Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μπορεί να υπάρξει εγκυμοσύνη


linna

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, P.L.L. είπε:

Τελικά; Έκανες χοριακη;

Δεν την έκανα αν και έχω τα χάλια μου σε τρεις μέρες τελειώνουν ή γόνιμες μέρες νιώθω άρρωστη  πονοκέφαλο μπούκωμα τρώω δεν τρώω το ίδιο είναι ανακατευομαι και κανω εμετό δεν έχω όρεξη μετο φαγητό όλη μέρα τα ίδια ζάλη νεύρα είμαι πολύ αισθητή το στήθος είναι πρησμένο και νιώθω σαν τσίμπημα φοράω το σουτιέν και με ενοχλεί το κούμπωμα το έχω στο ένα με πονάει η κοιλιά κ η μέση μου και κοιμάμαι αρκετά!!!!! Το μόνο που θέλω να τρώω είναι παγωτόοο

Link to comment
Share on other sites

Just now, linna είπε:

Δεν την έκανα αν και έχω τα χάλια μου σε τρεις μέρες τελειώνουν ή γόνιμες μέρες νιώθω άρρωστη  πονοκέφαλο μπούκωμα τρώω δεν τρώω το ίδιο είναι ανακατευομαι και κανω εμετό δεν έχω όρεξη μετο φαγητό όλη μέρα τα ίδια ζάλη νεύρα είμαι πολύ αισθητή το στήθος είναι πρησμένο και νιώθω σαν τσίμπημα φοράω το σουτιέν και με ενοχλεί το κούμπωμα το έχω στο ένα με πονάει η κοιλιά κ η μέση μου και κοιμάμαι αρκετά!!!!! Το μόνο που θέλω να τρώω είναι παγωτόοο

Το ότι είσαι στις γόνιμες φαντάζομαι το λέει κάποια εφαρμογή στο κινητό. Θα περιμένεις δηλαδή άλλες δύο βδομάδες να δεις αν θα σου έρθει περίοδος? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονι@ είπε:

Το ότι είσαι στις γόνιμες φαντάζομαι το λέει κάποια εφαρμογή στο κινητό. Θα περιμένεις δηλαδή άλλες δύο βδομάδες να δεις αν θα σου έρθει περίοδος? 

Έχω κατεβάσει εφαρμογή που την χρησιμοποιω χρόνια και σημειώνω την περίοδο μου εκεί το είδα!!!!  δεν θέλω να απογοητευτώ στην περίπτωση που δεν είμαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, linna είπε:

Έχω κατεβάσει εφαρμογή που την χρησιμοποιω χρόνια και σημειώνω την περίοδο μου εκεί το είδα!!!!  δεν θέλω να απογοητευτώ στην περίπτωση που δεν είμαι

Με αυτά τα δεδομένα τα βγάζει η εφαρμογή. Το ξέρω. Κι εγώ χρησιμοποιώ. Απλά οι ασταθμητοι παράγοντες που δεν μπορεί να λάβει υπ όψιν η εφαρμογή όπως η παράξενη περίοδος που είδες μπορεί να σημαίνουν κάτι. Εχεις μιλήσει με το γιατρό σου? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονι@ είπε:

Με αυτά τα δεδομένα τα βγάζει η εφαρμογή. Το ξέρω. Κι εγώ χρησιμοποιώ. Απλά οι ασταθμητοι παράγοντες που δεν μπορεί να λάβει υπ όψιν η εφαρμογή όπως η παράξενη περίοδος που είδες μπορεί να σημαίνουν κάτι. Εχεις μιλήσει με το γιατρό σου? 

όχι δεν μίλησα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linna είπε:

όχι δεν μίλησα 

 

Just now, linna είπε:

όχι δεν μίλησα 

Εντάξει δεν θα επιμείνω άλλο γιατί βλέπω ότι δεν σκοπεύεις να κάνεις κάτι σύντομα. Απλά θα πω ότι αν υπάρχει κάτι εκεί μέσα αξίζει να το φροντίσεις από την πρώτη μέρα. Ευχομαι να μας πεις ευχάριστα σύντομα. 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονι@ είπε:

 

Εντάξει δεν θα επιμείνω άλλο γιατί βλέπω ότι δεν σκοπεύεις να κάνεις κάτι σύντομα. Απλά θα πω ότι αν υπάρχει κάτι εκεί μέσα αξίζει να το φροντίσεις από την πρώτη μέρα. Ευχομαι να πεις ευχάριστα σύντομα. 

δεν είμαι σίγουρη έχεις δίκιο συμφωνώ σε ευχαριστώ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

 είμαι 31 χρονών πρώτη φορά μου συμβαίνει κάτι τέτοιο προσπαθούμε από τον Οκτώβριο θελουμε παρά πολύ να κάνουμε παιδί το σκέφτομαι συνέχεια δεν θέλω να απογοητευτω το θέλω πάρα πολύ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, linna είπε:

 είμαι 31 χρονών πρώτη φορά μου συμβαίνει κάτι τέτοιο προσπαθούμε από τον Οκτώβριο θελουμε παρά πολύ να κάνουμε παιδί το σκέφτομαι συνέχεια δεν θέλω να απογοητευτω το θέλω πάρα πολύ 

Όλες το έχουμε βιώσει αυτό το συναίσθημα. Αλλά το να αποφεύγεις επί μακρόν να ξεκαθαρίσεις τι σου συμβαίνει δεν εξασφαλίζει ότι δεν θα απογοητευτεις


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονι@ είπε:

Όλες το έχουμε βιώσει αυτό το συναίσθημα. Αλλά το να αποφεύγεις επί μακρόν να ξεκαθαρίσεις τι σου συμβαίνει δεν εξασφαλίζει ότι δεν θα απογοητευτεις

Έχεις δίκιο σε αυτό θα το πάρω απόφαση 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 19/2/2020 at 10:40 ΜΜ, linna είπε:

 είμαι 31 χρονών πρώτη φορά μου συμβαίνει κάτι τέτοιο προσπαθούμε από τον Οκτώβριο θελουμε παρά πολύ να κάνουμε παιδί το σκέφτομαι συνέχεια δεν θέλω να απογοητευτω το θέλω πάρα πολύ 

Λίνα μου Σε καταλαβαίνω και πραγματικά σου εύχομαι να πάνε όλα καλά. 

Δεν θέλω να σε πιέσω απλά θέλω μόνο να σκεφτείς ένα πραγματάκι. 

Είχες κάποιες "ενοχλήσεις"  κι αν υπάρχει εκεί μέσα το μωράκι που τόσο επιθυμείς ίσως χρειαστεί βοήθεια από εσένα (με φάρμακα, αληφη, βιταμίνες κλπ) όσο πιο σύντομα γίνεται για να πάνε όλα καλά. Μπορεί να απογοητευτείς το ξέρω ,  αλλά δεν αξίζει τον κόπο αν υπάρχει έστω και μια πιθανότητα και χρειάζεται την βοήθεια σου ? 

  • Μου αρέσει 2

lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 25/2/2020 at 8:34 ΜΜ, BabyGirl_A είπε:

Λίνα μου Σε καταλαβαίνω και πραγματικά σου εύχομαι να πάνε όλα καλά. 

Δεν θέλω να σε πιέσω απλά θέλω μόνο να σκεφτείς ένα πραγματάκι. 

Είχες κάποιες "ενοχλήσεις"  κι αν υπάρχει εκεί μέσα το μωράκι που τόσο επιθυμείς ίσως χρειαστεί βοήθεια από εσένα (με φάρμακα, αληφη, βιτΡαμίνες κλπ) όσο πιο σύντομα γίνεται για να πάνε όλα καλά. Μπορεί να απογοητευτείς το ξέρω ,  αλλά δεν αξίζει τον κόπο αν υπάρχει έστω και μια πιθανότητα και χρειάζεται την βοήθεια σου ? 

Σε ευχαριστώ πολύ!!  Δεν έχω πάει ακόμα στο γιατρό και δεν έχω κάνει κανένα τεστ λόγο κάποιον προβλημάτων που είχα σε λίγες ημέρες είναι να αδιάθετη σο 

On 25/2/2020 at 2:18 ΜΜ, Τονι@ είπε:

Τι έγινε κορίτσι μου? 

Δεν έχω παει στο γιατρό και δεν έχω κάνει κανένα τεστ λόγο κάποιον προβλημάτων που είχα σε λίγες ημέρες είναι να αδιάθετη σο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...