Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!καλή επιτυχία στο πάρτυ Κατερίνα!

Εμείς συνεχίζουμε να έχουμε πυρετό και ανορεξία. Του έφτιαξα porridge δε το έφαγε,μετά του έβρασα αυγο και παλι δε το εφαγε.

Ελπίζω τουλάχιστον να φάει το μεσημέρι κοτοπουλο με μακαρόνια.Εσεις πως είστε;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angela123 είπε:

Καλημέρα!καλή επιτυχία στο πάρτυ Κατερίνα!

Εμείς συνεχίζουμε να έχουμε πυρετό και ανορεξία. Του έφτιαξα porridge δε το έφαγε,μετά του έβρασα αυγο και παλι δε το εφαγε.

Ελπίζω τουλάχιστον να φάει το μεσημέρι κοτοπουλο με μακαρόνια.Εσεις πως είστε;

Καλημερα.Ο καημενουλης μωρε δεν θα νιωθει καλα.Ο δικος μου παλι ο φαταουλας με τοσο μπουκωμα κι ολο μαμ ειναι.Εφαγε σπανακοτυροπιτα :P της μαμας μου .Εμεις πηγαμε για καφε και γυρισαμε τωρα,μπριζολες με πατατες στο φουρνο εχουμε..


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρακι18 είπε:

Κορίτσια της έκανα μοσχαράκι με σουπιτσα πεπονακι και δεν μου το έφαγε καθόλου ....τώρα δεν ξέρω τι να κάνω δεν θέλω να μείνει χωρίς φαει

Ομελέτα που είναι και γρηγορη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Μαρακι18 είπε:

Κορίτσια της έκανα μοσχαράκι με σουπιτσα πεπονακι και δεν μου το έφαγε καθόλου ....τώρα δεν ξέρω τι να κάνω δεν θέλω να μείνει χωρίς φαει

Τι εχει κοριτσι μου είναι αρρωστη η δεν ήθελε να φαι; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας κ από εμας..χθες περάσαμε όμορφα αργησαμε να γυρίσουμε..η κουμπάρα μου έδωσε τρεις σακούλες ρούχα ..τώρα πρέπει να δω τι είναι για αυτήν την εποχή ..σήμερα πήγαμε μετά το μεσημέρι στις κούνιες κ καθίσαμε 3ωρες ..το κατά ευχαριστήθηκε είχε κ πολλά παιδάκια και χαιρόταν ...


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααα καλημερα και καλο μηναααα!!!!! Χαθηκα αυτες τις μερες το ξερω αλλα ειχα φουλ προγραμμα με το παρτυ... Τωρα θα μπαινω να μιλαμε παλι...Περασαμε πολυ ωραιααα!!!! Ηταν ολα ετσι οπως τα ηθελαααα!!!! Η μικρη στην αρχη φοβοταν τον πολυ κοσμο και ηθελε ολο αγκαλιααα αλλα μετα συνηθησε λιγο....

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα μανούλες!!! Καλό μήνα! Ένα δόξα τω Θεώ, που έχουμε τα μωρακια μας. Κ ας μην τρώνε, κ ας ανεβάζουν πυτετο που κ που, κ ας μας ξενυχτουν, κ ας έχουμε ξεχάσει τον εαυτό μας για χάρη τους. Η χαρά μας, όταν μας κοιτάνε με αυτά τα αγνά ματακια, ας γίνει η δύναμη μας. Θα θελα να θηλάζω τη μικρή μου, για πάντα! Αλλά επειδή δε γινεται, παρακαλώ το Θεό να μου στείλει ένα ακόμη μπισκοτακι! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, EleniKel είπε:

Καλημέρα μανούλες!!! Καλό μήνα! Ένα δόξα τω Θεώ, που έχουμε τα μωρακια μας. Κ ας μην τρώνε, κ ας ανεβάζουν πυτετο που κ που, κ ας μας ξενυχτουν, κ ας έχουμε ξεχάσει τον εαυτό μας για χάρη τους. Η χαρά μας, όταν μας κοιτάνε με αυτά τα αγνά ματακια, ας γίνει η δύναμη μας. Θα θελα να θηλάζω τη μικρή μου, για πάντα! Αλλά επειδή δε γινεται, παρακαλώ το Θεό να μου στείλει ένα ακόμη μπισκοτακι! 

Ναι κοριτσαρα μου!!! Αυτα τα πλασματακια ειναι ολη μας η ζωη!!!! Και οτι καν αν συμβαινει ειναι τοσο μικρο μπροστα σε αυτα τα δυο ματακιααα!!!! 

εγω ηθελα να κρατησω τον εναν θηλασμο ακομα αλλα βαζω την μικρη να θηλασει κανει κανα 2 ρουφηξιες και τελος.   Δεν θελει.. Γαλα βγαζει ομως γιατι αμα το πιεσω βλεπω οτι εχει.. Καλα οχι πολυ αλλα εχει.. Μαλλον δεν θελει αλλο η μικρη.. Αποθηλαζει μονη της μαλλον... Να σου πω την αληθεια δεν νιωθω ετοιμη ακομα για να αποθηλασω τελειως αλλααααα....  Προς τα εκει παει..  :-(


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολες,χαθηκα λιγο γιατι αρχησανε να περνανε τα πλακακια στο μπανιο και γινεται παλι χαμος,με ποναει κι ο λαιμος μου πολυ και δεν εχω καλη διαθεση.Ο μικρος καλα ειναι,αυριο εχουμε ραντεβου στην παιδιατρο


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Καλησπερα σε ολες,χαθηκα λιγο γιατι αρχησανε να περνανε τα πλακακια στο μπανιο και γινεται παλι χαμος,με ποναει κι ο λαιμος μου πολυ και δεν εχω καλη διαθεση.Ο μικρος καλα ειναι,αυριο εχουμε ραντεβου στην παιδιατρο

Ωχ καταλαβα σκονη που θα εχει κολλα  στοκο και δεν σημαζευεται. Παρε καμια βιταμίνη 1000 αρα εμενα αυτες με βοηθησαν και οι καραμέλες strepsils και δεν το περιμενα τις ειχα παρεξηγήσει. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...