Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Μπορει να εχει μεγαλο ποδαρακι  εμενα εχει πιο μικρό. Με μεζούρα δεν το μετρησες; τα εχετε δει τα καλτσακια που εχουν πατωνσαν παπούτσια ειναι για περπατημα λες να ειναι καλα; εσυ τι παπούτσια παρήγγειλες; 

Ναι με μεζούρα ..τι  νούμερο  φοράτε  εσείς; Δεν κατάλαβα ακριβώς ποια λες ..εννοείς που είναι για να μην γλιστράνε; Της πήρα αθλητικό σε ροζακι .. πολύ ωραίο φαινόταν ελπίζω να είναι και από κοντά το ίδιο ..


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , Mamasanty είπε:

Ναι με μεζούρα ..τι  νούμερο  φοράτε  εσείς; Δεν κατάλαβα ακριβώς ποια λες ..εννοείς που είναι για να μην γλιστράνε; Της πήρα αθλητικό σε ροζακι .. πολύ ωραίο φαινόταν ελπίζω να είναι και από κοντά το ίδιο ..

Εμείς 19 αλλα μαλλον θελουμε πιο μεγαλο τωρα. Πρέπει να την μετρησω παλι. Attipas λεγεται δες τα δεν ειναι ομορφα αλλα μου ειπαν οτι ειναι καλα. Και εμας τα σπορτεξ φουξια με γκρι ειναι. Το μαρκα της πηρε;; 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Εμείς 19 αλλα μαλλον θελουμε πιο μεγαλο τωρα. Πρέπει να την μετρησω παλι. Attipas λεγεται δες τα δεν ειναι ομορφα αλλα μου ειπαν οτι ειναι καλα. Και εμας τα σπορτεξ φουξια με γκρι ειναι. Το μαρκα της πηρε;; 

Κάτι μου λέει ότι θα είναι μεγάλα ..πόσα εκατοστά είναι το ποδι της ; nike της πήρα ..θα δω και αυτά που είπες ..


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamasanty είπε:

Κάτι μου λέει ότι θα είναι μεγάλα ..πόσα εκατοστά είναι το ποδι της ; nike της πήρα ..θα δω και αυτά που είπες ..

Τωρα δεν το εχω μετρησει μου φενονται οτι μικριναν λιγακι. Ιδια θα εχουμε. Εσενα ποσο ειναι να δω το πινακακι να σου πω; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Τωρα δεν το εχω μετρησει μου φενονται οτι μικριναν λιγακι. Ιδια θα εχουμε. Εσενα ποσο ειναι να δω το πινακακι να σου πω; 

Τα είδα αυτα που λες ..για το σπίτι καλά πιστεύω  είναι ..εμένα είναι ελάχιστα κάτω από τα 12 εκατοστά. 


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Mamasanty είπε:

Τα είδα αυτα που λες ..για το σπίτι καλά πιστεύω  είναι ..εμένα είναι ελάχιστα κάτω από τα 12 εκατοστά. 

Το 21.5 δειχνει εδω οτι θες τωρα θα το δεις και εσυ γιατι παιζει ρολο και το κουτουπιε εμεις εχουμε λεπτο κουτουπιε ετσι το εχω και εγω. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex. Arap είπε:

Το 21.5 δειχνει εδω οτι θες τωρα θα το δεις και εσυ γιατι παιζει ρολο και το κουτουπιε εμεις εχουμε λεπτο κουτουπιε ετσι το εχω και εγω. 

Ο δικος μου φοραει νουμερο 21.Και το 20 εμπαινε αλλα ηταν ισα ισα.Η παιδιατρος ειπε τα πρωτα παπουτσακια να ειναι μποτακια μεχρι τον αστραγαλο για να στηριζουν καλα το ποδαρακι,εγω του πηρα της camper τελικα 35 ευρω με 50% εκπτωση.Ειπε να τα φοραμε και μεσα στο σπιτι για να τα μαθει

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Comet είπε:

Ο δικος μου φοραει νουμερο 21.Και το 20 εμπαινε αλλα ηταν ισα ισα.Η παιδιατρος ειπε τα πρωτα παπουτσακια να ειναι μποτακια μεχρι τον αστραγαλο για να στηριζουν καλα το ποδαρακι,εγω του πηρα της camper τελικα 35 ευρω με 50% εκπτωση.Ειπε να τα φοραμε και μεσα στο σπιτι για να τα μαθει

Ναι γεια σου κοριτσι. Θα παω και εγω να της δοκιμασω camper ειναι πολυ καλα γιατι θελει ολη την ωρα να την κραταω απο το χερακι να περπαταει. Αυτο σκέφτηκα και εγω οτι θέλει και μεσα στο σπιτι. Με εχει τρελανει σημερα και εχω και τον σύζυγό αρρωστω καταλαβενεις τι γινετε.... 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιααααα γυρισαααααα!!!! Τι κανετε εσεις?????

Εμεις περασαμε τελειαααα....!!! Η μικρη την ευχαριστηθηκε παρα πολυ την εκδρομη...!! Περπατουσε και οπου μπορουσε.... Αχ να ηταν και αλλο... Θα πρπσπαθησω πιο μετα οταν βρω λιγο χρονο να διαβασω τα νεα σας...

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Κοριτσιααααα γυρισαααααα!!!! Τι κανετε εσεις?????

Εμεις περασαμε τελειαααα....!!! Η μικρη την ευχαριστηθηκε παρα πολυ την εκδρομη...!! Περπατουσε και οπου μπορουσε.... Αχ να ηταν και αλλο... Θα πρπσπαθησω πιο μετα οταν βρω λιγο χρονο να διαβασω τα νεα σας...

Καλημερα.Καλως ηρθες.Χαιρομαι που περασατε ομορφα.Πως ηταν η μικρη στο αμαξι;Ηταν και πολλες ωρες για το μωρο

Καλημερα σε ολες

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 33 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα.Καλως ηρθες.Χαιρομαι που περασατε ομορφα.Πως ηταν η μικρη στο αμαξι;Ηταν και πολλες ωρες για το μωρο

Καλημερα σε ολες

Καλημερααααα... Μια χαρα ενταξει λιγο γκρινιαξε αλλα ηταν πολλες ωρες.. Ευτυχως της αγορασα καινουργιο καθησμα που κοιταει μπροστα γιατι στο αλλο δεν μπορουσε να απλωσει τα ποδαρακια της..  

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερααααα... Μια χαρα ενταξει λιγο γκρινιαξε αλλα ηταν πολλες ωρες.. Ευτυχως της αγορασα καινουργιο καθησμα που κοιταει μπροστα γιατι στο αλλο δεν μπορουσε να απλωσει τα ποδαρακια της..  

Ναι κι εμεις το αλλαξαμε και του αρεσε πολυ,εμεις 1,5 ωρα δρομο καναμε και κοιμοταν σχεδον σε ολη τη διαδρομη

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

 Κορίτσια, πλένετε τα δοντάκια τους; εμένα μου είπε η παιδίατρος, πως κ ένα δόντι να έχει μόνο, πρέπει να το πλένουμε. Εμείς έχουμε πολλα πλέον, καθότι 14 κ κάτι μηνών.... Αν ναι, με ποιον τρόπο τα πλένετε; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , EleniKel είπε:

 Κορίτσια, πλένετε τα δοντάκια τους; εμένα μου είπε η παιδίατρος, πως κ ένα δόντι να έχει μόνο, πρέπει να το πλένουμε. Εμείς έχουμε πολλα πλέον, καθότι 14 κ κάτι μηνών.... Αν ναι, με ποιον τρόπο τα πλένετε; 

Καλημερα

Εμεις εχουμε 4 (2 πανω 2 κατω) και μου ειπε με το δαχτυλο μου και νερακι να τα τριβω λιγο απαλα.Το κανω πρωι βραδυ μετα το γαλα για να μη μενει πανω και να ειναι καθαρα

  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...