Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, EugenJen είπε:

Εσύ είσαι χειρότερη από μένα ρε συ!! Κ υποτίθεται ότι εγώ είμαι σκουπιδοφαγος! Την ερμη την ψυχούλα που έχεις μέσα σου δεν την σκέφτηκες??:lol:

Από ali έχω ψωνίσει εγώ διάφορα πράγματα προ εγκυμοσύνης όμως δεν έχω πάρει για το μωρό τίποτα...

Καλά εσύ τώρα μην φανταστείς ότι έκανα κ το κολύμπι της ζωής μου, αλλά κ μόνο που ενεργοποιήθηκε το σώμα κ κινήθηκε σε σχέση με την ακινησία του Βούδα που ρίχνω τους τελευταίους μήνες ,ε καταλαβαίνεις νιώθω λες κ πήγα γυμναστήριο!!!

Χαχαχαχαχ κανόνισε μην πας σήμερα κ σε πιάσει καμία βροχή... 

καλα το σώμα άστο, έχει χαλαρώσει φουλ το δικό μου! Θέλω αναστήλωση μετά τη γεννα

 

Just now, Renez είπε:

Πάψτε κακούργες!!

Δεν απαντάω γτ μπήκα στο τρυπάκι του Τζουβελα ατιμες!!

Άσχετο!!

Έχει ψωνίσει κάποια από το aliExpress..??

Κ εγώ έχω ψωνίσει από Ali αρκετές φορές... τώρα βέβαια αργούν παρα πολύ ίσως λόγω κορονοϊού... έχω πάρει κ για τα μωρά κάτι να δω πως είναι!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Α οκ οπότε να το τολμισω ε?? Ειδα κάτι τέλειες σαλιαρες τριγωνικές κ κάτι ωραίους υπνοσακους φασκιωματος τύπου κ λέω να τα πάρω..θα πάρω αυτά τα λίγα για αρχή (4 σαλιαρες κ 2 υπνοσακους κ βλέπουμε..ε?) Εσύ τι έχεις πάρει @Jasmine@ για τα κορίτσια??

Υγ: φυσικά κ τον σκέφτομαι @EugenJen μου,για αυτό του δημιουργω αντισώματα:mrgreen:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Χαχαχαχαχ κανόνισε μην πας σήμερα κ σε πιάσει καμία βροχή... 

καλα το σώμα άστο, έχει χαλαρώσει φουλ το δικό μου! Θέλω αναστήλωση μετά τη γεννα

 

Κ εγώ έχω ψωνίσει από Ali αρκετές φορές... τώρα βέβαια αργούν παρα πολύ ίσως λόγω κορονοϊού... έχω πάρει κ για τα μωρά κάτι να δω πως είναι!

Είμαι ήδη στο beach bar βέβαια δεν θα κάνω μπάνιο σήμερα ,έχει ένα αεράκι άλλο πράγμα!!! Απόλαυση!

@Renez εγώ ειχα πάρει κάτι μπλουζακια στον βαφτιστηρα μου ήταν οκ , απλά να κοιτάς τις κριτικές από τους άλλους που τα έχουν αγοράσει, από εκεί πήρα κ την hello kitty θήκη μου!!:x


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δείτε λίγο σκαι

Just now, Renez είπε:

Α οκ οπότε να το τολμισω ε?? Ειδα κάτι τέλειες σαλιαρες τριγωνικές κ κάτι ωραίους υπνοσακους φασκιωματος τύπου κ λέω να τα πάρω..θα πάρω αυτά τα λίγα για αρχή (4 σαλιαρες κ 2 υπνοσακους κ βλέπουμε..ε?) Εσύ τι έχεις πάρει @Jasmine@ για τα κορίτσια??

Υγ: φυσικά κ τον σκέφτομαι @EugenJen μου,για αυτό του δημιουργω αντισώματα:mrgreen:

Σου έχω στείλει links

Just now, EugenJen είπε:

Είμαι ήδη στο beach bar βέβαια δεν θα κάνω μπάνιο σήμερα ,έχει ένα αεράκι άλλο πράγμα!!! Απόλαυση!

@Renez εγώ ειχα πάρει κάτι μπλουζακια στον βαφτιστηρα μου ήταν οκ , απλά να κοιτάς τις κριτικές από τους άλλους που τα έχουν αγοράσει, από εκεί πήρα κ την hello kitty θήκη μου!!:x

Ευτυχώς που μας είπες για τη hello kitty σου... Χαχχαχαχα πάντως κ εγώ θήκες από εκεί παίρνω! 

  • Χαχα 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Renez  κι εγώ έχω ψωνίσει προ 2ετιας όμως! Και για τον μικρό 2 συνολακια. Στο 1 ή ποιότητα ήταν ψιλοκακη αλλά φοριοταν, στο 2ο το νούμερο στο πουκαμισάκι ήταν μικρό αλλά το τζινακι οκ. Κοίτα κριτικές, φωτο που ανεβάζουν αγοραστές κ μεταφορικά γτ μερικοί έχουν περισσότερα από τη τιμή. Επίσης έχω πάρει τσαντα είχε ποιότητα τύπου asos, κ μια φούστα για μένα η οποία ήταν πολύ πετιτ στη μέση. 

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοτίτσια! Ήθελα να ευχηθώ καλό μήνα σε όλες με προσοχή στη ζέστη και στον ιο γιατί ακούω οτι πάμε από το κακό στο χειρότερο.. Εμείς σήμερα ετοιμαζόματε για σούπερ φαγάκι και περιμένω πώς κ πώς, χεχε. Έχει έρθει η μητέρα μου να μας δει και φτιάχνει παστίτσιο που μπορει να έχω και κανα χρόνο να φάω. Δεν βλεπόμαστε συχνά και οταν βρισκόμαστε μας κακομαθαίνει. Φτιάχνει και πράσινα φασολάκια για να έχουμε και αύριο η γλυκουλα, είναι τόσο διακριτική αλλά ότι κανει είναι σα να διαβάζει το μυαλό μου. Μου έλεγε ότι στενοχωριέται που ίσως να μη μπορέσει να είναι στο νοσοκομείο να δει το μπεμπε αν είναι σε έξαρση πάλι ο ιος. Αλλά τί κάνω, θέλω τον άντρα μου να είναι εκει. Της είπα αν θέλει να είναι στο σπίτι και 3 μερούλες θα είναι η πρώτη που θα το δει. Πραγματικά στενοχωριέται ρε γαμωτο αλλά δε λέει τίποτα παραπάνω..εσείς ποιόν θα έχετε μαζί σας??

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blossombaby είπε:

Καλησπέρα κοτίτσια! Ήθελα να ευχηθώ καλό μήνα σε όλες με προσοχή στη ζέστη και στον ιο γιατί ακούω οτι πάμε από το κακό στο χειρότερο.. Εμείς σήμερα ετοιμαζόματε για σούπερ φαγάκι και περιμένω πώς κ πώς, χεχε. Έχει έρθει η μητέρα μου να μας δει και φτιάχνει παστίτσιο που μπορει να έχω και κανα χρόνο να φάω. Δεν βλεπόμαστε συχνά και οταν βρισκόμαστε μας κακομαθαίνει. Φτιάχνει και πράσινα φασολάκια για να έχουμε και αύριο η γλυκουλα, είναι τόσο διακριτική αλλά ότι κανει είναι σα να διαβάζει το μυαλό μου. Μου έλεγε ότι στενοχωριέται που ίσως να μη μπορέσει να είναι στο νοσοκομείο να δει το μπεμπε αν είναι σε έξαρση πάλι ο ιος. Αλλά τί κάνω, θέλω τον άντρα μου να είναι εκει. Της είπα αν θέλει να είναι στο σπίτι και 3 μερούλες θα είναι η πρώτη που θα το δει. Πραγματικά στενοχωριέται ρε γαμωτο αλλά δε λέει τίποτα παραπάνω..εσείς ποιόν θα έχετε μαζί σας??

Καλό μήνα κ σε εσένα κορίτσι!!!

Αχχχ σαν τις μανουλες μας τίποτε :x

Νομίζω επειδή το είχαμε ξανασυζητήσει εδώ οοολες είμαστε αρκετά αντροθρεφτες κ δε θα αλλάζαμε τους άντρες μας από δίπλα μας εκείνες τις πρώτες ημέρες εκτός από μια θαρρω @Hliolousti ή κάνω λάθος??

Κ στη τελική όπως κ να χει ο πατέρας έχει το δικαίωμα όσο εμείς να είναι εκεί τις πρώτες στιγμές του παιδιού του..οι παππούδες θα έχουν να το χαρούν οοολες τις υπόλοιπες μέρες όσο θέλουν!! Οπότε συμφωνώ με το να έρθει σπίτι σας μόλις βγεις από το μαιευτήριο να σας δει ;)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blossombaby είπε:

Καλησπέρα κοτίτσια! Ήθελα να ευχηθώ καλό μήνα σε όλες με προσοχή στη ζέστη και στον ιο γιατί ακούω οτι πάμε από το κακό στο χειρότερο.. Εμείς σήμερα ετοιμαζόματε για σούπερ φαγάκι και περιμένω πώς κ πώς, χεχε. Έχει έρθει η μητέρα μου να μας δει και φτιάχνει παστίτσιο που μπορει να έχω και κανα χρόνο να φάω. Δεν βλεπόμαστε συχνά και οταν βρισκόμαστε μας κακομαθαίνει. Φτιάχνει και πράσινα φασολάκια για να έχουμε και αύριο η γλυκουλα, είναι τόσο διακριτική αλλά ότι κανει είναι σα να διαβάζει το μυαλό μου. Μου έλεγε ότι στενοχωριέται που ίσως να μη μπορέσει να είναι στο νοσοκομείο να δει το μπεμπε αν είναι σε έξαρση πάλι ο ιος. Αλλά τί κάνω, θέλω τον άντρα μου να είναι εκει. Της είπα αν θέλει να είναι στο σπίτι και 3 μερούλες θα είναι η πρώτη που θα το δει. Πραγματικά στενοχωριέται ρε γαμωτο αλλά δε λέει τίποτα παραπάνω..εσείς ποιόν θα έχετε μαζί σας??

Κ εμένα τα ίδια λέει , αλλά συμφωνώ με την @Renez δεν γίνεται να μην είναι ο μπαμπάς εκεί!! Υπομονή 3 μερουλες κ θα το δουν κ οι παππούδες από κοντά το νινακι!

  • Μου αρέσει 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen said:

Κ εμένα τα ίδια λέει , αλλά συμφωνώ με την @Renez δεν γίνεται να μην είναι ο μπαμπάς εκεί!! Υπομονή 3 μερουλες κ θα το δουν κ οι παππούδες από κοντά το νινακι!

@Renez ναι ναι ετσι είναι, καλά ο άντρας μου είναι δεδομένο, ήδη ξέρει τί θα πάρει να εχει στο νοσοκομείο :D εγώ δε ξερω τί θα χρειαστώ αλλά αυτός είναι έτοιμος. Γενικά δεν θα ήθελα κανέναν γενικότερα και σε καλύτερες μέρες, αλλα σκέφτομαι και εγω αν γένναγε η κόρη πως θα αισθανόμουνα να μη μπορώ να βοηθήσω λίγο στις πρώτες στιγμές. Ίσως πω στη μητέρα μου ότι θα βοηθήσει περισσότερο να είναι στο σπίτι να βοηθήσει όσο μπορεί με την επιστροφή λίγο.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Hey κοριτσουδια! 

Έριξε μια βροχή τώρα!!! Πως το ευχαριστήθηκα. 

@Blossombaby Αχ σαν το φαγάκι της μανούλας δεν εχει. Και εγώ τώρα που θα ανέβω, μου λέει τι φαγητά θέλεις να σου ετοιμάσω. Αν με αφήσει το στομάχι θα φάω καλά :D Και εγώ τον άντρα μου θα έχω. Αλλά θα κατέβει και η μαμά μου για να είναι όλο το πρώτο διάστημα εκεί και να με βοηθήσει. Όποτε σίγουρα θα είναι η πρώτη που θα δει την μικρή(εκτός από εμάς). Εγώ είμαι κ λίγο μαμακιας όποτε την θέλω σίγουρα κ αυτήν δίπλα μου εκείνες τις μέρες! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σας και καλό μήνα! 

Να ρωτήσω, έχει καμία από εσάς κιρσους στα πόδια; Είχα αίσθημα καψίματος και ανακάλυψα ότι έχω έναν ψηλά στο πόδι, πολύ κοντά στην ευαίσθητη περιοχή... :-(:-( Ξέρετε τί το προκαλεί και αν και πώς φεύγει ή δε χειροτερεύει;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Καλό μήνα κ σε εσένα κορίτσι!!!

Αχχχ σαν τις μανουλες μας τίποτε :x

Νομίζω επειδή το είχαμε ξανασυζητήσει εδώ οοολες είμαστε αρκετά αντροθρεφτες κ δε θα αλλάζαμε τους άντρες μας από δίπλα μας εκείνες τις πρώτες ημέρες εκτός από μια θαρρω @Hliolousti ή κάνω λάθος??

Κ στη τελική όπως κ να χει ο πατέρας έχει το δικαίωμα όσο εμείς να είναι εκεί τις πρώτες στιγμές του παιδιού του..οι παππούδες θα έχουν να το χαρούν οοολες τις υπόλοιπες μέρες όσο θέλουν!! Οπότε συμφωνώ με το να έρθει σπίτι σας μόλις βγεις από το μαιευτήριο να σας δει ;)

Λάθος μέγα!!!!Εγώ κι ο άντρας μου είμαστε αυτοκόλλητακια 10 χρόνια τώρα!

Δε θέλω κανέναν εκτός από τον αντρουλη μου όχι μόνο στη γέννα αλλά και κατά τη διάρκεια όλης της κύησης!Γαντζωμενη πάνω του κανονικά!!!χαχαχαχα

Αφήστε που κι αυτος ήδη έχει έρωτα με την κοιλίτσα μου και δεν παίζει να δεχόταν τέτοιο πράγμα!

Δε σας είπα!!!χθες πήγαμε στο σούπερ μάρκετ και στο ξαφνικό πήγε μια και τον κωλοπιασε!

Πέστε μου λίγο , πόσο τυχερή ήταν η τύπισσα που γλίτωσε από τα νύχια μου;:twisted:

  • Χαχα 6

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Λάθος μέγα!!!!Εγώ κι ο άντρας μου είμαστε αυτοκόλλητακια 10 χρόνια τώρα!

Δε θέλω κανέναν εκτός από τον αντρουλη μου όχι μόνο στη γέννα αλλά και κατά τη διάρκεια όλης της κύησης!Γαντζωμενη πάνω του κανονικά!!!χαχαχαχα

Αφήστε που κι αυτος ήδη έχει έρωτα με την κοιλίτσα μου και δεν παίζει να δεχόταν τέτοιο πράγμα!

Δε σας είπα!!!χθες πήγαμε στο σούπερ μάρκετ και στο ξαφνικό πήγε μια και τον κωλοπιασε!

Πέστε μου λίγο , πόσο τυχερή ήταν η τύπισσα που γλίτωσε από τα νύχια μου;:twisted:

Χαχαχαχα οκ κατάλαβα δική μου είσαι κ εσύ αντροθρεφτη :D

Μάλλον την Ελένη θα θυμόμουν...

Τον καλοπιασε???.της έχει μιλήσει κανείς για της ορμόνες μιας εγκυμονούσας????

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...