Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Evitheodorou είπε:

κορίτσια μου γλυκά σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις όμορφες ευχές σας μου δίνετε κουράγιο κ δύναμη!!!εύχομαι να σας πω καλά νεα❤

Τα καλύτερα θα μας πεις είμαι σίγουρη κ θα σου φύγει κ το βάρος κορίτσι μου. Προσευχουλα για όλα τα μωράκια μας

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Φραουλίνο είπε:

Ναι μείωση έκανα φορούσα 70F νούμερο, 60 κιλά 1,70 ύψος.. Ξανανιωσα όχι αστεία! Πιο πολύ δεν με ενοχλούσε το πως φαινόταν, μια χαρά φαινόταν με ρούχα Παμελα, αλλά δεν ένιωθα εγώ καλά!

Μου έκανε ξηροδερμιες και φαγουρες από κάτω, ήταν βαρύ και για 28 χρονών που ήμουν όταν έκανα την επέμβαση ήταν θεωρώ και πεσμένο, είπα κρίμα λοιπόν και το πήρα απόφαση! Το έκανα D αλλά δεν συγκρίνεται η αίσθηση γιατί τώρα είναι πιο στητό και από όταν ήμουν 18 χρονών, δεν έχει καθόλου βάρος!

Κορίτσι μου χαρά στο κουράγιο σου!! Είμαι ακριβώς στο ίδιο ύψος και κιλά με σενα χιχιχιχι και το 75D που φοράω μου φαίνεται βάσανο..έχω σκεφτεί κι εγώ πολλές φορές για μείωση..λέω να κάνω τα παιδάκια μου κ μετά θα το κάνω..με κουράζει έχω πόνους στη πλάτη κ να πω την αλήθεια ούτε αισθητικά τρελαίνομαι σε σχέση με το σωματότυπο μου..Τώρα στην εγκυμοσύνη το κακό παράγινε...φοράω 85D προς το παρόν..το βάρος του είναι αρκετό ενώ με ρούχα που διαγραφουν τη σιλουέτα το αισθητικό κομμάτι δεν μου αρέσει καθόλου..αφήστε πονεμένη ιστορία..

  • Λυπημένη/-ος 3

xFySp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, VDPap είπε:

Κορίτσι μου χαρά στο κουράγιο σου!! Είμαι ακριβώς στο ίδιο ύψος και κιλά με σενα χιχιχιχι και το 75D που φοράω μου φαίνεται βάσανο..έχω σκεφτεί κι εγώ πολλές φορές για μείωση..λέω να κάνω τα παιδάκια μου κ μετά θα το κάνω..με κουράζει έχω πόνους στη πλάτη κ να πω την αλήθεια ούτε αισθητικά τρελαίνομαι σε σχέση με το σωματότυπο μου..Τώρα στην εγκυμοσύνη το κακό παράγινε...φοράω 85D προς το παρόν..το βάρος του είναι αρκετό ενώ με ρούχα που διαγραφουν τη σιλουέτα το αισθητικό κομμάτι δεν μου αρέσει καθόλου..αφήστε πονεμένη ιστορία..

Τι έγινε ρε κορίτσια σε αυτήν την ομάδα;;!!όλες τεράστια τα έχουμε;!αχαχαχααχα

Θα μας διαβάζει καμία κοπέλα με μικρό στήθος κ θα μας βρίζει που γκρινιάζουμε γι αυτό αλλά η αλήθεια είναι πέρα από την πλάκα ότι δεν είναι εύκολο.ειναι κ αυτό που λες με τους πόνους στην πλάτη...όλες μας αυτό απορούμε,που θα φτάσει με την εγκυμοσύνη οεο;;;;:P

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Τα καλύτερα θα μας πεις είμαι σίγουρη κ θα σου φύγει κ το βάρος κορίτσι μου. Προσευχουλα για όλα τα μωράκια μας

για όλα τα μωρακια φυσικά κ να είναι καλά κ γερά!!μακάρι γωγουλα από το στόμα σου κ στου θεού το αυτί ευχόμαι!!!θα προσπαθήσω να μην ανχωθω κ να είμαι χαλαρή..

  • Μου αρέσει 2

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou said:

για όλα τα μωρακια φυσικά κ να είναι καλά κ γερά!!μακάρι γωγουλα από το στόμα σου κ στου θεού το αυτί ευχόμαι!!!θα προσπαθήσω να μην ανχωθω κ να είμαι χαλαρή..

Ναι Ευακι μας! Θα πας δυναμικα και αισιοδοξα! Θα κανεις το σταυρο σου καιθα πανε ολα.καλα! Πρωι θα πας;


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 58 λεπτά , ΕΥΑ! είπε:

Μια χαρα,με το καλο Δεσποινα!οι προετοιμασιες του γαμου ειναι τελειες,ονειρεμενες!το χω προσφατο χαχα περσι τετοια εποχη καθως παντρευτηκαμε σεπτεμβριο.να το ζησεις κ να το χαρεις!περιμενουμε ανταποκριση κ για το νυφικο κ γενικα!

Ευχαριστώ πολυυυ,Ναι κνεγω τώρα άρχισα ν τ καταλαβαίνω π πήραν όλα μπρος...φυσικά θα σας έχω ενήμερες!!

πρίν από 9 λεπτά , Gogo1994 είπε:

Μαρια μου μου δώσε ένα χαρτί με όλα τα προϊόντα της frezyderm κ έχει κάτι κ για αυτο αλλά δε μου είπε βάλτο. Δεν έχω θέμα βέβαια τώρα. Τώρα λες πρέπει να το κάνουμε η μετα? Είμαι κ άσχετη 

Τι ωραίοοο μαλλί το φαντάστηκα αντε να μας πεις κ για το νυφικό θα είσαι νεραιδουλα με τη πλεξούδα κ τη τέλεια κοιλιτσα

Χαχα Ευχαριστώ Γωγακιιι Ναι έχω μέρες ακόμα μέχρι ν παω αλλά θα σας στείλω νέα!!

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μου μολις εκλεισα το σκαιπ με τη μαια! Πρωτη φορα την ειδα, τις αλλες ηταν με τηλεφωνο και ειναι μια γλυκα (αν και Γερμανιδα χαχαχα)! Μου εδωσε 3 κλινικες να τσεκαρω και την επομενη φορα να τη ρωτησω αποριες να δουμε σε ποια θα παω σιγα σιγα. Αχ κοριτσια μιλαμε για κλινικες, αν ειναι δυνατον!!

Λοιπον, σας στελνω τι ρωτησα και τι μου ειπε για καποια θεματα που εχουμε συζητησει παρεα.

1. Λαδι σωματος. Ειπε οτι  ολα θεμα δερματος. Κοπελες δεν εκαναν τιποτα και ουτε ραγαδα και αλλες εκαναν τα παντα και εκαναν ραγαδες. Βοηθαει το λαδακι αλλα δεν ειναι οτι με ή χωρις αυτο αλλαζει κατι δραματικα. Αυτο που προτεινε και το βρηκα τελειο, ειναι να μας κανει ο αντρας μας μασαζ με λαδακι στην κοιλιτσα καθε βραδυ! Ετσι ειπε και αυτος θα συνδεθει με το μωρακι και εμεις θα εχουμε μια περιποιηση στο δερμα, χωρις να βαριομαστε! Εκτος λεει αν δεν νιωθουμε βολικα για καποιο λογο να μας πιανει την κοιλια.

2. Σεξ/οχι σεξ (προεκυψε με το μασαζ σαν θεμα). Ειπε οτι ειναι φυσιολογικο να φοβαμαι και συμβαινει γενικα να ειναι ολα οκ, να εχει δωσει το οκ η γιατρος, αλλα να φοβαται κανεις μην κανει κακο στο μωρο. Μου ειπε πως τωρα πρεπει να βρουμε ισορροπια αναμεσα στο ειμαστε γονεις/ειμαστε ζευγαρι. Και οτι αυτο θα ειναι ετσι σε ολη τη ζωη μας πια. Μπορουμε ειπε να δοκιμασουμε αλλα πραγματακια και να ειμαστε λιγο σαν εφηβοι. Να μιλαμε με τον συντροφο μας παντα για το τί νιωθουμε ανετα να κανουμε και να μην τον αφηνουμε στην απεξω γενικως. Ειπε οτι το μασαζ με το λαδακι ισως βοηθησει για μια επαφη και με το μωρο και με εμας.

3. Θηλες και κρεμες. Μου ειπε οτι δεν χρειαζεται να βαλω. Ειπε οτι ειναι σαν το λιποζαν, που αν βαλεις απο πριν χωρις να εχεις θεμα εθιζεται το δερμα. Ειπε οτι ειναι και αυτο θεμα οργανισμου αν θα παιδευτεις ή οχι με τις θηλες. Μια καλη ασκηση για το στηθος ειναι να μενουμε χωρις σουτιεν και να κινουμαστε με το στηθος ελευθερο (λιγο περπατημα πχ στο σπιτι), γιατι ετσι το στηθος γινεται λιγοτερο ευαισθητο και γυμναζεται και η θηλη, η οποια πατικωνεται με το σουτιεν.

4. Ρουχαλακια, επιπλα για μωρο. Ειπε οτι θα μας πιασει ενα συνδρομο να ετοιμασουμε τη φωλια εκει στις 30 βδομαδες ετσι και αλλιως χαχαχα! Ειπε οτι ειναι νωρις αλλα οτι θελω να κανω. Προτεινε μετα τη β'επιπεδου να δω λιστες ονλαιν και να φτιαξω μια και να τη συζητησουμε μαζι. Με συμβουλεψε να μην παρω απειρα ρουχα για την αρχη, γιατι μεγαλωνουν γρηγορα. Επισης ειπε να μη ντρεπομαι αν με ρωτανε για δωρο να λεω τι θελω ακομη και αν ειναι για μετα (πχ βιβλιαρακια με μουσικη ή καποιο παιχνιδακι για αργοτερα).

Κοριτσια μου σεντοναρα αλλα ειπα να σας μεταφερω τη γνωση χαχαχα!

 

Αχ τ ωραία...είναι πολύ χρήσιμη π τ συζητάτε τελικα..

Just now, MumMaria είπε:

Τι έγινε ρε κορίτσια σε αυτήν την ομάδα;;!!όλες τεράστια τα έχουμε;!αχαχαχααχα

Θα μας διαβάζει καμία κοπέλα με μικρό στήθος κ θα μας βρίζει που γκρινιάζουμε γι αυτό αλλά η αλήθεια είναι πέρα από την πλάκα ότι δεν είναι εύκολο.ειναι κ αυτό που λες με τους πόνους στην πλάτη...όλες μας αυτό απορούμε,που θα φτάσει με την εγκυμοσύνη οεο;;;;:P

Εδώ εδώ το πεπονακι χαχα εγώ έχω μικρό, τώρα βέβαια έχει μεγαλώσει παρά πολύ δεν ξέρω πόσο αλλά τον βγαίνω φοράω ένα σουτιέν π πήρα στ καραντίνα γ ν είμαι άνετα.. είναι λίγο πιο μεγάλο αλλά καλυτερα

  • Χαχα 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Ευχαριστώ πολυυυ,Ναι κνεγω τώρα άρχισα ν τ καταλαβαίνω π πήραν όλα μπρος...φυσικά θα σας έχω ενήμερες!!

Χαχα Ευχαριστώ Γωγακιιι Ναι έχω μέρες ακόμα μέχρι ν παω αλλά θα σας στείλω νέα!!

Αχ τ ωραία...είναι πολύ χρήσιμη π τ συζητάτε τελικα..

Εδώ εδώ το πεπονακι χαχα εγώ έχω μικρό, τώρα βέβαια έχει μεγαλώσει παρά πολύ δεν ξέρω πόσο αλλά τον βγαίνω φοράω ένα σουτιέν π πήρα στ καραντίνα γ ν είμαι άνετα.. είναι λίγο πιο μεγάλο αλλά καλυτερα

Το πεπονακι λέει!!!αχαχαχαχα!!κοίτα μην μπερδευτεις εσύ κ να έχει λίγο αέρα το νυφικό εκεί,να μπορείς να πάρεις ανασα:P άντε άντε περιμένουμε εντυπώσεις κ από την πρόβα νυφικού!!όλα να σου είναι τέλεια κοπέλα μου:x

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσιαααα είχα πολλή δουλειά κι εγώ αυτές τις μέρες! Ετοιμάζομαι να πάω για υπέρηχο. (10.30 το βράδυ ο γιατρός είναι ανελεητος) Επιτέλους... Μετά από 40 μέρες σχεδον!! Για να δούμε θα μας κάνει την χάρη να δούμε τι είναι σήμερα! Ελπίζω να μπει και ο άντρας μου!! Και βέβαια ελπίζω να είναι όλα καλά... Σας στέλνω τα φιλιά μου και θα μπω να σας γράψω νέα!! 

  • Μου αρέσει 5

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Κορίτσιαααα είχα πολλή δουλειά κι εγώ αυτές τις μέρες! Ετοιμάζομαι να πάω για υπέρηχο. (10.30 το βράδυ ο γιατρός είναι ανελεητος) Επιτέλους... Μετά από 40 μέρες σχεδον!! Για να δούμε θα μας κάνει την χάρη να δούμε τι είναι σήμερα! Ελπίζω να μπει και ο άντρας μου!! Και βέβαια ελπίζω να είναι όλα καλά... Σας στέλνω τα φιλιά μου και θα μπω να σας γράψω νέα!! 

Με το καλό να δεις το μωράκι σου κορίτσι μου!!!!!!!!!!!Περιμένουμε νέα!!!


n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Κορίτσιαααα είχα πολλή δουλειά κι εγώ αυτές τις μέρες! Ετοιμάζομαι να πάω για υπέρηχο. (10.30 το βράδυ ο γιατρός είναι ανελεητος) Επιτέλους... Μετά από 40 μέρες σχεδον!! Για να δούμε θα μας κάνει την χάρη να δούμε τι είναι σήμερα! Ελπίζω να μπει και ο άντρας μου!! Και βέβαια ελπίζω να είναι όλα καλά... Σας στέλνω τα φιλιά μου και θα μπω να σας γράψω νέα!! 

Τέλεια αργυρουλα!!!θα περιμένουμε εναγωνίως!!!μακάρι να μπει κ ο αντρουλης σου!!καλέ τι ώρα είναι αυτή;;;στην αναμονή σας σερβίρουν κ ποτάκι;:P

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

@Υβόννη,@Φραουλίνο,@papaki,@MumMaria,@Eva,@VDPap,@DespoinaMar,@Gogo1994,@demifilol και όλα τα υπόλοιπα κορίτσια σας υπέρ ευχαριστώ για τα λόγια σας δεν σας κρύβω ότι έχω αγωνία δεν μπορώ να το αποβαλω τελειως δεν γίνεται..θέλω τόσο πολύ να πάνε όλα καλά και να είναι καλά ολα με το μωράκι μου θέλω τόσο πολύ να μπορέσω να το κρατήσω..αλλά κορίτσια μου ότι γίνει κ αν υπάρξει κάτι αρνητίκο θα ξανα προσπαθήσω γιατί πάντα υπάρχει μια μικρή αμφιβολία όταν υποβάλλεσαι σε τέτοιες εξετάσεις..αλλά ελπίζω το καλύτερο κ να εξελιχθουν όλα ομαλά.

  • Μου αρέσει 8

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou said:

@Υβόννη,@Φραουλίνο,@papaki,@MumMaria,@Eva,@VDPap,@DespoinaMar,@Gogo1994,@demifilol και όλα τα υπόλοιπα κορίτσια σας υπέρ ευχαριστώ για τα λόγια σας δεν σας κρύβω ότι έχω αγωνία δεν μπορώ να το αποβαλω τελειως δεν γίνεται..θέλω τόσο πολύ να πάνε όλα καλά και να είναι καλά ολα με το μωράκι μου θέλω τόσο πολύ να μπορέσω να το κρατήσω..αλλά κορίτσια μου ότι γίνει κ αν υπάρξει κάτι αρνητίκο θα ξανα προσπαθήσω γιατί πάντα υπάρχει μια μικρή αμφιβολία όταν υποβάλλεσαι σε τέτοιες εξετάσεις..αλλά ελπίζω το καλύτερο κ να εξελιχθουν όλα ομαλά.

Κοριτσακι μου σε σκεφτομαι παρα πολυ και σε θαυμαζω πολυ που το χειριζεσαι τοσο καλα! Θα κανουμε ολες προσευχουλα σημερα για σενα και το μωρακι σου. Ας ελπιζουμε στο καλυτερο και να ειναι αυριο μαζι σου η Παναγιτσα να σε προσεχει και εσενα και το μωρακι σου! Οι εξετασεις αυτες στην εποχη μας ειναι πια πολυ πολυ εξελιγμενες απο παλια. Θα περιμενουμε τα νεα σου αυριο κοριτσι μου.

Just now, Argyroula said:

Κορίτσιαααα είχα πολλή δουλειά κι εγώ αυτές τις μέρες! Ετοιμάζομαι να πάω για υπέρηχο. (10.30 το βράδυ ο γιατρός είναι ανελεητος) Επιτέλους... Μετά από 40 μέρες σχεδον!! Για να δούμε θα μας κάνει την χάρη να δούμε τι είναι σήμερα! Ελπίζω να μπει και ο άντρας μου!! Και βέβαια ελπίζω να είναι όλα καλά... Σας στέλνω τα φιλιά μου και θα μπω να σας γράψω νέα!! 

Με το καλο κοριτσακι μας! Την επομενη φορα ελπιζω να μη σας πει μεσανυχτα χαχαχα! Εχω μια ελπιδα  επειδη ειστε τελευταιοι να μπειτε μαζι!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...