Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Soho24 είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Ναι είναι μια χαρά για 1η χοριακή 🤗 Εύχομαι καλό διπλασιασμό. Πότε θα επαναλάβεις? 

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Την Κυριακή ξανά και μου είπε ο γιατρός ότι είναι λίγο χαμηλό το νούμερο,όμως αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να ανέβει αρκετά 

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

12 ώρες πρίν, Αντζελίνα 30 είπε:

Aυτηη ομάδα είναι πολύ καλή και είναι δίνει σωστές και τεκμηριωμενες πληροφοριες χρόνια.. Την παρακολουθεί μια φίλη μου από τη γέννηση του πρώτου της παιδιού που είναι 6 χρόνων τώρα και την έχει βοηθήσει πολύ.. Κι εγώ θα παρακολουθήσω ένα σεμινάριο θηλασμου τέλη του μήνα.. Μπορεί να δούμε το ίδιο.. ☺️

Για πες για το σεμινάριο!!! .. εγώ αυτά που παρακολουθω είναι από twohearts και σήμερα μου ήρθε ενημέρωση και για ένα της frezyland τέλη του μήνα! Μπείτε να δείτε κοριτσια έχουν πολύ ενδιαφέρον!

Λοιπόν έκλεισα ραντεβού για πέμπτη στον γιατρουλη και μου είπε να τον πάρω παρέα και τον σύζυγό αρκεί να έχουμε γάντια και μάσκα.

  • Μου αρέσει 2

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Vila είπε:

Για πες για το σεμινάριο!!! .. εγώ αυτά που παρακολουθω είναι από twohearts και σήμερα μου ήρθε ενημέρωση και για ένα της frezyland τέλη του μήνα! Μπείτε να δείτε κοριτσια έχουν πολύ ενδιαφέρον!

Λοιπόν έκλεισα ραντεβού για πέμπτη στον γιατρουλη και μου είπε να τον πάρω παρέα και τον σύζυγό αρκεί να έχουμε γάντια και μάσκα.

Έχει της nutricia κάποια κάθε μήνα.. Eκει έχω παρακολουθήσει και θα παρακολουθήσω τέλη του μήνα.. Της frezyland επίσης τέλη του μήνα.. Το twohearts είναι δωρεάν; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αντζελίνα 30 είπε:

Έχει της nutricia κάποια κάθε μήνα.. Eκει έχω παρακολουθήσει και θα παρακολουθήσω τέλη του μήνα.. Της frezyland επίσης τέλη του μήνα.. Το twohearts είναι δωρεάν; 

Ναι τα συγκεκριμένα που είχα γραφτεί είναι δωρεάν! Το ένα έγινε την Τετάρτη και ακολουθουν άλλες δύο Τετάρτες.. αν θέλεις στειλτους ένα μήνυμα να σε βάλουν!

  • Μου αρέσει 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Της nutricia έχει ένα την άλλη εβδομαδα..ήταν για σήμερα αλλά είχε μεγάλη συμμετοχή και δεν το πρόλαβα και θα το κάνουν την άλλη εβδομάδα ξανά. Νομίζω τεταρτη και το θέμα είναι "σεμινάριο για τον κορονοιο: πληροφορίες για την εγκυμοσύνη και τον θηλασμό". Αν ενδιαφέρεται κάποια... Θα κοιτάξω και αυτά που αναφέρατε!!!

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (I2vc)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τι κάνετε σήμερα? Πώς είναι τα μικρά σας?

Εδώ στη Κρήτη πολύ αέρας σήμερα δε μπορούμε ούτε στην αυλή να κάτσουμε πως θα περάσει η μέρα σήμερα μέσα στο σπίτι... Πφφφφφ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!!

Και εδώ Αθήνα χάλια ο καιρός..  βροχή.. μου αρέσει εμένα η βροχή, αλλά δε μπορούν τα παιδιά να βγουν μέχρι κάτω να περπατήσουν λίγο. Οπότε μέσα! Μαγειρεύω μουσακά σήμερα! Εσείς τι καλο;;;

 

  • Μου αρέσει 2

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.... Τι κάνετε;;; Εδώ Αθήνα όντως μουντός καιρός...έχει βάλει κ λίγο ψυχρουλα...σπίτι σήμερα...ευτυχώς θα λιώσω τεταρτη σεζόν la casa de papel!. Σήμερα αρακά θα φτιάξω και αύριο παστίτσιο να μοσχοφαμε.


bSdCp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια και κοιλιτσες γλυκές! 

Εμείς φακουλες σήμερα!

Μου στείλανε πριν λίγο και τα αποτελέσματα απ' τη καμπύλη ζαχάρου, όλα καλά:D

Χθες το βράδυ ο μπέμπης είχε λοξιγκα και είχε πολύ πλάκα! Έχει μεγαλώσει το μαναρακι μας!

  • Μου αρέσει 3

BA68p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου..να σας πω εμενα μ αρεσει αυτος ο καιρος γενικά..κ ειδικά τωρα που ειμαστε σπιτι..τουλάχιστον δεν τρως τα λυσσακα σου να βγεις..χαχαχα ..εμεις τπτ σπουδαίο σημερα, αυγουλακια κ αυριο εχει μαγείρεμα, ριζοτο με τυρια κ μανιταρια..γιαμιιιιιι!! Πωωω χθες ειδα μια φωτο καπου ενα τσουρεκι σιροπιαστο με γεμιση σοκολατα κ απο πανω σοκολατα κκκκκ..του λεω του αντρουλη μου pleaseee δεν ζητησα ποτε κατι..κ οποτε απο χθες τσιμπολογαω τσουρεκακι ..γιαμιιιι.. ενταξει το δικαιούμαι ..3βδομαδες καραντινα γλυκο δε μπήκε εδω μεσα περα απο ενα ταχινοκεικ που εφτιαξα..χιχιιχ..καλο σκ να εχουμε κοριτσια μου..

  • Μου αρέσει 1

sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, _marjio είπε:

Καλησπέρα!!

Και εδώ Αθήνα χάλια ο καιρός..  βροχή.. μου αρέσει εμένα η βροχή, αλλά δε μπορούν τα παιδιά να βγουν μέχρι κάτω να περπατήσουν λίγο. Οπότε μέσα! Μαγειρεύω μουσακά σήμερα! Εσείς τι καλο;;;

 

@_marjio Εδώ δε βρέχει αλλά έχει πολύ αέρα κ σκονη. Εγώ λόγω καιρού έκανα κοτόσουπα!!

Just now, FofiK είπε:

Γεια σας κορίτσια και κοιλιτσες γλυκές! 

Εμείς φακουλες σήμερα!

Μου στείλανε πριν λίγο και τα αποτελέσματα απ' τη καμπύλη ζαχάρου, όλα καλά:D

Χθες το βράδυ ο μπέμπης είχε λοξιγκα και είχε πολύ πλάκα! Έχει μεγαλώσει το μαναρακι μας!

@FofiK Πως καταλαβαίνεις ότι έχει λόξυγκα? Φαντάζομαι ότι θα έχει πλάκα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας γλυκούλες! Κι εδώ βόρεια Ελλάδα μουντός ο καιρός για χουχουλιασμα! Σήμερα το μενού έχει τσιπούρες στο φούρνο! Και έφτιαξα και μια μηλόπιτα ανάποδη που είναι η αγαπημένη μου! 

Κατά τα άλλα δε βλέπω την ώρα να έρθει η πέμπτη να δω τον μπουμπουκο μου!! ❤️

  • Μου αρέσει 3

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila είπε:

Γειά σας γλυκούλες! Κι εδώ βόρεια Ελλάδα μουντός ο καιρός για χουχουλιασμα! Σήμερα το μενού έχει τσιπούρες στο φούρνο! Και έφτιαξα και μια μηλόπιτα ανάποδη που είναι η αγαπημένη μου! 

Κατά τα άλλα δε βλέπω την ώρα να έρθει η πέμπτη να δω τον μπουμπουκο μου!! ❤️

Καλησπέρα κορίτσια κι εγω τσιπούρες με πατάτες στον φούρνο μαγείρεψα.. Το Σάββατο το συνδυάζουμε με ψαράκι συνήθως...αλλα έφτιαξα συχνά φιλέτα κι είχα λαχταρισει την τσίπουρα.. 

@Vila κι εγώ έχω ραντεβού την Πέμπτη με τον γιατρό κι ανυπομονώ να δω τη μικρή! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς και τα δικά μου αποτελέσματα από την καμπύλη ήταν καλά, ο αιματοκρίτης δεν έπεσε από το Φεβρουάριο και είναι στο 33 χωρίς συμπλήρωμα.. Τώρα περιμένω να τα δει και ο γιατρός μου βέβαια να μου πει.

@FofiK έχει και εμένα τώρα μια εβδομαδα που ξεκίνησε λοξυγκα ο γλυκούλης.. χαχα τον πιάνει κάθε μέρα 2 φορές τουλάχιστον!! 

Με το καλο κορίτσια τη Πέμπτη να δείτε τα μωρουλια σας ❤

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!τι κανετε;εχω μερες να σας γραψω. Και εμεις σημερα πατσιτσιο φαγαμε!!και δω Σερρες βροχη ολη μερα μας μουχλιασε!!εχω κολλησει με τις αγριες μελισσες και βλεπω ολα τα επεισοδια στο ιντερνετ!!εμεις την Τριτη εχουμε ραντεβου για παρακολουθηση να δουμε τι θα γινει τελικα με την μπεμπουλα ελπιζω ολα να ειναι καλα μετα απο την τελευταια φορα που οι μετρησεις ειχαν μεινει πισω ειδικα στα ακρα αλλιως ια προχωρησουμε σε αμνιοπαρακεντηση..

  • Μου αρέσει 2

vEsSp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...