Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, MumMaria είπε:

Τι ωραία τα νέα σου σοφία!!!φουλ δουλειά ε;; μέτρα αντίστροφα να χαλαρώσεις κι εσύ λίγο ,γιατί μετά έρχεται η τσουπρα σου!!!χαχααχαχα!κ θα σε τρέχει αυτή!

Μεταλαδες κι εσείς ε;;; ωραιααααα...κι εμάς ο μικρός τώρα με ζουζούνια κλαίει,αλλά όλα τα μέταλ κομμάτια τα χορεύει,με head banging!μάλλον επειδή άκουγε μέταλ από την κοιλιά!να ξέρεις κ μετά θα της αρέσει,θα το έχει συνδεσει:x

Inglesina ξέρω γιατί έχω εγώ κ γενικά οι γνωστοί μου.εγω έχω το zippy light,ελαφρύ(το κουβαλάω μόνη μου με το μωρό μέσα),ανοίγει κλείνει εύκολα,είναι από νεογέννητο,εύκολο στην οδήγηση κ χωραει σε Πορτ μπαγκαζ μικρού αμαξιού.δες βιντεάκι που έχουν γι αυτό.τωρα λίκνο πήρα υφασμάτινο,που ανοίγει κ ενώνεται αν θες με το κρεβατι σας,βολεύει να ελέγχεις το παιδί πιο εύκολα,άμα θηλάζεις επίσης βολεύει,κ το ότι είναι υφασμάτινο είναι πιο ελαφρύ,κλείνει εύκολα κ σε ταξίδια το παίρνεις μαζί σου.εγω έχω το cbx είναι ακριβώς με το chicco next to me,αλλά στην μισή τιμή!οπότε το συστήνω.κουνιανπηρα από ικεα,μια που είχε κ δύο συρτάρια από κάτω,λευκή,κ δύο επίπεδα,που αργότερα βγάζεις κ το κάγκελο κ γίνεται για λίγο πιο μεγάλο παιδάκι,τύπου 4 χρόνων.μετα μάλλον θα πάρουμε κουκέτα εμείς για να βολεψει κ για τα δύο μας που είναι κοντινές ηλικίες.

Όχι καλε,τι να αγχωθεις;έχεις καιρό..αλλά ξεκινά καμία έρευνα αγοράς χαλαρά κ να βγεις βολτουλες πριν παραβαρυνεις,τουλάχιστον για τα χοντρά:-D κι εγώ έτσι είχα κάνει..

Εγώ θα γεννήσω γενική κλινική στην θεσσαλονίκη.εκει γέννησα κ τον Βασίλη κ έμεινα υπερευχαριστημενη.

Ακριβώς αυτό που λέει ο η σοφία!να κοιτάτε κ τις εκπτώσεις,αξίζει!!;)

Εννοείται θα σε βάλω!!!!αναμένω το μινακι κ αναρτώ πινακακι;)

Ευχαριστώ Μαρία μου πολυυυυ έριξα μια ματιά κ όντως κ το ικεα έχει ωραίες κούνιες απλά μάλλον θα παραγγείλω κάποια γιατί εδώ Χανιά κ δε πρέπει να έχουμε όλες τις μάρκες στα καταστήματα. Πχ το λίκνο που μου είπες 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ κορίτσια βλέπω μιλάτε για ψώνια και παίρνω ιδέες κι εγώ... Εγω κούνια θα κρατήσω τη δίκη μου. Είναι εντελώς απλή σε χρωμα δρυ (που είναι αυτό που ουτως η άλλως θα έπαιρνα) και θα πάρω μόνο στρώμα και τα λοιπά αξεσουάρ και μια αλαξιερα. Για λίκνο δεν ξέρω ακόμα αν θα πρέπει να πάρω ή όχι δεδομένου ότι οποίο καρότσι προτιμήσουμε θα έχει και πορτ μπεμπέ όποτε μπορώ να κοιμίζω κι εκεί το μωρό... Δεν ξέρω. Οι μανούλες του γκρουπ το γνώμη έχετε;;
Σε καρότσια τώρα με μια μικρή έρευνα κατέληξα ότι μου αρέσουν το inglessina quattro και το stokke xplory (με αυτό ενθουσιάστηκε ο άντρας μου). Είναι λίγο τσιμπημένα αλλά τλχστον ξέρω από φίλους που έχουν η μεν το ένα και οι δε το άλλο πως είναι εγγύηση δεδομένου πως και στις δυο περιπτώσεις χρησιμοποιήθηκαν σε περισσότερα από ένα παιδιά. Εκεί που το σκέφτομαι είναι αν όντως μια φωλίτσα και το ριλαξ είναι απαραίτητα.. 

 

 

  • Μου αρέσει 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Eirini1988 είπε:

Αχ κορίτσια βλέπω μιλάτε για ψώνια και παίρνω ιδέες κι εγώ... Εγω κούνια θα κρατήσω τη δίκη μου. Είναι εντελώς απλή σε χρωμα δρυ (που είναι αυτό που ουτως η άλλως θα έπαιρνα) και θα πάρω μόνο στρώμα και τα λοιπά αξεσουάρ και μια αλαξιερα. Για λίκνο δεν ξέρω ακόμα αν θα πρέπει να πάρω ή όχι δεδομένου ότι οποίο καρότσι προτιμήσουμε θα έχει και πορτ μπεμπέ όποτε μπορώ να κοιμίζω κι εκεί το μωρό... Δεν ξέρω. Οι μανούλες του γκρουπ το γνώμη έχετε;;
Σε καρότσια τώρα με μια μικρή έρευνα κατέληξα ότι μου αρέσουν το inglessina quattro και το stokke xplory (με αυτό ενθουσιάστηκε ο άντρας μου). Είναι λίγο τσιμπημένα αλλά τλχστον ξέρω από φίλους που έχουν η μεν το ένα και οι δε το άλλο πως είναι εγγύηση δεδομένου πως και στις δυο περιπτώσεις χρησιμοποιήθηκαν σε περισσότερα από ένα παιδιά. Εκεί που το σκέφτομαι είναι αν όντως μια φωλίτσα και το ριλαξ είναι απαραίτητα.. 

 

 

Πολύ ωραία τα καροτσια που λες,αλλά να τα δεις σίγουρα από κοντά,για να δεις το βάρος τους κ πως κλείνουν,αν χωράνε στο αμάξι,στο ασανσέρ.μπορει να σας τα πρήζω με αυτό με το ασανσέρ αλλά για μένα ήταν σημαντικός παράγοντας επιλογής αλλιώς θα σας βγαίνει η μέση ειδικά αν θέλετε να τα βγάζετε καθε μερα κ από μια βολτουλα κ να είστε κ πιο ανεξάρτητες από τον σύζυγό κ τι ώρα θα τελειώσει την δουλειά του.

Τώρα για το Πορτ μπεμπέ,να σου πω την αλήθεια δεν θα το έβαζα εκεί το μωρό να κοιμάται για ώρες.αλλο για κάνα πρωινό ύπνο,όπως αντίστοιχα κ στο ριλαξ κ άλλο το βράδυ.αν δεν θες να πάρεις λίκνο,μπορείς να πάρεις μια φωλιτσα ύπνου. Εκτός αν έχει το καρότσι που επιλεξεις καλαθουνα,δηλαδή η πλατουλα του μωρού να είναι τελείως σε οριζόντια θέση κ όχι στην ανάκληση του Πορτ μπεμπέ.καταλαβες τι εννοώ ή σε μπέρδεψα έτσι που τα λέω;

  • Μου αρέσει 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Πολύ ωραία τα κορίτσια που λες,αλλά να τα δεις σίγουρα από κοντά,για να δεις το βάρος τους κ πως κλείνουν,αν χωράνε στο αμάξι,στο ασανσέρ.μπορει να σας τα πρήζω με αυτό με το ασανσέρ αλλά για μένα ήταν σημαντικός παράγοντας επιλογής αλλιώς θα σας βγαίνει η μέση ειδικά αν θέλετε να τα βγάζετε καθε μερα κ από μια βολτουλα κ να είστε κ πιο ανεξάρτητες από τον σύζυγό κ τι ώρα θα τελειώσει την δουλειά του.

Τώρα για το Πορτ μπεμπέ,να σου πω την αλήθεια δεν θα το έβαζα εκεί το μωρό να κοιμάται για ώρες.αλλο για κάνα πρωινό ύπνο,όπως αντίστοιχα κ στο ριλαξ κ άλλο το βράδυ.αν δεν θες να πάρεις λίκνο,μπορείς να πάρεις μια φωλιτσα ύπνου. Εκτός αν έχει το καρότσι που επιλεξεις καλαθουνα,δηλαδή η πλατουλα του μωρού να είναι τελείως σε οριζόντια θέση κ όχι στην ανάκληση του Πορτ μπεμπέ.καταλαβες τι εννοώ ή σε μπέρδεψα έτσι που τα λέω;

Μαράκι έχεις απόλυτο δίκιο με το ασανσέρ. Εννοείται θα θέλουμε να βγαίνουμε κ μόνες μας με τα μικρά. Δηλαδη αυτό της ινγκλεσινα χωράει καλά ε? 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Μαράκι έχεις απόλυτο δίκιο με το ασανσέρ. Εννοείται θα θέλουμε να βγαίνουμε κ μόνες μας με τα μικρά. Δηλαδη αυτό της ινγκλεσινα χωράει καλά ε? 

Εμάς σκέψου είναι από τα πιο μικρά στην οικοδομή.δηλαδη για να καταλάβεις είναι παλιά πολυκατοικία κ είναι αυτά τα ασανσέρ που μετά την ανακαίνιση,τους βάλανε κ πόρτες που κλείνουν κ μειώθηκε κι άλλο ο χώρος τους.ε σε αυτό χωράει.χωρις να χρειάζεται να το κλείνω ανοίγω κάθε φορά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MumMaria είπε:

Πολύ ωραία τα κορίτσια που λες,αλλά να τα δεις σίγουρα από κοντά,για να δεις το βάρος τους κ πως κλείνουν,αν χωράνε στο αμάξι,στο ασανσέρ.μπορει να σας τα πρήζω με αυτό με το ασανσέρ αλλά για μένα ήταν σημαντικός παράγοντας επιλογής αλλιώς θα σας βγαίνει η μέση ειδικά αν θέλετε να τα βγάζετε καθε μερα κ από μια βολτουλα κ να είστε κ πιο ανεξάρτητες από τον σύζυγό κ τι ώρα θα τελειώσει την δουλειά του.

Τώρα για το Πορτ μπεμπέ,να σου πω την αλήθεια δεν θα το έβαζα εκεί το μωρό να κοιμάται για ώρες.αλλο για κάνα πρωινό ύπνο,όπως αντίστοιχα κ στο ριλαξ κ άλλο το βράδυ.αν δεν θες να πάρεις λίκνο,μπορείς να πάρεις μια φωλιτσα ύπνου. Εκτός αν έχει το καρότσι που επιλεξεις καλαθουνα,δηλαδή η πλατουλα του μωρού να είναι τελείως σε οριζόντια θέση κ όχι στην ανάκληση του Πορτ μπεμπέ.καταλαβες τι εννοώ ή σε μπέρδεψα έτσι που τα λέω;

Μαρία το πορτ μπεμπέ την inglesina trilogy έχει ρυθμιζόμενη ανάκληση και είναι και αρκετά ευρύχωρο ...απλά ίσως χρειαστεί μέρα το τρίμηνο μεγαλύτερο χώρο γιατί αρχίζουν κ κουνιούνται , γυρνάνε κ δεν χωράνε πολύ καλά λόγω του ότι ΕινΑι στενό.

 

  • Μου αρέσει 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Πολύ ωραία τα κορίτσια που λες,αλλά να τα δεις σίγουρα από κοντά,για να δεις το βάρος τους κ πως κλείνουν,αν χωράνε στο αμάξι,στο ασανσέρ.μπορει να σας τα πρήζω με αυτό με το ασανσέρ αλλά για μένα ήταν σημαντικός παράγοντας επιλογής αλλιώς θα σας βγαίνει η μέση ειδικά αν θέλετε να τα βγάζετε καθε μερα κ από μια βολτουλα κ να είστε κ πιο ανεξάρτητες από τον σύζυγό κ τι ώρα θα τελειώσει την δουλειά του.

Τώρα για το Πορτ μπεμπέ,να σου πω την αλήθεια δεν θα το έβαζα εκεί το μωρό να κοιμάται για ώρες.αλλο για κάνα πρωινό ύπνο,όπως αντίστοιχα κ στο ριλαξ κ άλλο το βράδυ.αν δεν θες να πάρεις λίκνο,μπορείς να πάρεις μια φωλιτσα ύπνου. Εκτός αν έχει το καρότσι που επιλεξεις καλαθουνα,δηλαδή η πλατουλα του μωρού να είναι τελείως σε οριζόντια θέση κ όχι στην ανάκληση του Πορτ μπεμπέ.καταλαβες τι εννοώ ή σε μπέρδεψα έτσι που τα λέω;

Καλά κανείς και τα λες γιατί λόγω εμπειρίας τα έχεις δει λίγο καλύτερα. Δε με μπέρδεψες, ίσα ίσα. Θα το τσεκάρω αυτό που λες για την ανάκληση. Σχετικά με το ασανσέρ, εμάς ευτυχώς είναι μεγάλο αρκετά. Βέβαια αυτό πρέπει να δω είναι το πορτ μπαγκάζ του αυτοκινήτου. Έχουμε polo το οποίο δεν το λες και ευρύχωρο...


BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια...επέτρεψα Αθήνα από το πατρικό μου κ κάνω κάποιες δουλιτσες γιατί την Κυριακή ξεκινάνε οι διακοπές μας...Όπως πάντα σας παρακολουθώ και διαβάζω τα νέα όλων σας!!!Ναι!!!Εγώ έβαζα vasclor...τη σταματησα πριν σχεδόν δύο εβδομάδες..Δεν υπάρχει θέμα..εγώ το έβαζα μέχρι μέσα το σωληνάριο...Όσο πήγαινε δλδ..Δεν πόνεσα ποτέ...Τα φιλιά μου σε όλες!!!!

  • Μου αρέσει 2

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια...επέτρεψα Αθήνα από το πατρικό μου κ κάνω κάποιες δουλιτσες γιατί την Κυριακή ξεκινάνε οι διακοπές μας...Όπως πάντα σας παρακολουθώ και διαβάζω τα νέα όλων σας!!!Ναι!!!Εγώ έβαζα vasclor...τη σταματησα πριν σχεδόν δύο εβδομάδες..Δεν υπάρχει θέμα..εγώ το έβαζα μέχρι μέσα το σωληνάριο...Όσο πήγαινε δλδ..Δεν πόνεσα ποτέ...Τα φιλιά μου σε όλες!!!!

Ευχαριστώ πολυ! Ρώτησα χθες και το γιατρό μου αλλά λέω μήπως δεν κατάλαβα καλά :) είχες κι εσύ θέμα με τον τράχηλο; καλες διακοπές να έχετε :) να περάσετε υπέροχα!

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Αχ ναι μωρε,το αθλητικό μωρό σου!!!χαχαχααχαχ!μεθαύριο είναι Πέμπτη κοπέλα μου!!!θα το μάθουμε τοτε;)

@Sofaki_88 κοπέλα μου γράψε μου την πητ κ το φύλο του μωρού αν θέλεις,να σε περάσω στο πινακακι;)

@rosy87 μάθαμε το φύλο του μωρού;;;να το συμπληρώσω κ αυτό..

Καλησπέρα κορίτσι!! Και σε όλα τα κοριτσάκια της ομάδας παλιά και νεα! Κορίτσι ειναι εμάς, περιμένω βέβαια κ β επιπέδου τη Δευτέρα ελπίζω να μην το αλλάξουν! Θα κάτσω να διαβάσω κ τα νέα σας με την πρώτη ευκαιρία, γιατί λείπω διακοπές στην πατρίδα τα Χανιά και μπαίνω σπάνια φόρουμ!! Όλα καλά εσύ με το κορίτσι σου;; Κάπου έπεσε το μάτι μου σε συμβουλές για φορμακια:) μου φαίνεται απίστευτο που σε λίγο θα ξεκινήσουμε τις αγορές!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MumMaria είπε:

Εμάς σκέψου είναι από τα πιο μικρά στην οικοδομή.δηλαδη για να καταλάβεις είναι παλιά πολυκατοικία κ είναι αυτά τα ασανσέρ που μετά την ανακαίνιση,τους βάλανε κ πόρτες που κλείνουν κ μειώθηκε κι άλλο ο χώρος τους.ε σε αυτό χωράει.χωρις να χρειάζεται να το κλείνω ανοίγω κάθε φορά.

Το ίδιο ακριβώς ασανσερ έχουμε και εμείς! Και με το που βγαίνεις έχει και καμία δεκαριά σκαλιά η είσοδος της πολυκατοικιας. Οπότε θα πρεπει με το ενα χερι να κραταω το μωρο και με το αλλο να ανοιγοκλεινω το καροτσι. Είδαμε το  inglesina trilogy και μας αρέσε. Μας είπαν ότι είναι 9.5 κιλα αλλά δε ηθελα να δοκιμάσω να το σηκώσω με το ενα χερι... Ελπίζω να γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

@Ellizza Φαντάζομαι ότι αντικαταστησατε τα utrogestan με τη vasclor, σωστά;; Σου ειπε γιατί ο γιατρός;

Έπαιρνα δύο ουτροτζεσταν ένα το πρωί ένα το βράδυ και τώρα αντικαταστήσαμε το πρωινό με το vasclor. Και τα δύο είναι προγεστερόνη. Δεν ξέρω γιατί ίσως ήθελα να το δοκιμάσει.παντως και τα δύο κάνουν καλή δουλεια

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

Μαρία το πορτ μπεμπέ την inglesina trilogy έχει ρυθμιζόμενη ανάκληση και είναι και αρκετά ευρύχωρο ...απλά ίσως χρειαστεί μέρα το τρίμηνο μεγαλύτερο χώρο γιατί αρχίζουν κ κουνιούνται , γυρνάνε κ δεν χωράνε πολύ καλά λόγω του ότι ΕινΑι στενό.

 

Α οκ δεν ήξερα ότι έχει κ κλήση τελείως οριζόντια.εγω είχα στο μυαλό μου το Πορτ μπεμπέ που έχουμε στο αμαξι που φτάνει μέχρι ένα σημείο η ανάκληση.

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλά κανείς και τα λες γιατί λόγω εμπειρίας τα έχεις δει λίγο καλύτερα. Δε με μπέρδεψες, ίσα ίσα. Θα το τσεκάρω αυτό που λες για την ανάκληση. Σχετικά με το ασανσέρ, εμάς ευτυχώς είναι μεγάλο αρκετά. Βέβαια αυτό πρέπει να δω είναι το πορτ μπαγκάζ του αυτοκινήτου. Έχουμε polo το οποίο δεν το λες και ευρύχωρο...

Μπορείς να πας με το αμαξι στο κατάστημα που θα πάρεις το καρότσι κ να τους πεις ότι θέλεις να δοκιμάσεις αν χωράει στο Πορτ μπαγκαζ.πολλοι το κάνουν να ξέρεις.;)

Just now, Papakι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια...επέτρεψα Αθήνα από το πατρικό μου κ κάνω κάποιες δουλιτσες γιατί την Κυριακή ξεκινάνε οι διακοπές μας...Όπως πάντα σας παρακολουθώ και διαβάζω τα νέα όλων σας!!!Ναι!!!Εγώ έβαζα vasclor...τη σταματησα πριν σχεδόν δύο εβδομάδες..Δεν υπάρχει θέμα..εγώ το έβαζα μέχρι μέσα το σωληνάριο...Όσο πήγαινε δλδ..Δεν πόνεσα ποτέ...Τα φιλιά μου σε όλες!!!!

Παπάκι χαίρομαι που είσαι καλά!!!καλές διακοπές κορίτσι μου,να ξεκουραστείς κ να χαλαρώσεις!!

Just now, rosy87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι!! Και σε όλα τα κοριτσάκια της ομάδας παλιά και νεα! Κορίτσι ειναι εμάς, περιμένω βέβαια κ β επιπέδου τη Δευτέρα ελπίζω να μην το αλλάξουν! Θα κάτσω να διαβάσω κ τα νέα σας με την πρώτη ευκαιρία, γιατί λείπω διακοπές στην πατρίδα τα Χανιά και μπαίνω σπάνια φόρουμ!! Όλα καλά εσύ με το κορίτσι σου;; Κάπου έπεσε το μάτι μου σε συμβουλές για φορμακια:) μου φαίνεται απίστευτο που σε λίγο θα ξεκινήσουμε τις αγορές!! 

Κοριτσάκι κι εσύ ε;σούπερ!να έχεις καλά αποτελέσματα στην β επιπέδου.

Εγώ μια χαρά,τρέχουμε με τον μικρό κ με δουλειές.αυριο έχω ραντεβού στον γιατρό να δούμε κ την μπουμπού!

Καλή συνέχεια στις διακοπές,κ ναιιιιι ξεκινάμε σιγά σιγά τα ψωνια:grin:

Just now, Rebecca85 είπε:

Το ίδιο ακριβώς ασανσερ έχουμε και εμείς! Και με το που βγαίνεις έχει και καμία δεκαριά σκαλιά η είσοδος της πολυκατοικιας. Οπότε θα πρεπει με το ενα χερι να κραταω το μωρο και με το αλλο να ανοιγοκλεινω το καροτσι. Είδαμε το  inglesina trilogy και μας αρέσε. Μας είπαν ότι είναι 9.5 κιλα αλλά δε ηθελα να δοκιμάσω να το σηκώσω με το ενα χερι... Ελπίζω να γίνεται...

Μηπως μένουμε στην ίδια πολυκατοικία;;;;;χαχαχαχαχα!κι εμάς ακριβώς έτσι..βγαίνοντας από το ασανσέρ, έχει δέκα σκαλιά η πολυκατοικία.ε σκέψου εγώ εκεί ήθελα ένα καρότσι που να μπορώ να το πάρω αγκαλιά με το μωρό για να μην χρειαστεί να το κλείσω κ να κρατάω το μωρό με το ένα χέρι.γι αυτό με βόλεψε το zippy. Είναι 7 κιλά.μεχρι να καταλάβω την τωρινή εγκυμοσυνη το σήκωνα κανονικά με το παιδί μέσα.κ είμαι κ μισή μερίδα άνθρωπος!χαχααχαχ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...