Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μυρινα οεο?? Τα νέα σου!!! Ξαναπηγες για τσιγαρα!!! Αλλα μαλλον εκτος συνόρων αυτην την φορα!! :tongue: Σε πειραζω!! Καλα ειστε?? Μαλλον ζοριζεσαι πολυ... και εμεις... αλλα μας λειπεις οποτε βρεις χρονο πες μσς τα νεα σου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!  @Lottakiεδω τιποτα ακομη! Οσο για τον βαλεντινο ο αντρας μ μου εκανε μια αφιερωση ενα τραγουδακι το "βροχη των αστεριων" του Χατζηγιαννη.. Αστα συγκινηθηκα! 

Σημερα εφυγε η πεθερα μου, θα χρειαστω συμπαρασταση για το πως θα τα βγαλω περα..! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, enjoy είπε:

Μυρινα οεο?? Τα νέα σου!!! Ξαναπηγες για τσιγαρα!!! Αλλα μαλλον εκτος συνόρων αυτην την φορα!! :tongue: Σε πειραζω!! Καλα ειστε?? Μαλλον ζοριζεσαι πολυ... και εμεις... αλλα μας λειπεις οποτε βρεις χρονο πες μσς τα νεα σου!!!

Εχω αρχίσει και ζορίζομαι όντως κορίτσι. Είχαμε ιώσεις από τις μικρές, γενικα τρέξιμο. Μόλις βρω χρόνο θα γράψω περισσότερα!! Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον παντως!!! :*


s29sp2.pngMbfRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, myrina είπε:

Εχω αρχίσει και ζορίζομαι όντως κορίτσι. Είχαμε ιώσεις από τις μικρές, γενικα τρέξιμο. Μόλις βρω χρόνο θα γράψω περισσότερα!! Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον παντως!!! :*

Περαστικουλια αγαπη!! Να προσεχετε!!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Klegeo είπε:

Καλημερα!!  @Lottakiεδω τιποτα ακομη! Οσο για τον βαλεντινο ο αντρας μ μου εκανε μια αφιερωση ενα τραγουδακι το "βροχη των αστεριων" του Χατζηγιαννη.. Αστα συγκινηθηκα! 

Σημερα εφυγε η πεθερα μου, θα χρειαστω συμπαρασταση για το πως θα τα βγαλω περα..! 

Είμαστε εδω για εσενα!!! Ότι χρειάζεσαι... Κ εμείς τα ιδια σχεδόν περνάμε οποτε σε καταλαβαίνουμε ....

Τι ωραία που έκανε τέτοια γλυκιά κίνηση! Χρόνια πολλά κ πάλι!

Μύρινα περαστικα σας!! Χαίρομαι που σε ακούσαμε αλλά όχι για τις ιώσεις. Ειχαμε αρχίσει να ανησυχούμε... οπότε μπορεις μας λες πως είσαι. 

@Mikri Ollandeza σημερα έφυγε η Μαμα σου; πως εισαι;;;;

 


Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλη βραδυα!!! Το αγιο βαλεντινακι μου ξεκίνησε (ενεκεν της ημερας) το λαικο μας προγραμμα  απο τις 4 το μεσημερι... δεν λεει να κοιμηθει εκτοτε λαγοκοιμαται και ξυπναει... αγκαλιτσα-καροτσι, αγκαλιτσα καροτσι.. κοκ... και εννοειται συνεχίζεται ακομα!!! Για να δουμε ποτε θα μας παρει βαθυς υπνος για κανα 2ωρακι... οεο???  Αγωνιστικους χαιρετισμους σε ολες τις αγαπες μου.... 

Link to comment
Share on other sites

Τωρα κοιμηθηκε βαρια...

Με εκανε και εκλαψα... οχι απο αυπνια αλλα ενοιωσα αχρηστη που δεν ηξερα τι θελει.. ξυπνητο δεν ηθελε για ωρα.. νανι δεν ηθελε (λαγοκοιμοταν και ξυπνουσε)... του αυξησα τα μλ μηπως φταίει αυτο.. θα δω πως θα κυλησει η μερα...  αν και το καθε μωρακι ειναι διαφορετικο.. παρόλα αυτα ας ρωτησω: πηγε 6κιλα η φουσκα ειναι κανενος κοντα στα 6 ποσο τρωει?? Εμενα μεχρι 120..

Link to comment
Share on other sites

Just now, enjoy είπε:

Τωρα κοιμηθηκε βαρια...

Με εκανε και εκλαψα... οχι απο αυπνια αλλα ενοιωσα αχρηστη που δεν ηξερα τι θελει.. ξυπνητο δεν ηθελε για ωρα.. νανι δεν ηθελε (λαγοκοιμοταν και ξυπνουσε)... του αυξησα τα μλ μηπως φταίει αυτο.. θα δω πως θα κυλησει η μερα...  αν και το καθε μωρακι ειναι διαφορετικο.. παρόλα αυτα ας ρωτησω: πηγε 6κιλα η φουσκα ειναι κανενος κοντα στα 6 ποσο τρωει?? Εμενα μεχρι 120..

Πωω κοριτσι μου.. Υπομονη!! Εμας 4300 προχτες.. Τωρα ποσο τρωει δεν ξερω.. Αλλα παιρνει 30 με 50 γρ τη μερα.. 

Εδω εχουμε χιονακι κ ισχυρη χιονοπτωση! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!!κι εμένα κοιμάται κάθε μέρα κατά τις 2-3 το πρωί. Χτες στις 4. Και είχε γκρίνια από τις 6 το απόγευμα. Κόντρα να λιποθυμήσω από κούραση!! Ευτυχώς το πρωί είναι πολύ πιο ήσυχος! Εγώ δεν ξέρω πόσο τρώει γιατί θηλάζει μόνο. Δοκίμασα με ένα μπακαλιστικο τρόπο να δω πόσο τρώει. Τον ζύγισα σήμερα πριν κ μετά από το θηλασμό κ είδα ότι είχε διαφορά 95 γρ οπότε υποθέτω ότι αυτό ήταν η ποσότητα που έφαγε. 

  • Ευχαριστώ 1

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!εγω σταματαω τον θηλασμο δυστηχως λογω ανωτερας  απλα μ ιπε η μαια του γιατρου μ να μην παρω χαπι κ να σταματησω να θηλαζω κ να βγαζω το γαλα μια στο τοσο αν νιωθω το στηθος βαρυ.αν δ τραβαει το μωρο λεει δ θα εχω ροη

Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Γεια σας!εγω σταματαω τον θηλασμο δυστηχως λογω ανωτερας  απλα μ ιπε η μαια του γιατρου μ να μην παρω χαπι κ να σταματησω να θηλαζω κ να βγαζω το γαλα μια στο τοσο αν νιωθω το στηθος βαρυ.αν δ τραβαει το μωρο λεει δ θα εχω ροη

Suzukaki δεν πειραζει κοριτσι μου! Εσυ κ το μωρο να στε καλα!  Τι μαρκα γαλατακι θα δινεις? 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Klegeo είπε:

Suzukaki δεν πειραζει κοριτσι μου! Εσυ κ το μωρο να στε καλα!  Τι μαρκα γαλατακι θα δινεις? 

Της δινω ηδη το humana ha.μακαρι να ηταν αλλιως τα πραγματα αλλα δ γινονται παντα οπως θελουμε.

Link to comment
Share on other sites

Σουζουκακι θα περασουν οι μερες και θα συμφιλιωθεις με την ιδεα.. καθε αρχη και δυσκολη... υγεια να εχετε... οντως ο τροπος που λεει η μαια.σου ισχυει και εμενα ετσι κοπηκε στον πρωτο.. 

Και τωρα προς τα εκει το βλεπω...  γτ σταματησα τις βραδυνες αντλήσεις και ηδη τα κακα του αρχιζουν να πρασινιζουν... πινει περισσότερο ξενο... 

Αλλα καλα να είναι  φουσκα μου και κλαιν μαιν.. εμεις καλε δεν σας ειπα εχουμε μια Υδροκήλη(συλλογη υγρου γυρω απο τον ορχι)...

Περναει απο μονη της μας ειπε ο παιδίατρος που ηρθε σπιτι αλλα κραταω μικρο καλαθι μεχρι να περασει... την παρασκευή  εχουμε νεογνολογο ραντεβου.. αυτην που παρακολουθει και τον πρωτο θα μας δει πρωτη φορα για να δω τι θα μου πει τηλεφωνικα μου ειπα να μην ανησυχώ.... αλλα ειδομεν.. ο πρωτος μου ειχε ψηλα τον εναν ορχη για καποιο διαστημα... ο αδελφος μου ογκο στον ορχη... ο αντρας μου που και που ενα μικροβιο στον ορχη... ε γ... τπυς ορχεις μου... ειδικευση θα παρω στο τελος...

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...