Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Despoina Mar είπε:

Εγώ πριν μείνω έγκυος είχα μύκητες 4 μήνες κ δεν έφευγαν μ τπτ..με το π έμεινα συνέχισα ν έχω πήρα τ lomexin γ 3 μέρες.. Κ μετά τα eco vag..εννοείται ότι δεν πέρασαν κ στ καπάκι έπαθα ασυμπτωματικη Ουρολοίμωξη.. τρελάθηκα ν πίνω νερά γ ν μην πάρω αντιβίωση.. εν τέλη καλυτερευσαν τ ούρα μ κ τώρα είναι ν κάνω πάλι.. μ είπε όποτε νιώθω φαγούρα ν βάζω από τ eco vag π είναι γαλακτοβακιλοι..αλλά δεν βλέπω σωτήρια ευτυχώς δεν έχω συμπτωματα

Εμένα μάλλον προήλθαν από τη εγκυμοσύνη τι να πω δε μου έδωσε τίποτα.


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσια !! Σας παρακολουθουσα απο την ωρα που βγηκε το τεστ μου θετικο και υπολογισε το προγραμμα του κινητου οτι θα γινω μανουλα on sweet November , χωραω να μπω κι εγω στην παρεα σας ?  Ειμαι 5w και 2d και σημερα εκανα τον πρωτο υπερηχο οπου ειδα μονο το σακο,την αλλη βδομαδα θα κανω 2 χοριακες και 24 απριλη θα ξανακανω υπερηχο, ξεχασα να σας πω οτι ειναι η πρωτη μου εγκυμοσυνη κ οπως κι εσεισ ειχα αρκετο αγχος μεχρι να μου επαληθευσουν οτι ειμαι εγκυος ,, οχι οτι τωρα μου εφυγε,και είμαι 28χρ! Χαιρομαι που σας γραφω !

 

 

  • Μου αρέσει 6

oXECp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, InaRina είπε:

Γεια σας κοριτσια !! Σας παρακολουθουσα απο την ωρα που βγηκε το τεστ μου θετικο και υπολογισε το προγραμμα του κινητου οτι θα γινω μανουλα on sweet November , χωραω να μπω κι εγω στην παρεα σας ?  Ειμαι 5w και 2d και σημερα εκανα τον πρωτο υπερηχο οπου ειδα μονο το σακο,την αλλη βδομαδα θα κανω 2 χοριακες και 24 απριλη θα ξανακανω υπερηχο, ξεχασα να σας πω οτι ειναι η πρωτη μου εγκυμοσυνη κ οπως κι εσεισ ειχα αρκετο αγχος μεχρι να μου επαληθευσουν οτι ειμαι εγκυος ,, οχι οτι τωρα μου εφυγε,και είμαι 28χρ! Χαιρομαι που σας γραφω !

 

 

Καλώς ήρθες κοπελίτσα μου!! Καλή αρχή!! Άντε και σύντομα να ακούσεις καρδουλα:x

Just now, Papakι είπε:

 

Παπάκι δεν μου έβγαλε την παράθεση σου:?

Link to comment
Share on other sites

On 23/3/2020 at 11:38 ΜΜ, ΑnnaT είπε:

Χαχαχ! Κι εμείς το ίδιο έχουμε πάθει! Κι εγώ θέλω να το επιβεβαιώνω συνέχεια! Μακάρι να μπορούσα να κανω υπέρηχο καθε μέρα!

Εγώ εχω κάνει 4 εμβρυομεταφορες. Εσύ?

 

Κορίτσια,  μήπως ξέρετε να μου απαντήσετε? Είναι 2 μέρες τώρα που δυσκολεύομαι να φάω,  αναγουλιαζω, αλλά όλες τις ώρες,  όχι μόνο το πρωί.  Δεν έχω κανει εμετό ακόμα.

Αυτό θεωρείται φυσιολογικό?

4 έχω κάνει κι εγώ!!!Για τις αναγουλες που λες φυσιολογικές μου φαίνονται αλλά το πιο συνετό είναι να ρωτήσεις το γιατρό σου!!!Σου εύχομαι μια τέλεια τελειομηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου!

Just now, MumMaria είπε:

Καλώς ήρθες κοπελίτσα μου!! Καλή αρχή!! Άντε και σύντομα να ακούσεις καρδουλα:x

Παπάκι δεν μου έβγαλε την παράθεση σου:?

Χαχχαχαχαχα!!!Κατά λάθος κορίτσι μου...κάτι πάτησα και δε μπορώ τώρα να το διαγράψω!!!Αναθεματισμενα κινητά!!!Τα φιλιά μου!

  • Χαχα 1

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, InaRina είπε:

Γεια σας κοριτσια !! Σας παρακολουθουσα απο την ωρα που βγηκε το τεστ μου θετικο και υπολογισε το προγραμμα του κινητου οτι θα γινω μανουλα on sweet November , χωραω να μπω κι εγω στην παρεα σας ?  Ειμαι 5w και 2d και σημερα εκανα τον πρωτο υπερηχο οπου ειδα μονο το σακο,την αλλη βδομαδα θα κανω 2 χοριακες και 24 απριλη θα ξανακανω υπερηχο, ξεχασα να σας πω οτι ειναι η πρωτη μου εγκυμοσυνη κ οπως κι εσεισ ειχα αρκετο αγχος μεχρι να μου επαληθευσουν οτι ειμαι εγκυος ,, οχι οτι τωρα μου εφυγε,και είμαι 28χρ! Χαιρομαι που σας γραφω !

 

 

Συγχαρητήρια και καλή αρχή κορίτσι μου.Και εμένα είναι πρώτη εγκυμοσύνη και το άγχος δε φεύγει 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Γ φαγητο νομιζω δεν πειναω καθολου τρωω ομως εννοείται γτ παίρνω κ τ φαρμακα

Το πρώτο τρίμηνο είναι λίγο περίεργο,η υπόλοιπη εγκυμοσύνη όμως θα είναι μαγική!Τουλάχιστον για μένα ηταν,είχα κ εύκολη εγκυμοσύνη,στρώσανε τα ορμονικά/ψυχολογικά μου κ απολάμβανα το μπεμπακι μου! Μακάρι κ τώρα να είναι έτσι!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Το πρώτο τρίμηνο είναι λίγο περίεργο,η υπόλοιπη εγκυμοσύνη όμως θα είναι μαγική!Τουλάχιστον για μένα ηταν,είχα κ εύκολη εγκυμοσύνη,στρώσανε τα ορμονικά/ψυχολογικά μου κ απολάμβανα το μπεμπακι μου! Μακάρι κ τώρα να είναι έτσι!

Εύχομαι να ναι ολα οπως τα θες! Και για ολες ! Ειναι πολυ ωραιο το συναισθημα αυτο πιστευω απο τα μοναδικα,,,

  • Μου αρέσει 1

oXECp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, InaRina said:

Γεια σας κοριτσια !! Σας παρακολουθουσα απο την ωρα που βγηκε το τεστ μου θετικο και υπολογισε το προγραμμα του κινητου οτι θα γινω μανουλα on sweet November , χωραω να μπω κι εγω στην παρεα σας ?  Ειμαι 5w και 2d και σημερα εκανα τον πρωτο υπερηχο οπου ειδα μονο το σακο,την αλλη βδομαδα θα κανω 2 χοριακες και 24 απριλη θα ξανακανω υπερηχο, ξεχασα να σας πω οτι ειναι η πρωτη μου εγκυμοσυνη κ οπως κι εσεισ ειχα αρκετο αγχος μεχρι να μου επαληθευσουν οτι ειμαι εγκυος ,, οχι οτι τωρα μου εφυγε,και είμαι 28χρ! Χαιρομαι που σας γραφω !

 

 

Καλή αρχή κι όλα να πάνε υπέροχα!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

RCIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, InaRina είπε:

Εύχομαι να ναι ολα οπως τα θες! Και για ολες ! Ειναι πολυ ωραιο το συναισθημα αυτο πιστευω απο τα μοναδικα,,,

Έτσι κορίτσι μου!λίγες φορές το ζει μια γυναίκα αυτό στην ζωή της!μακάρι όλες οι γυναίκες του κόσμου που θέλουν να κάνουν παιδάκι,να τα καταφέρουν!:x εσένα πρώτη εγκυμοσύνη;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , MumMaria είπε:

Έτσι κορίτσι μου!λίγες φορές το ζει μια γυναίκα αυτό στην ζωή της!μακάρι όλες οι γυναίκες του κόσμου που θέλουν να κάνουν παιδάκι,να τα καταφέρουν!:x εσένα πρώτη εγκυμοσύνη;

Ναι πρωτη εγκυμοσυνη , εσυ εχεισ ηδη ενα μωρακι ε ? 

 ο πατερας μου και ο πατερας του αντρα μου ειναι διδυμοι ...τα ποσοστα για διδυμα ξερετε πως πανε ? 


oXECp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, InaRina είπε:

Ναι πρωτη εγκυμοσυνη , εσυ εχεισ ηδη ενα μωρακι ε ? 

 ο πατερας μου και ο πατερας του αντρα μου ειναι διδυμοι ...τα ποσοστα για διδυμα ξερετε πως πανε ? 

Ναι έχω ένα αγοράκι 7 μηνων:x

Σε κόβω για διδυμομανουλα!χαχαχααχαχ! Ή τουλάχιστον νομίζω έχεις αρκετές πιθανοτητες;-)

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια σήμερα με έχει πιάσει κράμπα εντελώς ξαφνικά στο δεξί ποδι πάνω στο γοφο πολυ περίεργο κ δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό εντωμεταξυ περπάτούσα αλλά τώρα δεν γίνεται.το έχω ελατωσει..η κοιλια δεξιά κάποιες φορες με τραβάει κ με πονάει η συχνοουρια συνεχίζεται κ εντονος πονοκέφαλος κάποιες φορές..η όρεξη έτσι κ έτσι κάποιες φορές τρωω κάποιες όχι.η ύπνηλια κ ο πόνος στο στηθος σε λογικά πλαίσια εγκυμοσυνης χιχι αυτά κυρίως.

  • Μου αρέσει 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...