Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Just now, Comet είπε:

Σιγουρα ειναι.Η δουλεια μου τρωει χρονο και ενεργεια.Δεν εχω τις αντοχες να κανω μαζι του οσα θα ηθελα,κουραζομαι γρηγορα.Ειδικα τελευταια το ξενυχτι με ριχνει αρκετα..

Λογικο ειναι.Εσυ εισαι απιστευτη με τη δουλεια που κανεις και πως τα καταφερνεις.Εμενα 2 βδομαδες ξυπναει το βραδυ ενω κοινοταν σερι.Γινεται να ειναι δοντια τοσεε μερες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Agki* είπε:

Λογικο ειναι.Εσυ εισαι απιστευτη με τη δουλεια που κανεις και πως τα καταφερνεις.Εμενα 2 βδομαδες ξυπναει το βραδυ ενω κοινοταν σερι.Γινεται να ειναι δοντια τοσεε μερες?

Μαλλον δοντια ειναι ,οταν εβγαζε τα πανω εκανε πανω απο μηνα να κοιμηθει σερι.Ευτυχως επανηλθε.Τωρα ξυπναει 1-2 βραδυα τη βδομαδα.Κατω εχουν βγει ολα και πανω λειπουν 2 τα 3α απο το κεντρο δεξια και αριστερα.Αντε τελειωνουμε σιγα σιγα γιατι μας ταλαιπωρησαν αρκετα..


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 30/8/2019 at 6:49 ΜΜ, Comet είπε:

Καλησπερα κοριτσι.Καλα ειμαστε,εσυ;Η μικρη σου;Οντως χαθηκαμε αλλα και στο αλλο θεματακι ετσι εγινε,μαλλον το καλοκαιρι φταιει.Ευκαιρια να ξαναβρεθουμε:)

Καλα κοπελα μου εγω σημερα ειμουν στο πηγαινε ελα γιατι εχει πολλους γαμους και ειχα ραντεβού. Η μικρη καθε μερα κανει και κατι και καινούργιο της εχει λυθει η γλωσσα και οτι λεμε τα λεει μετα είναι για φαγωμα ο μικρουλης σου τι κανει εσυ; 

3 ώρες πρίν, Mamasanty είπε:

Κορίτσια γειά σας και από εμένα έχω αρκετό καιρο να σας γράψω είχα πρόβλημα με το κινητό και μόνο έμπαινα κάποιες φορές και διάβαζα μέχρι να μπορέσω να πάρω άλλο πέρασε πάνω από μήνας... Η μικρή μου είναι μια σκανταλιαρα και δεν ακούει καθόλου ανεβαίνει σκαρφαλώνει ζημιές κακό αφήστε τα προσπαθώ να μην της φωνάζω και της μιλάω αλλά κάποιες φορές με φέρνει στο αμήν τα ακούει λίγο αλλά πάλι το ίδιο.. Μου βγήκε δύσκολη θέλει και όλη μέρα έξω να είμαστε να δω πως θα την μαζέψω τον χειμώνα.. Ελπίζω να είστε όλες καλά και να ξανά ζωντανέψει η ομάδα μας 

Ωχ οπως τα ακουω ιδια με την δικια μου ειναι για να συναντηθούν δεν θα μείνει σπιτι!!!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Καλα κοπελα μου εγω σημερα ειμουν στο πηγαινε ελα γιατι εχει πολλους γαμους και ειχα ραντεβού. Η μικρη καθε μερα κανει και κατι και καινούργιο της εχει λυθει η γλωσσα και οτι λεμε τα λεει μετα είναι για φαγωμα ο μικρουλης σου τι κανει εσυ; 

Ωχ οπως τα ακουω ιδια με την δικια μου ειναι για να συναντηθούν δεν θα μείνει σπιτι!!!!! 

Καλα ειμαστε.Ο μικρος δεν λεει πολλα αλλα ειναι διαολακι,πανω κατω συνεχεια και πειραζει τα παντα..Θυμωνει κι ολας και φωναζει αλλα ειναι γλυκας:rolleyes:


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Comet είπε:

Καλα ειμαστε.Ο μικρος δεν λεει πολλα αλλα ειναι διαολακι,πανω κατω συνεχεια και πειραζει τα παντα..Θυμωνει κι ολας και φωναζει αλλα ειναι γλυκας:rolleyes:

Καλημέρα δρν πειράζει θα τα πει ολα μαζι και θα σας τρελανει!!!! Θυμωνει!! Εμενα νευριαζει μου εχει ριξει δυο δαγκωνιές εχω σημαδι τωρα. πολυ γλυκουλιαειναι να τα φαμε. Με το καλο η προσπαθιες συντομα με ενα μπεμπακι στη κοιλιτσα σου!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα δρν πειράζει θα τα πει ολα μαζι και θα σας τρελανει!!!! Θυμωνει!! Εμενα νευριαζει μου εχει ριξει δυο δαγκωνιές εχω σημαδι τωρα. πολυ γλυκουλιαειναι να τα φαμε. Με το καλο η προσπαθιες συντομα με ενα μπεμπακι στη κοιλιτσα σου!!! 

Καλημερα κοριτσια!Εμενα οταν θυμωνει γρυλιζει και κοπαναει το κεφαλι του.Προχθες την πατησε και καθως το κοπανησε βρηκε στο πομολο του ντουλαπιου και ξεραθηκε το καημενο.Τι να κανουν και αυτα.Διεκδικουν και δειχνουν τα συναισθηματα τους.

Τον κρατησε η μαμα μου χθες και μολις σηκωθηκα απο το κρεβατι...απιστευτο!!

Καλο μηνα κοριτσια!!!

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα δρν πειράζει θα τα πει ολα μαζι και θα σας τρελανει!!!! Θυμωνει!! Εμενα νευριαζει μου εχει ριξει δυο δαγκωνιές εχω σημαδι τωρα. πολυ γλυκουλιαειναι να τα φαμε. Με το καλο η προσπαθιες συντομα με ενα μπεμπακι στη κοιλιτσα σου!!! 

Σε ευχαριστω,να σαι καλα.Κι εμενα δαγκωνει καμια φορα και μου τραβαει και τα μαλλια αν τα πιασει,το θεωρει παιχνιδι και γελαει.Μονο σε μενα ομως..

Just now, Agki* είπε:

Καλημερα κοριτσια!Εμενα οταν θυμωνει γρυλιζει και κοπαναει το κεφαλι του.Προχθες την πατησε και καθως το κοπανησε βρηκε στο πομολο του ντουλαπιου και ξεραθηκε το καημενο.Τι να κανουν και αυτα.Διεκδικουν και δειχνουν τα συναισθηματα τους.

Τον κρατησε η μαμα μου χθες και μολις σηκωθηκα απο το κρεβατι...απιστευτο!!

Καλο μηνα κοριτσια!!!

Καλημερα!!!Αχ το καημενο..θα πονεσε:cry:Τι ωραια ..θα ξεκουραστηκες.Αχ αυτες οι μαμαδες;-)Η δικη μου ενθουσιαστηκε με την ιδεα ενος ακομη μωρου.Τρελαινεται για νεογεννητα.  Εγω ξυπνησα 12 και το μωρο κοιμηθηκε 1 οποτε κανω δουλειες.Τελευταιο νυχτερι αποψε.Την Τριτη ρεπο!!!Το απογευμα θα παμε παρκο.Εχουμε 3 μερες να παμε..Ημουν κομματια.Τον εβγαζα λιγο στη γειτονια..


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Σε ευχαριστω,να σαι καλα.Κι εμενα δαγκωνει καμια φορα και μου τραβαει και τα μαλλια αν τα πιασει,το θεωρει παιχνιδι και γελαει.Μονο σε μενα ομως..

Καλημερα!!!Αχ το καημενο..θα πονεσε:cry:Τι ωραια ..θα ξεκουραστηκες.Αχ αυτες οι μαμαδες;-)Η δικη μου ενθουσιαστηκε με την ιδεα ενος ακομη μωρου.Τρελαινεται για νεογεννητα.  Εγω ξυπνησα 12 και το μωρο κοιμηθηκε 1 οποτε κανω δουλειες.Τελευταιο νυχτερι αποψε.Την Τριτη ρεπο!!!Το απογευμα θα παμε παρκο.Εχουμε 3 μερες να παμε..Ημουν κομματια.Τον εβγαζα λιγο στη γειτονια..

Καλα εκανες...Χρειαζεται να ξεκουραζεσαι και λιγο.Ναι αυτες οι μαμαδες μας...ηρωες!!Εμενα ολο το καλοκαιρι 4 Σαββατα τον κρατησε και μου φανηκε μαγεια!!Δε ελω τιποτα αλλο ετσι που και που να τον κραταει και ειμαι πολυ ικανοποιηνενη.Μπραβο παντως που πηρες την αποφαση.Θελω και εγω δευτερο παιδι αλλα δεν ειχα τοσο ευκολη εγγυμοσυνη.Επισης ενω στην εγγυμοσυνη πηρα 6 κιλα και τα εχασα αμεσως,αφου σταματησα το θηλασμο πηρα 15 κιλα και θελω να τα χασω πριν μεινω εγγυος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agki* είπε:

Καλα εκανες...Χρειαζεται να ξεκουραζεσαι και λιγο.Ναι αυτες οι μαμαδες μας...ηρωες!!Εμενα ολο το καλοκαιρι 4 Σαββατα τον κρατησε και μου φανηκε μαγεια!!Δε ελω τιποτα αλλο ετσι που και που να τον κραταει και ειμαι πολυ ικανοποιηνενη.Μπραβο παντως που πηρες την αποφαση.Θελω και εγω δευτερο παιδι αλλα δεν ειχα τοσο ευκολη εγγυμοσυνη.Επισης ενω στην εγγυμοσυνη πηρα 6 κιλα και τα εχασα αμεσως,αφου σταματησα το θηλασμο πηρα 15 κιλα και θελω να τα χασω πριν μεινω εγγυος.

Ειχα πολυ δυσκολη εγκυμοσυνη,εμμετους απο την αρχη ως και τον 5ο και μετα αναγουλες το πρωι και καουρες απο το απογευμα εως αργα το βραδυ,αναιμια κυησης και συσπασεις απο τον 6ο αλλα τελικα ολα καλα.Πηρα 5 κιλα και πεινασα πολυ μεχρι να γεννησω.Το σκεφτηκαμε πολυ γιατι ο μικρος ειναι μωρο ακομη κι αν περασω τα ιδια με ενα μωρο στα χερια θα ειναι πολυ δυσκολα.Ομως βασιζομαι στη μαμα μου κι επεισης ειμαι σχεδον 38 και θα ηθελα να χουν και μικρη διαφορα,οποτε το αποφασισαμε..

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και μωράκια!τι κάνετε?καλό μήνα!

Εμείς καλά είμαστε τελείωσε η άδεια του άντρα μου καλά περάσαμε! Τώρα αρχίζουμε να μπαίνουνε σε μια σειρά την άλλη βδομάδα ανοίγουν και τα σχολεία και προετοιμαζόμαστε σιγά σιγά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Afroditi85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και μωράκια!τι κάνετε?καλό μήνα!

Εμείς καλά είμαστε τελείωσε η άδεια του άντρα μου καλά περάσαμε! Τώρα αρχίζουμε να μπαίνουνε σε μια σειρά την άλλη βδομάδα ανοίγουν και τα σχολεία και προετοιμαζόμαστε σιγά σιγά!

Καλησπερα.Καλα ειμαστε.Καλο μηνα και καλο φθινοπωρο αν και με τοση ζεστη μοιαζει λες και ειναι μεσα καλοκαιριου.

Πωπω ξεκινανε και τα σχολεια.Τι ταξη παει η μεγαλη σου;


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Afroditi85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και μωράκια!τι κάνετε?καλό μήνα!

Εμείς καλά είμαστε τελείωσε η άδεια του άντρα μου καλά περάσαμε! Τώρα αρχίζουμε να μπαίνουνε σε μια σειρά την άλλη βδομάδα ανοίγουν και τα σχολεία και προετοιμαζόμαστε σιγά σιγά!

Καλημερα και καλο μηνα!Καλη αρχη στο σχολειο!!

Και εγω ανυπομονω να ανοιξουν τα σχολεια για να ξεκινησω δουλιτσα.

@Comet εχει λιγο αερακι και καπως παλευεται νομιζω.Αντε να δουμε ποτε θα λυθει η γλωσσα των μικρων μας.Θα χει πολυ πλακα.

Εμεν μωρο και αντρας κοιμουνται τωρα και μολις ξυπνησουν θα παμε για μπανακι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agki* είπε:

Καλημερα και καλο μηνα!Καλη αρχη στο σχολειο!!

Και εγω ανυπομονω να ανοιξουν τα σχολεια για να ξεκινησω δουλιτσα.

@Comet εχει λιγο αερακι και καπως παλευεται νομιζω.Αντε να δουμε ποτε θα λυθει η γλωσσα των μικρων μας.Θα χει πολυ πλακα.

Εμεν μωρο και αντρας κοιμουνται τωρα και μολις ξυπνησουν θα παμε για μπανακι.

Μπανακι;Τι ωραια.Ο δικος μου κοιμηθηκε 1-3 και τωρα κανει βολτες στη βεραντα.Τουλαχιστον προλαβα να κανω φαι ,σιδερο και να φαμε μονοι μας με ησυχια.Αυριο εχω ενα ρεπο οποτε θα κανω κι αλλες δουλειες στο σπιτι.Εντωμεταξυ ξεκινησα εδω και 4 μερες και του δινω κρεμα με γαλα και βρωμη οπως παλια.Του αρεσει πολυ και παιρνει κι ενα ποτηρι γαλα τη μερα


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Καλησπερα.Καλα ειμαστε.Καλο μηνα και καλο φθινοπωρο αν και με τοση ζεστη μοιαζει λες και ειναι μεσα καλοκαιριου.

Πωπω ξεκινανε και τα σχολεια.Τι ταξη παει η μεγαλη σου;

Ναι κάνει ζέστη ακόμα... συνήθως εδώ φτάνει Οκτώβριος μη σου πω Νοέμβριος για να κρυώσει ο καιρός...θα δείξει φέτος... Δευτέρα Δημοτικού φέτος!απλά αλλάξαμε σχολείο λόγω μετακόμισης και έχω λίγο αγωνία μέχρι να προσαρμοστεί και να κάνει καινούργιους φίλους!

Just now, Agki* είπε:

Καλημερα και καλο μηνα!Καλη αρχη στο σχολειο!!

Και εγω ανυπομονω να ανοιξουν τα σχολεια για να ξεκινησω δουλιτσα.

@Comet εχει λιγο αερακι και καπως παλευεται νομιζω.Αντε να δουμε ποτε θα λυθει η γλωσσα των μικρων μας.Θα χει πολυ πλακα.

Εμεν μωρο και αντρας κοιμουνται τωρα και μολις ξυπνησουν θα παμε για μπανακι.

Ευχαριστούμε πολύ!καλό μπανάκι!

Θα πάει παιδικό ο μικρός?καλή αρχή στην δουλειά!και εγώ θέλω αλλά θα κάτσω ακόμα κανένα χρόνο...θα δείξει...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Afroditi85 είπε:

Ναι κάνει ζέστη ακόμα... συνήθως εδώ φτάνει Οκτώβριος μη σου πω Νοέμβριος για να κρυώσει ο καιρός...θα δείξει φέτος... Δευτέρα Δημοτικού φέτος!απλά αλλάξαμε σχολείο λόγω μετακόμισης και έχω λίγο αγωνία μέχρι να προσαρμοστεί και να κάνει καινούργιους φίλους!

Ευχαριστούμε πολύ!καλό μπανάκι!

Θα πάει παιδικό ο μικρός?καλή αρχή στην δουλειά!και εγώ θέλω αλλά θα κάτσω ακόμα κανένα χρόνο...θα δείξει...

Δευτερα δημοτικου;Ολοκληρη κοπελα ειναι.Με το καλο να ξεκινησετε και φετος:)

  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...