Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Rafaelatarzan είπε:

με θυμήθηκες???? σε ευχαριστω τοσο πολύ....

καλές γιορτές κοριτσια μ γλυκα ....ο καινούργιος χρόνος να φέρει υγεία γαληνη κ πολύ αγαπη στα σπίτια σας....

χρονια πολλα μανουλες ομορφες να εισται πάντα καλα κ να χαίρεσαι ολες σας τα θαύματα σας....

φιλακια σε ολα τα παρουσινια ρης παρέας.

Δεν σε ξεχάσαμε και ποτέ μαχήτριά μας!!!!

  • Μου αρέσει 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

4 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Καλημέρα αγάπη, κι εγώ μια από τα ίδια, έχω πέσει με τα μούτρα, ούτε στην εγκυμοσύνη έτσι!!! 

Κι εδώ πολύ κρύο, και πολύ αέρα χτες! Σήμερα λέμε να κάνουμε μια βολτίτσα τώρα το πρωί και το βράδυ έχουμε ρεβεγιόν σε εμάς! Φέτος είμαι πολύ συγκινημένη για το ρεβεγιόν! Μας χαρησε τόσο όμορφο δώρο το 19, που μόνο υγεία θέλω από το 20!

Επισης, άσχετο, χτες πήγαμε μάρκετ και για κάτι τελευταία ψώνια και την είχα στο μάρσιπο και σήμερα δε μπορώ να ισιώσω! Πρέπει να έχει φτάσει 7 κιλά σχεδόν!! Επίσης σε δύο μέρες θα κάνουμε το πρώτο μας αεροπορικο ταξιδάκι! Αυτά τα νέα μας! 

Με το καλο το νέο έτος κορίτσια μου, με υγεία, αγάπη και ευτυχία στα σπιτια και τις οικογένειες μας! 

Το μαρσιπο σασ βολευει?? Σχω κ εγω στο σπιτι κ νια φορα ππυ το δοκιμασα μου φανηκσ πωσ θα ασφυκτιουσε το παιδι μεσα..

Αλλα θα μου λυσει τα χερια απο την αλλη? Ειναι ομωσ βολικο?  Βαλε βγαλε ..

Κ μθα αλλη ερωτηση βρε κοριτσια..οσεσ εχετε 2 παιδακια  κανα κολπο για να χωραει κ κανασ ανθρωποσ στα πισω τα καθισματα υπαρχει? Γιατι με 2 καθισματα δεν μενει χωροσ..εγω ασ πουμε οταν οδηγει ο αντρασ μου θα θελα να καθομαι πισω με τα παιδια..αλλα δεν χωραωωωωωω..

15 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Που είστε βρε ατιμούτσικα? Χωμένες όλες στις πιατέλες με τα μελομακάρονα και τους κουραμπιέδες? Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ έχω τρελαθεί στα γλυκά.. Περιμένω να τσακίσω και τη βασιλόπιτα (τρρρομερό κέικ) και θα βάλω φρένο...

Επίσης τι κρύοοοο είναι αυτό?? Τον έχω φασκιώσει τον μπεμπούλη και είμαστε συνέχεια αγκαλίτσα... Για πείτε νεάκιαα

Αχ εγω μονο νηστισιμα τρωω γιατι ειχα δει κουκκιδεσ αιμα στην πανα..κ ειπα να απεχω απο φανερα γαλακτοκομια...αλλα αμα δςν φαω συντομα μια σοκολατινα θα σκασωωωω..( βλεπω πωσ το παιδι ειναι οκ για αυτο θα το τολμησω συντομα..) αλλα με μετρο ..μετα θα ξαναγυρισω στα μελομακ κ στα κανταιφια...υπαρχουν εναλλακτικεσ οποτε μια χαρα..

Εμεισ χτεσ πηγαμε.παιδιατρο..καναμε το 1ο μασ εμβολιο..κ ηπιαμε το ροταριξ( που το φοβαμαι κιολασ γιατι ειναι βαρυ )

Ειμαστε 2 μηνων  κ 4950..zπηραμε 650 γρ σε 27 μερεσ..π γιατροσ λεει ειναι μια χαρα. Αλλα.εγω συγκρινω τισ εμτρησεισ με την μεγαλη ( επαιρνε κιλο κ βαλε η μεγαλη καθε μηνα)κ λιγο νιωθω ανασφαλεια..επειδη κοιμαται πολυ μηπωσ μου μειωνεται το γαλα...κ πωσ χανει γευματα κ γι αυτο δεν πηρε παραπανω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzeni82 είπε:

Το μαρσιπο σασ βολευει?? Σχω κ εγω στο σπιτι κ νια φορα ππυ το δοκιμασα μου φανηκσ πωσ θα ασφυκτιουσε το παιδι μεσα..

Αλλα θα μου λυσει τα χερια απο την αλλη? Ειναι ομωσ βολικο?  Βαλε βγαλε ..

Κ μθα αλλη ερωτηση βρε κοριτσια..οσεσ εχετε 2 παιδακια  κανα κολπο για να χωραει κ κανασ ανθρωποσ στα πισω τα καθισματα υπαρχει? Γιατι με 2 καθισματα δεν μενει χωροσ..εγω ασ πουμε οταν οδηγει ο αντρασ μου θα θελα να καθομαι πισω με τα παιδια..αλλα δεν χωραωωωωωω..

Αχ εγω μονο νηστισιμα τρωω γιατι ειχα δει κουκκιδεσ αιμα στην πανα..κ ειπα να απεχω απο φανερα γαλακτοκομια...αλλα αμα δςν φαω συντομα μια σοκολατινα θα σκασωωωω..( βλεπω πωσ το παιδι ειναι οκ για αυτο θα το τολμησω συντομα..) αλλα με μετρο ..μετα θα ξαναγυρισω στα μελομακ κ στα κανταιφια...υπαρχουν εναλλακτικεσ οποτε μια χαρα..

Εμεισ χτεσ πηγαμε.παιδιατρο..καναμε το 1ο μασ εμβολιο..κ ηπιαμε το ροταριξ( που το φοβαμαι κιολασ γιατι ειναι βαρυ )

Ειμαστε 2 μηνων  κ 4950..zπηραμε 650 γρ σε 27 μερεσ..π γιατροσ λεει ειναι μια χαρα. Αλλα.εγω συγκρινω τισ εμτρησεισ με την μεγαλη ( επαιρνε κιλο κ βαλε η μεγαλη καθε μηνα)κ λιγο νιωθω ανασφαλεια..επειδη κοιμαται πολυ μηπωσ μου μειωνεται το γαλα...κ πωσ χανει γευματα κ γι αυτο δεν πηρε παραπανω...

Τι ηλικία έχουν τα παιδιά σου; Μπορείς να πάρεις τα στενά καθίσματα αν είναι άνω των 4 ετών τα παιδιά σου. Πρέπει να μετρήσεις το πλάτος του αμαξιού σου πίσω. Εμείς πήραμε joie steadi για το νεογέννητο και καθίσματα για τα άλλα παιδιά και χωράνε όλα οριακά αλλά χωράνε χωρίς isofix όμως. 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , boukitsa123 είπε:

Τι ηλικία έχουν τα παιδιά σου; Μπορείς να πάρεις τα στενά καθίσματα αν είναι άνω των 4 ετών τα παιδιά σου. Πρέπει να μετρήσεις το πλάτος του αμαξιού σου πίσω. Εμείς πήραμε joie steadi για το νεογέννητο και καθίσματα για τα άλλα παιδιά και χωράνε όλα οριακά αλλά χωράνε χωρίς isofix όμως. 

2 μηνων κ 26 μηνων η μεγαλη..

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzeni82 είπε:

2 μηνων κ 26 μηνων η μεγαλη..

Α μικρά δεν μπορούν να μπουν ακόμα σε κάθισμα για άνω των 4(105 πόντους δλδ ύψος) Μπορείς νομίζω να βάζεις το νεογέννητο μπροστά ανάποδα αλλιώς αλλάζετε αυτοκίνητο :(


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσακια μου, τι κανετε; Εγω σπιτι με τον μπεμπη..εχω πυρετο, ο αντρας μου εχει παει λιγο στην αδερφη του κ θα γυρισει σε λιγο να κανουμε μαζι πρωτοχρονια..ειχα ετοιμαστει να παω αλλα μολις ειδα οτι μου ξανα ανεβηκε, στενοχωριομουν κ για τον μπεμπη μου κοιμοταν για βραδυ κ ετσι αποφασισα να μην παω..λιγο διαφορετικα θα μας βρει το νεο ετος αλλα τουλαχιστον εχω τον μπεμπουλη μου, το καλυτερο δωρο μου! 

Καλη Χρονια κοριτσια μου! Υγεια κ ευτυχια στις οικογενειες σας! Να χαιρομαστε τα παιδακια μας!

  • Μου αρέσει 2
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Γεια σας κοριτσακια μου, τι κανετε; Εγω σπιτι με τον μπεμπη..εχω πυρετο, ο αντρας μου εχει παει λιγο στην αδερφη του κ θα γυρισει σε λιγο να κανουμε μαζι πρωτοχρονια..ειχα ετοιμαστει να παω αλλα μολις ειδα οτι μου ξανα ανεβηκε, στενοχωριομουν κ για τον μπεμπη μου κοιμοταν για βραδυ κ ετσι αποφασισα να μην παω..λιγο διαφορετικα θα μας βρει το νεο ετος αλλα τουλαχιστον εχω τον μπεμπουλη μου, το καλυτερο δωρο μου! 

Καλη Χρονια κοριτσια μου! Υγεια κ ευτυχια στις οικογενειες σας! Να χαιρομαστε τα παιδακια μας!

Περαστικα! Η μεγάλη κόρη κοιμαται,κ το μωρό έχει δέκατα.καναμε εμβόλιο σημερα.


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γλυκά χρόνια πολλά και του χρόνου μας καλή χρονιά σε όλες μας Υγεια, αγάπη, ευτυχια!!! ❤️ Σας διαβαζω αλλά δεν έγραφα αυτές τις μέρες είχα φορτωμένο πρόγραμμα σας αγαπω!!! Σας ευχαριστώ που με συντροφευσατε το 2019... :) είστε η καλύτερη παρέαααα 2020 ευχές!!!! 

  • Μου αρέσει 6

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Περαστικα! Η μεγάλη κόρη κοιμαται,κ το μωρό έχει δέκατα.καναμε εμβόλιο σημερα.

Ευχαριστω! Ωχ το 2ο εμβολιο εκανε για πνευμονιοκοκο; κ σε μενα ειχε βαμει τοτε 37.8..την αλλη μερα ομως ηταν μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jennak83 είπε:

Ευχαριστω! Ωχ το 2ο εμβολιο εκανε για πνευμονιοκοκο; κ σε μενα ειχε βαμει τοτε 37.8..την αλλη μερα ομως ηταν μια χαρα.

Ναι αυτό! 

Ευτυχισμένο το νέο έτος!!! Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!!!! Εγώ γιορτάζω το 2ο όνομα μου! Να με χαίρεστε!!

  • Μου αρέσει 3

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλά με υγεία!!!

Και για μένα το 2019 μου έκανε πραγματικότητα ένα όνειρο ζωής! Έφυγε και με βρήκε θηλάζοντας το καλύτερο μπεμπάκι του κόσμου (μην το πάρετε προσωπικά..χεχεχ)

Εύχομαι σε όλες σας υγεία και ό,τι άλλο θέλετε ή έχετε ανάγκη!

9 hours ago, Jennak83 said:

Γεια σας κοριτσακια μου, τι κανετε; Εγω σπιτι με τον μπεμπη..εχω πυρετο, ο αντρας μου εχει παει λιγο στην αδερφη του κ θα γυρισει σε λιγο να κανουμε μαζι πρωτοχρονια..ειχα ετοιμαστει να παω αλλα μολις ειδα οτι μου ξανα ανεβηκε, στενοχωριομουν κ για τον μπεμπη μου κοιμοταν για βραδυ κ ετσι αποφασισα να μην παω..λιγο διαφορετικα θα μας βρει το νεο ετος αλλα τουλαχιστον εχω τον μπεμπουλη μου, το καλυτερο δωρο μου! 

Καλη Χρονια κοριτσια μου! Υγεια κ ευτυχια στις οικογενειες σας! Να χαιρομαστε τα παιδακια μας!

Περαστικά εύχομαι... κι εμάς χαλάσανε τα σχέδια. Είχαμε κανονίσει να πάμε σε φίλους αλλά αρρώστησε ένα παιδάκι που θα ερχόταν και κάτσαμε σπίτι. Μια χαρά περάσαμε κι έτσι. Έπεσε και το φλουρί στη μικρή μας! Το σημαντικό είναι να είναι καλά τα παιδάκια μας και έχουνε πολλές πρωτοχρονιές μπροστά μας!

7 hours ago, tsilona said:

Ναι αυτό! 

Ευτυχισμένο το νέο έτος!!! Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!!!! Εγώ γιορτάζω το 2ο όνομα μου! Να με χαίρεστε!!

Να σε χαιρόμαστε! Κι εσύ να χαίρεσαι την οικογένειά σου!

Καλή Πρωτοχρονιά να έχετε σήμερα!

  • Μου αρέσει 4

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Jennak83 είπε:

Γεια σας κοριτσακια μου, τι κανετε; Εγω σπιτι με τον μπεμπη..εχω πυρετο, ο αντρας μου εχει παει λιγο στην αδερφη του κ θα γυρισει σε λιγο να κανουμε μαζι πρωτοχρονια..ειχα ετοιμαστει να παω αλλα μολις ειδα οτι μου ξανα ανεβηκε, στενοχωριομουν κ για τον μπεμπη μου κοιμοταν για βραδυ κ ετσι αποφασισα να μην παω..λιγο διαφορετικα θα μας βρει το νεο ετος αλλα τουλαχιστον εχω τον μπεμπουλη μου, το καλυτερο δωρο μου! 

Καλη Χρονια κοριτσια μου! Υγεια κ ευτυχια στις οικογενειες σας! Να χαιρομαστε τα παιδακια μας!

Περσστικα..ειχες την καλυτερη συντροφια!!!

Κ εσυ το ιδιο @Clue

Καλη χρονια σε ολες!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...