Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Μπορεί να είναι κ σύμπτωση ότι έχω κ τα δυο μαζί κ πολύ πιθανόν να είναι ο πόνος από ψύξη λόγω του air-condition.βεβαια προσπαθώ κ το έχω πάντα σε χαμηλη θερμοκρασία κ όχι να με χτυπάει απευθείας αλλά πολλές φορές κάνω δουλειές κ ιδρώνω οπότε ίσως μετα με παγώνει..

Δεν έχω μάθει κ πολύ με καούρες οπότε δεν έχω εμπειρία :|

Όπως κ να χει εγώ ήπια το κλασσικό ιατρικό μου,έχω κάτσει ημιξαπλωμενη στο κρεβάτι με μαξιλάρι στη πλάτη κ είμαι καλύτερα..απλα φοβού να ξαπλώσω!!

Υγ: βλέπω στο YouTube Βαγιατα..πόσο τον αγαπώ?! Μόνο γελιο ο τύπος!!!

Μη ξαπλώσεις τελείως,καλά κάνεις!

Εδώ εμένα με πιάνει πόνος στα αυτιά αμά με χτυπάει αρκετή ώρα ο ανεμιστήρας... Μιλάμε για ευαισθησία όχι βλακείες.. Αν είχα κλιματιστικό θα ήμουν κρυωμενη τώρα

Δεν έχω ιδέα τι είναι αυτό που βλέπεις! Να είναι άνθρωπος??? Να είναι σειρά?? :mrgreen: Εμείς επιτέλους τελειώσαμε το Witcher κ πολύ μου άρεσε!

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

Μπορεί να είναι κ σύμπτωση ότι έχω κ τα δυο μαζί κ πολύ πιθανόν να είναι ο πόνος από ψύξη λόγω του air-condition.βεβαια προσπαθώ κ το έχω πάντα σε χαμηλη θερμοκρασία κ όχι να με χτυπάει απευθείας αλλά πολλές φορές κάνω δουλειές κ ιδρώνω οπότε ίσως μετα με παγώνει..

Δεν έχω μάθει κ πολύ με καούρες οπότε δεν έχω εμπειρία :|

Όπως κ να χει εγώ ήπια το κλασσικό ιατρικό μου,έχω κάτσει ημιξαπλωμενη στο κρεβάτι με μαξιλάρι στη πλάτη κ είμαι καλύτερα..απλα φοβού να ξαπλώσω!!

Υγ: βλέπω στο YouTube Βαγιατα..πόσο τον αγαπώ?! Μόνο γελιο ο τύπος!!!

Πολύ φίλη μου!!! Τι βλέπεις με το τροχόσπιτο;;;;;

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Πολύ φίλη μου!!! Τι βλέπεις με το τροχόσπιτο;;;;;

Είδα ενα με το τροχόσπιτο που δεν είχα δει και το top ten της εξυπηρέτησης!!

Ρεεε δε μπορώ..μόνο με τον τρόπο που τα λέει λιώνω!!

@Anastasia05 χαχαχα άνθρωπος είναι βρε με κωμικά βίντεο στο youtube!! Ξεκινά με "Βαγιατας top ten"

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Είδα ενα με το τροχόσπιτο που δεν είχα δει και το top ten της εξυπηρέτησης!!

Ρεεε δε μπορώ..μόνο με τον τρόπο που τα λέει λιώνω!!

@Anastasia05 χαχαχα άνθρωπος είναι βρε με κωμικά βίντεο στο youtube!! Ξεκινά με "Βαγιατας top ten"

Ναι ναι πολύ γέλιο τοπ τεν. Κ το άλλο που δοκιμάζει σνακς από διάφορες χώρες...

βλεπεις κ τσουβελα;;;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Renez said:

Ναιιι είναι κ πολύ γούτσουνιαρικα κ ζεστά αυτά!!

Όσο για το σπίτι φίλη τι να πω?! Χαρά στο κουράγιο σας!! Βέβαια δεν έχω καλύτερο από νέο σπίτι κ αλλαγές σε πράγματα κτλ αλλά μου φαίνεται πακέτο λόγω ζέστης κ εγκυμοσυνης αλλά νταξει..τόσα έχετε κουμαντάρει!! Τουλάχιστον εκεί θα μείνετε περισσότερο?

Κι εγώ πελαγώνω λίγο όταν τα σκέφτομαι, γιατί τώρα δεν είναι όπως τις προηγούμενες φορές... περιμένουμε μωρό σύντομα και δε μπορώ να κάνω και δουλειές εγώ (τις προηγούμενες φορές έβαφα τοίχους και ντουλάπια, έστρωνα πλακάκια κτλ., τώρα δε μπορώ να κάνω τίποτα). Βέβαια τί να πει και ο άντρας μου που θα τα κάνει όλα μόνος του! Τουλάχιστον αυτή τη φορά ελπίζω να τα χαρούμε μετά για περισσότερο από ένα χρόνο!:P Το είπαμε ότι για όσο θα είμαστε Αμερική δεν ξαναμετακομίζουμε! 

 

7 hours ago, Jasmine@ said:

Ξέρω από τώρα ότι έχω του χρόνου 2 γάμους κ σκέφτομαι τι θα τους φορέσω για να κάνουν θραύση!!! Χαχαχαχαχα 

έχω μια βάφτιση 16 Αυγούστου αλλά δε θα πάω ρε κορίτσια παρόλο που είναι κοντινή μου! εκτός του ότι φοβάμαι με όλα αυτά, δε θα την παλέψω με την κοιλάρα μου!

Καλά θα κάνεις, να μην πας αν δε νιώθεις άνετα, ειδικά τώρα με την πανδημία και τη ζέστη μέσα σε όλα! Κι εγώ που έχω το baby shower στις 15 Αυγούστου το σκεφτόμουν πώς θα νιώθω με την κοιλούμπα, αλλά θα το κάνουμε στο μαγαζί της κουμπάρας μου (στη δροσούλα του αιρκοντίσιον), δε θα κρατήσει πάνω από ένα 2ωρο και θα είμαστε μόνο 12-14 άτομα συνολικά, οπότε πιστεύω θα είμαστε καλά!

 

4 hours ago, Renez said:

Έχω φάει όλη μέρα μια μανιταροπιτα,γαρίδες με πατάτες βραστές, γιαούρτι με μέλι κ λίγα δημητριακά κ ενα κομμάτι καρπούζι κατά τις 8:30 για βραδυνό..

Από το καρπούζι κ μετά άρχισαν να μου ανεβαίνουν γουλιες οταν ξάπλωνα..λέω θα περάσει..τώρα εδώ κ μια ώρα έχω έναν πόνο ψηλά στη πλάτη δεξιά που πιστεύω κ νιώθω ότι οφείλεται στη καούρα που νιώθω..αλλά με ενοχλεί σε σημείο που δε μπορώ να βολευτω για να κοιμηθώ..το έχει πάθει καμία..?θα κάνει ώρα να περάσει..?:(

Για τον πόνο στη πλάτη δε ξέρω, αλλά το καρπούζι με πειράζει και εμένα... μόνο 1-2 κομματάκια μπορώ να φάω και αυτά χωρίς άλλο φαγητό/νερό μαζί. Αυτή η καούρα και η παλινδρόμηση είναι βασανιστήριο βρε παιδί μου.:wacko: Ελπίζω τώρα που πέρασαν λίγες ώρες να νιώθεις καλύτερα. Εμένα με βοηθάει να περπατάω λίγο (σαν την άδικη κατάρα μόνη μου πάνω-κάτω μέσα στο σπίτι, αλλά τί να κάνουμε) και μετά να ξαπλώνω, με ανασηκωμένη την πλάτη βέβαια, και γυρισμένη στο πλάι στην αριστερή μεριά. 


vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσαρες!!

Όπως μου είπε πρωί πρωί μια ψυχή @Jasmine@ Κυριακούλα σήμερα!!

Ημέρα για χαλάρωση οικογενειακώς,βρωμιτσες για σαβουριασμα κ ξααααπλα!!

Να έχουμε όλες μια υπέροχη Κυριακή λοιποοοον!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλήμεεεεερα κ καλή Κυριακή

@Renez πως είσαι μικρό μου ?? Εγώ σήμερα σηκώθηκα κ από το χθεσινό κολύμπι πονάει όλη η πλάτη μου λες κ έχω φάει ξύλο! Τι αναρωτιέσαι καμαρι μου;;τα έχουμε πει!!σώμα 90χρονης!!!

@Jasmine@ ααααα κ εγώ αγαπώ βαγιατα , Τζουβελα μου τον έβαζε ο άντρας μου κ του έλεγα όλο βλακείες βλέπεις κ μετά τον έβλεπα κρυφά χαχαχα...επίσης λιώνω στο γέλιο κ με τον Φισφη!!

 


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλήμεεεεερα κ καλή Κυριακή

@Renez πως είσαι μικρό μου ?? Εγώ σήμερα σηκώθηκα κ από το χθεσινό κολύμπι πονάει όλη η πλάτη μου λες κ έχω φάει ξύλο! Τι αναρωτιέσαι καμαρι μου;;τα έχουμε πει!!σώμα 90χρονης!!!

@Jasmine@ ααααα κ εγώ αγαπώ βαγιατα , Τζουβελα μου τον έβαζε ο άντρας μου κ του έλεγα όλο βλακείες βλέπεις κ μετά τον έβλεπα κρυφά χαχαχα...επίσης λιώνω στο γέλιο κ με τον Φισφη!!

 

Ναιιι φισφης εκεί που παίρνει κ καλά συνέντευξη από παιδάκια χαχχαχα κλαμααα!!

Όντως σώμα 90χρονης φιληηηηη!!!

Καλύτερα είμαι,πριν λίγο έφερε ο άντρας μου τις σαβουρες της ημέρας (κάθε φορά παίρνουμε από άλλο φούρνο..ε αυτές ήταν όντως ΣΑΒΟΥΡΕΣ:unsure: χάλια φίλες μου χαλια..φοβού για το στομάχι μου..ειδωμεν!!)

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλήμεεεεερα κ καλή Κυριακή

@Renez πως είσαι μικρό μου ?? Εγώ σήμερα σηκώθηκα κ από το χθεσινό κολύμπι πονάει όλη η πλάτη μου λες κ έχω φάει ξύλο! Τι αναρωτιέσαι καμαρι μου;;τα έχουμε πει!!σώμα 90χρονης!!!

@Jasmine@ ααααα κ εγώ αγαπώ βαγιατα , Τζουβελα μου τον έβαζε ο άντρας μου κ του έλεγα όλο βλακείες βλέπεις κ μετά τον έβλεπα κρυφά χαχαχα...επίσης λιώνω στο γέλιο κ με τον Φισφη!!

 

 

Just now, Renez είπε:

Ναιιι φισφης εκεί που παίρνει κ καλά συνέντευξη από παιδάκια χαχχαχα κλαμααα!!

Όντως σώμα 90χρονης φιληηηηη!!!

Καλύτερα είμαι,πριν λίγο έφερε ο άντρας μου τις σαβουρες της ημέρας (κάθε φορά παίρνουμε από άλλο φούρνο..ε αυτές ήταν όντως ΣΑΒΟΥΡΕΣ:unsure: χάλια φίλες μου χαλια..φοβού για το στομάχι μου..ειδωμεν!!)

 

Καλημέρα κοριτσάκια!!!! Ναι ναι κλαίω με φισφη κ παιδάκια, τα λένε τόσο αυθόρμητα... ποιο τραγούδι θα βάζατε εθνικό ύμνο;;; Αυτό από frozen! Χαχαχαχα 

καλη κυριακουλα να έχουμε κ να ξεκουραστούμε! εμένα πονάνε τα πόδια μου επειδή καθόμουν σε καρέκλα 2 ώρες κ εσυ που κολύμπησες κιολας; Τι περίμενες;;

οι σαβουριτσες πληρώνονται φίλη! Ποσό μάλλον οι αγνώστου προσελεύσεως σαβουριτσες...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

 

Καλημέρα κοριτσάκια!!!! Ναι ναι κλαίω με φισφη κ παιδάκια, τα λένε τόσο αυθόρμητα... ποιο τραγούδι θα βάζατε εθνικό ύμνο;;; Αυτό από frozen! Χαχαχαχα 

καλη κυριακουλα να έχουμε κ να ξεκουραστούμε! εμένα πονάνε τα πόδια μου επειδή καθόμουν σε καρέκλα 2 ώρες κ εσυ που κολύμπησες κιολας; Τι περίμενες;;

οι σαβουριτσες πληρώνονται φίλη! Ποσό μάλλον οι αγνώστου προσελεύσεως σαβουριτσες...

Εεε...εγω για το μαγαζί μας θυσιαζομαι φίλη!! Κάνουμε έρευνα προϊόντων/ανταγωνιστών!! :D

Σήμερα έφαγα(όλα που θα σας πω από μισά με τον άντρα μου βέβαια εεεε!!) Κοτόπιτα/λουκανικοπιτα/κασεροπιτα/τυρόπιτα με φέτα.. α!! Πήραμε κ κιμαδοπιτα αλλά ειλικρινά μετα από μια μπουκιά ο καθένας την πετάξαμε..αυταααα

Κ ξέχασε να μου φέρει κ το μιλκο που ζήτησα,να μην πιω κ λίγο σάπιο γάλα πασπαλισμενο με ζάχαρη κ κακάο να γλιστρήσουν όλα?!?!?! (Μάλλον βεβαια καλύτερα με όσα ήδη σαβουριασα χεχεχε..)

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Εεε...εγω για το μαγαζί μας θυσιαζομαι φίλη!! Κάνουμε έρευνα προϊόντων/ανταγωνιστών!! :D

Σήμερα έφαγα(όλα που θα σας πω από μισά με τον άντρα μου βέβαια εεεε!!) Κοτόπιτα/λουκανικοπιτα/κασεροπιτα/τυρόπιτα με φέτα.. α!! Πήραμε κ κιμαδοπιτα αλλά ειλικρινά μετα από μια μπουκιά ο καθένας την πετάξαμε..αυταααα

Κ ξέχασε να μου φέρει κ το μιλκο που ζήτησα,να μην πιω κ λίγο σάπιο γάλα πασπαλισμενο με ζάχαρη κ κακάο να γλιστρήσουν όλα?!?!?! (Μάλλον βεβαια καλύτερα με όσα ήδη σαβουριασα χεχεχε..)

Εγώ μια ερώτηση θα κάνω... έχετε 2 τουαλέτες στο σπίτι;;;

  • Χαχα 4

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Καλημέρα!!!!!

Αχαχαχαχα με έλιωσες πρωινιατικο! Την ίδια απορία είχα...Άσε που δεν απαντάει αμέσως...ανησυχητικό...αχαχαχαχαχ

Μπορεί να μην πιάνει WiFi στο bathroom...

  • Χαχα 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Εεε...εγω για το μαγαζί μας θυσιαζομαι φίλη!! Κάνουμε έρευνα προϊόντων/ανταγωνιστών!! :D

Σήμερα έφαγα(όλα που θα σας πω από μισά με τον άντρα μου βέβαια εεεε!!) Κοτόπιτα/λουκανικοπιτα/κασεροπιτα/τυρόπιτα με φέτα.. α!! Πήραμε κ κιμαδοπιτα αλλά ειλικρινά μετα από μια μπουκιά ο καθένας την πετάξαμε..αυταααα

Κ ξέχασε να μου φέρει κ το μιλκο που ζήτησα,να μην πιω κ λίγο σάπιο γάλα πασπαλισμενο με ζάχαρη κ κακάο να γλιστρήσουν όλα?!?!?! (Μάλλον βεβαια καλύτερα με όσα ήδη σαβουριασα χεχεχε..)

Εσύ είσαι χειρότερη από μένα ρε συ!! Κ υποτίθεται ότι εγώ είμαι σκουπιδοφαγος! Την ερμη την ψυχούλα που έχεις μέσα σου δεν την σκέφτηκες??:lol:

Από ali έχω ψωνίσει εγώ διάφορα πράγματα προ εγκυμοσύνης όμως δεν έχω πάρει για το μωρό τίποτα...

Just now, Jasmine@ είπε:

 

Καλημέρα κοριτσάκια!!!! Ναι ναι κλαίω με φισφη κ παιδάκια, τα λένε τόσο αυθόρμητα... ποιο τραγούδι θα βάζατε εθνικό ύμνο;;; Αυτό από frozen! Χαχαχαχα 

καλη κυριακουλα να έχουμε κ να ξεκουραστούμε! εμένα πονάνε τα πόδια μου επειδή καθόμουν σε καρέκλα 2 ώρες κ εσυ που κολύμπησες κιολας; Τι περίμενες;;

οι σαβουριτσες πληρώνονται φίλη! Ποσό μάλλον οι αγνώστου προσελεύσεως σαβουριτσες...

Καλά εσύ τώρα μην φανταστείς ότι έκανα κ το κολύμπι της ζωής μου, αλλά κ μόνο που ενεργοποιήθηκε το σώμα κ κινήθηκε σε σχέση με την ακινησία του Βούδα που ρίχνω τους τελευταίους μήνες ,ε καταλαβαίνεις νιώθω λες κ πήγα γυμναστήριο!!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...