Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Joka είπε:

Καλημερα!Καλές αυχενικες κοριτσια!

Η γιατρός μου τελικά χθες μου ειπε οτι η αυχενική είναι εξαιρετική!!!!!

Να ρωτήσω όσες έκαναν, @Sani,που ειμαστε και συνομήλικες,τι ποσοστό για προεκλαμψία σου έβγαλε?Γιατί με προβλημάτισε λίγο.Ξέρουμε όριο? 

Η αν μπορει να μας ενημερώσει μια "παλιοτερη "εγκυούλα...

 

Καλημέρα εγω εβγαλα 1/91 και μου ειπαν να παρω σαλοσπιρ 160 ενα την ημερα με εχει φοβησει και εμενα αυτο βέβαια μου ειπε ο γιατρος μου οτι στις δεκα αυχενικες οι πεντε βγαίνουν με αυξημενο κίνδυνο και ολα εξελίσσονται καλά

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Renaki80 είπε:

Καλημέρα και από εμένα! Καλή επιτυχία στα κορίτσια μας! Τελικά το Νατασάκι και η άλλη κοπέλα (που κλασικά δεν θυμάμαι) δεν ξαναεμφανίστηκαν ε;;;;

 

Η Νατασσα και το παπακι...δεν εχουν  στειλει τιποτα...πολυ λυπαμαι κ εγψ..τι να εγινε αραγε;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Η Νατασσα και το παπακι...δεν εχουν  στειλει τιποτα...πολυ λυπαμαι κ εγψ..τι να εγινε αραγε;;

Κανείς δεν ξέρει.. 

20 ώρες πρίν, Balloo είπε:

Εμ το καλοκαίρι όλα κυλούν πιο αργά.. Εγώ τα κατέθεσα μετά την ΕΤ, τέλος Μαϊου και μπήκαν μέσα σε 10 μέρες. Καλή επιτυχία αύριο κορίτσι μου!! Καλά αποτέλεσμα!!

Καλή επιτυχίααα!! Καλά αποτελέσματα!!!

❤️ Αχ τι τέλεια!! Ανυπομονώ και εγώ για 3d! Ελπίζω να κάνουμε στο επόμενο ραντεβού.

Εμένα κορίτσια η κοιλιά μου κάνει ψιλομπαμ. Αφού αναρωτιέμαι, αν ξεκίνησε από τόσο νωρίς, πόσο θα φτάσει..! Όσοι με ξέρουν μπορούν να το καταλάβουν. Τα μόνα ρούχα που μου κάνουν είναι αυτά που έχουν λάστιχο. Ίσως παίζει ρόλο το ότι δεν είχα καθόλου κοιλιά. 

Εμείς κάνουμε σε κάθε υπέρηχο!!!! Αν ο υπέρηχος του γιατρού σου έχει 3d ,τότε να του το ζητάς!!


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sani είπε:

Καλημέρα εγω εβγαλα 1/91 και μου ειπαν να παρω σαλοσπιρ 160 ενα την ημερα με εχει φοβησει και εμενα αυτο βέβαια μου ειπε ο γιατρος μου οτι στις δεκα αυχενικες οι πεντε βγαίνουν με αυξημενο κίνδυνο και ολα εξελίσσονται καλά

Άλλο άγχος πάλι τούτο!Απ ότι διαβασα αυξανεται λογω ηλικιας,σε δίδυμα,λογω βάρους,κλπ.

Εκανες και τη συγκεκριμενη εξεταση αιματος ή στο εβγαλε μονο με την αυχενική?


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Balloo είπε:

Αν επικαλεστείς ότι τα κέντρα ήταν κλειστά λόγω κορονοϊού..?

Ναι κάτι τετοιο σκέφτομαι να πω...και η αλήθεια είναι ότι πήγαμε λίγο πίσω λόγω κορονοιου... Ίσως ο άντρας μου καταφέρει κάτι γιατί το έχει με το λέγειν...


1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , Τουτουνι είπε:

@Geo Jo κορίτσι μου γλυκό που είσαι??

Καλησπερα κ απο εμενα!!!! Εκανα σημερα την αυχενικη και ολα πηγαν πολυ καλα!!! Το μικρουλι ειχε σταση προσευχης! Ανατριχιασαμε!!! Μαλλονννν κοριτσακι!!! Το απογευμα περιμενω και τις αιματολογικες!! Κατα τ' αλλα μπορω να ξεκινησω τα μπανια στη θαλασσα και επιτελους θα χαλαρωσω!

  • Μου αρέσει 12
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, chris79 είπε:

Τι εννοείς είχε λήξει η απόφαση της επιτροπής ; Και εγώ 26/5 έκανα ετ και ειχα περάσει επιτροπή πέρυσι το Μάη αν θυμαμαι καλά ... και μάλιστα η ωοληψια μου ήταν πέρυσι τον Ιούλιο και την πέρασαν και πήρα κανονικά τα λεφτά και για την ωοληψια ... από ποτέ είναι η απόφαση σου ; 

Πηγα και το τσέκαρα κιόλας ... η απόφαση της επιτροπής μου έχει ημερομηνία 29/5/2019 

Η απόφαση της επιτροπής ήταν 11/4/2019. Μου είπαν στον ΕΟΠΥΥ ότι έχει ισχύ για 1 χρόνο. Άρα ήταν μέχρι 11/4/20. Οπότε αφού η εμβρυομεταφορα ήταν 26/5/20, δεν με καλύπτει.

Εσύ μια χαρά οριακά πρόλαβες. 3 μέρες μετά την ετ έληξε η δική σου απόφαση. 

Just now, Geo Jo είπε:

Καλησπερα κ απο εμενα!!!! Εκανα σημερα την αυχενικη και ολα πηγαν πολυ καλα!!! Το μικρουλι ειχε σταση προσευχης! Ανατριχιασαμε!!! Μαλλονννν κοριτσακι!!! Το απογευμα περιμενω και τις αιματολογικες!! Κατα τ' αλλα μπορω να ξεκινησω τα μπανια στη θαλασσα και επιτελους θα χαλαρωσω!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Υπέροχα νέα!!!! Με το καλό και τα αποτελέσματα των αιματολογικων!!!!

  • Μου αρέσει 1

1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo Jo είπε:

Καλησπερα κ απο εμενα!!!! Εκανα σημερα την αυχενικη και ολα πηγαν πολυ καλα!!! Το μικρουλι ειχε σταση προσευχης! Ανατριχιασαμε!!! Μαλλονννν κοριτσακι!!! Το απογευμα περιμενω και τις αιματολογικες!! Κατα τ' αλλα μπορω να ξεκινησω τα μπανια στη θαλασσα και επιτελους θα χαλαρωσω!

Άντε καλέ που είσαι... Όλο μπαίνω...μπαίνω...!!! Δόξα το Θεό όλα πήγαν κατ ευχήν!!!!

 

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo Jo said:

Καλησπερα κ απο εμενα!!!! Εκανα σημερα την αυχενικη και ολα πηγαν πολυ καλα!!! Το μικρουλι ειχε σταση προσευχης! Ανατριχιασαμε!!! Μαλλονννν κοριτσακι!!! Το απογευμα περιμενω και τις αιματολογικες!! Κατα τ' αλλα μπορω να ξεκινησω τα μπανια στη θαλασσα και επιτελους θα χαλαρωσω!

Μπράβο κορίτσι μου !! 
Το έγινε ρε παιδιά με τα κορίτσια ;;; Πολλά ροζ βλέπω ... :) 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo Jo είπε:

Καλησπερα κ απο εμενα!!!! Εκανα σημερα την αυχενικη και ολα πηγαν πολυ καλα!!! Το μικρουλι ειχε σταση προσευχης! Ανατριχιασαμε!!! Μαλλονννν κοριτσακι!!! Το απογευμα περιμενω και τις αιματολογικες!! Κατα τ' αλλα μπορω να ξεκινησω τα μπανια στη θαλασσα και επιτελους θα χαλαρωσω!

Συγχαρητήρια!!!

  • Μου αρέσει 1

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, @ngelina81 said:

Η απόφαση της επιτροπής ήταν 11/4/2019. Μου είπαν στον ΕΟΠΥΥ ότι έχει ισχύ για 1 χρόνο. Άρα ήταν μέχρι 11/4/20. Οπότε αφού η εμβρυομεταφορα ήταν 26/5/20, δεν με καλύπτει.

Εσύ μια χαρά οριακά πρόλαβες. 3 μέρες μετά την ετ έληξε η δική σου απόφαση. 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Υπέροχα νέα!!!! Με το καλό και τα αποτελέσματα των αιματολογικων!!!!

Καλά δεν το πιστεύω ... δε μου το είπε κανείς ... αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έχει ισχύ ένα χρόνο ... πήρες τα φάρμακα και έτυχαν ένα σωρό πράγματα και δεν έκανες μέσα σε ένα χρόνο την μεταφορά ... απαγορεύεται δηλαδή ;; Με τον κορωνοιο χάσαμε όλες τουλάχιστον 2 μήνες ... είναι ηλίθιοι ... θα έπρεπε να το λαμβάνουν  υπόψιν αυτό ειδικά φέτος .. οπωσδήποτε να μιλήσεις .. λες και τα βγάζουν από την τσέπη τους !! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 είπε:

Η απόφαση της επιτροπής ήταν 11/4/2019. Μου είπαν στον ΕΟΠΥΥ ότι έχει ισχύ για 1 χρόνο. Άρα ήταν μέχρι 11/4/20. Οπότε αφού η εμβρυομεταφορα ήταν 26/5/20, δεν με καλύπτει.

Εσύ μια χαρά οριακά πρόλαβες. 3 μέρες μετά την ετ έληξε η δική σου απόφαση. 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Υπέροχα νέα!!!! Με το καλό και τα αποτελέσματα των αιματολογικων!!!!

Σ ευχαριστω πολυ!!!

Just now, Efinikolaou είπε:

Συγχαρητήρια!!!

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!

Just now, chris79 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου !! 
Το έγινε ρε παιδιά με τα κορίτσια ;;; Πολλά ροζ βλέπω ... :) 

Ευχαριστω!!! Ναι ολα ροζζζζζ!!!

Just now, Τουτουνι είπε:

Άντε καλέ που είσαι... Όλο μπαίνω...μπαίνω...!!! Δόξα το Θεό όλα πήγαν κατ ευχήν!!!!

 

Ξεχαστηκα με την βαλιτσα μου γι αυριο! Αντε να βγουν κ οι αιματολογικες αν και δεν θα υπαρχει καποιο προβλημα απ.οτι μου ειπαν...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Άλλο άγχος πάλι τούτο!Απ ότι διαβασα αυξανεται λογω ηλικιας,σε δίδυμα,λογω βάρους,κλπ.

Εκανες και τη συγκεκριμενη εξεταση αιματος ή στο εβγαλε μονο με την αυχενική?

Αυχενική και αίματός εσενα ποσο βγηκε?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo Jo είπε:

Καλησπερα κ απο εμενα!!!! Εκανα σημερα την αυχενικη και ολα πηγαν πολυ καλα!!! Το μικρουλι ειχε σταση προσευχης! Ανατριχιασαμε!!! Μαλλονννν κοριτσακι!!! Το απογευμα περιμενω και τις αιματολογικες!! Κατα τ' αλλα μπορω να ξεκινησω τα μπανια στη θαλασσα και επιτελους θα χαλαρωσω!

Μπράβο κοριτσάρα! Να χαλαρώσεις το αξίζεις, όπως όλες μας άλλωστε! Φιλιά

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Καλά δεν το πιστεύω ... δε μου το είπε κανείς ... αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έχει ισχύ ένα χρόνο ... πήρες τα φάρμακα και έτυχαν ένα σωρό πράγματα και δεν έκανες μέσα σε ένα χρόνο την μεταφορά ... απαγορεύεται δηλαδή ;; Με τον κορωνοιο χάσαμε όλες τουλάχιστον 2 μήνες ... είναι ηλίθιοι ... θα έπρεπε να το λαμβάνουν  υπόψιν αυτό ειδικά φέτος .. οπωσδήποτε να μιλήσεις .. λες και τα βγάζουν από την τσέπη τους !! 

Ναι έχεις απόλυτο δίκιο...έτσι είναι... Για να δούμε αν θα γίνει κάτι...


1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...