Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Κοριτσακια ο μικρος μου σημερα ηταν μια χαρα,τελος το συναχι και η γκρινια,2 μερες κρατησε και πριν κοιμηθει για βραδυ πριν μια ωρα ειδα και 5ο δοντακι πανω.Μαλλον αυτο εφταιγε...Καλο βραδυ να εχουμε...

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, Comet είπε:

Κοριτσακια ο μικρος μου σημερα ηταν μια χαρα,τελος το συναχι και η γκρινια,2 μερες κρατησε και πριν κοιμηθει για βραδυ πριν μια ωρα ειδα και 5ο δοντακι πανω.Μαλλον αυτο εφταιγε...Καλο βραδυ να εχουμε...

Καλημέρα κορίτσι μπραβο αφου περασε τι πραγμα και αυτο να εχουν τα δοντια και να τα πιανει συναχι. 

Καλημέρα σε ολα τα κοριτσια καλο σαββατοκύριακο να εχουμε!!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσι μπραβο αφου περασε τι πραγμα και αυτο να εχουν τα δοντια και να τα πιανει συναχι. 

Καλημέρα σε ολα τα κοριτσια καλο σαββατοκύριακο να εχουμε!!!! 

Ελα ντε,τι κακο κι αυτο δεν μας φτανει η γκρινια.Τι εγινε με τα ψητα;Τα εφαγε;

Καλημερα σε ολα τα κοριτσακια και τα μωρακια:DΚαλο ΣΚ:wub:

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Ελα ντε,τι κακο κι αυτο δεν μας φτανει η γκρινια.Τι εγινε με τα ψητα;Τα εφαγε;

Καλημερα σε ολα τα κοριτσακια και τα μωρακια:DΚαλο ΣΚ:wub:

Οχι δεν τα εφαγε σκληριναν πολυ μπορει να θελαν τυλιγμα δεν ειχα ξανα φτιαξει. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Οχι δεν τα εφαγε σκληριναν πολυ μπορει να θελαν τυλιγμα δεν ειχα ξανα φτιαξει. 

Δεν πειραζει ,δοκιμαζουμε πραγματα και βλεπουμε,Την αλλη φορα θα ξερεις.Σημερα εχει καλη μερα.Τωρα κοιμαται,μολις ξυπνησει θα παμε βολτα επιτελους..


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα  στα κορίτσια και τα μωρά!χαθήκαμε λίγο αλλά επιστρέψαμε!χαχαχα

Τελικά αρρώστησε και ο δικός μου.Χθες το βράδυ σήκωσε πυρετό και του έδωσα σιρόπι.Απο τότε δεν ξανασηκωσε αλλά είναι ανορεκτος(με το ζόρι κατάφερα το πρωί να του δώσω έστω λίγο γιαούρτι και μια μπανάνα αφού πρώτα πέταξα τα κορνφλεικς στα σκουπίδια).Μετά φαινόταν κουρασμένος και έπεσε για υπνο στις 9.30.Ελπίζω να είναι καμία ιωσουλα και γρήγορα να ξαναβρεί το κέφι του.

Κατά τ αλλά είμαστε μια χαρά.κάναμε προχθες κάποια ψώνια για τις διακοπές μας το Πασχα αλλά δε τελειώσαμε ακόμα.Απο εβδομάδα θα πάμε Cambridge για τα υπόλοιπα.

Εσείς πως είστε;τα μωρά αναρρωσαν;τι θα κάνετε το σκ;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι κάνετε;; Εμείς καλά ..έφτιαξα γλυκάκι γιατί το βράδυ μας έχουν τραπέζι οι νονοί της μικρής και να πάω το κάτι της μου ..μου είπε ότι θα μου δώσει ρούχα από την κόρη της μέχρι 5 χρόνων δεν τα χρειάζεται γιατί εχει και ένα αγοράκι και δεν σκοπεύει να κάνει άλλο ..εσείς φοράτε ρούχα από δεύτερο χέρι στα παιδιά σας ;;εγώ εκτός από της αδερφής μου δεν μου έχει δώσει κανείς τίποτα άλλο μέχρι τώρα ..

πρίν από 9 λεπτά , Angela123 είπε:

Καλημέρα  στα κορίτσια και τα μωρά!χαθήκαμε λίγο αλλά επιστρέψαμε!χαχαχα

Τελικά αρρώστησε και ο δικός μου.Χθες το βράδυ σήκωσε πυρετό και του έδωσα σιρόπι.Απο τότε δεν ξανασηκωσε αλλά είναι ανορεκτος(με το ζόρι κατάφερα το πρωί να του δώσω έστω λίγο γιαούρτι και μια μπανάνα αφού πρώτα πέταξα τα κορνφλεικς στα σκουπίδια).Μετά φαινόταν κουρασμένος και έπεσε για υπνο στις 9.30.Ελπίζω να είναι καμία ιωσουλα και γρήγορα να ξαναβρεί το κέφι του.

Κατά τ αλλά είμαστε μια χαρά.κάναμε προχθες κάποια ψώνια για τις διακοπές μας το Πασχα αλλά δε τελειώσαμε ακόμα.Απο εβδομάδα θα πάμε Cambridge για τα υπόλοιπα.

Εσείς πως είστε;τα μωρά αναρρωσαν;τι θα κάνετε το σκ;

Περαστικά στο παιδί γρήγορη ανάρρωση..

  • Μου αρέσει 1

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου έχει δώσει η αδελφή μου καποια ρούχα που έχει κοριτσάκι αλλά μόνο από την αδελφή μου έχω πάρει μέχρι τώρα .......περαστικά μωρέ στο μικρούλη.....katrin μην αγχωνεσαι θα κάνει και αυτός τα βηματακια του και δεν θα το προλαβαίνεις είναι ανάλογα το παιδάκι λένε.....κορίτσια αύριο σκέφτομαι να φτιάξω της μικρής μοσχαράκι με ζυμαρικό πεπονακι....δεν της έχω δώσει ακόμα ζυμαρικό και λέω να της δώσω αύριο ...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ο μικρος ειναι παλι μπουκωμενος.Μιση ωρα κοιμηθηκε το πρωι,πηγαμε βολτα ,φαγαμε και τον ξαπλωσα να κοιμηθει και με το ζορι επαιρνε ανασα.Του βαλα 2 αμπουλες ορο και ξεμπουκωσε λιγο,να παρω otrivin;Τι λετε;

  • Λυπημένη/-ος 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κ από εμένα ..!!!! Πως είστε; Εδώ ο καιρός χάλια βρέχει κ φυσάει πολύ ...!!!! 

Στα λαχανικά μας έχει αφήσει το ελεύθερο σε όλα τα εποχής του μεγάλου του είχα δώσει μελιτζάνα πριν χρονισει γιατί ήταν εποχης ..!!! Αλλά ξέρω πως κάποιοι παιδίατροι λένε μετά τον χρόνο ..!! 

Το ύψος το μέτρησε όρθιο στον μεγάλο όταν έκλεισε τα δυο μέχρι τότε ξαπλωτο κ μας είχε πει ότι έχει απόκλιση θα βγενει λίγο ποιο κοντός τότε νομίζω μας έκανε κ πρώτη φορά εμβόλιο στο χεράκι ..!!!

Εμένα ο μπέμπης έχει γενέθλια 30 Απριλίου πως περνάει όμως ο καιρός πολύ γρήγορα ..!!!

Κατά τάλα ούτε εμένα έχει περπατήσει ακόμα αλλΑ σηκώνετε κ προσπαθεί να κάνει βηματακια ..!!!

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Comet είπε:

Κοριτσια ο μικρος ειναι παλι μπουκωμενος.Μιση ωρα κοιμηθηκε το πρωι,πηγαμε βολτα ,φαγαμε και τον ξαπλωσα να κοιμηθει και με το ζορι επαιρνε ανασα.Του βαλα 2 αμπουλες ορο και ξεμπουκωσε λιγο,να παρω otrivin;Τι λετε;

Αχ μωρέ ο μικρός μου ταλαιπωρείται ..για οτριβιν δεν ξέρω να σου πω εγώ δεν έχω βάλει ποτέ ..ορο μου έχει πει να του βάζω και να της τραβάω με το μηχάνημα..εσένα σου είπε να του βάλεις;


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamasanty είπε:

Αχ μωρέ ο μικρός μου ταλαιπωρείται ..για οτριβιν δεν ξέρω να σου πω εγώ δεν έχω βάλει ποτέ ..ορο μου έχει πει να του βάζω και να της τραβάω με το μηχάνημα..εσένα σου είπε να του βάλεις;

Μου ειπε αν ζοριζεται μπορω να του βαζω μια σταγονα σε καθε ρουθουνι το βραδυ.Θα παρω και θα του βαλω το βραδυ γιατι δεν καταφερε παλι να κοιμηθει για μεσημερι.Ελπιζω να τον βοηθησει


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Mamasanty είπε:

Κορίτσια τι κάνετε;; Εμείς καλά ..έφτιαξα γλυκάκι γιατί το βράδυ μας έχουν τραπέζι οι νονοί της μικρής και να πάω το κάτι της μου ..μου είπε ότι θα μου δώσει ρούχα από την κόρη της μέχρι 5 χρόνων δεν τα χρειάζεται γιατί εχει και ένα αγοράκι και δεν σκοπεύει να κάνει άλλο ..εσείς φοράτε ρούχα από δεύτερο χέρι στα παιδιά σας ;;εγώ εκτός από της αδερφής μου δεν μου έχει δώσει κανείς τίποτα άλλο μέχρι τώρα ..

Περαστικά στο παιδί γρήγορη ανάρρωση..

Τι γλυκάκι?καλά να περάσετε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Μου ειπε αν ζοριζεται μπορω να του βαζω μια σταγονα σε καθε ρουθουνι το βραδυ.Θα παρω και θα του βαλω το βραδυ γιατι δεν καταφερε παλι να κοιμηθει για μεσημερι.Ελπιζω να τον βοηθησει

Αφού σου επιτρέπει βάλε του να μην ζοριζεται..

Just now, Afroditi85 είπε:

Τι γλυκάκι?καλά να περάσετε!

Έκανα πάστα ταψιού ..είναι πολύ νόστιμο..ευχαριστώ ..:x


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Κοριτσια ο μικρος ειναι παλι μπουκωμενος.Μιση ωρα κοιμηθηκε το πρωι,πηγαμε βολτα ,φαγαμε και τον ξαπλωσα να κοιμηθει και με το ζορι επαιρνε ανασα.Του βαλα 2 αμπουλες ορο και ξεμπουκωσε λιγο,να παρω otrivin;Τι λετε;

Έχω βάλει στην μεγάλη δεν θυμάμαι ακριβώς πόσο ήταν..αφού σου το είπε η παιδίατρος βάλε του να ξεμπουκωσει...

Just now, Mamasanty είπε:

Αφού σου επιτρέπει βάλε του να μην ζοριζεται..

Έκανα πάστα ταψιού ..είναι πολύ νόστιμο..ευχαριστώ ..:x

Τέλεια!την έχω ακούσει αλλά δεν την έχω κάνει! εμείς έχουμε λίγη τούρτα από χθές! ωραία διατροφή κάνω αυτές τις μέρες!:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...