Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Μπορεί να υπάρξει εγκυμοσύνη


linna

Recommended Posts

Αδιαθετησα μια μέρα νωρίτερα  5 Μαρτίου περίμενα στιε 6 όλη μέρα ειχα ροζ υγρά και λίγο αιμα ροζ !! Την δεύτερη μέρα ειχα κόκκινο και κομμάτια καθάριζα και μετά δεν είχα και ήταν καφέ τρίτη μέρα ειχα καφέ σήμερα είναι η τέταρτη μέρα ειχα καφέ αίμα το πρωί προς μεσημέρι μια ερχόταν κ μια σταματούσε και μετα είχα λίγο στο σκούπισμα!!!! Τέλος η περίοδος!! Η κοιλιά μου είναι στρογγυλή και πρησμένη σαν μπαλόνι και φαίνονται η φλέβες μου!!  το στήθος μου το ίδιο είναι πρησμένο και φαίνονται η φλέβες μου!! Έχω ακόμα πονοκέφαλους μπουκομα και ναυτία που και που και φοβερή υπνηλία κοιμάμαι όρθια κούραση πεινάω συνεχώς!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλα ρε κοριτσι μου δλδ δεν ξερω σε τι νοητικη φαση εισαι αληθεια!! σου χουν πει ολα τα κοριτσια απο πανω παρε γιατρο η κανε χοριακη η παρε ενα τεστ δεν θες για λογους που δν κατανοω!σου εξηγουν οτι τον φεβρουαριο μπορει να μην ειχες περιοδο αλλα αιμα εμφυτευσης εξηγεις συμπτώματα λες κ μιλας για γριπη κ τωρα δυο βδομαδες μετα λες για κομματια αιμα αλλα κ συμπτώματα εισαι σοβαρη τωρα?τα ενδεχομενα σου ειναι δυο ευχομαι να αδιαθετησες η εισαι εγκυος κ εχεις παθει αποκολληση κανε μια χαρη σαυτο το αθωο πλασματακι αν υπαρχει κ παρε τηλ κλεισε ενα ραντεβου σε ενα γιατρο!εισαι 31 χρονων οχι 15 ντροπη κ αισχος καμμια μας δν γνωρίζε ουτε ειμαι γιατρος αλλα ελεος!υπαρχουν γυναίκες που δινουν τα πάντα για να δουν ενα θετικο τεστ κ συ ισως εχεις την ευκαιρια κ το αφήνεις στην τυχη ντροπη!αν προσπαθεις οπως λες !!αν δν εισαι πριν ξαναπροσπαθησεις οπως λες πανε σε ενα γιατρο να σε ενημερωσει.

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linna είπε:

Αδιαθετησα μια μέρα νωρίτερα  5 Μαρτίου περίμενα στιε 6 όλη μέρα ειχα ροζ υγρά και λίγο αιμα ροζ !! Την δεύτερη μέρα ειχα κόκκινο και κομμάτια καθάριζα και μετά δεν είχα και ήταν καφέ τρίτη μέρα ειχα καφέ σήμερα είναι η τέταρτη μέρα ειχα καφέ αίμα το πρωί προς μεσημέρι μια ερχόταν κ μια σταματούσε και μετα είχα λίγο στο σκούπισμα!!!! Τέλος η περίοδος!! Η κοιλιά μου είναι στρογγυλή και πρησμένη σαν μπαλόνι και φαίνονται η φλέβες μου!!  το στήθος μου το ίδιο είναι πρησμένο και φαίνονται η φλέβες μου!! Έχω ακόμα πονοκέφαλους μπουκομα και ναυτία που και που και φοβερή υπνηλία κοιμάμαι όρθια κούραση πεινάω συνεχώς!!

Ε πάρε ένα τεστ η κανε χοριακη...που να ξέρουμε κ μεις αν είσαι η όχι...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Μα πλάκα κάνεις τόσες μέρες και δεν έχεις πάει σε ένα γιατρό να δεις τι συμβαίνει γιατί φοβάσαι μην απογοητευτείς; και μας λες τόσο καιρό τα συμπτώματα σου να σου πούμε τι αν είσαι η αν δεν είσαι έγκυος; ότι να ναι ειλικρινά και είσαι μεγάλη θεωρητικά σε ώριμη ηλικία. 

Κι επίσης όπως σου είπε η κοπέλα παραπάνω μπορεί όντως να ήσουν έγκυος και να έγινε αποκόλληση. Και αν όντως συνέβη αυτό χωρίς να το ξέρεις και να μεριμνησεις με χάπια και ξεκουραση μπορεί να αποβεί μοιραία για μια ψυχή που προσπαθεί να επιβιώσει χωρίς βοήθεια.

  • Μου αρέσει 3

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει μάλλον μας κοροϊδεύει κορίτσια. Μην τρελαίνεστε. Αυτά τα πράγματα δεν είναι σοβαρά.. Πραγματικά ντροπή δηλαδή. Αυτό λέγεται ανευθυνότητα αν είναι αλήθεια. 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τονι@ είπε:

Εντάξει μάλλον μας κοροϊδεύει κορίτσια. Μην τρελαίνεστε. Αυτά τα πράγματα δεν είναι σοβαρά.. Πραγματικά ντροπή δηλαδή. Αυτό λέγεται ανευθυνότητα αν είναι αλήθεια. 

Κ γω δεν μπορω να δωσω αλλη εξηγηση δν μπορω να ηρεμησω αλήθεια!δν γινονται αυτα τα πραγματα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 9/3/2020 at 12:21 ΠΜ, linna είπε:

Αδιαθετησα μια μέρα νωρίτερα  5 Μαρτίου περίμενα στιε 6 όλη μέρα ειχα ροζ υγρά και λίγο αιμα ροζ !! Την δεύτερη μέρα ειχα κόκκινο και κομμάτια καθάριζα και μετά δεν είχα και ήταν καφέ τρίτη μέρα ειχα καφέ σήμερα είναι η τέταρτη μέρα ειχα καφέ αίμα το πρωί προς μεσημέρι μια ερχόταν κ μια σταματούσε και μετα είχα λίγο στο σκούπισμα!!!! Τέλος η περίοδος!! Η κοιλιά μου είναι στρογγυλή και πρησμένη σαν μπαλόνι και φαίνονται η φλέβες μου!!  το στήθος μου το ίδιο είναι πρησμένο και φαίνονται η φλέβες μου!! Έχω ακόμα πονοκέφαλους μπουκομα και ναυτία που και που και φοβερή υπνηλία κοιμάμαι όρθια κούραση πεινάω συνεχώς!!

Γενικά δεν θέλω να γίνομαι επιθετική αλλά αν όλο το ποστ σου δεν είναι πλάκα,  έχεις κάνει πολύ σοβαρό λάθος. Είσαι 31 και υποτίθεται ότι προσπαθείς κι όλας? Ή συμπεριφορά σου δείχνει άτομο που δεν θέλει με τίποτα να κάνει παιδί. 

Είχες υπόνοια εγκυμοσύνης από τον Φεβρουάριο σου έχουμε πει τόσα πράγματα και φτάνεις να λες τώρα για ροζ και καφέ αίματα και κομμάτια?

Πραγματικά όσο σκληρό κι αν ακούγεται σου εύχομαι να μην είσαι/ήσουν έγκυος και να είχες απλά κάποιο θέμα με τον κύκλο σου. Γιατί αν είσαι/ήσουν έγκυος αυτό το παιδάκι αν έχει ακόμα ελπίδες έχει μια μάνα που για τους δικούς της λόγους του στερεί το δικαίωμα να μεγαλώσει σωστά στην κοιλίτσα και να γεννηθεί. (εσύ λες φόβου απογοήτευσης, εγώ πλέον λέω ότι δεν υπάρχει καμία δικαιολογία). 

  • Μου αρέσει 2

lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...