Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Giota1983 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Εχω μερες να γραψω αλλα σας διαβαζω οποτε εχω ελεύθερο χρόνο. Ειχα μια περιπέτεια υγειας τη βδομάδα αυτη και ήμουν στο νοσοκομείο για 5 μέρες . Εχω μια χρόνια ασθένεια και υποτροπίασε το Σάββατο . Ειχε 10 χρονια να εμφανιστεί επεισοδιο και ίσως λογω κουρασης να επιβαρυνε τον οργανισμό μου. Ευτυχώς η μπέμπα ειναι μια χαρα και δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Εκτός από αυτο, μια μερα με επιασε τετοια αναγούλα , ίσως με πειραξε κατι που εβγαλα τα σωθικά μου και ημουν χαλια και με ορό για 2 μερες. Τωρα γυρισα στο σπιτάκι μου και ειμαι καλύτερα αλλα μου ειπαν να προσεχω γενικα και να μην τρωω βαρια φαγητά. 

Ευτυχώς είσαι καλύτερα. Περαστικά βρε κοπέλα μου. Αφού είναι καλά η μπεμπουλα μην ανησυχείς. Προσοχή από εδώ και πέρα και υπομονη μεχρι να γεννηθεί η μικρούλα σου άντε λίγο έμεινε

  • Μου αρέσει 4

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giota1983 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Εχω μερες να γραψω αλλα σας διαβαζω οποτε εχω ελεύθερο χρόνο. Ειχα μια περιπέτεια υγειας τη βδομάδα αυτη και ήμουν στο νοσοκομείο για 5 μέρες . Εχω μια χρόνια ασθένεια και υποτροπίασε το Σάββατο . Ειχε 10 χρονια να εμφανιστεί επεισοδιο και ίσως λογω κουρασης να επιβαρυνε τον οργανισμό μου. Ευτυχώς η μπέμπα ειναι μια χαρα και δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Εκτός από αυτο, μια μερα με επιασε τετοια αναγούλα , ίσως με πειραξε κατι που εβγαλα τα σωθικά μου και ημουν χαλια και με ορό για 2 μερες. Τωρα γυρισα στο σπιτάκι μου και ειμαι καλύτερα αλλα μου ειπαν να προσεχω γενικα και να μην τρωω βαρια φαγητά. 

Περαστικά κορίτσι μου και γρήγορη ανάρρωση σου εύχομαι

14 ώρες πρίν, Mommy2be είπε:

Προσπαθω να ειμαι ηρεμη,αλλα δεν ειναι ευκολο.τωρα μου εκαναν τις ενεσεις κορτιζονης κ με πηρε το παραπονο...δεν καταφερα να τν προστατευσω....κ εγιναν ολα τοσο ξαφνικα,ακομα δεν μπορω να το πιστεψω.σας ευχαριστω ολες για τις ευχες,να ειστε καλα κ εσεις κ τα μπεμπακια σας

Μη σε πιάνει το παράπονο δε φταις εσύ σε κάτι η εγκυμοσύνη είναι γεμάτη απρόοπτα αλλά θα δεις που όλα θα πάνε τελεια. Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Κουνήθηκε όλη η κοιλιά μου καλέ μόλις μου έδωσε γερή 

Νόμιζα γίνεται σεισμός :-P

Κι εμένα κουνιέται πολύ όταν κλωτσάει και κάνει συνέχεια καρουμπαλα η κοιλιά μου:) ανυπομονώ τόσο πολύ να τον γνωρίσω

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Stelloudia είπε:

Κι εμένα κουνιέται πολύ όταν κλωτσάει και κάνει συνέχεια καρουμπαλα η κοιλιά μου:) ανυπομονώ τόσο πολύ να τον γνωρίσω

Κορίτσι εσύ είχες πει δουλεύεις σε σούπερ μάρκετ; Μου ήρθε φλασια ξεκίνησε η άδεια σου ή όχι ακόμα; 

  • Μου αρέσει 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Κορίτσι εσύ είχες πει δουλεύεις σε σούπερ μάρκετ; Μου ήρθε φλασια ξεκίνησε η άδεια σου ή όχι ακόμα; 

Όχι εγώ δουλεύω σε τεχνικό γραφείο και κάνω ιδιαίτερα τα απογεύματα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Κορίτσι εσύ είχες πει δουλεύεις σε σούπερ μάρκετ; Μου ήρθε φλασια ξεκίνησε η άδεια σου ή όχι ακόμα; 

Εγω εγω παρουσα! Και σήμερα ηταν η τελευταια μερα!!!!! Μεγααααλη χαρα!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Αγαπουλινι είπε:

Εγω εγω παρουσα! Και σήμερα ηταν η τελευταια μερα!!!!! Μεγααααλη χαρα!

Μπράβο κορίτσι μου. Δουλεύει η πεθερά μου σε σουπερμάρκετ και ξέρω τι ζόρι τραβάτε. Τώρα να ξεκουραστείς και να περιμένεις το ζουζουνι σου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Αγαπουλινι είπε:

Εγω εγω παρουσα! Και σήμερα ηταν η τελευταια μερα!!!!! Μεγααααλη χαρα!

Μπράβο κοριτσάρα καιρός να χαρείς τις τελευταίες ετοιμασίες σας :)

  • Μου αρέσει 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


21 ώρες πρίν, Mommy2be είπε:


Κοριτσια ειμαι στο νοσοκομειο με συσπασεις απο χτες...μολις 31 +5....φοβαμαι παρα πολυ κ ελπιζω απλα να κερδισω εστω κ λιγες ημερες

Κορίτσι ξέρω πως είναι δύσκολο αλλά μη φοβάσαι.. Εγώ γεννήθηκα 32 εβδομάδων ακριβώς 37 χρόνια πριν και ολα πήγαν καλά ...Εσυ είσαι στο νοσοκομείο.. Σίγουρα θα καταφέρουν να το καθυστερησουν!!Όλα καλά θα πανε!! 

  • Μου αρέσει 5

askg.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια ολες σας . Ναι είμαστε και οι δυο καλύτερα . Βέβαια τωρα με εχει πιασει μια τρελη καούρα και ξινιλα και εχω και την μπέμπα να κλωτσάει κιόλας και να μη μπορω να ησυχάσω :-| Ολη μερα ειμαι με λιγο γαλα και δημητριακά , λιγα μπισκότα και ψωμι με μαρμελάδα . Σήμερα ξυπνησα γενικά με μια αηδία και δεν ήθελα να φάω τίποτα . Αν παρω Maalox χαπι λετε να βοηθήσει καθόλου. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Giota1983 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια ολες σας . Ναι είμαστε και οι δυο καλύτερα . Βέβαια τωρα με εχει πιασει μια τρελη καούρα και ξινιλα και εχω και την μπέμπα να κλωτσάει κιόλας και να μη μπορω να ησυχάσω :-| Ολη μερα ειμαι με λιγο γαλα και δημητριακά , λιγα μπισκότα και ψωμι με μαρμελάδα . Σήμερα ξυπνησα γενικά με μια αηδία και δεν ήθελα να φάω τίποτα . Αν παρω Maalox χαπι λετε να βοηθήσει καθόλου. 

Εμενα το Malox με βοηθάει στις καουρες αν και δεν έχω πολλές και συχνά. Σίγουρα θα σε κάνει να νιώσεις καλύτερα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stelloudia είπε:

Εμενα το Malox με βοηθάει στις καουρες αν και δεν έχω πολλές και συχνά. Σίγουρα θα σε κάνει να νιώσεις καλύτερα

Τελικά δεν χρειάστηκε να παρω τπτ . Πέρασε ως δια μαγείας μονο του. Βέβαια τωρα εχω αλλο προβλημα . Τι να φαω για να μη μου πέσει βαρύ:razz: Αχ τι περναμε για τα μωράκια μας .. χαχαχα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Giota1983 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια ολες σας . Ναι είμαστε και οι δυο καλύτερα . Βέβαια τωρα με εχει πιασει μια τρελη καούρα και ξινιλα και εχω και την μπέμπα να κλωτσάει κιόλας και να μη μπορω να ησυχάσω :-| Ολη μερα ειμαι με λιγο γαλα και δημητριακά , λιγα μπισκότα και ψωμι με μαρμελάδα . Σήμερα ξυπνησα γενικά με μια αηδία και δεν ήθελα να φάω τίποτα . Αν παρω Maalox χαπι λετε να βοηθήσει καθόλου. 

Προσεχε γιατι η αδερφη μου τους 2 τελευταιους μηνες ειχε καουρες ξυνιλες, δεν ετρωγε και μπηκε μια μερα με αφορητους πονους στο νοσοκομειο νομιζοντας πως εχει συσπασεις καξ τελικα ηταν γαστροοισοφαγικη παλινδρόμηση. Οταν ειχε συσπασεις σε κλιμακα 8 μ8υ ελεγε πως ο πονος ηταν πολυ λαιτ.

Μαλοξ και αν δεν πιανει γκαβισκολ.

Δεν κανει το στομαχι να μενει αδειο. Μαλοξ γενικα επιτρέπεται σε εγκυμοσυνη αποδεδιγμενα. Εγω εχω 2 μερες που ξεκινησα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...