Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, VDPap είπε:

Γεια σας γλυκούλες μου!!

Πως είστε? @MumMaria εννοείται πως έχω ρωτήσει τη μαία μου και γι αυτό!!Από κρέμες για τη περιοχή των θηλών μου σύστησε τη nipple care της Frezyderm αν δεν κάνω λάθος αν και μου είπε ότι είναι προτιμητέα η εφαρμογή της κατά τη διάρκεια του θηλασμού. Για την περίοδο της εγκυμοσύνης μου σύστησε επάλειψη με αλατόνερο για να σκληρύνουν οι θηλές και να προετοιμαστούν για το θηλασμό.
 @Υβόννη σούπερ χρήσιμες οι συμβουλές!!

Βρε κορίτσια για διαφωτίστε με λιγάκι..πόσα μιλιγκράμ σιδήρου παίρνετε καθημερινά?
 

100mg μια φορά την ημέρα σε μασωμενο δισκίο που περιέχει και 0,35 φολικο οξύ παίρνω εγώ! Dextrifer fol το λένε 

@Υβόννη μου σε ευχαριστούμε πάρα πολύ για τις πληροφορίες!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Αυτο ακριβως της ειπα αλλα ειπε οτι ειναι οπως τα παπουτσια, που στην αρχη μας πονανε επειδη ειναι καινουρια αλλα συνηθιζεις. Τί να πω πια με αυτο το στηθος; Κι εμενα εχει μεγαλωσει και οι θηλες ειναι πολυ ευαισθητες πλεον

Ναι κι εμένα,ακριβώς..!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Αχ τι καλά!! ευχαριστουμε που τα μοιράστηκες μαζί μας κοπέλα μου όμορφη!συμφωνώ με όσα λέει η μαία σου,μια χαρά την βρισκω;-) άρα δεν βάζουμε από τώρα ε;βέβαια αυτό με το στήθος ανέμελο δεξιά αριστερά είναι λίγο θέμα όταν είναι μεγάλο,ένα πάρα πάνω τώρα που πονάει κιόλας!εγώ είμαι κ στο σπίτι με μπουστακια όλη μέρα..

Αααχ Μαράκι μου τι είπες τώρα μου θυμίζεις την παλιά μου ζωή.. Τεράστιο στήθος κορίτσια να μη μπορώ χωρίς σουτιέν ή μπουστακι ούτε στον ύπνο! Εντομεταξυ και αδύνατη, βάρος μεγάλο!

Μετα το χειρουργείο είμαι πιο ανέμελη από ποτέ (κοιτάνε και ουρανό τα χρυσά μου πλέον) έχω ξεχάσει τι σημαίνει σουτιέν, τώρα στην εγκυμοσύνη ξαναέβαλα λόγω ευαισθησίας στις θηλές.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Αααχ Μαράκι μου τι είπες τώρα μου θυμίζεις την παλιά μου ζωή.. Τεράστιο στήθος κορίτσια να μη μπορώ χωρίς σουτιέν ή μπουστακι ούτε στον ύπνο! Εντομεταξυ και αδύνατη, βάρος μεγάλο!

Μετα το χειρουργείο είμαι πιο ανέμελη από ποτέ (κοιτάνε και ουρανό τα χρυσά μου πλέον) έχω ξεχάσει τι σημαίνει σουτιέν, τώρα στην εγκυμοσύνη ξαναέβαλα λόγω ευαισθησίας στις θηλές.. 

Έκανες μείωση ε;καλά έκανες ρε συ,δεν ξέρω πόσο μεγάλο είχες,αλλά εγώ με 52 κιλά και D νούμερο φαινόταν μεγάλο.κ τώρα με την εγκυμοσύνη έχω ανέβει σίγουρα ένα με δύο νούμερα!!!αφού λέω που θα πάει;;;κι εγώ κ στον ύπνο φοραω:cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MumMaria είπε:

Έκανες μείωση ε;καλά έκανες ρε συ,δεν ξέρω πόσο μεγάλο είχες,αλλά εγώ με 52 κιλά και D νούμερο φαινόταν μεγάλο.κ τώρα με την εγκυμοσύνη έχω ανέβει σίγουρα ένα με δύο νούμερα!!!αφού λέω που θα πάει;;;κι εγώ κ στον ύπνο φοραω:cry:

Ναι μείωση έκανα φορούσα 70F νούμερο, 60 κιλά 1,70 ύψος.. Ξανανιωσα όχι αστεία! Πιο πολύ δεν με ενοχλούσε το πως φαινόταν, μια χαρά φαινόταν με ρούχα Παμελα, αλλά δεν ένιωθα εγώ καλά!

Μου έκανε ξηροδερμιες και φαγουρες από κάτω, ήταν βαρύ και για 28 χρονών που ήμουν όταν έκανα την επέμβαση ήταν θεωρώ και πεσμένο, είπα κρίμα λοιπόν και το πήρα απόφαση! Το έκανα D αλλά δεν συγκρίνεται η αίσθηση γιατί τώρα είναι πιο στητό και από όταν ήμουν 18 χρονών, δεν έχει καθόλου βάρος!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Εγω φοβαμαι οτι θα παρω ενα καρο χαζομαρες απο τη χαρα μου...Και δεν το λεω για τα χρηματα, χαλαλι του! Το λεω για το χωρο που δεν εχουμε χαχαχαχα!!!

 

Μια κουκλα θα εισαι κοριτσακι μου!!!! Η ωρα η καλη πολυ συγκινουμα...

Κ εγω καπως ετσι οτι βλεπω το θελω χαχα!Κοιταζω καροτσια κ αυτοκινητου καρεκλακι online προς το παρον κ ειναι ενα μπερδεμα με τις κριτικες,αλλα γραφει ο ενας αλλα ο αλλος.απο κοντα οταν ερθει η ωρα ισως ξεμπερδευτω.γιατι για αυτα τα δυο ειδικα του αυτοκινητου θελω να ειναι πολυ καλο.


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, VDPap said:

Γεια σας γλυκούλες μου!!

Πως είστε? @MumMaria εννοείται πως έχω ρωτήσει τη μαία μου και γι αυτό!!Από κρέμες για τη περιοχή των θηλών μου σύστησε τη nipple care της Frezyderm αν δεν κάνω λάθος αν και μου είπε ότι είναι προτιμητέα η εφαρμογή της κατά τη διάρκεια του θηλασμού. Για την περίοδο της εγκυμοσύνης μου σύστησε επάλειψη με αλατόνερο για να σκληρύνουν οι θηλές και να προετοιμαστούν για το θηλασμό.
 @Υβόννη σούπερ χρήσιμες οι συμβουλές!!

Βρε κορίτσια για διαφωτίστε με λιγάκι..πόσα μιλιγκράμ σιδήρου παίρνετε καθημερινά?
 

Εγω κοιταξα μολις κοριτσακι μου και ειναι 14mg. Το περιεχει η πολυβιταμινη δεν εχω παρει ακομη εξτρα (προς το παρον ειναι ψηλα ο σιδηρος μου).

 

Just now, ΕΥΑ! said:

Κ εγω καπως ετσι οτι βλεπω το θελω χαχα!Κοιταζω καροτσια κ αυτοκινητου καρεκλακι online προς το παρον κ ειναι ενα μπερδεμα με τις κριτικες,αλλα γραφει ο ενας αλλα ο αλλος.απο κοντα οταν ερθει η ωρα ισως ξεμπερδευτω.γιατι για αυτα τα δυο ειδικα του αυτοκινητου θελω να ειναι πολυ καλο.

Και ακριβως αυτο ειναι το σωστο. Ειναι πολυ σημαντικο το αυτοκινητο...Εμεις εδω δεν εχουμε αμαξι αλλα θα χρειαστουμε οπωσδηποτε οταν θα πηγαινουμε Ελλαδα. Ευτυχως θα μας δωσει μια φιλη μου ολα τα καρεκλακια αυτοκινητου μας ειπε. Καροτσι μεγαλο θεμα επισης! Πού θα παει, θα βγαλουμε ακρη χιχιχιχ!

Εχετε καλο καιρο εκει κοριτσακι μου;

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Ναι μείωση έκανα φορούσα 70F νούμερο, 60 κιλά 1,70 ύψος.. Ξανανιωσα όχι αστεία! Πιο πολύ δεν με ενοχλούσε το πως φαινόταν, μια χαρά φαινόταν με ρούχα Παμελα, αλλά δεν ένιωθα εγώ καλά!

Μου έκανε ξηροδερμιες και φαγουρες από κάτω, ήταν βαρύ και για 28 χρονών που ήμουν όταν έκανα την επέμβαση ήταν θεωρώ και πεσμένο, είπα κρίμα λοιπόν και το πήρα απόφαση! Το έκανα D αλλά δεν συγκρίνεται η αίσθηση γιατί τώρα είναι πιο στητό και από όταν ήμουν 18 χρονών, δεν έχει καθόλου βάρος!

Αααα ναι είχες μεγάλο στήθος!κ μετά γκρινιάζω κι εγώ!ούτε εμένα φαίνεται άσχημο αλλά χωρίς σουτιέν τώρα στην εγκυμοσύνη που μεγάλωσε κι άλλο,δεν μπορώ,δεν νιώθω καλά εγώ.καταρχας πονάω.κ το περίεργο στον γιο μου δεν είχε μεγαλώσει σχεδόν καθόλου.αντε ένα νούμερο στον θηλασμό.

Καλά έκανες πάντως,σημασία έχει εμείς να νιώθουμε καλά.τωρα εσένα από την εγκυμοσύνη δεν μεγάλωσε;πονάνε μόνο οι θηλές ή όλο;εμένα όλο ρε συ κ έχουν πεταχτεί κ οι φλέβες..άσε..

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Κ εγω καπως ετσι οτι βλεπω το θελω χαχα!Κοιταζω καροτσια κ αυτοκινητου καρεκλακι online προς το παρον κ ειναι ενα μπερδεμα με τις κριτικες,αλλα γραφει ο ενας αλλα ο αλλος.απο κοντα οταν ερθει η ωρα ισως ξεμπερδευτω.γιατι για αυτα τα δυο ειδικα του αυτοκινητου θελω να ειναι πολυ καλο.

Καλέ όταν έρθει η ώρα θα σας τα πούμε οι ήδη μανουλες!!!εγώ έχω κάνει διατριβή!!!τώρα εγώ κοιτάω για καρεκλακι αυτοκινήτου από 1 έτους κ πάνω για τον μικρό κ το άλλο θα το πάρει η μπέμπα:x όπως κ καρότσι θα πρέπει να πάρω ένα αλλά όχι τόσο ακριβό για 6 μηνών κ πάνω κ το καροτσάκι του μικρού που είναι από νεογέννητο να το πάρει η αδελφούλα του!άσε όλα second hand η τσουπρα!!έλεγα να πάρω έναν ροζ βεραμαν ποδοσακο όμως που είδα για το καρότσι κ μια τσάντα ροζ καροτσιου για να το κάνω κ πιο κοριτσίστικο.το καρότσι είναι χρώμα navy blue

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο said:

Ναι μείωση έκανα φορούσα 70F νούμερο, 60 κιλά 1,70 ύψος.. Ξανανιωσα όχι αστεία! Πιο πολύ δεν με ενοχλούσε το πως φαινόταν, μια χαρά φαινόταν με ρούχα Παμελα, αλλά δεν ένιωθα εγώ καλά!

Μου έκανε ξηροδερμιες και φαγουρες από κάτω, ήταν βαρύ και για 28 χρονών που ήμουν όταν έκανα την επέμβαση ήταν θεωρώ και πεσμένο, είπα κρίμα λοιπόν και το πήρα απόφαση! Το έκανα D αλλά δεν συγκρίνεται η αίσθηση γιατί τώρα είναι πιο στητό και από όταν ήμουν 18 χρονών, δεν έχει καθόλου βάρος!

Κοριτσι μου σκεψου εχω πιο μικρο στηθος και ειμαι 78 κιλα, 1.75 υψος! Νταρντανα! Χαχαχα! Εγω φοραω cup E. Ειναι μεγαλο και πολυ στρογγυλο αλλα μου αρεσει και ταιριαζει με το ολο σωμα μου. Και ειναι στητο προς το παρον, γιατι το βλεπω να πεφτει μετα το μπεμπη χαχαχαχα! Οποτε εχεις δικιο οτι σε ταλαιπωρουσε...

Πολυ καλα εκανες και εκανες κατι για τον εαυτο σου!!! Να σου πω, οταν ειχες πει οτι εκανες επεμβαση φοβηθηκα μην περασες καμια δυσκολια αλλα δεν ειπα κατι και ειχα στεναχωρεθει! Πολυ χαιρομαι που απλα ηταν αισθητικη επεμβαση!!! Κι εγω πιστευω ειναι κριμα αν κατι μπορουμε να μη το φτιαξουμε! Ειδικα αν μας χαλαει την ψυχολογια.

Just now, MumMaria said:

Αααα ναι είχες μεγάλο στήθος!κ μετά γκρινιάζω κι εγώ!ούτε εμένα φαίνεται άσχημο αλλά χωρίς σουτιέν τώρα στην εγκυμοσύνη που μεγάλωσε κι άλλο,δεν μπορώ,δεν νιώθω καλά εγώ.καταρχας πονάω.κ το περίεργο στον γιο μου δεν είχε μεγαλώσει σχεδόν καθόλου.αντε ένα νούμερο στον θηλασμό.

Καλά έκανες πάντως,σημασία έχει εμείς να νιώθουμε καλά.τωρα εσένα από την εγκυμοσύνη δεν μεγάλωσε;πονάνε μόνο οι θηλές ή όλο;εμένα όλο ρε συ κ έχουν πεταχτεί κ οι φλέβες..άσε..

Κι εδω φλεβες!! Καταρχην στον υπνο μαλλον θα φοραω κι εγω μπουστακι γιατι πεφτουν απο δω και απο κει και πονανε και ξυπναω! Ενω δεν ειχα πρησμενο στηθος οταν εμεινα εγκυος! Μαλιστα εκλαιγα με μαυρο δακρυ οτι να δεν πετυχε η εξωσωματικη επειδη δεν ειχα πρησμενο στηθος! Παρε τωρα τη βυζαρα χαχαχα! Μετα την 8 βδομαδα αρχισε να κανει εμφανιση

  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MumMaria είπε:

Αααα ναι είχες μεγάλο στήθος!κ μετά γκρινιάζω κι εγώ!ούτε εμένα φαίνεται άσχημο αλλά χωρίς σουτιέν τώρα στην εγκυμοσύνη που μεγάλωσε κι άλλο,δεν μπορώ,δεν νιώθω καλά εγώ.καταρχας πονάω.κ το περίεργο στον γιο μου δεν είχε μεγαλώσει σχεδόν καθόλου.αντε ένα νούμερο στον θηλασμό.

Καλά έκανες πάντως,σημασία έχει εμείς να νιώθουμε καλά.τωρα εσένα από την εγκυμοσύνη δεν μεγάλωσε;πονάνε μόνο οι θηλές ή όλο;εμένα όλο ρε συ κ έχουν πεταχτεί κ οι φλέβες..άσε..

Καλέ όταν έρθει η ώρα θα σας τα πούμε οι ήδη μανουλες!!!εγώ έχω κάνει διατριβή!!!τώρα εγώ κοιτάω για καρεκλακι αυτοκινήτου από 1 έτους κ πάνω για τον μικρό κ το άλλο θα το πάρει η μπέμπα:x όπως κ καρότσι θα πρέπει να πάρω ένα αλλά όχι τόσο ακριβό για 6 μηνών κ πάνω κ το καροτσάκι του μικρού που είναι από νεογέννητο να το πάρει η αδελφούλα του!άσε όλα second hand η τσουπρα!!έλεγα να πάρω έναν ροζ βεραμαν ποδοσακο όμως που είδα για το καρότσι κ μια τσάντα ροζ καροτσιου για να το κάνω κ πιο κοριτσίστικο.το καρότσι είναι χρώμα navy blue

Τελεια!!!θα μας ενημερωσεις να ξερουμε :) γιατι παιζουν κ κατι τιμες λες καπου ημαρτον.καροτσι θα του παρω η προκαταβολη για αυτοκινητο;:D

  • Χαχα 3

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Αααα ναι είχες μεγάλο στήθος!κ μετά γκρινιάζω κι εγώ!ούτε εμένα φαίνεται άσχημο αλλά χωρίς σουτιέν τώρα στην εγκυμοσύνη που μεγάλωσε κι άλλο,δεν μπορώ,δεν νιώθω καλά εγώ.καταρχας πονάω.κ το περίεργο στον γιο μου δεν είχε μεγαλώσει σχεδόν καθόλου.αντε ένα νούμερο στον θηλασμό.

Καλά έκανες πάντως,σημασία έχει εμείς να νιώθουμε καλά.τωρα εσένα από την εγκυμοσύνη δεν μεγάλωσε;πονάνε μόνο οι θηλές ή όλο;εμένα όλο ρε συ κ έχουν πεταχτεί κ οι φλέβες..άσε..

Καλέ όταν έρθει η ώρα θα σας τα πούμε οι ήδη μανουλες!!!εγώ έχω κάνει διατριβή!!!τώρα εγώ κοιτάω για καρεκλακι αυτοκινήτου από 1 έτους κ πάνω για τον μικρό κ το άλλο θα το πάρει η μπέμπα:x όπως κ καρότσι θα πρέπει να πάρω ένα αλλά όχι τόσο ακριβό για 6 μηνών κ πάνω κ το καροτσάκι του μικρού που είναι από νεογέννητο να το πάρει η αδελφούλα του!άσε όλα second hand η τσουπρα!!έλεγα να πάρω έναν ροζ βεραμαν ποδοσακο όμως που είδα για το καρότσι κ μια τσάντα ροζ καροτσιου για να το κάνω κ πιο κοριτσίστικο.το καρότσι είναι χρώμα navy blue

Οταν ειπε η μαια να δω λιστες στο ιντερνετ εσενα Μαρακι σκεφτηκα χαχαχαχα! Λεω ενταξει θα μας δωσει λιστα η συμπεθερα που ειμαι σιγουρη θα ειχες κανει περισυ!!! Τελεια η ιδεα με τον ποδοσακο και την τσαντα!!!!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσι μου σκεψου εχω πιο μικρο στηθος και ειμαι 78 κιλα, 1.75 υψος! Νταρντανα! Χαχαχα! Εγω φοραω cup E. Ειναι μεγαλο και πολυ στρογγυλο αλλα μου αρεσει και ταιριαζει με το ολο σωμα μου. Και ειναι στητο προς το παρον, γιατι το βλεπω να πεφτει μετα το μπεμπη χαχαχαχα! Οποτε εχεις δικιο οτι σε ταλαιπωρουσε...

Πολυ καλα εκανες και εκανες κατι για τον εαυτο σου!!! Να σου πω, οταν ειχες πει οτι εκανες επεμβαση φοβηθηκα μην περασες καμια δυσκολια αλλα δεν ειπα κατι και ειχα στεναχωρεθει! Πολυ χαιρομαι που απλα ηταν αισθητικη επεμβαση!!! Κι εγω πιστευω ειναι κριμα αν κατι μπορουμε να μη το φτιαξουμε! Ειδικα αν μας χαλαει την ψυχολογια.

Κι εδω φλεβες!! Καταρχην στον υπνο μαλλον θα φοραω κι εγω μπουστακι γιατι πεφτουν απο δω και απο κει και πονανε και ξυπναω! Ενω δεν ειχα πρησμενο στηθος οταν εμεινα εγκυος! Μαλιστα εκλαιγα με μαυρο δακρυ οτι να δεν πετυχε η εξωσωματικη επειδη δεν ειχα πρησμενο στηθος! Παρε τωρα τη βυζαρα χαχαχα! Μετα την 8 βδομαδα αρχισε να κανει εμφανιση

Αχαχααχαχαχα!κι εγώ γι αυτό φοράω στον ύπνο,όταν κοιμάμαι πλαγια με ενοχλούν!

Πάντως μετά τον Βασίλη το στήθος ήταν στην θέση του,οπότε κ αυτό σχετικό είναι.αντε να δούμε τώρα στην μπουμπου!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! said:

Τελεια!!!θα μας ενημερωσεις να ξερουμε :) γιατι παιζουν κ κατι τιμες λες καπου ημαρτον.καροτσι θα του παρω η προκαταβολη για αυτοκινητο;:D

Χαχαχαχαχαχα ναι οντως το εχουν ξεφτιλισει λιγακι!! Μωρε πατανε πανω στη χαρα και τον ενθουσιασμο μας και αν δεν ξερεις οντως μπορει αν δωσεις του κοσμου τα χρηματα και να σου βγει αχρηστο κιολας στο τελος...

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Τελεια!!!θα μας ενημερωσεις να ξερουμε :) γιατι παιζουν κ κατι τιμες λες καπου ημαρτον.καροτσι θα του παρω η προκαταβολη για αυτοκινητο;:D

Αχαχααχαχαχα!όντως,εγώ δεν έδωσα πολλά για καρότσι κι όμως μου βγήκε αθάνατο,κάθε μέρα στην βόλτα κ εδώ Θεσσαλονίκη κωλοδρομοι κ συνέχεια πεζοδρόμια πάνω κάτω οπότε έχω μια ιδεα;-)

Just now, Υβόννη είπε:

Οταν ειπε η μαια να δω λιστες στο ιντερνετ εσενα Μαρακι σκεφτηκα χαχαχαχα! Λεω ενταξει θα μας δωσει λιστα η συμπεθερα που ειμαι σιγουρη θα ειχες κανει περισυ!!! Τελεια η ιδεα με τον ποδοσακο και την τσαντα!!!!

Ε ναι μωρέ να πάρω κ κάτι καινούριο κ σε αυτήν!!:x εννοείται μετά τις β επιπέδου ετοιμαστείτε για άλλες 100 σελίδες μπλα μπλα στο φόρουμ!αχαχαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...