Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 18 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Lady_m είπε:

Εγώ είμαι 7w5d σήμερα !! Χθες έκανα όλες τις εξετάσεις που μου έδωσε κι επόμενο εγώ έχω στις 27!!! Τι ωραία ρε κορίτσια!!! Ποσό χρόνων είστε οι υπόλοιπες δε ξέρω !!!! Εγώ είμαι 26!!! 

Πραγματικά είμαστε κοντά λοιπόν!

με το καλό τα μπεμπακια μας!

εγω από βδομάδα θα κάνω τις αιματολογικές..30 χρόνων εγώ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Lady_m είπε:

Εγώ είμαι 7w5d σήμερα !! Χθες έκανα όλες τις εξετάσεις που μου έδωσε κι επόμενο εγώ έχω στις 27!!! Τι ωραία ρε κορίτσια!!! Ποσό χρόνων είστε οι υπόλοιπες δε ξέρω !!!! Εγώ είμαι 26!!! 

Μπειμπι ξέρετε όλες για τα λαχανικά ναι ;;; Εγώ τα έχω πάρει λίγο από φόβο για το τοξόπλασμα αλλά αν καθαρίζονται καλά τότε όλα κομπλέ !!! Γενικά σας έχει πει ο γιατρός πιες τροφές να αποφεύγετε ; Εμένα μου είπε παρά πολλά !!

Κ εγώ 26 ειμαιιι!! Κ εγώ μόνο μαρούλι μπορώ ν φάω κ αυτό όχι κάθε μέρα.. ας ελπίσουμε ν περάσουν γρήγορα οι αναγούλες

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Gogo1994 είπε:

 

Με συγκινησες κορίτσι μου 

Έτσι είναι υπάρχει ένα ένστικτο πάντα όμως ο φόβος καμμία φορά σε κάνει να μη σκέφτεσαι τίποτα.Στον πέμπτο μήνα από τι σου συνέβη και τις δύο φορές; Σε ρωτάω γιατί και εμένα είναι η πρώτη μου φορά και τα ψάχνω όλα πάρα πολύ.

Ο φόβος παντα θα υπάρχει ,αλλα πρέπει να τον διώχνουμε με θετική σκέψη !εχω ανεπάρκεια τραχήλου ,αλλα ολα θα πανε καλα !μερικες φορές δεν χρειάζεται να τα ψάχνεις ολα !καθε εγκυμοσύνη διαφορετική !

  • Μου αρέσει 3

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Κ εγώ 26 ειμαιιι!! Κ εγώ μόνο μαρούλι μπορώ ν φάω κ αυτό όχι κάθε μέρα.. ας ελπίσουμε ν περάσουν γρήγορα οι αναγούλες

Τίποτα τίποτα εγώ σώθηκα από αναγούλες με τα χάπια που έχει δώσει και με τις μαστιχες !!! Δε γίνετε να μη δε τρώμε καλά κορίτσια μου πως θα μεγαλώσουν τα μπιζέλια μας ;;;;:P

  • Χαχα 1

hkTMp3.png?t=1&Bu24n0LK

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lady_m είπε:

Τίποτα τίποτα εγώ σώθηκα από αναγούλες με τα χάπια που έχει δώσει και με τις μαστιχες !!! Δε γίνετε να μη δε τρώμε καλά κορίτσια μου πως θα μεγαλώσουν τα μπιζέλια μας ;;;;:P

Κοριτσια εγώ τελικά μάλλον τις απέφυγα τις αναγουλες κ τους εμετούς.ειμαι 10w & 1 d και τίποτα.Λαχανικα τρώω κανόνικα.γθα φρούτα δε πολυεχω όρεξη αλλά θα αρχίσω μερικά για τη δυσκοιλιότητα.καλωσηρθατε όλες οι καινούριες κοπελες.χαιρομαι που μεγαλώνει η ομάδα μας.

Just now, VDPap είπε:

Καλώς ήρθατε οι νέες μανούλες της ομάδαςΨυχραιμία, υπομονή και όλα θα πάνε καλά για όλες μας:wink:

Ευτυχώς η δυσκοιλιότητα δν μου χει χτυπήσει ως τώρα την πόρτα. Το μόνο που με ταλαιπωρεί ακόμη είναι ένα έντονο αίσθημα κόπωσης κυρίως από το απόγευμα και μετά.

Εν τω μεταξύ αισθάνομαι πως έχω σκουριάσει, και λέω μιας και έχει ιδανικό καιρό να επιχειρήσω να βγαίνω για περπάτημα για ένα 40´. Εσείς τι κάνετε από σωματική άσκηση?

 

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Lady_m είπε:

Εγώ είμαι 7w5d σήμερα !! Χθες έκανα όλες τις εξετάσεις που μου έδωσε κι επόμενο εγώ έχω στις 27!!! Τι ωραία ρε κορίτσια!!! Ποσό χρόνων είστε οι υπόλοιπες δε ξέρω !!!! Εγώ είμαι 26!!! 

Μπειμπι ξέρετε όλες για τα λαχανικά ναι ;;; Εγώ τα έχω πάρει λίγο από φόβο για το τοξόπλασμα αλλά αν καθαρίζονται καλά τότε όλα κομπλέ !!! Γενικά σας έχει πει ο γιατρός πιες τροφές να αποφεύγετε ; Εμένα μου είπε παρά πολλά !!

26??? Μπράβο για το θάρρος, το σθένος και την ωριμότητα να γίνετε μανούλες σε μικρή ηλικία. 


Εγώ είμαι 32.
 

Όλες τόσο μικρούλες είστε?

  • Μου αρέσει 3

xFySp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, VDPap said:

26??? Μπράβο για το θάρρος, το σθένος και την ωριμότητα να γίνετε μανούλες σε μικρή ηλικία. 


Εγώ είμαι 32.
 

Όλες τόσο μικρούλες είστε?

34 εγω! Προσπαθουσαμε απο οταν ημουν 30 εγω και 33 ο αντρας μου!

  • Μου αρέσει 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, VDPap είπε:

26??? Μπράβο για το θάρρος, το σθένος και την ωριμότητα να γίνετε μανούλες σε μικρή ηλικία. 


Εγώ είμαι 32.
 

Όλες τόσο μικρούλες είστε?

Και εγώ 26 κοριτσια

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, VDPap είπε:

26??? Μπράβο για το θάρρος, το σθένος και την ωριμότητα να γίνετε μανούλες σε μικρή ηλικία. 


Εγώ είμαι 32.
 

Όλες τόσο μικρούλες είστε?

Χαχαχαχα αυτό σκεφτόμουν κι εγώ, όλες τόσο μικρές;; Μπράβο πάντως κορίτσια.. Εγώ είμαι 31 και αυτήν είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη. Μέχρι να έρθει με το καλό το μπεμπακι θα έχω κλείσει κι εγώ τα 32.

  • Μου αρέσει 3

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 37 λεπτά , Υβόννη είπε:

Καλημερα!!!!! Βασικα καλο μεσημερι χιχιχι!

Εγω περπατημα κανω (30') και αν δεν μπορω να βγω (δυστυχως εμενα με ταλαιπωρει αναγουλα, ζαλαδες και ναυτιες) τοτε κανω ενα βιντεακι (walk at home λεγεται) στο σπιτι. Ειχα πει μετα το τριμηνο να ξεκινουσα γιογκα αλλα χλωμο με την καραντινα χαχαχα! Εδω στη Γερμανια η γιατρος επιμενει πολυ στην ασκηση και ειδικα εξω για να παιρνω λεει καθαρο αερα, οποτε η ιδεα σου με το περπατημα εξω ακουγεται πολυ  καλη!

Μπράβο ρε συ!κι εγώ θέλω να ξεκινήσω περπάτημα κ να βγάζω κ τον μικρό με το κορίτσι τώρα που άνοιξε ο καιρός..περιμένω όμως λίγο να χαλαρώσουν οι εμετοι γιατί ζοριζομαι ακόμα.παντως περπάτημα κ κολύμπι είναι τα καλύτερα στην εγκυμοσύνη!γιόγκα μπορείς να κάνεις κ στο σπίτι,έχει άπειρα βιντεάκια στο ιντερνετ;-)

πρίν από 23 λεπτά , Gogo1994 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου.Δυστυχως από το φόβο της κατάστασης δε βγαίνω για περπάτημα το αποφεύγω και μου έχει λειψει.Και γενικά επειδή είμαι φοβιτσιαρα κ με την εγκυμοσύνη δεν κάνω ούτε σπίτι ασκησουλες.Κανω υπομονή να περάσει αυτο ν αβγαινουμε για περπάτημα

Πάντως να ξέρεις μόλις ξεκινήσεις κ λίγο περπάτημα ή ασκησουλες χαλαρά,παίζει να σου περάσει κ η δυσκοιλιότητα.ενεργοποιειται το έντερο με την κινηση;-)

Just now, Sousamaki είπε:

Ακούσαμε καρδούλα στις 6w3d!!

Περιττό να πω ότι ξετρελαθήκαμε γιατί ο προηγούμενος γυναικολόγος που πήγαινα μας είχε απογοητεύσει πολύ ..(ότι μάλλον κάτι δεν πάει καλά με την εγκυμοσύνη, για αυτό κ οι καφε εκκρίσεις κτλ)

οποτε όπως καταλαβαινεις πηγαίναμε με φόβο κ σίγουρα δε περιμέναμε να ακούσουμε καρδούλα!!

επομενο υπέρηχο έχω στις 21/4..

εσυ;;σε ποια εβδομάδα είσαι;

Πάλι καλά που αλλάξατε γυναικολόγο κοπέλα μου!οι μισές έγκυες ξεκινάνε την εγκυμοσύνη τους με καφέ υγρά!όφειλε να το ήξερε κ να μην σε αγχωνε!έλεος!:angry:

Just now, Lady_m είπε:

Εγώ είμαι 7w5d σήμερα !! Χθες έκανα όλες τις εξετάσεις που μου έδωσε κι επόμενο εγώ έχω στις 27!!! Τι ωραία ρε κορίτσια!!! Ποσό χρόνων είστε οι υπόλοιπες δε ξέρω !!!! Εγώ είμαι 26!!! 

Μπειμπι ξέρετε όλες για τα λαχανικά ναι ;;; Εγώ τα έχω πάρει λίγο από φόβο για το τοξόπλασμα αλλά αν καθαρίζονται καλά τότε όλα κομπλέ !!! Γενικά σας έχει πει ο γιατρός πιες τροφές να αποφεύγετε ; Εμένα μου είπε παρά πολλά !!

Εμένα πάλι όχι,μου είπε να πλένω καλά τα λαχανικά κ όχι τόνο,σκουμπρί,σολωμό κ κονσέρβες.αυτα μόνο!!όχι ότι μπορώ να φάω κ τίποτα αλλά οκ!

Εγώ είμαι 33!:-D

Just now, Lady_m είπε:

Τίποτα τίποτα εγώ σώθηκα από αναγούλες με τα χάπια που έχει δώσει και με τις μαστιχες !!! Δε γίνετε να μη δε τρώμε καλά κορίτσια μου πως θα μεγαλώσουν τα μπιζέλια μας ;;;;:P

Το πρώτο τρίμηνο πάντως τα μωράκια μας θρέφονται απο τα ήδη υπάρχοντα στο σώμα μας,οπότε κ να μην τρώμε καλά λόγω εμετων,δεν υπάρχει άγχος.δεν το λέω για σένα, εννοείται εσείς που μπορείτε, να κάνετε σωστή διατροφή..το λέω πιο πολύ για τις κοπέλες που έχουν αναγουλες,ναυτίες κ το μόνο που μπορούν να φάνε είναι πατάτες κ κριτσινια,ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.εχω ρωτήσει κ τον γιατρό μου,γιατί κ στον γιο μου δεν κρατούσα τίποτα μεσα:?

Just now, VDPap είπε:

26??? Μπράβο για το θάρρος, το σθένος και την ωριμότητα να γίνετε μανούλες σε μικρή ηλικία. 


Εγώ είμαι 32.
 

Όλες τόσο μικρούλες είστε?

Λέω κι εγώ;;;όλες κάτω των 30;;;όλες πιπινια;χαχααχαχα

33 εδώ!!:grin:

Just now, Evitheodorou είπε:

εγώ θα είμαι η πιο μεγάλη κορίτσια 35..

πήγα και 1 ώρα περπάτημα σήμερα ωραία ήταν αλλάζει κάπως η ψυχολογία κ η διάθεση..

Μια ώρα ε;;;μπράβο ρε θηρίο!εγώ απλώνω ένα πλυντήριο κ μου βγαίνει η γλώσσα!ελπίζω μετά το τρίμηνο να επανέλθω όμως!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Μπράβο ρε συ!κι εγώ θέλω να ξεκινήσω περπάτημα κ να βγάζω κ τον μικρό με το κορίτσι τώρα που άνοιξε ο καιρός..περιμένω όμως λίγο να χαλαρώσουν οι εμετοι γιατί ζοριζομαι ακόμα.παντως περπάτημα κ κολύμπι είναι τα καλύτερα στην εγκυμοσύνη!γιόγκα μπορείς να κάνεις κ στο σπίτι,έχει άπειρα βιντεάκια στο ιντερνετ;-)

Πάντως να ξέρεις μόλις ξεκινήσεις κ λίγο περπάτημα ή ασκησουλες χαλαρά,παίζει να σου περάσει κ η δυσκοιλιότητα.ενεργοποιειται το έντερο με την κινηση;-)

Πάλι καλά που αλλάξατε γυναικολόγο κοπέλα μου!οι μισές έγκυες ξεκινάνε την εγκυμοσύνη τους με καφέ υγρά!όφειλε να το ήξερε κ να μην σε αγχωνε!έλεος!:angry:

Εμένα πάλι όχι,μου είπε να πλένω καλά τα λαχανικά κ όχι τόνο,σκουμπρί,σολωμό κ κονσέρβες.αυτα μόνο!!όχι ότι μπορώ να φάω κ τίποτα αλλά οκ!

Εγώ είμαι 33!:-D

Το πρώτο τρίμηνο πάντως τα μωράκια μας θρέφονται απο τα ήδη υπάρχοντα στο σώμα μας,οπότε κ να μην τρώμε καλά λόγω εμετων,δεν υπάρχει άγχος.δεν το λέω για σένα, εννοείται εσείς που μπορείτε, να κάνετε σωστή διατροφή..το λέω πιο πολύ για τις κοπέλες που έχουν αναγουλες,ναυτίες κ το μόνο που μπορούν να φάνε είναι πατάτες κ κριτσινια,ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.εχω ρωτήσει κ τον γιατρό μου,γιατί κ στον γιο μου δεν κρατούσα τίποτα μεσα:?

Λέω κι εγώ;;;όλες κάτω των 30;;;όλες πιπινια;χαχααχαχα

33 εδώ!!:grin:

Μια ώρα ε;;;μπράβο ρε θηρίο!εγώ απλώνω ένα πλυντήριο κ μου βγαίνει η γλώσσα!ελπίζω μετά το τρίμηνο να επανέλθω όμως!

δεν έτρεχα ήπιο περπάτημα :-Dλαχανιάζω εύκολα τώρα  οπότε δεν το διακυνδινευω σιγά σιγά..

  • Χαχα 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Ναι κ εγω 26 κ ειμαστε 10 χρονια μαζι μτ ανδρα μ..Αχ κ εγώ λαχανιαζω κ με την ακινησία στα σπίτια τώρα ένα παραπάνω.. Κ εγώ περιμένω να συνέλθω λίγο με τις αναγούλες μπας κ βγαίνω κ περπατάω..η γιογκα δλδ επιτρεπεται κ απο τωρα;;;να το ψαξω αν ειναιιι


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Renez είπε:

Κοριτσια καλησπέρα,είμαι από τις μανουλες Οκτωβρίου αλλά σας χαζεύω καμιά φορά γτ καταλαβαίνω τα άγχη που έχετε όπως κ εμείς ένα μήνα πριν..

Να σας πω μόνο απλά για να γνωρίζετε πως ναι εννοείται η ξηροδερμια είναι φουλ χαρακτηριστικό της εγκυμοσύνης,εμένα όσο περνάει ο καιρός έχει όλη μου η ομάδα σχεδόν!! Για αυτό πολυυυυ νερό!

Και 2ο εννοείται καλέ ότι κάνουν επισκληριδιο στα δημόσια!! 2 από την ομάδα μου + 3 φίλες μου κάνανε κανονικοτατα + εμένα που θα γεννήσω με το καλό στο Έλενα κ από το πρώτο ραντεβού με ρώτησε κ γιατρός μου αν θελω επισκληριδιο για να το σημειώσει στο φάκελο μου μέχρι τη γέννα! :-)

Α μια χαρα ,,, Ευχαριστω για τις πληροφοριες ...ποιον γιατρο εχεις στο Ελενα? Μιλησατε και για πληρωμη τοκετου ? 

2 ώρες πρίν, Lady_m είπε:

Εντάξει τότε μη σε αγχώνει τίποτα ! Ακούσατε καρδούλα ;; Ποτέ έχεις ξανά ραντεβού τώρα ;; Είμαστε κοντά εμείς :grin:

@Sousamaki καλως ηρθες 

Εγω εσυ κ η @Lady_m ειμαστε οι τελευταιες απο οτι φαινεται 

Εγω εχω ΠΗΤ 29 /11    ΝΟΜΙΖΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΣΠΑΝΙΑ ΓΕΝΝΑΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΗΤ ....ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΑΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΟΧΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.... 

Με το καλο ....σε ολα τα κοριτσια μακρια απο αγχη και αρνητικες σκεψεις , ηρεμια, ξεκουραση, αγαπη κ καλη Διατροφή 

Just now, Despoina Mar είπε:

Ναι κ εγω 26 κ ειμαστε 10 χρονια μαζι μτ ανδρα μ..Αχ κ εγώ λαχανιαζω κ με την ακινησία στα σπίτια τώρα ένα παραπάνω.. Κ εγώ περιμένω να συνέλθω λίγο με τις αναγούλες μπας κ βγαίνω κ περπατάω..η γιογκα δλδ επιτρεπεται κ απο τωρα;;;να το ψαξω αν ειναιιι

Κι εγω λαχανιαζω στο χαλαρο περπατημα ....κ λεω τι επαθα .....παλια εκανα τζογκινγκ μια ωρα κ ημουν κομπλε ....

Εγω ειμαι 28 χρ κ ειμαστε 7 χρονια με τον αντρα μου

Τωρα απο φαγητα σε μενα ο γιατροσ ειπε μονο 

_ 2 ΜΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΡΕΑΣ

_ 2 ΜΕΡΙΔΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ 

_ΚΑΛΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΜΕ ΞΥΔΙ 

_ ΑΠΕΙΡΟ ΝΕΡΟ 

ΚΑΙ τις αιματολογικες θα τις κανω τη Δευτερα πρωτα ο θεος

Αλλα οτι απορια εχουμε τον ρωταμε εννοειται ....βεβαια με τοσα πο εχω διαβασει πανω κατω ξερεις ολοι τι λενε , υπαρχει μια κοινη γραμμη  .. οχι καπνισμα  οχι αλκοολ οχι βαρη ...κλπ 

 

  • Μου αρέσει 1

oXECp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια και από μένα!! 

Διαβάζω μέρες αυτά που γράφετε και είπα να συμμετέχω και εγώ στην παρέα σας! 

Ειμαι 7 εβδομάδων στο πρώτο μου και ακούσαμε καρδούλα πριν λίγες μέρες (6w4d). 

Είμαι 30 χρονών και μέχρι τώρα όλα καλά! Από συμπτώματα όλα σχετικά ήπια, πιο πολύ ναυτία αφού ξυπνήσω και μέχρι να φάω, πονοκεφάλους και αξεπέραστη κούραση από το απόγευμα και μετά. Πονοκεφάλους έχει καμία από εσάς; Με πιάνουν κάθε βράδυ. 

Από φαγητά μου έχει πει ο γιατρός όχι μόνο για τόνο, σκουμπρι, σολωμό και καλά ψημένο κρέας και πολύ καλά πλυμένα λαχανικά γιατί δεν έχω καθόλου αντισώματα στο τοξοπλασμα. Εγώ αποφεύγω τελείως τα ωμά και τρώω μόνο όσα βράζονται (σπαράγγια, μπρόκολο, κουνουπίδι κλπ). Επίσης αποφεύγω ωμά αλλαντικά τύπου προσουτο και ζαμπόν. 

Σχετικά με γυμναστική μετά τον 1ο υπέρηχο που ήταν όλα καλά μου είπε να κάνω κανονικά ότι έκανα οπότε συνεχίζω τη γυμναστική μου κανονικά απλώς αποφεύγω έντονους κραδασμούς κατα τα άλλα κάνω κανονικά ασκήσεις, ελεύθερα βάρη και προσέχω να μην ανεβάζω πολλούς παλμούς δηλαδή να μην κάνω καθόλου αερόβιο. Το ίδιο μου είπε και για το σεξ οπότε κάνουμε κανονικα απλά χωρίς πολύ ένταση.

Κάπου διάβασα σε προηγούμενα post από κάποιες κοπέλες που ο γιατρός τους είπε μόνο χαλαρό περπάτημα και όχι επαφές για όλο το 1ο τρίμηνο και μου έκανε εντύπωση γιατί εμένα μου είπε ότι αυτό το συστήνουν μόνο αν υπάρχει λίγο αίμα στην αρχή ή αν είναι η εγκυμοσυνη από εξωσωματική. Μήπως ο δικός μου πάρα είναι χαλαρός..; :rolleyes:

Επισης ήθελα να σας ρωτήσω, έχει τύχει σε καμία μετά από ενδοκολπικο υπέρηχο τώρα στην εγκυμοσύνη να νιώθει τσιμπήματα στην κοιλιά; Μετά τον υπέρηχο που ακούσαμε καρδούλα γύρισα στο σπίτι και ένιωθα πονάκια σχετικά έντονα στην κοιλιά και σε συγκεκριμένο σημείο και φοβήθηκα λίγο.. Στον 1ο υπέρηχο που ήταν μόνο για επιβεβαίωση κύησης κλπ δεν είχα μετά κάτι τέτοιο.. 

Αυτα από μένα προς το παρον, εύχομαι σε όλες μας τα καλύτερα και να είμαστε εδώ να λέμε μόνο ευχάριστα από εδώ και πέρα!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...