Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Έφτασα αλλά είμαι τεζα στον καναπέ..ούτε να φάω δεν έχω κουράγιο (ποιος εγώ?!) Σκέψου!!

Παίζει να κοιμηθώ καμία ωρίτσα μπας κ ζωντανεψω!!!

Αυτό με το μεσημεριανό ρε πουλάκι μου..κ φτιάχνεις κ φαγηταρες κ πάνε τσάμπα!! Ατιμες κορασίδες!! Σήμερα τι καλό θα κάνεις? Εγώ λέω σνίτσελ χοιρινό με ρύζι..

Μωρέ εσύ να τα σκεφτεσαι έχεις τον πρωτότοκο,εμείς που ακόμη δε τα είδαμε Γιάννιδες τα βαφτίσαμε??:P

Αλλά είναι τόσο όμορφα τα όνειρα για αυτά..

Ε βέβαια! Σκεφτόμαστε από το πώς θα είναι η φατσούλα τους μέχρι το ποια θα παντρευτούν:P

  • Χαχα 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Η αλήθεια είναι ότι τρέχουμε με τις δραστηριότητες κ τις βαφτίσεις αλλά νομίζω σε κάθε σπίτια συζητάνε κι αυτά από νωρίς! Κλέβουν τη παράσταση τα παιδιά, τι να πεις...όλα γύρω τους γυρίζουν...λέξεις, σκεψεις,οοολααα....Αχαχαχα

Κι εγώ για τον μικρός ρα σκέφτομαι πιο πολύ επειδή κοντεύει 3ων αλλά δεν έχει τπτ εδώ για τόσο μικρά...από 4,5-5μου λένε. Στο κολυμβητήριο έχουμε μικρή πισίνα αλλά είναι υπό επισκευή ακόμα όλα μετά από πολλά χρόνια ερήμωσης. Ο σο για τη βάφτιση κι εγώ έχω σκεφτεί θέμα αλλά δεν βλέπω να τη βαφτίζουμε, όνομα έχει κ θα το δηλώσουμε απ την αρχή.

Κι εγώ νοιώθω βαριά κοιλίτσα κ γενικά είμαι πολύ αργη σε ότι κάνω κ όλο ξεφυσαω...η κοιλιά δε βρίσκει παντού...νομίζω ότι χωράω αλλά δε...


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Η αλήθεια είναι ότι τρέχουμε με τις δραστηριότητες κ τις βαφτίσεις αλλά νομίζω σε κάθε σπίτια συζητάνε κι αυτά από νωρίς! Κλέβουν τη παράσταση τα παιδιά, τι να πεις...όλα γύρω τους γυρίζουν...λέξεις, σκεψεις,οοολααα....Αχαχαχα

Κι εγώ για τον μικρός ρα σκέφτομαι πιο πολύ επειδή κοντεύει 3ων αλλά δεν έχει τπτ εδώ για τόσο μικρά...από 4,5-5μου λένε. Στο κολυμβητήριο έχουμε μικρή πισίνα αλλά είναι υπό επισκευή ακόμα όλα μετά από πολλά χρόνια ερήμωσης. Ο σο για τη βάφτιση κι εγώ έχω σκεφτεί θέμα αλλά δεν βλέπω να τη βαφτίζουμε, όνομα έχει κ θα το δηλώσουμε απ την αρχή.

Κι εγώ νοιώθω βαριά κοιλίτσα κ γενικά είμαι πολύ αργη σε ότι κάνω κ όλο ξεφυσαω...η κοιλιά δε βρίσκει παντού...νομίζω ότι χωράω αλλά δε...

Κι εμείς θα το δηλώσουμε απο την αρχή κ για πρακτικούς λόγους.

Στο δεύτερο δεν έχω ακόμη προτάσεις από φίλους για νονο,εσύ? Στον πρώτο ειχα δυο κι ενώ στην αρχή πηγαίναμε για δύο καταλήξαμε με μια νονά! 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Έφτασα αλλά είμαι τεζα στον καναπέ..ούτε να φάω δεν έχω κουράγιο (ποιος εγώ?!) Σκέψου!!

Παίζει να κοιμηθώ καμία ωρίτσα μπας κ ζωντανεψω!!!

Αυτό με το μεσημεριανό ρε πουλάκι μου..κ φτιάχνεις κ φαγηταρες κ πάνε τσάμπα!! Ατιμες κορασίδες!! Σήμερα τι καλό θα κάνεις? Εγώ λέω σνίτσελ χοιρινό με ρύζι..

Μωρέ εσύ να τα σκεφτεσαι έχεις τον πρωτότοκο,εμείς που ακόμη δε τα είδαμε Γιάννιδες τα βαφτίσαμε??:P

Αλλά είναι τόσο όμορφα τα όνειρα για αυτά..

Ναι όποτε κάνω ωραία φαγητά καταλήγουν στη λεκάνη είναι η αλήθεια.... για σήμερα είχα σκοπό να φάω φακές(με κρεμμύδι)καθώς τις σκέφτομαι εδώ κ μερες! Δε ξέρω το στομάχι μου τι άποψη έχει βέβαια... 

καλα κ εγώ σκέφτομαι ενόργανη κ μπαλέτο κ βάφτιση κ όλα.... Χαχαχχαχα αλλά δεν τα λέω παραέξω θα με πάρουν με τις πέτρες!

  • Χαχα 3

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Κι εμείς θα το δηλώσουμε απο την αρχή κ για πρακτικούς λόγους.

Στο δεύτερο δεν έχω ακόμη προτάσεις από φίλους για νονο,εσύ? Στον πρώτο ειχα δυο κι ενώ στην αρχή πηγαίναμε για δύο καταλήξαμε με μια νονά! 

Λεπτό το ζήτημα! Μου είπαν ότι δεν ζητάς από κάποιον αλλά στο ζητάνε...Στο 1ο δεν ζήτησε κανένας κοντινός φίλος κ δεν είπαμε τίποτα κι εμείς κ τελικά το βάφτισε ο αδερφός του άντρα μ που έχουν σχέση λατρείας εκ γενετής κ δεν το μετανιώνω λεπτό! Έπειτα από συζήτηση κατάλαβα ότι η φίλη μου περίμενε να της το ζητήσω...της εξήγησα τη φάση κ εν τω μεταξύ η κοπέλα έχει βαφτίσει κ άλλο αγοράκι κ τα οικονομικά της είναι πολύ περιορισμένα, τι να έλεγα? Ε μετά της λέω το 2ο δικό σου αλλά έχει βαφτίσει αγόρι κ νομίζω δεν γίνεται να βαφτίσει κορίτσι. Τελοσπαντων, ο αντρας μου δεν τρελαίνεται να το βαφτίσουμε αλλά θα δούμε, ίσως το κάνουμε πολύ μεταξύ μας. Όνομα θα δώσουμε απ την αρχή κ βλέπουμε!

Βρε κορίτσια Ακούστε κ κάτι άλλο που έχω στραβώσει...( μην παρεξηγηθώ, δν έχει σχέση με τη πίστη ).  Πάω να κοινωνισω τον μικρό κ ρωτάω τον παπά, αν κάνει κι εγώ που είμαι έγκυος κ μου λέει έχεις κάνει θρησκευτικό? Λέω όχι κ μου λέει όχι δεν μπορείς! Δεν με κοινωνισε ρε φίλε!!! Βαφτησμενη ειμαι,στον ίδιο σαραντησα το παιδί μου, ξέρει τη πεθερά μου κ του τα σκάει κάθε φορά με τα τρισαγια...τσαντιστηκα αλήθεια!

  • Μπερδεμένη/-ος 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia05 είπε:

Κι εμείς θα το δηλώσουμε απο την αρχή κ για πρακτικούς λόγους.

Στο δεύτερο δεν έχω ακόμη προτάσεις από φίλους για νονο,εσύ? Στον πρώτο ειχα δυο κι ενώ στην αρχή πηγαίναμε για δύο καταλήξαμε με μια νονά! 

Κορίτσια μου τι εννοείται θα το δηλώσετε? Στο ληξιαρχείο όταν γεννηθεί? Η κάποια άλλη στιγμή! Καλημέρα σε όλες μας. Και εγώ σήμερα είμαι κομμάτια κουράστηκαμε τόσο το σκ που δνε παλεύεται... Παίρνω το λάπτοπ κρεβάτι και πάω να λαγοκοιμηθω

Link to comment
Share on other sites

Αρετή μου, ξεκουράσου... ρίξε έναν υπνάκο εκεί στη δροσούλα και φάε και κάτι ελαφρύ να συνέλθεις! Τα ανθρωπάκια μέσα μας μεγαλώνουν πια με ραγδαίους ρυθμούς, οι κοιλιές βαραίνουν, η αναπνοή δυσκολεύει, είναι και η ζέστη που δε βοηθάει... χρειαζόμαστε ξεκούραση!

 

Just now, Christinα said:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Η αλήθεια είναι ότι τρέχουμε με τις δραστηριότητες κ τις βαφτίσεις αλλά νομίζω σε κάθε σπίτια συζητάνε κι αυτά από νωρίς! Κλέβουν τη παράσταση τα παιδιά, τι να πεις...όλα γύρω τους γυρίζουν...λέξεις, σκεψεις,οοολααα....Αχαχαχα

Κι εγώ για τον μικρός ρα σκέφτομαι πιο πολύ επειδή κοντεύει 3ων αλλά δεν έχει τπτ εδώ για τόσο μικρά...από 4,5-5μου λένε. Στο κολυμβητήριο έχουμε μικρή πισίνα αλλά είναι υπό επισκευή ακόμα όλα μετά από πολλά χρόνια ερήμωσης. Ο σο για τη βάφτιση κι εγώ έχω σκεφτεί θέμα αλλά δεν βλέπω να τη βαφτίζουμε, όνομα έχει κ θα το δηλώσουμε απ την αρχή.

Κι εγώ νοιώθω βαριά κοιλίτσα κ γενικά είμαι πολύ αργη σε ότι κάνω κ όλο ξεφυσαω...η κοιλιά δε βρίσκει παντού...νομίζω ότι χωράω αλλά δε...

Πραγματικά κι εγώ δεν έχω επίγνωση της κοιλιάς μου... ξεχνάω πόσο πολύ προεξέχει πλέον και βρίσκω παντού: σε πόρτες, ανάμεσα από αυτοκίνητα... όπου να ναι!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Κορίτσια μου τι εννοείται θα το δηλώσετε? Στο ληξιαρχείο όταν γεννηθεί? Η κάποια άλλη στιγμή! Καλημέρα σε όλες μας. Και εγώ σήμερα είμαι κομμάτια κουράστηκαμε τόσο το σκ που δνε παλεύεται... Παίρνω το λάπτοπ κρεβάτι και πάω να λαγοκοιμηθω

Όταν θα είσαι στο μαιευτήριο, θα στείλουν κάποιον στο ληξιαρχείο του δήμου που είναι το μαιευτήριο να δηλώσει τη γέννηση, τώρα αν δεν επιτρέπεταινα βγει ο συνοδός ίσως γίνει αμέσως μετά...ηλεκτρονικά πλέον? Θα δούμε...


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Λεπτό το ζήτημα! Μου είπαν ότι δεν ζητάς από κάποιον αλλά στο ζητάνε...Στο 1ο δεν ζήτησε κανένας κοντινός φίλος κ δεν είπαμε τίποτα κι εμείς κ τελικά το βάφτισε ο αδερφός του άντρα μ που έχουν σχέση λατρείας εκ γενετής κ δεν το μετανιώνω λεπτό! Έπειτα από συζήτηση κατάλαβα ότι η φίλη μου περίμενε να της το ζητήσω...της εξήγησα τη φάση κ εν τω μεταξύ η κοπέλα έχει βαφτίσει κ άλλο αγοράκι κ τα οικονομικά της είναι πολύ περιορισμένα, τι να έλεγα? Ε μετά της λέω το 2ο δικό σου αλλά έχει βαφτίσει αγόρι κ νομίζω δεν γίνεται να βαφτίσει κορίτσι. Τελοσπαντων, ο αντρας μου δεν τρελαίνεται να το βαφτίσουμε αλλά θα δούμε, ίσως το κάνουμε πολύ μεταξύ μας. Όνομα θα δώσουμε απ την αρχή κ βλέπουμε!

Βρε κορίτσια Ακούστε κ κάτι άλλο που έχω στραβώσει...( μην παρεξηγηθώ, δν έχει σχέση με τη πίστη ).  Πάω να κοινωνισω τον μικρό κ ρωτάω τον παπά, αν κάνει κι εγώ που είμαι έγκυος κ μου λέει έχεις κάνει θρησκευτικό? Λέω όχι κ μου λέει όχι δεν μπορείς! Δεν με κοινωνισε ρε φίλε!!! Βαφτησμενη ειμαι,στον ίδιο σαραντησα το παιδί μου, ξέρει τη πεθερά μου κ του τα σκάει κάθε φορά με τα τρισαγια...τσαντιστηκα αλήθεια!

Κι εγώ ξέρω οτι στο προτεινουν κ δεν ζητάς.. Αν δεν βρεθεί κανένας ομως θα προτείνω εγώ κάπου που έχω σκεφτεί.

Τουλάχιστον τραγικό αυτό που έκανε ο παπάς..και σε ξέρει κιολας..

Just now, LadyP είπε:

Κορίτσια μου τι εννοείται θα το δηλώσετε? Στο ληξιαρχείο όταν γεννηθεί? Η κάποια άλλη στιγμή! Καλημέρα σε όλες μας. Και εγώ σήμερα είμαι κομμάτια κουράστηκαμε τόσο το σκ που δνε παλεύεται... Παίρνω το λάπτοπ κρεβάτι και πάω να λαγοκοιμηθω

Ναι όταν γεννιέται κ το δηλωνεις! Να έχεις κάνει κ μια εξουσιοδότηση στον άντρα σου να μην έχετε θεμα

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Όταν θα είσαι στο μαιευτήριο, θα στείλουν κάποιον στο ληξιαρχείο του δήμου που είναι το μαιευτήριο να δηλώσει τη γέννηση, τώρα αν δεν επιτρέπεταινα βγει ο συνοδός ίσως γίνει αμέσως μετά...ηλεκτρονικά πλέον? Θα δούμε...

Γίνεται από το νοσοκομείο πια η δήλωση νομίζω... 

καλα για τον παπά απαράδεκτος! την έχω πατήσει κ εγώ με παπά που δε με κοινώνησε γιατί κ καλά φορούσα κραγιόν, το πρόβλημα του ήταν ότι δεν ήμουν από το χωριο βέβαια καθώς όλες του χωριού τις κοινώνησε με τα κραγιόν τους βέβαιως βεβαίως! Εγώ δεν το είχα βγάλει γιατί εκτός του ότι ήταν ανεξίτηλο κ βγαίνει μόνο με λάδι όποτε ξέρω πως δεν αφήνει ίχνη, δεν ήξερα πως απαγορεύεται! Μεγάλο Σάββατο κιολας ήταν... μη στεναχωριέσαι αυτός πήρε την αμαρτία πάνω του!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jasmine@ είπε:

Γίνεται από το νοσοκομείο πια η δήλωση νομίζω... 

καλα για τον παπά απαράδεκτος! την έχω πατήσει κ εγώ με παπά που δε με κοινώνησε γιατί κ καλά φορούσα κραγιόν, το πρόβλημα του ήταν ότι δεν ήμουν από το χωριο βέβαια καθώς όλες του χωριού τις κοινώνησε με τα κραγιόν τους βέβαιως βεβαίως! Εγώ δεν το είχα βγάλει γιατί εκτός του ότι ήταν ανεξίτηλο κ βγαίνει μόνο με λάδι όποτε ξέρω πως δεν αφήνει ίχνη, δεν ήξερα πως απαγορεύεται! Μεγάλο Σάββατο κιολας ήταν... μη στεναχωριέσαι αυτός πήρε την αμαρτία πάνω του!

Ναι στο μαιευτήριο γίνονται όλα απλά καλό είναι να υπάρχει κ η εξουσιοδότηση. Δεν θυμάμαι βέβαια αν όντως την χρησιμοποίησαμε

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Γίνεται από το νοσοκομείο πια η δήλωση νομίζω... 

καλα για τον παπά απαράδεκτος! την έχω πατήσει κ εγώ με παπά που δε με κοινώνησε γιατί κ καλά φορούσα κραγιόν, το πρόβλημα του ήταν ότι δεν ήμουν από το χωριο βέβαια καθώς όλες του χωριού τις κοινώνησε με τα κραγιόν τους βέβαιως βεβαίως! Εγώ δεν το είχα βγάλει γιατί εκτός του ότι ήταν ανεξίτηλο κ βγαίνει μόνο με λάδι όποτε ξέρω πως δεν αφήνει ίχνη, δεν ήξερα πως απαγορεύεται! Μεγάλο Σάββατο κιολας ήταν... μη στεναχωριέσαι αυτός πήρε την αμαρτία πάνω του!

Μακάρι να γίνεται απ ευθείας, θα ρωτήσω!

Καλά ο καθένας ότι του έρθει... Κ όντως με ξέρει...Κ πήγα σ αυτόν επειδή είναι νέος άνθρωπος κ είχα μια εκτίμηση γτ είναι δραστήριος...η πεθερά μου του τη φυλάει όμως...Δεν χαρίζεται εύκολα...


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Μακάρι να γίνεται απ ευθείας, θα ρωτήσω!

Καλά ο καθένας ότι του έρθει... Κ όντως με ξέρει...Κ πήγα σ αυτόν επειδή είναι νέος άνθρωπος κ είχα μια εκτίμηση γτ είναι δραστήριος...η πεθερά μου του τη φυλάει όμως...Δεν χαρίζεται εύκολα...

Κ μετά παραπονιούνται που ο νέος κόσμος έχει απομακρυνθεί από την εκκλησία..

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Ε καλά έχω κ τον πρώτο που σενλιγο κλείνει τα δύο να μην τα σκεφτώ??? :)

Παρατηρώ τι του αρέσει περισσότερο κ κάνω διάφορες σκέψεις! 

Ο μικρός ανάλογα κι αυτός!

Βαφτιση δεν νομίζω να κάνουμε μέσα στο '21, αλλά δεν ειμαι κ απόλυτησε αυτο. Όταν με το καλο βρεθεί νονός θα δούμε πότε θα γίνει! Δεν βιάζομαι πάντως! Όνομα έχει το παιδί!:x

Kαι εμείς ακόμα σε αναζήτηση νονού είμαστε!!όνομα φαίνεται να έχει κατασταλάξει τελικά ο άντρας μου, γιατί εγώ θέλω να την φωνάζω με το που γεννηθεί...αλλά ακόμα μου λέει κατα 90% δεν λέει ναι αυτο είναι ανακοίνωσε το....γρρρρρρ

Just now, Christinα είπε:

Λεπτό το ζήτημα! Μου είπαν ότι δεν ζητάς από κάποιον αλλά στο ζητάνε...Στο 1ο δεν ζήτησε κανένας κοντινός φίλος κ δεν είπαμε τίποτα κι εμείς κ τελικά το βάφτισε ο αδερφός του άντρα μ που έχουν σχέση λατρείας εκ γενετής κ δεν το μετανιώνω λεπτό! Έπειτα από συζήτηση κατάλαβα ότι η φίλη μου περίμενε να της το ζητήσω...της εξήγησα τη φάση κ εν τω μεταξύ η κοπέλα έχει βαφτίσει κ άλλο αγοράκι κ τα οικονομικά της είναι πολύ περιορισμένα, τι να έλεγα? Ε μετά της λέω το 2ο δικό σου αλλά έχει βαφτίσει αγόρι κ νομίζω δεν γίνεται να βαφτίσει κορίτσι. Τελοσπαντων, ο αντρας μου δεν τρελαίνεται να το βαφτίσουμε αλλά θα δούμε, ίσως το κάνουμε πολύ μεταξύ μας. Όνομα θα δώσουμε απ την αρχή κ βλέπουμε!

Βρε κορίτσια Ακούστε κ κάτι άλλο που έχω στραβώσει...( μην παρεξηγηθώ, δν έχει σχέση με τη πίστη ).  Πάω να κοινωνισω τον μικρό κ ρωτάω τον παπά, αν κάνει κι εγώ που είμαι έγκυος κ μου λέει έχεις κάνει θρησκευτικό? Λέω όχι κ μου λέει όχι δεν μπορείς! Δεν με κοινωνισε ρε φίλε!!! Βαφτησμενη ειμαι,στον ίδιο σαραντησα το παιδί μου, ξέρει τη πεθερά μου κ του τα σκάει κάθε φορά με τα τρισαγια...τσαντιστηκα αλήθεια!

εγώ δεν θα ήθελα να μου το ζητήσουν. γιατί αν το ζητήσει κάποιος που δεν θέλω???εν τω μεταξύ εγώ όπως σας έχω ξαναπεί είχαμε νονό αυτόν που μας πάντρεψε, αλλά βρήκε μια κοπέλα με την οποία δεν ταιριάζουμε καθόλου , και από τοτε έχουμε χαθεί, οπότε έχουμε βγει στην αναζήτηση..... 

Just now, Jasmine@ είπε:

Γίνεται από το νοσοκομείο πια η δήλωση νομίζω... 

καλα για τον παπά απαράδεκτος! την έχω πατήσει κ εγώ με παπά που δε με κοινώνησε γιατί κ καλά φορούσα κραγιόν, το πρόβλημα του ήταν ότι δεν ήμουν από το χωριο βέβαια καθώς όλες του χωριού τις κοινώνησε με τα κραγιόν τους βέβαιως βεβαίως! Εγώ δεν το είχα βγάλει γιατί εκτός του ότι ήταν ανεξίτηλο κ βγαίνει μόνο με λάδι όποτε ξέρω πως δεν αφήνει ίχνη, δεν ήξερα πως απαγορεύεται! Μεγάλο Σάββατο κιολας ήταν... μη στεναχωριέσαι αυτός πήρε την αμαρτία πάνω του!

έπρεπε να σκουπίσεις το κραγιόν στα ράσα του !!:lol:


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Kαι εμείς ακόμα σε αναζήτηση νονού είμαστε!!όνομα φαίνεται να έχει κατασταλάξει τελικά ο άντρας μου, γιατί εγώ θέλω να την φωνάζω με το που γεννηθεί...αλλά ακόμα μου λέει κατα 90% δεν λέει ναι αυτο είναι ανακοίνωσε το....γρρρρρρ

εγώ δεν θα ήθελα να μου το ζητήσουν. γιατί αν το ζητήσει κάποιος που δεν θέλω???εν τω μεταξύ εγώ όπως σας έχω ξαναπεί είχαμε νονό αυτόν που μας πάντρεψε, αλλά βρήκε μια κοπέλα με την οποία δεν ταιριάζουμε καθόλου , και από τοτε έχουμε χαθεί, οπότε έχουμε βγει στην αναζήτηση..... 

έπρεπε να σκουπίσεις το κραγιόν στα ράσα του !!:lol:

Τον έπιασε ο πεθερός μου το ίδιο βράδυ κ ο Πάπας του είπε δεν ήξερα ότι ήταν νύφη σου.... όποτε καταλαβαίνεις ότι το πρόβλημα ήταν ότι δεν ήμουν από το χωριο κ δε με ηξερε κ όχι το κραγιόν! 
ειστε ανάμεσα σε πολλά ονόματα;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...