Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

Εγω παίρνω σίδηρο 2 τη μέρα, ασβέστιο ( αν δε το πάρω σε συμπληρωμα 2 ποτήρια τουλάχιστον γάλα τη μέρα, βιταμίνη d3 κ πολυβιταμινες  θηλασμού. Πολυ νερόοοοοοοοοοοοοοοο κ χυμούς. 5  λίτρα μου είπαν σε υγρα για να έρχεται γάλα. Κ όντως ούτε μπύρες ούτε τπτ. Αν κ θα το ήθελα να πινω κανα  2 μπυριτσες. Εχω δώσει πιπίλα απο την αρχή κ θηλάζω κ δίνω κ σκονη συμπληρωμα. Δεν εχω παρατηρήσει κάτι με την πιπίλα... 

Οσο για το γιατρό, με είχε δει ξανα το Σαβ που μας πέρασε κ οι οδηγίες του ήταν να με δει σε 2 μήνες ή αν μου έρθει περίοδος 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ακου τωρα.τι.με τρωει αυτες τις μερες... πασχα παλι κλειδαμαπαρωμενοι??? Ούτε  εκκλησια ούτε χωριο ουτε κατσικακι?? 

Να παιξει και το παιδι.με την ησυχια του οχι κλειδωμενο στο τσιμεντο. της πολης... με ωρες κοινης ησυχιας...

Να δουμε και το σοι βρε αδελφε να περασουμε.οικογενειακες.στιγμες...

Ακου τωρα τι με τρώει... :D

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, enjoy είπε:

Ακου τωρα.τι.με τρωει αυτες τις μερες... πασχα παλι κλειδαμαπαρωμενοι??? Ούτε  εκκλησια ούτε χωριο ουτε κατσικακι?? 

Να παιξει και το παιδι.με την ησυχια του οχι κλειδωμενο στο τσιμεντο. της πολης... με ωρες κοινης ησυχιας...

Να δουμε και το σοι βρε αδελφε να περασουμε.οικογενειακες.στιγμες...

Ακου τωρα τι με τρώει... :D

Αν κλειστουμε κ φετος το Πασχα θα φρικαρωωωω!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, enjoy είπε:

Ακου τωρα.τι.με τρωει αυτες τις μερες... πασχα παλι κλειδαμαπαρωμενοι??? Ούτε  εκκλησια ούτε χωριο ουτε κατσικακι?? 

Να παιξει και το παιδι.με την ησυχια του οχι κλειδωμενο στο τσιμεντο. της πολης... με ωρες κοινης ησυχιας...

Να δουμε και το σοι βρε αδελφε να περασουμε.οικογενειακες.στιγμες...

Ακου τωρα τι με τρώει... :D

Κι εγώ έχω φρικαρει με αυτό το θέμα! Εγώ στο κόσμο μου! Ήλπιζα ότι θα πάμε στο χωριό και την καθαρά Δευτέρα για χαρταετό!

  • Χαχα 2

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια πηγε ο αντρας μου πηρε αλατι π εχει προμηθευσει ο δημος,  ψωνια εκανε,  φαρμακειο πηγε γιατι χειροτερεψε το δελτιο καιρου για τα βορεια εδω.. Πετρελαιο βαλαμε.. Φοβαμαι θα αποκλειστουμε.. Κ η γιατρος μας θα ερθει την αλλη εβδομαδα. 

Εσεις εχετε προετοιμαστει καταλληλως? :shock:

  • Μου αρέσει 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Klegeo είπε:

Κ δεν εχει παθει σύγχυση θηλων? 

Για μενα καλο ειναι απο νωρις να δωσεις κ πιπιλα γτ μετα ενδεχεται να μην την δεχεται.αν ειναι ιδια μαρκα ολα δ παθαινει συγχυση.εγω δινω nuk που μοιαζει με το στηθος   λενε κ δ παιρνει κ αερα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Klegeo είπε:

Κοριτσια πηγε ο αντρας μου πηρε αλατι π εχει προμηθευσει ο δημος,  ψωνια εκανε,  φαρμακειο πηγε γιατι χειροτερεψε το δελτιο καιρου για τα βορεια εδω.. Πετρελαιο βαλαμε.. Φοβαμαι θα αποκλειστουμε.. Κ η γιατρος μας θα ερθει την αλλη εβδομαδα. 

Εσεις εχετε προετοιμαστει καταλληλως? :shock:

Που είσαι?? Εγώ μένω κέντρο Αθήνας οπότε δε νομίζω να έχουμε θέμα...


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια τι εχουμε ζήσει!!!!

Πραγματικά κ πριν κ κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης κ τώρα....να μη μπορούμε να χαρούμε με φίλους, οικογένεια κ να τρέμει το φιλοκαρδι μας να παμε ενα σουπερ μάρκετ. Εγω πλέον με διπλη μάσκα....

Καλα κανατε κ ετοιμάστηκατε ,εμείς εδω Αθήνα δε θα εχουμε τόσο πρόβλημα, μενουμε κ κέντρο Οπότε δε μας πιάνει κ αν χιονίσει. 


Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μικρα τα ονειρα στην γη.... τα Βασανα μεγαλα.... μα δεν σκεφτηκαν οι Θεοι να χτισουνε μια σκαλα... Μπασης (τα χαμοπουλια)...

Δωσε.....

Μου κολλησε όλη  την ημερα αυτο το τραγουδι... το εχω κανει και νανουρισμα... αχαχαχα....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Klegeo said:

Καλημερα! Αγιο Στεφανο Αττικη:?

Ααααα ως συνηθως θα σας πιασει το χιονι!! Εγω μενω ερυθραια κ θαρρω οτι ακομη κ εδω μπορει να αποκλειστουμε!

15 hours ago, enjoy said:

Ακου τωρα.τι.με τρωει αυτες τις μερες... πασχα παλι κλειδαμαπαρωμενοι??? Ούτε  εκκλησια ούτε χωριο ουτε κατσικακι?? 

Να παιξει και το παιδι.με την ησυχια του οχι κλειδωμενο στο τσιμεντο. της πολης... με ωρες κοινης ησυχιας...

Να δουμε και το σοι βρε αδελφε να περασουμε.οικογενειακες.στιγμες...

Ακου τωρα τι με τρώει... :D

Κ εγω σκεφτομαι το πασχα.. ονειρευομαι κ το θα ψησουμε, χαχα

θαρρω πως αυτο το τριτο κυμα θα ειναι λιγοτερο σφοδρο (τουλ εδω αττικη ειναι καλυτερα απ τη προηγουμενη φορα) και οτι μεχρι τα τελη απριλη που ειναι το πασχα θα εχουν προχωρησει οι εμβολιασμοι.. 

ευχομαι να μπορουμε να παμε στο χωριο να τον γνωρισει ο παππους του!

  • Μου αρέσει 2

D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ας ευχόμαστε κ να ελπίζουμε ότι όλα θα πάνε καλά κ να ξεσκασουμε! Το εχουμε τόσο ανάγκη.

Enjoy το τραγούδι αυτο συγκλονιστικό. Αχ θυμάμαι που να το χορεύουμε σε μαγαζιά με φίλους κ φίλες! Αχ τι μου θύμισες...αχ!

Να ρωτήσω κάτι; πόσα γρ σας έχει πει ο γιατρος να παίρνει το μωράκι σας φυσιολογικα;


Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lottaki είπε:

Κοριτσια ας ευχόμαστε κ να ελπίζουμε ότι όλα θα πάνε καλά κ να ξεσκασουμε! Το εχουμε τόσο ανάγκη.

Enjoy το τραγούδι αυτο συγκλονιστικό. Αχ θυμάμαι που να το χορεύουμε σε μαγαζιά με φίλους κ φίλες! Αχ τι μου θύμισες...αχ!

Να ρωτήσω κάτι; πόσα γρ σας έχει πει ο γιατρος να παίρνει το μωράκι σας φυσιολογικα;

Η 20-30 η 25-30 ξεχασα....

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Lottaki είπε:

Κοριτσια ας ευχόμαστε κ να ελπίζουμε ότι όλα θα πάνε καλά κ να ξεσκασουμε! Το εχουμε τόσο ανάγκη.

Enjoy το τραγούδι αυτο συγκλονιστικό. Αχ θυμάμαι που να το χορεύουμε σε μαγαζιά με φίλους κ φίλες! Αχ τι μου θύμισες...αχ!

Να ρωτήσω κάτι; πόσα γρ σας έχει πει ο γιατρος να παίρνει το μωράκι σας φυσιολογικα;

200την εβδομαδα.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...