Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Τουτουνι είπε:

Ίσως γιατί εγώ έκανα μόνο εμβρυομεταφορα και πήγα με δανικά...

Λογικο είναι να ανησυχεις!! Αλλά αφού όλα ήταν καλά στην τελευταία εξέταση, πάρε μια μεγάλη ανάσα και όλα θα είναι τέλεια!!!

A για αυτό κορίτσι μου τότε  ναι!

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, chris79 είπε:

Αυτό θα κάνω ... 

Εν τω μεταξύ σας διαβάζω να γράφετε όλες ότι τα μωρά χορεύουν σάμπα και δε σταματάνε και εμένα κάθε φορά είναι τόσο ήσυχα ... κουνιούνται δε λέω αλλά όχι και τόσο ... αχ μακαρι να είναι έτσι ήσυχα και μετά τη γέννα ... χαχαχα :) 

Κι εμένα δεν χορεύουν!!! Είδαμε την προηγούμενη φορά, να κουναει λίγο χεράκια και ποδαράκια!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου μόλις πηρα και τα αποτελέσματα των αιματολογικών.

Οι πιθανότητες που μου είχαν βγάλει πριν από αυτά και οι 3 εχουν παραμείνει ίδιες οπότε υποθέτω ότι δεν άλλαξε κάτι.

Θα το επιβεβαιώσω εννοείται και με τη γιατρό.

  • Μου αρέσει 10

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Είχα μέρες να μπω...διάβασα τα νέα σας και χάρηκα πάρα πάρα πολύ!!!!! Μακάρι να έχουμε όλες μας τόσο καλά αποτελέσματα στις αυχενικες μας!!!! 

Μια ερώτηση μόνο γιατί κάπου διάβασα ότι καταθέσατε τα χαρτιά για το επίδομα της εξωσωματικης... Πήγα κι εγώ να τα καταθέσω αλλά μου είπαν ότι έληξε η απόφαση της επιτροπής, γιατί έχει ισχύ για 1 έτος. Εμβρυομεταφορα έκανα 26/5 και η αν απόφαση είχε ισχύ μέχρι 11/4. Ξέρετε αν θα μου την ανανεώσουν; Μπορώ να κάνω κάτι; Κρίμα είναι να χάσουμε το επίδομα... Δευτέρα βέβαια θα πάω από εκεί αλλά δεν νομίζω να γίνει κάτι...


1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Είχα μέρες να μπω...διάβασα τα νέα σας και χάρηκα πάρα πάρα πολύ!!!!! Μακάρι να έχουμε όλες μας τόσο καλά αποτελέσματα στις αυχενικες μας!!!! 

Μια ερώτηση μόνο γιατί κάπου διάβασα ότι καταθέσατε τα χαρτιά για το επίδομα της εξωσωματικης... Πήγα κι εγώ να τα καταθέσω αλλά μου είπαν ότι έληξε η απόφαση της επιτροπής, γιατί έχει ισχύ για 1 έτος. Εμβρυομεταφορα έκανα 26/5 και η αν απόφαση είχε ισχύ μέχρι 11/4. Ξέρετε αν θα μου την ανανεώσουν; Μπορώ να κάνω κάτι; Κρίμα είναι να χάσουμε το επίδομα... Δευτέρα βέβαια θα πάω από εκεί αλλά δεν νομίζω να γίνει κάτι...

Αν επικαλεστείς ότι τα κέντρα ήταν κλειστά λόγω κορονοϊού..?


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, @ngelina81 said:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Είχα μέρες να μπω...διάβασα τα νέα σας και χάρηκα πάρα πάρα πολύ!!!!! Μακάρι να έχουμε όλες μας τόσο καλά αποτελέσματα στις αυχενικες μας!!!! 

Μια ερώτηση μόνο γιατί κάπου διάβασα ότι καταθέσατε τα χαρτιά για το επίδομα της εξωσωματικης... Πήγα κι εγώ να τα καταθέσω αλλά μου είπαν ότι έληξε η απόφαση της επιτροπής, γιατί έχει ισχύ για 1 έτος. Εμβρυομεταφορα έκανα 26/5 και η αν απόφαση είχε ισχύ μέχρι 11/4. Ξέρετε αν θα μου την ανανεώσουν; Μπορώ να κάνω κάτι; Κρίμα είναι να χάσουμε το επίδομα... Δευτέρα βέβαια θα πάω από εκεί αλλά δεν νομίζω να γίνει κάτι...

Τι εννοείς είχε λήξει η απόφαση της επιτροπής ; Και εγώ 26/5 έκανα ετ και ειχα περάσει επιτροπή πέρυσι το Μάη αν θυμαμαι καλά ... και μάλιστα η ωοληψια μου ήταν πέρυσι τον Ιούλιο και την πέρασαν και πήρα κανονικά τα λεφτά και για την ωοληψια ... από ποτέ είναι η απόφαση σου ; 

Πηγα και το τσέκαρα κιόλας ... η απόφαση της επιτροπής μου έχει ημερομηνία 29/5/2019 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!Καλές αυχενικες κοριτσια!

Η γιατρός μου τελικά χθες μου ειπε οτι η αυχενική είναι εξαιρετική!!!!!

Να ρωτήσω όσες έκαναν, @Sani,που ειμαστε και συνομήλικες,τι ποσοστό για προεκλαμψία σου έβγαλε?Γιατί με προβλημάτισε λίγο.Ξέρουμε όριο? 

Η αν μπορει να μας ενημερώσει μια "παλιοτερη "εγκυούλα...

 

  • Μου αρέσει 3

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Καλημερα!Καλές αυχενικες κοριτσια!

Η γιατρός μου τελικά χθες μου ειπε οτι η αυχενική είναι εξαιρετική!!!!!

Να ρωτήσω όσες έκαναν,@Sani,που ειμαστε και συνομήλικες,τι ποσοστό για προεκλαμψία σου έβγαλε?Γιατί με προβλημάτισε λίγο.Ξέρουμε όριο?

 

Το είναι η προεκλαμψία?


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 29/7/2020 at 1:15 ΠΜ, Joka είπε:

Συγχαρητήρια!!!!!!Με τις αιματολογικές τι παίζει ακριβώς?Υπαρχει πιθανότητα να ανατρεψουν το αποτελεσμα σε αρνητικο?

Άλλο άγχος τώρα??Ουυυφφφφ!!!!

Σε νιώθω δεν ξέρεις πόσο!!

Όμως,εφοσον ως εδω ολα πηγαν τέλεια έτσι θα συνεχίσουν!

Αυτό ελεγα κι εγω συνέχεια στον εαυτό μου!

Αν και πιστεύω θα έχεις λάβει και τις δικές σου μέχρι τώρα.. Εμένα μου τις έστειλαν χθες το απόγευμα και δεν άλλαξαν καθόλου τα ποσοστά μου! Υπάρχει όμως περίπτωση να είτε να ανέβουν είτε να πέσουν ανάλογα με τα επίπεδα της β ελεύθερης χοριακης και της papp a..


Efh1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 11 είπε:

Αν και πιστεύω θα έχεις λάβει και τις δικές σου μέχρι τώρα.. Εμένα μου τις έστειλαν χθες το απόγευμα και δεν άλλαξαν καθόλου τα ποσοστά μου! Υπάρχει όμως περίπτωση να είτε να ανέβουν είτε να πέσουν ανάλογα με τα επίπεδα της β ελεύθερης χοριακης και της papp a..

Οντως δεν άλλαξε καμία από τις 3.Για προκλαμψια τι σου εβγαλε?Ποσο βγηκε η τριτη αιματολογική?


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...