Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Άσε με εμένα .. Εμένα ήταν από την πεμπτη εβδομάδα … ιδιαίτερη περίπτωση εγώ δεν συγκρίνεται καν … απλά στο ανέφερα γιατί δεν έβρισκα την γυναικολόγο μου … 

      Είμαι και μόνη μου δεν έχει γυρίσει ο άντρας μου από τη δουλειά. Έχω δυο εμβρυακια. Λέτε να έχουν πάθει τίποτα και τα δυο; Αχ τι ρωτάω τώρα κι εγω.. που να ξέρετε..τώρα δεν έχω ξανά δει εδώ και ένα τέταρτο κάτι 

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσια!!

7 ώρες πρίν, Vila είπε:

Και θα λέμε τότε ααααχχχ μπορούσα να κοιμηθώ και δεν κοιμόμουν!! :D

... Πάω για ύπνο!!! :P

αυτη ειναι η πικρη αληθεια να ξερεις...τωρα εκοψε η μικρη το μεταμεσονυχτιο γαλα αλλα δεν εχει βγαλει ολα τα δοντια οποτε εχουμε ακομα δρομο κ μαλλον δεν θα προλαβω γτ θα γεννηθεί κ το αλλο!δε παραπονιεμαι!εχω ακουσει κ χειροτερα!!!!χαχα

  • Χαχα 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κορίτσια!! Εδώ είμαι marjio μου! Λοιπόν ασβέστιο παίρνω κ γω από τον 6ο.επισης συμφωνώ για το ξενυχτι. κ εγώ μια από τα ιδια.. Αλλα κ το πρωί αν δεν με ξυπνήσουν θα κοιμηθώ ως τις 10-11  ευτυχώς! Χθες χάλια νύχτα. Ειχα έντονη καούρα από το απογευμα κ όταν ξάπλωσα με έπιανε ανα διαστήματα και ένας πόνος από τον λαιμό μέχρι κάτω από το στήθος. Λες κ είχα μια μεγαλη πετρα κ δε μπορούσα να την καταπιώ.το νιώθω κ τώρα αλλά όχι τόσο συχνά. 

Λοιπόν από αύριο θα έχει λιακάδα κορίτσια.. Ευτυχώς θα βγούμε λίγο εξω κ λίγο στον ήλιο στο μπαλκονι.. Έχουν τρελαθεί κ τα μικρά 2 μέρες τώρα. Πολύ ξύλο, χαμός :shock: 

Να σας ρωτήσω κάτι άσχετο.. Όσες παίρνετε αναρρωτική, τον Απρίλιο θα πάρετε πάλι αναρρωτική ή θα κάνετε την αίτηση για το επίδομα των 800€?μπήκα από περιεργεια σ'αυτη την πλατφόρμα που έχουν στείλει κ είμαι στην λίστα για το επίδομα κ δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω. Φοβάμαι μήπως μου πουν από το ΙΚΑ ότι έπρεπε να πάρω το επίδομα για αυτό το διάστημα κ δεν δεχτούν την αναρρωτική. Εντωμεταξυ είναι μόνο σήμερα η προθεσμία κ δεν απαντάει κανείς από την δουλειά τέτοια μέρα. Έχετε ιδέα? 


b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, "Gigi" είπε:

Καλησπερα κορίτσια!! Εδώ είμαι marjio μου! Λοιπόν ασβέστιο παίρνω κ γω από τον 6ο.επισης συμφωνώ για το ξενυχτι. κ εγώ μια από τα ιδια.. Αλλα κ το πρωί αν δεν με ξυπνήσουν θα κοιμηθώ ως τις 10-11  ευτυχώς! Χθες χάλια νύχτα. Ειχα έντονη καούρα από το απογευμα κ όταν ξάπλωσα με έπιανε ανα διαστήματα και ένας πόνος από τον λαιμό μέχρι κάτω από το στήθος. Λες κ είχα μια μεγαλη πετρα κ δε μπορούσα να την καταπιώ.το νιώθω κ τώρα αλλά όχι τόσο συχνά. 

Λοιπόν από αύριο θα έχει λιακάδα κορίτσια.. Ευτυχώς θα βγούμε λίγο εξω κ λίγο στον ήλιο στο μπαλκονι.. Έχουν τρελαθεί κ τα μικρά 2 μέρες τώρα. Πολύ ξύλο, χαμός :shock: 

Να σας ρωτήσω κάτι άσχετο.. Όσες παίρνετε αναρρωτική, τον Απρίλιο θα πάρετε πάλι αναρρωτική ή θα κάνετε την αίτηση για το επίδομα των 800€?μπήκα από περιεργεια σ'αυτη την πλατφόρμα που έχουν στείλει κ είμαι στην λίστα για το επίδομα κ δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω. Φοβάμαι μήπως μου πουν από το ΙΚΑ ότι έπρεπε να πάρω το επίδομα για αυτό το διάστημα κ δεν δεχτούν την αναρρωτική. Εντωμεταξυ είναι μόνο σήμερα η προθεσμία κ δεν απαντάει κανείς από την δουλειά τέτοια μέρα. Έχετε ιδέα? 

Ωχ δε το ειχα σκεφτεί αυτό που λες.... Αλλά να κοπεί η αναρρωτικη;  δε ξέρω γμτ θα ρωτήσω αύριο στο hr  μου.. εσένα λήγει το ΑΦΜ σου σε 5;;;


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

@gigi δεν νομίζω να παίζει ρόλο η αναρρωτική με το ότι δικαιούσαι το επίδομα.. Γτ να μη σου δεχτεί την αναρρωτική το ικα αφού στην γράφει ο γιατρός σου; εγώ είμαι ιδιωτικό τομέα που δουλεύουν εξ αποστασεως οπότε δεν έχει κλείσει.. Οπότε συνεχίζω την αναρρωτική.. 

Link to comment
Share on other sites

Ναι σε 5 λήγει.. Κ έστειλα κ μεηλ στο HR αλλά κυριακάτικα δεν θα μου απαντήσουν. Αμφιβάλλω κ αν ξέρουν με σιγουριά να σου πω την αλήθεια. Αλλά πάντως δεν είναι κ απίθανο  να πηγαίνω στο ικα κ να μου λένε δεν δικαιούσαι αφού είσαι σε αναστολή σύμβασης. Δεν ξέρω καθόλου. 

Just now, Αντζελίνα 30 είπε:

@gigi δεν νομίζω να παίζει ρόλο η αναρρωτική με το ότι δικαιούσαι το επίδομα.. Γτ να μη σου δεχτεί την αναρρωτική το ικα αφού στην γράφει ο γιατρός σου; εγώ είμαι εκπαιδευτικος σε ιδιωτικό που δουλεύουν εξ αποστασεως οπότε δεν έχει κλείσει.. Και έτσι κι αλλιώς έχει μπει αναπληρώτρια στη θέση μου.. Οπότε συνεχίζω την αναρρωτική.. 

Εγώ είμαι σε αναρρωτική αλλά η εταιρεία από ότι είδα στη λίστα με έχει μαζί με όλο το προσωπικό που είναι με αναστολή σύμβασης εργασίας. Σκέφτομαι μήπως μου πουν ότι σε αυτή την περίπτωση πρέπει να πάρω το επίδομα των 800.

  • Μπερδεμένη/-ος 1

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, "Gigi" είπε:

Ναι σε 5 λήγει.. Κ έστειλα κ μεηλ στο HR αλλά κυριακάτικα δεν θα μου απαντήσουν. Αμφιβάλλω κ αν ξέρουν με σιγουριά να σου πω την αλήθεια. Αλλά πάντως δεν είναι κ απίθανο  να πηγαίνω στο ικα κ να μου λένε δεν δικαιούσαι αφού είσαι σε αναστολή σύμβασης. Δεν ξέρω καθόλου. 

Εγώ είμαι σε αναρρωτική αλλά η εταιρεία από ότι είδα στη λίστα με έχει μαζί με όλο το προσωπικό που είναι με αναστολή σύμβασης εργασίας. Σκέφτομαι μήπως μου πουν ότι σε αυτή την περίπτωση πρέπει να πάρω το επίδομα των 800.

Χμμ.. Μπέρδεμα.. Πρέπει να πάρεις τηλ το ΙΚΑ ή να ρωτήσεις τη δουλειά σου αν ξέρει; 

Βασικά πρέπει να ρωτήσεις τη δουλειά σου γιατί σε έβαλα στην Εργανη εφόσον έχεις αναρρωτική.. Πάρε και τον λογιστή σου.. Ίσως σε αυτό ξέρει καλύτερα εκείνος και να σε βοηθήσει..  Κάνε όλες τις κινήσεις.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, "Gigi" είπε:

Ναι σε 5 λήγει.. Κ έστειλα κ μεηλ στο HR αλλά κυριακάτικα δεν θα μου απαντήσουν. Αμφιβάλλω κ αν ξέρουν με σιγουριά να σου πω την αλήθεια. Αλλά πάντως δεν είναι κ απίθανο  να πηγαίνω στο ικα κ να μου λένε δεν δικαιούσαι αφού είσαι σε αναστολή σύμβασης. Δεν ξέρω καθόλου. 

Εγώ είμαι σε αναρρωτική αλλά η εταιρεία από ότι είδα στη λίστα με έχει μαζί με όλο το προσωπικό που είναι με αναστολή σύμβασης εργασίας. Σκέφτομαι μήπως μου πουν ότι σε αυτή την περίπτωση πρέπει να πάρω το επίδομα των 800.

Παντως διάβασα καπου οτι κ τη μερα που πρεπει να μη κανεις την αιτηση δε χανεις τα χρηματα απλα θα σου καθυστερήσουν καμια βδομάδα ,το λεω σε περιπτωση που ρωταγρς καποιον αυριο κ κανεις την αιτηση αυριο, καποιον γνωστό σου λογιστη δεν εχεις να παρεις;;;γιατι ειναι ιδιάζουσα περιπτωση..

Βασικα ειναι σαν αυτο που ψαχνω εγω την αναστολη κ την αδεια εγκυμ.. εμέναμε δηλωσαν τη παρασκευη ή το σαββατο σε αναστολη κ οι 45 μερες πεφτουν ακριβώςπανω στην αδεια εγκυμ...ελπιζω να μην εχω προβλημα..αλλα γενικώς νομιζω οτι κανεις δεν εχει ιδεα τι γινεται..


sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι Αντζελίνα μου ευχαριστώ! Θα περιμένω μέχρι το βράδυ μήπως δουν το μεηλ γιατί έτσι κι αλλιώς δουλεύουν από το σπίτι κι αυτοι. 

Σήμερα μπιφτέκια με ρυζι για τα παιδιά κ γιουβαρλακια για εμάς! Εντωμεταξύ με την καούρα έχω να φάω από χθες κ πιστεύω μια κατσαρόλα δε θα μας φτάσει με την πείνα που έχω!!! 

 

Just now, Emma9 είπε:

Παντως διάβασα καπου οτι κ τη μερα που πρεπει να μη κανεις την αιτηση δε χανεις τα χρηματα απλα θα σου καθυστερήσουν καμια βδομάδα ,το λεω σε περιπτωση που ρωταγρς καποιον αυριο κ κανεις την αιτηση αυριο, καποιον γνωστό σου λογιστη δεν εχεις να παρεις;;;γιατι ειναι ιδιάζουσα περιπτωση..

Βασικα ειναι σαν αυτο που ψαχνω εγω την αναστολη κ την αδεια εγκυμ.. εμέναμε δηλωσαν τη παρασκευη ή το σαββατο σε αναστολη κ οι 45 μερες πεφτουν ακριβώςπανω στην αδεια εγκυμ...ελπιζω να μην εχω προβλημα..αλλα γενικώς νομιζω οτι κανεις δεν εχει ιδεα τι γινεται..

Τώρα έστειλα μνμ κ στον λογιστή να με πάρει τηλ.αλλα κ εγώ πιστεύω ότι δεν θα ξέρει κανείς με σιγουριά. Είναι κ το ΙΚΑ στη μέση. Αντε να βγάλεις άκρη μ αυτούς. Αν μάθω κάτι θα σας πω πάντως. 

  • Μου αρέσει 2

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, "Gigi" είπε:

Καλησπερα κορίτσια!! Εδώ είμαι marjio μου! Λοιπόν ασβέστιο παίρνω κ γω από τον 6ο.επισης συμφωνώ για το ξενυχτι. κ εγώ μια από τα ιδια.. Αλλα κ το πρωί αν δεν με ξυπνήσουν θα κοιμηθώ ως τις 10-11  ευτυχώς! Χθες χάλια νύχτα. Ειχα έντονη καούρα από το απογευμα κ όταν ξάπλωσα με έπιανε ανα διαστήματα και ένας πόνος από τον λαιμό μέχρι κάτω από το στήθος. Λες κ είχα μια μεγαλη πετρα κ δε μπορούσα να την καταπιώ.το νιώθω κ τώρα αλλά όχι τόσο συχνά. 

Λοιπόν από αύριο θα έχει λιακάδα κορίτσια.. Ευτυχώς θα βγούμε λίγο εξω κ λίγο στον ήλιο στο μπαλκονι.. Έχουν τρελαθεί κ τα μικρά 2 μέρες τώρα. Πολύ ξύλο, χαμός :shock: 

Να σας ρωτήσω κάτι άσχετο.. Όσες παίρνετε αναρρωτική, τον Απρίλιο θα πάρετε πάλι αναρρωτική ή θα κάνετε την αίτηση για το επίδομα των 800€?μπήκα από περιεργεια σ'αυτη την πλατφόρμα που έχουν στείλει κ είμαι στην λίστα για το επίδομα κ δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω. Φοβάμαι μήπως μου πουν από το ΙΚΑ ότι έπρεπε να πάρω το επίδομα για αυτό το διάστημα κ δεν δεχτούν την αναρρωτική. Εντωμεταξυ είναι μόνο σήμερα η προθεσμία κ δεν απαντάει κανείς από την δουλειά τέτοια μέρα. Έχετε ιδέα? 

καλησπερα κοριτσια.!!!

κοριτσι μου οχι δεν μπορεις να το παρεις γιατι δεν ησουν εν ενεργεια τους προηγουμενους μηνες λογω της αδειας σου.. τουλαχιστον αυτο ειπε ο λογιστης σε μια φιλης μου.!! 

  • Μου αρέσει 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

πινακακι ΠΗΤ   :wub:

Γράφω όσες έχετε ανάφερει ημερομηνία και το φύλο του μωρού και περιμένω και από τις υπόλοιπες! 

@Vila 01/07 αγοράκι! ♥️

@EfiVsl 03/07 κοριτσάκι! ♥️

@Katerinasam 04/07

@_marjio 05/07 αγοράκι! ♥️

@Biky3 06/07 κοριτσάκι! ♥️

@"Gigi" 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@Koalaki87 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@Fofou 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@Τζινα38 09/07 κοριτσάκι! ♥️

@Μαρίαφi 09/07 κοριτσάκι! ♥️

@foroulina 10/07 κοριτσάκι! ♥️

@kerasaki10 10/07

@Φραουλίνα 10/7 αγοράκι! ♥️

@Emma9 12/07 αγοράκι♥️

@FofiK 13/07 αγοράκι! ♥️

@Ioannababy 14/07 έκπληξη! ♥️

@Marva617/07

@Αντζελίνα 30 18/07 κοριτσάκι! ♥️

@Arabella 21/07 κοριτσάκι!♥️

@Giwta1411 21/07  

@ntoremi 24/07

 @Αφροδίτη......... 24/07 αγοράκι! ♥️

@Εlen32 25/07 κοριτσάκι! ♥️

@kerasia93 26/07 κοριτσάκι! ♥️

@Tegan 26/07

@Athinaa 26/07 αγοράκι! ♥️

@Mvasi 28/07 κοριτσάκι! ♥️

@Barbei 29/07 αγορακι! ♥️

@V_baby 29/07 αγοράκι! ♥️

@Ελλάκι 31/07 κοριτσάκι! ♥️

Με το καλό να τα πάρουμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας!! ❤️

Καιρό είχα να το ποσταρω :P

  • Μου αρέσει 7

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , Τζινα38 είπε:

καλησπερα κοριτσια.!!!

κοριτσι μου οχι δεν μπορεις να το παρεις γιατι δεν ησουν εν ενεργεια τους προηγουμενους μηνες λογω της αδειας σου.. τουλαχιστον αυτο ειπε ο λογιστης σε μια φιλης μου.!! 

Τζίνα μου ευχαριστώ! Τι κάνεις εσύ? Όλα καλά? Ο αΝτρουλης σου αναρρωσε? Κ σκεφτόμουν ότι έχεις καιρό να μπεις! 

Λοιπόν ο λογιστής μου είπε ότι η εταιρεία δεν έχει δικαίωμα να με βάλει σε αναστολή οπότε πρέπει να τους ενημερώσω να κάνουν διόρθωση. Το λέω σε περίπτωση που αντιμετωπίσει κ κάποια άλλη το ίδιο θέμα. 

 

  • Μου αρέσει 2

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila είπε:

πινακακι ΠΗΤ   :wub:

Γράφω όσες έχετε ανάφερει ημερομηνία και το φύλο του μωρού και περιμένω και από τις υπόλοιπες! 

@Vila 01/07 αγοράκι! ♥️

@EfiVsl 03/07 κοριτσάκι! ♥️

@Katerinasam 04/07

@_marjio 05/07 αγοράκι! ♥️

@Biky3 06/07 κοριτσάκι! ♥️

@"Gigi" 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@Koalaki87 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@Fofou 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@Τζινα38 09/07 κοριτσάκι! ♥️

@Μαρίαφi 09/07 κοριτσάκι! ♥️

@foroulina 10/07 κοριτσάκι! ♥️

@kerasaki10 10/07

@Φραουλίνα 10/7 αγοράκι! ♥️

@Emma9 12/07 αγοράκι♥️

@FofiK 13/07 αγοράκι! ♥️

@Ioannababy 14/07 έκπληξη! ♥️

@Marva617/07

@Αντζελίνα 30 18/07 κοριτσάκι! ♥️

@Arabella 21/07 κοριτσάκι!♥️

@Giwta1411 21/07  

@ntoremi 24/07

 @Αφροδίτη......... 24/07 αγοράκι! ♥️

@Εlen32 25/07 κοριτσάκι! ♥️

@kerasia93 26/07 κοριτσάκι! ♥️

@Tegan 26/07

@Athinaa 26/07 αγοράκι! ♥️

@Mvasi 28/07 κοριτσάκι! ♥️

@Barbei 29/07 αγορακι! ♥️

@V_baby 29/07 αγοράκι! ♥️

@Ελλάκι 31/07 κοριτσάκι! ♥️

Με το καλό να τα πάρουμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας!! ❤️

Καιρό είχα να το ποσταρω :P

@Vila εμένα με ξέχασες 26/7 αγοράκι..!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gianna! είπε:

@Vila εμένα με ξέχασες 26/7 αγοράκι..!!

πινακακι ΠΗΤ   :wub:

Γράφω όσες έχετε ανάφερει ημερομηνία και το φύλο του μωρού και περιμένω και από τις υπόλοιπες! 

@Vila 01/07 αγοράκι! ♥️

@EfiVsl 03/07 κοριτσάκι! ♥️

@Katerinasam 04/07

@_marjio 05/07 αγοράκι! ♥️

@Biky3 06/07 κοριτσάκι! ♥️

@"Gigi" 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@Koalaki87 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@Fofou 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@Τζινα38 09/07 κοριτσάκι! ♥️

@Μαρίαφi 09/07 κοριτσάκι! ♥️

@foroulina 10/07 κοριτσάκι! ♥️

@kerasaki10 10/07

@Φραουλίνα 10/7 αγοράκι! ♥️

@Emma9 12/07 αγοράκι♥️

@FofiK 13/07 αγοράκι! ♥️

@Ioannababy 14/07 έκπληξη! ♥️

@Marva617/07

@Αντζελίνα 30 18/07 κοριτσάκι! ♥️

@Arabella 21/07 κοριτσάκι!♥️

@Giwta1411 21/07  

@ntoremi 24/07

 @Αφροδίτη......... 24/07 αγοράκι! ♥️

@Εlen32 25/07 κοριτσάκι! ♥️

@kerasia93 26/07 κοριτσάκι! ♥️

@Tegan 26/07

@Athinaa 26/07 αγοράκι! ♥️

@Gianna! 26/07 αγοράκι! ♥️

@Mvasi 28/07 κοριτσάκι! ♥️

@Barbei 29/07 αγορακι! ♥️

@V_baby 29/07 αγοράκι! ♥️

@Ελλάκι 31/07 κοριτσάκι! ♥️

Με το καλό να τα πάρουμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας!! ❤️

  • Μου αρέσει 5

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , "Gigi" είπε:

Τζίνα μου ευχαριστώ! Τι κάνεις εσύ? Όλα καλά? Ο αΝτρουλης σου αναρρωσε? Κ σκεφτόμουν ότι έχεις καιρό να μπεις! 

Λοιπόν ο λογιστής μου είπε ότι η εταιρεία δεν έχει δικαίωμα να με βάλει σε αναστολή οπότε πρέπει να τους ενημερώσω να κάνουν διόρθωση. Το λέω σε περίπτωση που αντιμετωπίσει κ κάποια άλλη το ίδιο θέμα. 

 

καλα ειμαι κοριτσι μου..!! ολα πανε καλα το  ουρικο κλασσικα στα υψη χαχαχαχαχα αλλα εγω αδυνατη κατα 1.5 κιλο.. ετσι οπως παω θα γεννησω και θα ειμαι στα κιλα που ξεκινησα την εγκυμοσυνη..

ο αντρας μου μια χαρα ειναι αρχισε ηδη να κανει κατι δουλιτσες (μιας και δεν δουλευει) στο δωματιο της μπεμπας..

οσο αφοαρα την δουλεια σου την φιλη μου ο λογιστης της ειπε οτι τωρα που εκλεισε η  εταιρεια που δουλευε οτι δεν χρειαζετε να παρει αλλη αδεια.. στο ειπε εσενα ο δικος σου?

κοριτσια οσες εχετε παραγγειλει καροτσι απο ιντερνετ ποσο καιρο εκανε να ερθει?? απο εκει που θελω να το παραγγειλω λεει 5-10 εργασιμες.!!


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

καλα ειμαι κοριτσι μου..!! ολα πανε καλα το  ουρικο κλασσικα στα υψη χαχαχαχαχα αλλα εγω αδυνατη κατα 1.5 κιλο.. ετσι οπως παω θα γεννησω και θα ειμαι στα κιλα που ξεκινησα την εγκυμοσυνη..

ο αντρας μου μια χαρα ειναι αρχισε ηδη να κανει κατι δουλιτσες (μιας και δεν δουλευει) στο δωματιο της μπεμπας..

οσο αφοαρα την δουλεια σου την φιλη μου ο λογιστης της ειπε οτι τωρα που εκλεισε η  εταιρεια που δουλευε οτι δεν χρειαζετε να παρει αλλη αδεια.. στο ειπε εσενα ο δικος σου?

κοριτσια οσες εχετε παραγγειλει καροτσι απο ιντερνετ ποσο καιρο εκανε να ερθει?? απο εκει που θελω να το παραγγειλω λεει 5-10 εργασιμες.!!

Η φίλη σου δούλευε ως τώρα κανονικα ή έπαιρνε αναρρωτική? Ο λογιστής μου μου είπε εμένα αυτο που σας έγραψα κ ότι θα συνεχίσω κανονικά τις αναρρωτικες.Τι να πω δεν ξέρω. Αύριο θα επικοινωνήσω κ με την εταιρεία κ θα δούμε. Έτσι κι αλλιώς μου είπε θα ξαναγίνουν οι αιτήσεις από την αρχή για όσους δεν πρόλαβαν οπότε δεν αγχώνομαι. 

Έχασες κιλά εννοεις τώρα με την διατροφή? Τόσο γρήγορα??? Ουαου! Δώσε μας ελπίδες! Αν είναι να φάμε αυτό τον μήνα του σκασμού κ τον επόμενο κομμένα όλα :grin: 

Από ποιο κατάστημα θέλεις να παραγγείλεις? Από τα γνωστά τα μεγαλα? δεν ξέρω για καρότσι παντως εγώ χθες όλη μέρα έψαχνα να παραγγείλω παιχνίδια για τα βαφτιστήρια κ τα είδα όλα! τα μεγάλα καταστήματα εχουν ανακοίνωση ότι λόγω μεγάλου αριθμού παραγγελιών θα επανέλθουν σε λίγες μέρες ξανα, ή ενημερώνουν ότι θα γίνει παράδοση σε τουλάχιστον 14 μέρες κλπ κ όλα εξαντλημένα εντωμεταξύ αυτά που ήθελα. Από κάτι συνοικιακά μαγαζιά βολεύτηκα. Υποτίθεται σε 2-6μερες.για να δούμε! αφού το βρήκες το καροτσι πάρ'το καλού κακού.

Κοριτσια με έχει πιάσει ήδη καούρα πάλι κ έφαγα κ ένα μπεργκερακι πριν λίγο με τα μεσημεριανά μπιφτέκια.. Προβλέπεται ξενυχτι!!κοιμηθειτε κ για μένα :grin: καλό βράδυ σε ολες


b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...