Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε ;; Εμείς καλά μόνο που όλη μέρα δεν κοιμήθηκε και τώρα την πήρε ο ύπνος ..ελπίζω να κοιμηθεί αρκετά να ξεκουραστώ κ εγώ λιγκ γιατί όλη μέρα την κυνηγάω .. 

@Afroditi85 να χαίρεσαι τον σύζυγό γερος και δυνατός ..

  • Ευχαριστώ 1

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αφού βγήκε καθαρή πάλι καλά.....τότε κάτι άλλο είναι....εξετάσεις αίματος της έκανες; Αυτό με το ύψος ότι το μετράνε ορθια καλύτερα πρώτη φορά το ακούω εμένα δεν μου ανάφερε κάτι τέτοιο πάντως είστε ψιλες μπράβο εμείς είμαστε 70 ύψος....

On 27/3/2019 at 11:28 ΠΜ, Μαρακι18 είπε:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρακι18 είπε:

Αφού βγήκε καθαρή πάλι καλά.....τότε κάτι άλλο είναι....εξετάσεις αίματος της έκανες; Αυτό με το ύψος ότι το μετράνε ορθια καλύτερα πρώτη φορά το ακούω εμένα δεν μου ανάφερε κάτι τέτοιο πάντως είστε ψιλες μπράβο εμείς είμαστε 70 ύψος....

 

Θα παω να μου γραψει και αιματος γιατι εχθες το μεσημέρι μου ειπε για καλλιέργεια και σημερα το πρωι δεν προλαβα να την παω φαγαμε 2 ωρες με τα ουρα. Ποσο ειναι το μωρακι σου; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

@Comet γυρισαμε απο τον παιδιατρο και εχω μια αποριααα... Εσεις που περπατατε πως σας μετρησε το υψος??? Εμενα μεχρι 11 μηνων το μετραγε ξαπλωμενη.. Επειδη περπατησε μου ειπε απο εδω και περα θα μετραμε το υψος οταν ειναι ορθιαα. Και μου ειπε οτι θα ειναι πιο λιγο το υψος απο οτι ηταν ξαπλωμενη.. 11 μηνων ξαπλα ηταν 79,5 και τωρα ορθια 76...

Μπραβο καλο αυτο!!!

Ξαπλωμενο τον μετρησε κι ας περπατουσε ηδη οταν πηγαμε,θα σας πω και την Τριτη που θα ξαναπαμε.Εχω ακουσει οτι καποια στιγμη τα μετρανε ορθια και βγαινει λιγοτερο αλλα νομιζω κατα τα 2 ετη.

  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Θα παω να μου γραψει και αιματος γιατι εχθες το μεσημέρι μου ειπε για καλλιέργεια και σημερα το πρωι δεν προλαβα να την παω φαγαμε 2 ωρες με τα ουρα. Ποσο ειναι το μωρακι σου;

Σε 9 ημέρες γίνετε 11 μηνών ...εχθές το βράδυ  ειχε σηκωθεί και έκανε 4 βήματα Μονής της για να φτάσει το κομπιούτερ της τηλεόρασης σε λίγες ημέρες βλέπω να περπαταμε......να της γράψει και αίματος για να δεις τι γίνετε.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Μαρακι18 είπε:

Σε 9 ημέρες γίνετε 11 μηνών ...εχθές το βράδυ  ειχε σηκωθεί και έκανε 4 βήματα Μονής της για να φτάσει το κομπιούτερ της τηλεόρασης σε λίγες ημέρες βλέπω να περπαταμε......να της γράψει και αίματος για να δεις τι γίνετε.....

Και εμεις στις 13 μου μηνα γινομαστε 11.μπραβο εκανε βηματακια και εμενα κανει οταν ξεχνιεται και θελει να παρει κατι. Ναι θα της πω


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρακι18 είπε:

13 Μαίου γεννήσες; Εγώ 7 Μαίου γεννησα...έχουν 6 ημέρες διάφορα τα ζουζούνακια μου....ναι και οι δικοί μου που την είδα μου λένε έτοιμη είναι να περπατήσει.....

Ναι 13 μαιου την ημερα της μητερας επεσε. 6 μερες διαφορα τα μικρούλια μας!!!! Ποτε μεγαλωσαν!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Και εμεις στις 13 μου μηνα γινομαστε 11.μπραβο εκανε βηματακια και εμενα κανει οταν ξεχνιεται και θελει να παρει κατι. Ναι θα της πω

 

Just now, Μαρακι18 είπε:

13 Μαίου γεννήσες; Εγώ 7 Μαίου γεννησα...έχουν 6 ημέρες διάφορα τα ζουζούνακια μου....ναι και οι δικοί μου που την είδα μου λένε έτοιμη είναι να περπατήσει.....

Μπραβο τα μωρακια σας!!! Καλως ηρθατε στο κλαμπ τωρα του κυνηγητου!!!!!!

1 ώρα πρίν, Μαρακι18 είπε:

Αφού βγήκε καθαρή πάλι καλά.....τότε κάτι άλλο είναι....εξετάσεις αίματος της έκανες; Αυτό με το ύψος ότι το μετράνε ορθια καλύτερα πρώτη φορά το ακούω εμένα δεν μου ανάφερε κάτι τέτοιο πάντως είστε ψιλες μπράβο εμείς είμαστε 70 ύψος....

 

Ναι παιρνουμε υψος εμεις αλλα απο κιλα λιγα πραγματα.. Σημερα που την ζυγησε ειναι 8,380... Μια χαρα ειστε!! Παντως ενω πριν που μας μετραγε ξαπλα ειμασταν στην καμπυλη πανω απο την κοκκινη γραμμη τωρα κατεβηκαμε αναμεσα στην πρασινη με πορτοκαλη... 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αααα εμείς τα έχουμε τα  κιλακια μας ύψος 70 και κιλά 9.500 και είναι 11 μηνών σχεδον....πολυ κυνηγητό βλέπω να ρίχνουμε  και τώρα που έρχεται το καλοκαίρι θα τα κυνηγάμε μέσα στην πλατείες.....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας! @Afroditi85 να τον χαίρεστε τον μπαμπά σας!! Βλέπω τα παιδάκια του Μαΐου ξεκίνησαν βηματακια εε?εμένα ο δικός μου όχι ακόμα...Αλλά δεν βιάζομαι κιόλας...Κ η κορούλα μου 12+ περπάτησε... Κ εμείς 9/5 έχουμε γενέθλια!πως μεγαλώνουν έτσι γρήγορα...

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, katrin* είπε:

Γειά σας! @Afroditi85 να τον χαίρεστε τον μπαμπά σας!! Βλέπω τα παιδάκια του Μαΐου ξεκίνησαν βηματακια εε?εμένα ο δικός μου όχι ακόμα...Αλλά δεν βιάζομαι κιόλας...Κ η κορούλα μου 12+ περπάτησε... Κ εμείς 9/5 έχουμε γενέθλια!πως μεγαλώνουν έτσι γρήγορα...

Εννοειται δεν βιαζεσαι.Μικρα ειναι ακομη,ο δικος μου ξεκινησε βηματακια 11,5 μηνων και τωρα στους 13 μηνες τρεχει.

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια κ μωράκια τι κάνετε;εμένα κοιμήθηκε και ήρθε η ώρα για ταινία με τον άντρα μου .. παρεμπιπτόντως έχω όλη μέρα έναν πονοκέφαλο που δεν λέει να φύγει ..πήρα και ντεπον το απόγευμα τίποτα δεν μου έκανε ... :confused:


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamasanty είπε:

Κορίτσια κ μωράκια τι κάνετε;εμένα κοιμήθηκε και ήρθε η ώρα για ταινία με τον άντρα μου .. παρεμπιπτόντως έχω όλη μέρα έναν πονοκέφαλο που δεν λέει να φύγει ..πήρα και ντεπον το απόγευμα τίποτα δεν μου έκανε ... :confused:

Καλή προβολή! Κ εγώ  είχα χθες πονοκέφαλο...Αλλά εφταιγε το δόντι μου που με χτυπούσε στο κεφάλι...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...