Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Mamasanty είπε:

Κορίτσια τι κάνετε;; Εμείς καλά ..έφτιαξα γλυκάκι γιατί το βράδυ μας έχουν τραπέζι οι νονοί της μικρής και να πάω το κάτι της μου ..μου είπε ότι θα μου δώσει ρούχα από την κόρη της μέχρι 5 χρόνων δεν τα χρειάζεται γιατί εχει και ένα αγοράκι και δεν σκοπεύει να κάνει άλλο ..εσείς φοράτε ρούχα από δεύτερο χέρι στα παιδιά σας ;;εγώ εκτός από της αδερφής μου δεν μου έχει δώσει κανείς τίποτα άλλο μέχρι τώρα ..

Περαστικά στο παιδί γρήγορη ανάρρωση..

Εμένα μου δίνει συχνά ρούχα η φίλη μου που έχει μεγαλυτερο αγορακι.

Επίσης και μια άλλη κοπέλα μου έχει δώσει σορτσάκια για το καλοκαίρι.Γενικα δε θα χρειαστώ να ψωνίσω καλοκαιρινά ρούχα γιατί μου έδωσε 8 σορτσάκια και εγώ στις εκπτώσεις τον Γενάρη του πήρα μόνο μπλουζάκια πολύ οικονομικά.Ειμαι της άποψης ότι δε δινω πολλα λεφτα για τα βρεφικα ρούχα και αν ειναι και απο δευτερο χέρι δε με ενοχλεί καθολου.Ενα καλο πλύσιμο αρκεί.Μεγαλωνουν τόσο γρήγορα που δε χρειάζονται ακριβά η ολοκαίνουρια ρούχα.

Επίσης έχω αγοράσει και μεταχειρισμένα παιχνίδια η μου έχουν δώσει παιχνιδια και ο μικρός τα έχει καταευχαριστηθει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια χαθηκα σημερα κανω ετοιμασιες για το παρτυ αυριο!!! Προσπαθω να τα οργανωσω ολα σημερα την διακοσμηση και τα αλλα για να εχω μονο το μαγειρεμα αυριο...

Εφτιαξα και το πινακακι που σας ελεγα...IMG%5D

  • Μου αρέσει 6

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Κοριτσια χαθηκα σημερα κανω ετοιμασιες για το παρτυ αυριο!!! Προσπαθω να τα οργανωσω ολα σημερα την διακοσμηση και τα αλλα για να εχω μονο το μαγειρεμα αυριο...

Εφτιαξα και το πινακακι που σας ελεγα...IMG%5D

Να τα εκατοστήσει το κοριτσι τέλειο το πινακάκι!!!!! 

  • Ευχαριστώ 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Κοριτσια χαθηκα σημερα κανω ετοιμασιες για το παρτυ αυριο!!! Προσπαθω να τα οργανωσω ολα σημερα την διακοσμηση και τα αλλα για να εχω μονο το μαγειρεμα αυριο...

Εφτιαξα και το πινακακι που σας ελεγα...IMG%5D

Τέλειο το πινακακι!να την χαίρεστε!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, xaroumenh mama είπε:

Οτριβιν έχω βάλει κ εγώ στο μωρό εμάς μας έχει πει δυο σταγόνες 3 φορές την ημέρα για 5 μέρες βοηθάει αρκετά γιατί μπορούν να αναπνεύσουν καλύτερα 

Θα του βαλω αποψε να κοιμηθουμε γιατι κουραστηκα,με ποναει κι ο λαιμος λιγο.Δεν εχω τις αμυγδαλες και μολις κρυωσω κανω φαρυγγιτιδα.

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Κοριτσια χαθηκα σημερα κανω ετοιμασιες για το παρτυ αυριο!!! Προσπαθω να τα οργανωσω ολα σημερα την διακοσμηση και τα αλλα για να εχω μονο το μαγειρεμα αυριο...

Εφτιαξα και το πινακακι που σας ελεγα...IMG%5D

Τι ομορφο:wub:..Να περασετε υπεροχα αυριο..

5 ώρες πρίν, Mamasanty είπε:

Κορίτσια τι κάνετε;; Εμείς καλά ..έφτιαξα γλυκάκι γιατί το βράδυ μας έχουν τραπέζι οι νονοί της μικρής και να πάω το κάτι της μου ..μου είπε ότι θα μου δώσει ρούχα από την κόρη της μέχρι 5 χρόνων δεν τα χρειάζεται γιατί εχει και ένα αγοράκι και δεν σκοπεύει να κάνει άλλο ..εσείς φοράτε ρούχα από δεύτερο χέρι στα παιδιά σας ;;εγώ εκτός από της αδερφής μου δεν μου έχει δώσει κανείς τίποτα άλλο μέχρι τώρα ..

Περαστικά στο παιδί γρήγορη ανάρρωση..

Εχω απο την αδερφη μου πολλα και.λιγα απο την κουνιαδα μου,αλλα και απο φιλη θα επαιρνα,τα πλενεις και τελος.Με βολεψαν πολυ ,του πηρα βεβαια και καινουργια.Μια χαρα γιατι μεγαλωνουν γρηγορα και τα αλλαζουμε συχνα σε αυτη την ηλικια.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Κοριτσια χαθηκα σημερα κανω ετοιμασιες για το παρτυ αυριο!!! Προσπαθω να τα οργανωσω ολα σημερα την διακοσμηση και τα αλλα για να εχω μονο το μαγειρεμα αυριο...

Εφτιαξα και το πινακακι που σας ελεγα...IMG%5D

Τι όμορφο πινακακι!να τα εκατοστησει η μικρούλα σας!τι θα μαγειρέψεις αυριο;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Κοριτσια χαθηκα σημερα κανω ετοιμασιες για το παρτυ αυριο!!! Προσπαθω να τα οργανωσω ολα σημερα την διακοσμηση και τα αλλα για να εχω μονο το μαγειρεμα αυριο...

Εφτιαξα και το πινακακι που σας ελεγα...IMG%5D

Κορίτσι τέλειο!να την χαίρεστε!

Καλέ κ εγώ πολλά ρούχα του μικρού μου τα έχουν δανείσει...τα περισσότερα βασικά να ναι καλά οι φίλες μου...Κ εγω της κόρης μου τα έχω δανείσει (είναι όλα αγορασμενα,δεν είχα κάποια άλλη να μου δώσει όταν γέννησα), είναι η τρίτη κοπέλα που τα έχω δώσει τώρα...απλά τα ξαναδινω πίσω σε όσες τα έχω δανειστεί η όσα εζω δανεισει εγω τα ζητάω πίσω γτ μπορεί να έρθει κανένα επόμενο παιδάκι :- ) γράφω σε όλα με ανεξίτηλο το αρχικό του ονόματος του παιδιού κ όλα μια χαρά...

Καλησπέρα σε όλες!με βήχα έχω τον μικρό μου κ ζορίζεται στον ύπνο...κόλλησε από τη "μεγάλη" που έχει καταρροή βήχα κ φλεματα...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρακι18 είπε:

Τέλειο το πινάκακι, να την χαίρεσαι...στεση την λένε; comet μια από τα ίδια έχω αφαιρέσει αμυγδαλές και όταν κρυώσω παθαίνω φαρυγγίτιδα και εγώ.....

Ευχαριστωωωω!!!Ναι την βαφτησαμε Ευσταθια. Αλλα Εφη λενε την ξαδερφη της και ειπαμε να την φωναζουμε αλλιως και βρηκαμε το Στεση..

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ δεν την έχω βάπτιση ακόμα τον Οκτώβριο λεμε με το καλό αλλά όνομα δεν έχουμε βρει ακόμα γιατί δεν θα βγάλουμε γιαγιάδες και επειδή θα είναι άσχετο δεν έχουμε κατάληξη πουθενά.........

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angela123 είπε:

Τι όμορφο πινακακι!να τα εκατοστησει η μικρούλα σας!τι θα μαγειρέψεις αυριο;

Ευχαριστωωω.. Ουυυυ πολλααα... Θα κανω μπουφε..

Κοτομπουκιες τις οποιες θα τις περασω σε ξυλακι με τοματα και ζανπον, ατομικες σαλατες του σεφ,  μανιταρια γεμιστα με φετα και τοματα περασμενα με φρυγγανια και ψημενα στο φουρνο, κεφτεδακια, κοτοπουλο παιδακια, ρολο χοιρινο γεμιστο, πιτσακια ατομικα με απο καω οχι ζυμη αλλα πιτες και πατατες μικρες μπουκιτσες γεμιστες με τυρι μπεικον κρεμα γαλακτος στο φουρνο.. Αυταααα ειναι για 20 μεγαλους και 5 παιδιααα... Ελπιζω να φτασουν!!!!

 

Just now, Μαρακι18 είπε:

Εγώ δεν την έχω βάπτιση ακόμα τον Οκτώβριο λεμε με το καλό αλλά όνομα δεν έχουμε βρει ακόμα γιατί δεν θα βγάλουμε γιαγιάδες και επειδή θα είναι άσχετο δεν έχουμε κατάληξη πουθενά.........

Ααα και εμεις τον Οκτωβριο την βαπτισαμε!! Καναμε και γαμο μαζι.. Με το καλο..  Εε θα βρειτε.  Δεν εχετε καποιο που να σας αρεσει και στους δυο???

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Πωπωπω τι μας κάνεις απόψε μου άνοιξες την όρεξη και είμαι και σε διατροφή αυτό το διάστημα .....να έρθω και εγώ να φάω τπτ συγουρα θα μείνουν χαχαχαχχαχαχα.....

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Ευχαριστωωω.. Ουυυυ πολλααα... Θα κανω μπουφε..

Κοτομπουκιες τις οποιες θα τις περασω σε ξυλακι με τοματα και ζανπον, ατομικες σαλατες του σεφ,  μανιταρια γεμιστα με φετα και τοματα περασμενα με φρυγγανια και ψημενα στο φουρνο, κεφτεδακια, κοτοπουλο παιδακια, ρολο χοιρινο γεμιστο, πιτσακια ατομικα με απο καω οχι ζυμη αλλα πιτες και πατατες μικρες μπουκιτσες γεμιστες με τυρι μπεικον κρεμα γαλακτος στο φουρνο.. Αυταααα ειναι για 20 μεγαλους και 5 παιδιααα... Ελπιζω να φτασουν!!!!

 

Ααα και εμεις τον Οκτωβριο την βαπτισαμε!! Καναμε και γαμο μαζι.. Με το καλο..  Εε θα βρειτε.  Δεν εχετε καποιο που να σας αρεσει και στους δυο???

Και εμείς έτσι λέμε να κάνουμε  βάπτιση και γαμο τον Οκτώβριο γιατί είμαστε με πολιτικό....του αρέσει το Μαρίνα εμένα μου αρέσει Νεφέλη η Ισμήνη .....

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, EleniKel είπε:

Κατερίνα, με τρέχουν τα σάλιαααααααααα!!!! Μόνη σου όλα αυτά;;;;;;;; ή σε βοήθησε η μαμά σου;;; ωραιο όνομα!!! 

Ευχαριστωωω!!! Οχι μονη μου δεν θα προλαβαινα να κουνηθω!!! Ετυχως ειναι η μαμα μου εδω και θα τα κανουμε μαζι...  Εχω πει να ερθουν κατα τις 5 οι καλεσμενοι αρα εχουμε χρονο μεχρι εκεινη την ωρα.. 2 ατομα θα τα προλαβουμε πιστευω!!!

Just now, Μαρακι18 είπε:

Πωπωπω τι μας κάνεις απόψε μου άνοιξες την όρεξη και είμαι και σε διατροφή αυτό το διάστημα .....να έρθω και εγώ να φάω τπτ συγουρα θα μείνουν χαχαχαχχαχαχα.....

Και εμείς έτσι λέμε να κάνουμε  βάπτιση και γαμο τον Οκτώβριο γιατί είμαστε με πολιτικό....του αρέσει το Μαρίνα εμένα μου αρέσει Νεφέλη η Ισμήνη .....

Χαχαχα ελατε να μασαμπουκωσουμε.. !!! 

Αα τελειααα!!! Και εμεις πολιτικο ειχαμε κανει πρωτα..  Και τα 3 ειναι ωραια αλλα εμενα μου αρεσει το Ισμηνη λιγο παραπανω... Που θα παει θα καταληξετε..  Ή γραψτε τα ονοματα που θελετε σιγουρα σε χαρτακια και τραβηξτε ενα να δειτε τι θα βγει..  Αυτο αμα δεν βγαζετε ακρη... 


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...