Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 4
      • Δύναμη! 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

@Renaki80 εσένα για προεκλαμψια τι πιθανότητα σου εβγαλε?

Just now, Geo Jo είπε:

Καλησπερα κ απο εμενα!!!! Εκανα σημερα την αυχενικη και ολα πηγαν πολυ καλα!!! Το μικρουλι ειχε σταση προσευχης! Ανατριχιασαμε!!! Μαλλονννν κοριτσακι!!! Το απογευμα περιμενω και τις αιματολογικες!! Κατα τ' αλλα μπορω να ξεκινησω τα μπανια στη θαλασσα και επιτελους θα χαλαρωσω!

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!Κι εγω βαλιτσες φτιαχνω!Αρχιζουν οι διακοπες!Το έχουμε μεγάλη αναγκη!

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σε όλη την παρέα.  Γράφω στα κλεφτά από την δουλειά,  σήμερα έκανα το πρωί υπέρηχο,  όλα πάνε πολύ καλά!!! Αχχχ τρελάθηκα,  μεγάλωσε,  είδα χεράκια και ποδαράκια,  απερίγραπτη χαρά!!! Είναι και 2 μέρες μεγαλύτερο υπερηχογραφικα !

Δεν έχω προλάβει να διαβάσω τα νέα σας,  είμαι πίσω καμιά δεκαριά σελίδες...Ελπιζω να είστε όλες καλά. Το μόνο που είδα,  είναι η @Geo Jo  συγχαρητήρια για την αυχενικη!!! Απόλαυσε τώρα την εγκυμοσυνη σου. 

Είχα αρκετή δουλειά αυτό το μήνα. Από αύριο όμως ξεκινά η καλοκαιρινή μου άδεια!!! Θα ξεκουραστώ και σε λίγες μέρες θα επανέλθω. Σας φιλώ όλες ❤❤

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

@Renaki80 εσένα για προεκλαμψια τι πιθανότητα σου εβγαλε?

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!Κι εγω βαλιτσες φτιαχνω!Αρχιζουν οι διακοπες!Το έχουμε μεγάλη αναγκη!

1:296 

Just now, Ladybag20 είπε:

Καλησπέρα σε όλη την παρέα.  Γράφω στα κλεφτά από την δουλειά,  σήμερα έκανα το πρωί υπέρηχο,  όλα πάνε πολύ καλά!!! Αχχχ τρελάθηκα,  μεγάλωσε,  είδα χεράκια και ποδαράκια,  απερίγραπτη χαρά!!! Είναι και 2 μέρες μεγαλύτερο υπερηχογραφικα !

Δεν έχω προλάβει να διαβάσω τα νέα σας,  είμαι πίσω καμιά δεκαριά σελίδες...Ελπιζω να είστε όλες καλά. Το μόνο που είδα,  είναι η @Geo Jo  συγχαρητήρια για την αυχενικη!!! Απόλαυσε τώρα την εγκυμοσυνη σου. 

Είχα αρκετή δουλειά αυτό το μήνα. Από αύριο όμως ξεκινά η καλοκαιρινή μου άδεια!!! Θα ξεκουραστώ και σε λίγες μέρες θα επανέλθω. Σας φιλώ όλες ❤❤

Μπράβο κοριτσάρα! Κοίτα να χαλαρώσεις και να ξεκουραστείς, έχουμε δϋσκολο χειμώνα μπροστά! Κάνε και κανένα μπάνιο για εμας! Φιλιά

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

1:296 

Μπράβο κοριτσάρα! Κοίτα να χαλαρώσεις και να ξεκουραστείς, έχουμε δϋσκολο χειμώνα μπροστά! Κάνε και κανένα μπάνιο για εμας! Φιλιά

Σ'ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου,  αλλά μπάνιο φέτος δεν έχει.  Δεν θέλει ο γιατρός,  οπότε δεν πειράζει,  ας πάνε όλα καλά και του χρόνου με το μπεμπακι!!! Ούτε να κάθομαι στον ήλιο θέλει . Να σου πω και να με άφηνε δεν ξέρω άν θα πήγαινα,  είμαι 9+6, φοβάμαι για τυχόν συσπάσεις μήτρας.  Πριν 3 χρόνια είχα φυσιολογική σύλληψη και ήμουν πολύ χαλαρή σε όλα , απλά αναγκαστήκαμε σε διακοπή λόγω προβλημάτων του εμβρύου.  Τώρα που παιδευτηκα με την εξωσωματική,  ήρθε με την τριτη φορά,  προσέχω σε όλα . Δεν θέλω βέβαια να επηρεασω κάποια κοπέλα,  καλό θα 'ναι η κάθε μία να ακούει το γιατρό της και να πράττει όπως εκείνη νιώθει καλύτερα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ladybag20 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου,  αλλά μπάνιο φέτος δεν έχει.  Δεν θέλει ο γιατρός,  οπότε δεν πειράζει,  ας πάνε όλα καλά και του χρόνου με το μπεμπακι!!! Ούτε να κάθομαι στον ήλιο θέλει . Να σου πω και να με άφηνε δεν ξέρω άν θα πήγαινα,  είμαι 9+6, φοβάμαι για τυχόν συσπάσεις μήτρας.  Πριν 3 χρόνια είχα φυσιολογική σύλληψη και ήμουν πολύ χαλαρή σε όλα , απλά αναγκαστήκαμε σε διακοπή λόγω προβλημάτων του εμβρύου.  Τώρα που παιδευτηκα με την εξωσωματική,  ήρθε με την τριτη φορά,  προσέχω σε όλα . Δεν θέλω βέβαια να επηρεασω κάποια κοπέλα,  καλό θα 'ναι η κάθε μία να ακούει το γιατρό της και να πράττει όπως εκείνη νιώθει καλύτερα!!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα! εμένα να φανταστείς Μου επέτρεψε να κάνω μπάνιο αλλά δεν το ρίσκαρα, οπότε έκανα στις διακοπές μου συνολικά τρία μπάνια, δύο μέχρι τον αστράγαλο και ένα μέχρι τα μπούτια! Του χρόνου θα κάνουμε μακροβούτια! ένα καλοκαίρι είναι θα περάσει! Όσο για τον ήλιο, ο γιατρός έχει απόλυτο δίκιο, εδώ στην σκιά καθόμουνα και έβραζα Από τη ζέστη, Όχι να κάτσω στον ήλιο! Όσο πιο δροσερά είσαι, τόσο καλύτερα, κατά τη γνώμη μου πάντα! Φιλιά, καλά να περάσεις

  • Μου αρέσει 2

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renaki80 είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα! εμένα να φανταστείς Μου επέτρεψε να κάνω μπάνιο αλλά δεν το ρίσκαρα οπότε έκανα στις διακοπές μου συνολικά τρία μπάνια δύο μέχρι τον αστράγαλο και ένα μέχρι τα μπούτια! Του χρόνου θα κάνουμε μακροβούτια! ένα καλοκαίρι είναι θα περάσει! Όσο για τον ήλιο ο γιατρός έχει απόλυτο δίκιο εδώ στην σκιά καθόμουνα και έβραζα Από τη ζέστη, Όχι να κάτσω στον ήλιο! Όσο πιο δροσερά είσαι τόσο καλύτερα κατά τη γνώμη μου πάντα! Φιλιά καλά να περάσεις

Σ'ευχαριστώ πολύ κούκλα μου!!! Θυμάμαι ότι και εσύ δεν έκανες.  Του χρόνου λοιπόν με τα μωράκια μας!!! Φιλιά πολλά και σένα και καλα να περνάς ότι και αν κάνεις !!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γλυκα τελειωσαμε κ εμεις! Ολα καλα με την αυχενικη! Φυλο δεν ηθελα να μαθω, αν και φαινοτανε,  αλλα γερο να ειναι δεν μ νοιαζει τίποτα! Τετάρτη εκλεισα και την περιδεση και ξεκιναει 2ος κυκλος ξαπλας και άγχους, αλλα το εχω παρει απόφαση! Καλη επιτυχία στα υπόλοιπα κορίτσια της ομάδας! :x

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Κορίτσια μου γλυκα τελειωσαμε κ εμεις! Ολα καλα με την αυχενικη! Φυλο δεν ηθελα να μαθω, αν και φαινοτανε,  αλλα γερο να ειναι δεν μ νοιαζει τίποτα! Τετάρτη εκλεισα και την περιδεση και ξεκιναει 2ος κυκλος ξαπλας και άγχους, αλλα το εχω παρει απόφαση! Καλη επιτυχία στα υπόλοιπα κορίτσια της ομάδας! :x

Μπράβο κορίτσι μου!!! Κατέκτησες κι εσύ το πρώτο μαξιλαράκι!!!! Με το καλό!!!

  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 said:

Κορίτσια μου γλυκα τελειωσαμε κ εμεις! Ολα καλα με την αυχενικη! Φυλο δεν ηθελα να μαθω, αν και φαινοτανε,  αλλα γερο να ειναι δεν μ νοιαζει τίποτα! Τετάρτη εκλεισα και την περιδεση και ξεκιναει 2ος κυκλος ξαπλας και άγχους, αλλα το εχω παρει απόφαση! Καλη επιτυχία στα υπόλοιπα κορίτσια της ομάδας! :x

Μπραβοοοο !! Όλα τέλεια ! 
Ολα καλά θα πάνε και με την περίδεση. 
Μια μια ξεμπερδεύουμε... αντε και στα δικά μας οι επόμενες ... :) 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ladybag20 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου,  αλλά μπάνιο φέτος δεν έχει.  Δεν θέλει ο γιατρός,  οπότε δεν πειράζει,  ας πάνε όλα καλά και του χρόνου με το μπεμπακι!!! Ούτε να κάθομαι στον ήλιο θέλει . Να σου πω και να με άφηνε δεν ξέρω άν θα πήγαινα,  είμαι 9+6, φοβάμαι για τυχόν συσπάσεις μήτρας.  Πριν 3 χρόνια είχα φυσιολογική σύλληψη και ήμουν πολύ χαλαρή σε όλα , απλά αναγκαστήκαμε σε διακοπή λόγω προβλημάτων του εμβρύου.  Τώρα που παιδευτηκα με την εξωσωματική,  ήρθε με την τριτη φορά,  προσέχω σε όλα . Δεν θέλω βέβαια να επηρεασω κάποια κοπέλα,  καλό θα 'ναι η κάθε μία να ακούει το γιατρό της και να πράττει όπως εκείνη νιώθει καλύτερα!!

βρε κοριτσι μου λυσε μου την απορια! γιατι μας λενε οι γιατροι να αποφευγουμε τον ηλιο και τα μπανια;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, chris79 είπε:

Μπραβοοοο !! Όλα τέλεια ! 
Ολα καλά θα πάνε και με την περίδεση. 
Μια μια ξεμπερδεύουμε... αντε και στα δικά μας οι επόμενες ... :) 

Ναι βρε κοριτσι μου και εγω λεω αμην να την κανω κ ας είμαι σπιτι κλεισμενη να ειμαι ησυχη τουλάχιστον! Απο την καρδια μου εύχομαι να προχωρησει τοσο η τεχνολογία καμια μα καμια γυναίκα να μην χρειαστεί να περασει ασχημες στιγμες! Ανυπομονώ να παμε στο σταδιο που θα μας εχει φυγει το μεγιστο αγχος κ θα μετραμε μερες αναποδα!! 

Just now, Ani!! είπε:

βρε κοριτσι μου λυσε μου την απορια! γιατι μας λενε οι γιατροι να αποφευγουμε τον ηλιο και τα μπανια;;;

Κορίτσι μου εμενα μ ειχε πει να την αποφυγω τη θαλασσα,  οσο ηταν μικρο το μωρακι λογω διαφορας θερμοκρασίας ζεστη εξω κρυο νερακι που πιθανον δημιουργησει συσπασεις! Για μεγαλύτερους μηνες δεν γνωρίζω, εξάλλου εμενα δεν μ επιτρέπεται γενικα.  Οσο για τον ηλιο υποθετω δεν ξέρεις πως θα αντιδρασει ο οργανισμός μιας εγκυμονουσας υπο υψηλες θερμοκρασίες, ανηκουμε και στις ευπαθεις ομαδες,  επισης εχω διαβασει οτι λογω ορμονων ειναι πιθανό να εμφανιστούν κ πιο ευκολα παναδες

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Κορίτσια μου γλυκα τελειωσαμε κ εμεις! Ολα καλα με την αυχενικη! Φυλο δεν ηθελα να μαθω, αν και φαινοτανε,  αλλα γερο να ειναι δεν μ νοιαζει τίποτα! Τετάρτη εκλεισα και την περιδεση και ξεκιναει 2ος κυκλος ξαπλας και άγχους, αλλα το εχω παρει απόφαση! Καλη επιτυχία στα υπόλοιπα κορίτσια της ομάδας! :x

Μπράβο κοπέλα μου! Υπομονή και όλα θα περάσουν! Σκέψου θετικά,  ότι κάνεις στο τέλος θα δικαιωθείς!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Ναι βρε κοριτσι μου και εγω λεω αμην να την κανω κ ας είμαι σπιτι κλεισμενη να ειμαι ησυχη τουλάχιστον! Απο την καρδια μου εύχομαι να προχωρησει τοσο η τεχνολογία καμια μα καμια γυναίκα να μην χρειαστεί να περασει ασχημες στιγμες! Ανυπομονώ να παμε στο σταδιο που θα μας εχει φυγει το μεγιστο αγχος κ θα μετραμε μερες αναποδα!! 

Κορίτσι μου εμενα μ ειχε πει να την αποφυγω τη θαλασσα,  οσο ηταν μικρο το μωρακι λογω διαφορας θερμοκρασίας ζεστη εξω κρυο νερακι που πιθανον δημιουργησει συσπασεις! Για μεγαλύτερους μηνες δεν γνωρίζω, εξάλλου εμενα δεν μ επιτρέπεται γενικα.  Οσο για τον ηλιο υποθετω δεν ξέρεις πως θα αντιδρασει ο οργανισμός μιας εγκυμονουσας υπο υψηλες θερμοκρασίες, ανηκουμε και στις ευπαθεις ομαδες,  επισης εχω διαβασει οτι λογω ορμονων ειναι πιθανό να εμφανιστούν κ πιο ευκολα παναδες

οκ κατανοητο..ετσι κ αλλιως κ εγω στις 8w ειμαι μονο οποτε μου ειπε για τις επομενες βδομαδες να μην κανω τιποτα λογω κ της αποκολλησης που εχω.. και εχω βαρεθει σπιτι..ουτε το μικρο βγαζω βολτα ουτε το σκυλο ουτε μπανια τιποτα..υπομονη για τα σπορακια μας!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!! 

Χάθηκα αλλά είχα πάρα πολύ δουλειά! Ξεκίνησε όμως η άδεια μου οπότε επιτέλους ξεκούραση! 

Καταρχάς μπράβο στα κορίτσια για τις αυχενικες!! Αντε και στα δικά μας καλά νέα τώρα.. 

Εμένα ο γιατρός μου είπε κανονικά μπάνια. Ήλιο με πολύ προσοχή! 

 

  • Μου αρέσει 3

Xr0Qp3.png

7yzup3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

βρε κοριτσι μου λυσε μου την απορια! γιατι μας λενε οι γιατροι να αποφευγουμε τον ηλιο και τα μπανια;;;

Μπανιο εμενα η γιατρος μου μου ειπε απ την αρχη ναι και κάνει και καλό.

Για τον ήλιο μου ειπε μπορεί να προκαλέσει μέχρι και αποβολή.Παντα με αντηλιακό και καπέλο.Οπως και πριν για μενα δηλαδή,απλά δε θα κανω ηλιοθεραπεία φέτος.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...