Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

Just now, Vila είπε:

@kerasia93 κοριτσάκι μου εύχομαι να είναι όλα καλά την τρίτη και να μη χρειαστεί τίποτα απολύτως και απλά να απολαύσετε τη μπεμπουλα στον υπέρηχο!!

Σε ευχαριστω κοριτσι μου!την τελευταια φορα δεν αφησαν τον αντρα μου να μπει μεσα λογω των μετρων..εσας σας αφηνουν;


vEsSp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, kerasia93 είπε:

Γεια σας κοριτσια!!τι κανετε;εχω μερες να σας γραψω. Και εμεις σημερα πατσιτσιο φαγαμε!!και δω Σερρες βροχη ολη μερα μας μουχλιασε!!εχω κολλησει με τις αγριες μελισσες και βλεπω ολα τα επεισοδια στο ιντερνετ!!εμεις την Τριτη εχουμε ραντεβου για παρακολουθηση να δουμε τι θα γινει τελικα με την μπεμπουλα ελπιζω ολα να ειναι καλα μετα απο την τελευταια φορα που οι μετρησεις ειχαν μεινει πισω ειδικα στα ακρα αλλιως ια προχωρησουμε σε αμνιοπαρακεντηση..

Με το καλο να το δείτε το μωρο σας και εύχομαι να είναι όλα τέλεια για να σας φύγει το άγχος!!

 

Ο δικός μου γιατρός δεν αφήνει συνοδό στον υπέρηχο.. 


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Just now, kerasia93 είπε:

Σε ευχαριστω κοριτσι μου!την τελευταια φορα δεν αφησαν τον αντρα μου να μπει μεσα λογω των μετρων..εσας σας αφηνουν;

Ολα καλα εύχομαι!!!!! Κ μένα δυστυχώς δεν μ αφησαν..μόνη μου έκανα τον υπερηχο..


sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Emma9 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου..να σας πω εμενα μ αρεσει αυτος ο καιρος γενικά..κ ειδικά τωρα που ειμαστε σπιτι..τουλάχιστον δεν τρως τα λυσσακα σου να βγεις..χαχαχα ..εμεις τπτ σπουδαίο σημερα, αυγουλακια κ αυριο εχει μαγείρεμα, ριζοτο με τυρια κ μανιταρια..γιαμιιιιιι!! Πωωω χθες ειδα μια φωτο καπου ενα τσουρεκι σιροπιαστο με γεμιση σοκολατα κ απο πανω σοκολατα κκκκκ..του λεω του αντρουλη μου pleaseee δεν ζητησα ποτε κατι..κ οποτε απο χθες τσιμπολογαω τσουρεκακι ..γιαμιιιι.. ενταξει το δικαιούμαι ..3βδομαδες καραντινα γλυκο δε μπήκε εδω μεσα περα απο ενα ταχινοκεικ που εφτιαξα..χιχιιχ..καλο σκ να εχουμε κοριτσια μου..

τσουρεκι ε????τι μ εκανες τωρα κ προσπαθω να διατηρήσω κανα κιλο!!!

1 hour ago, _marjio είπε:

Ευτυχώς και τα δικά μου αποτελέσματα από την καμπύλη ήταν καλά, ο αιματοκρίτης δεν έπεσε από το Φεβρουάριο και είναι στο 33 χωρίς συμπλήρωμα.. Τώρα περιμένω να τα δει και ο γιατρός μου βέβαια να μου πει.

@FofiK έχει και εμένα τώρα μια εβδομαδα που ξεκίνησε λοξυγκα ο γλυκούλης.. χαχα τον πιάνει κάθε μέρα 2 φορές τουλάχιστον!! 

Με το καλο κορίτσια τη Πέμπτη να δείτε τα μωρουλια σας ❤

33 αιματοκριτης δεν είναι χαμηλός?νομιζω 36 ειναι το χαμηλοτερο...


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Gianna! είπε:

@_marjio Εδώ δε βρέχει αλλά έχει πολύ αέρα κ σκονη. Εγώ λόγω καιρού έκανα κοτόσουπα!!

@FofiK Πως καταλαβαίνεις ότι έχει λόξυγκα? Φαντάζομαι ότι θα έχει πλάκα!

Έχει πολύ πλάκα ναι! Θα το καταλάβεις, είναι πιο ρυθμικό και είναι όπως όταν έχουμε κι εμείς λόξυγκα.:wub:

  • Μου αρέσει 1

BA68p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!!!!! Πολύ βροχή σήμερα και στην Εύβοια. Εμείς κοιμήθηκαμε  σήμερα για μεσημεράκι και σηκωθήκαμε πριν από λίγο, έφτιαξα μερικά πανκεικ. Την Πέμπτη έχουμε ραντεβού να δούμε τον μπέμπη και να κλείσουμε ραντεβού για την καμπύλη ζαχάρου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω κάτι εσάς που έχετε κάνει τη καμπύλη πόσες ώρες πρέπει να είμαι νηστική?( Θα τη κάνω τη Δευτέρα)

Κ κάτι άλλο παίρνει κάποια ασβέστιο? Αν ναι σε πια εβδομάδα τη ξεκίνησε? Είναι απαραίτητο να το παίρνουν όλες? 

Link to comment
Share on other sites

@Gianna! εγώ στη καμπύλη ήμουν νηστικια από το προηγούμενο βράδυ στις 10 περίπου.. 

@Barbei και εσυ Πέμπτη!! Τι ωραια θα έχουμε πολλά νέα για τα μωρουλια!!!

  • Μου αρέσει 1

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Just now, _marjio είπε:

@Gianna! εγώ στη καμπύλη ήμουν νηστικια από το προηγούμενο βράδυ στις 10 περίπου.. 

@Barbei και εσυ Πέμπτη!! Τι ωραια θα έχουμε πολλά νέα για τα μωρουλια!!!

@_marjio Σε ευχαριστώ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εμείς φάγαμε από χθες αρακά που είχε περισσέψει και έφτιαξα για τον άντρα μου μπριζόλες με πατάτες για το βράδυ και τσίμπησα και εγώ λίγο.. Αύριο θα φτιάξω μοσχαράκι κοκκινιστό με ρύζι.. @Gianna! Εγώ δεν παίρνω προς το παρόν και το είχα απορία. Τελικά τον ρώτησα στη β' επιπέδου και μου είπε σε 2 εβδομάδες από τώρα να το ξεκινήσω. Δλδ χοντρικά στην 24η εβδομάδα, σε λίγες μέρες, θα το ξεκινήσω. Ένα τη μέρα μου είπε.


Lilypie - (I2vc)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ασβέστιο εγώ κοριτσια από την αυχενική και μετά παίρνω. Τον ρώτησα και για το μαγνήσιο και μου είπε όσο δεν έχω κράμπες και συσπάσεις δε θα το πάρω ακόμα γιατί δεν αφήνει το ασβέστιο να απορροφηθεί και η ανάγκη για ασβέστιο είναι πιο μεγάλη.


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...