν καλέσει για φαγητό...εγώ βέβαια συνεχίζω την διατροφή...πεινάω αλλά δεν χάνω πολύ...δεν ξέρω τι φταίει!μου λένε ο  θηλασμός!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...