Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Fay_ είπε:

      Η πρώτη εμβρυομεταφορα! Σ ευχαριστώ πολυ! 

      Κορίτσι έκανες χοριακη ? 

      πρίν από 25 λεπτά , Angot είπε:

      της ειπα ότι ακριβώς ειπα και σε σας! τι να πω , ότι να ναι!  

      Τι να πω αφού το γράφει Κ μέσα στην σελίδα του gov . Μπορεί να ήταν καινούρια Κ να μην ήξερε 

Μπορεί να υπάρξει εγκυμοσύνη


linna

Recommended Posts

Just now, linna είπε:

Έχω ακούσει ότι για να κάνεις τεστ εγκυμοσύνης πρέπει να έχεις καθυστέρηση!! Εγώ δεν έχω!!!  Υπάρχουν τόσο πολλά ποίο έχετε να προτείνετε που να είναι καλό και πόσο κοστίζει!! Μήπως ξέρετε πόσο κοστίζει και η χοριακη ευχαριστώ!!! Ευχαριστώ πολύ κορίτσια

Αγάπη μου αν υπάρχει εγκυμοσύνη είναι από τον προηγούμενο κύκλο. Πριν από αυτό που ήταν περίοδος ή έμοιαζε με περίοδο. Άρα έχουν περάσει οι μέρες που χρειάζονται για να φανεί. Εγώ στη δική σου περίπτωση θα έκανα χοριακη. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τονι@ είπε:

Αγάπη μου αν υπάρχει εγκυμοσύνη είναι από τον προηγούμενο κύκλο. Πριν από αυτό που ήταν περίοδος ή έμοιαζε με περίοδο. Άρα έχουν περάσει οι μέρες που χρειάζονται για να φανεί. Εγώ στη δική σου περίπτωση θα έκανα χοριακη. 

Κατάλαβα κορίτσι μου θα κάνω χοριακη και ελπίζω να έχω καλά αποτελέσματα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linna είπε:

Έχω ακούσει ότι για να κάνεις τεστ εγκυμοσύνης πρέπει να έχεις καθυστέρηση!! Εγώ δεν έχω!!!  Υπάρχουν τόσο πολλά ποίο έχετε να προτείνετε που να είναι καλό και πόσο κοστίζει!! Μήπως ξέρετε πόσο κοστίζει και η χοριακη ευχαριστώ!!! Ευχαριστώ πολύ κορίτσια

Η χοριακη κοστίζει γυρω στα 12-15€ . Ανάλογα που θα το κάνεις. Τα αποτελέσματα βγαινουν την ίδια μέρα αμα τους πιεσεις λίγο. Αν κανεις αυριο το πρωι , το απόγευμα θα ξέρεις σίγουρα αν εισαι έγκυος η όχι. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mum to be είπε:

Η χοριακη κοστίζει γυρω στα 12-15€ . Ανάλογα που θα το κάνεις. Τα αποτελέσματα βγαινουν την ίδια μέρα αμα τους πιεσεις λίγο. Αν κανεις αυριο το πρωι , το απόγευμα θα ξέρεις σίγουρα αν εισαι έγκυος η όχι. 

ωραία αν υπάρχει εγκυμοσύνη η χοριακη πρέπει να είναι πάνω από 5 

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με την τονια, ετσι οπως τα περιέγραψες αν είσαι έγκυος θα είναι από τον προηγούμενο κύκλο, πάνω από 5 θεωρείται θετικη η χοριακη. Νομιζω είχα δώσει 20€ για χοριακη, κ βγαίνει σε λίγες ώρες. Φυσικα μπορείς να την γράψεις κ έτσι θα δωσεις ούτε 2€.νομιζω κάποιο τεστ που είχα κάνει πολλά χρόνια πριν είχε 12-15€

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, vikib είπε:

Συμφωνω με την τονια, ετσι οπως τα περιέγραψες αν είσαι έγκυος θα είναι από τον προηγούμενο κύκλο, πάνω από 5 θεωρείται θετικη η χοριακη. Νομιζω είχα δώσει 20€ για χοριακη, κ βγαίνει σε λίγες ώρες. Φυσικα μπορείς να την γράψεις κ έτσι θα δωσεις ούτε 2€.νομιζω κάποιο τεστ που είχα κάνει πολλά χρόνια πριν είχε 12-15€

σε ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοπέλα μου, ελπίζω όντως να είσαι έγκυος. Η χοριακη στα δικά μου μέρη κοστίζει 15-20 ευρώ ενώ το τεστ εγκυμοσύνης το μονό γύρω στα 9ευρω ενώ το διπλό γύρω στα 15-16

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, mama16 είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου, ελπίζω όντως να είσαι έγκυος. Η χοριακη στα δικά μου μέρη κοστίζει 15-20 ευρώ ενώ το τεστ εγκυμοσύνης το μονό γύρω στα 9ευρω ενώ το διπλό γύρω στα 15-16

σε ευχαριστώ πολύ 

12 ώρες πρίν, Blonde είπε:

@linnaτην χοριακη μπορείς να την κάνεις και σε ένα δημόσιο νοσοκομείο όπου δεν πληρώνεις τίποτα!! 

Σε ευχαριστώ πολύ 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κοπέλα μου έκανες χοριακη τελικά; Να ξέρεις ότι αν είσαι έγκυος μετράς ως πρώτη μέρα της εγκυμοσύνης την 1η ημέρα περιόδου του Γενάρη. Αυτό που έζησες πριν μια εβδομάδα δεν θεωρείται περίοδος. Είναι μάλλον αίμα εμφύτευσης. Το είχα κι εγώ στην τρίτη εγκυμοσύνη μου. Αρα τώρα πρέπει να είσαι κοντά 5 εβδομάδων και αρα η χοριακη σου θα πρέπει να είναι μερικές χιλιάδες κι όχι απλώς πάνω από 5! Άντε περιμενουμε να μας πεις! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@linna Λινα μου καλησπέρα. Θα σου απαντούσα κι εγώ για το κόστος από δική μου εμπειρία τουλάχιστον (τεστ απλό 9€ διπλό 15-20€ κ χοριακη 15-20€ νε αποτέλεσμα αυθημερόν). Λογικά τώρα θα έχεις κάνει την χοριακη σου, σωστά? Πώς πήγαν τα πράγματα? 


lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Κοπέλα μου έκανες χοριακη τελικά; Να ξέρεις ότι αν είσαι έγκυος μετράς ως πρώτη μέρα της εγκυμοσύνης την 1η ημέρα περιόδου του Γενάρη. Αυτό που έζησες πριν μια εβδομάδα δεν θεωρείται περίοδος. Είναι μάλλον αίμα εμφύτευσης. Το είχα κι εγώ στην τρίτη εγκυμοσύνη μου. Αρα τώρα πρέπει να είσαι κοντά 5 εβδομάδων και αρα η χοριακη σου θα πρέπει να είναι μερικές χιλιάδες κι όχι απλώς πάνω από 5! Άντε περιμενουμε να μας πεις! 

Σε ευχαριστώ πολύ δεν την έχω κάνει ακόμα 

Just now, BabyGirl_A είπε:

@linna Λινα μου καλησπέρα. Θα σου απαντούσα κι εγώ για το κόστος από δική μου εμπειρία τουλάχιστον (τεστ απλό 9€ διπλό 15-20€ κ χοριακη 15-20€ νε αποτέλεσμα αυθημερόν). Λογικά τώρα θα έχεις κάνει την χοριακη σου, σωστά? Πώς πήγαν τα πράγματα? 

Δεν την έχω κάνει ακόμα σε ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...