Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Καλημέρα κι απο μένα!!!! Εγώ σήμερα ξύπνησα και είμαι εντελώς καλά! Τόσο καλά που έχω αρχίσει να ανησυχώ!!!! Χαχαχαχχαχαχαχαχα

Και εγώ μια από τα ίδια! Σε βαθμό που νιώθω ότι δεν έχω μέσα μου ένα τοσο δα ανθρωπάκι! Ας αγχωθώ λίγο, καιρό είχα :P

 

  • Χαχα 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Και εγώ μια από τα ίδια! Σε βαθμό που νιώθω ότι δεν έχω μέσα μου ένα τοσο δα ανθρωπάκι! 

Αχ Ρενακι μου εσύ όμως έχεις κάνει την αυχενική σου και ξέρεις ότι είναι όλα.καλα!!!!! Οπότε δεν πρέπει να ανησυχείς!  Τώρα είπαμε θα απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου!!!!!!!!!!!!!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Αχ Ρενακι μου εσύ όμως έχεις κάνει την αυχενική σου και ξέρεις ότι είναι όλα.καλα!!!!! Οπότε δεν πρέπει να ανησυχείς!  Τώρα είπαμε θα απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου!!!!!!!!!!!!!!!!

Και αυχενική που έκανα, βλέπεις ότι ακόμα υπάρχει το άγχος! Αν και δεν νομίζω ότι θα φύγει ποτέ! Πάντως το προσπαθώ, να σου πω την αλήθεια! 

Τι έγινε; κρατάμε Θερμοπύλες στην ομάδα  μαζί με 1-2 ακόμα κοπέλες; χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Και αυχενική που έκανα, βλέπεις ότι ακόμα υπάρχει το άγχος! Αν και δεν νομίζω ότι θα φύγει ποτέ! Πάντως το προσπαθώ, να σου πω την αλήθεια! 

Τι έγινε; κρατάμε Θερμοπύλες μαζί με 1-2 ακόμα κοπέλες; χαχαχα 

Ναι πραγματικά!!! Τα υπόλοιπα κορίτσια κάνουν διακοπές!!! Καλά κάνουν να ξεφύγουν λίγο!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Ναι πραγματικά!!! Τα υπόλοιπα κορίτσια κάνουν διακοπές!!! Καλά κάνουν να ξεφύγουν λίγο!!!

Το έχουν πραγματικά πολύ ανάγκη και εγώ ηρέμησα που έφυγα! Τώρα να δω πως θα δουλέψω αύριο μετά από τόσες μέρες ηρεμίας, ξεγνοιασιάς και χαλάρωσης! :rolleyes:
 

@@ngelina81  @chris79 @Geonutr-mama & @ioanna27 Από αύριο είναι η εβδομάδα σας! Καλές αυχενικές και περιμένουμε νέα σας! 

  • Μου αρέσει 6

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα κορίτσια..
Μετά από 10-15 ημέρες "ηρεμίας" και μετά τον 3ο υπέρηχο στις 20/7... επανήλθε το αιματάκι χτές.. λίγο κόκκινο, λίγο καφέ σήμερα το πρωί...
Τι σ@@τά συμβαίνει συνέχεια? Θα ηρεμήσουμε καμία φορά??


urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renula είπε:

Καλημέρα στα κορίτσια..
Μετά από 10-15 ημέρες "ηρεμίας" και μετά τον 3ο υπέρηχο στις 20/7... επανήλθε το αιματάκι χτές.. λίγο κόκκινο, λίγο καφέ σήμερα το πρωί...
Τι σ@@τά συμβαίνει συνέχεια? Θα ηρεμήσουμε καμία φορά??

Ηρεμία και ξεκούραση Ρενακι μου!!!αφού το αίμα έγινε καφέ όλα.καλα!!! Πότε πας για επανεξέταση??? 

Από συμπτώματα ηρέμησες καθόλου???


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Ηρεμία και ξεκούραση Ρενακι μου!!!αφού το αίμα έγινε καφέ όλα.καλα!!! Πότε πας για επανεξέταση??? 

Από συμπτώματα ηρέμησες καθόλου???

Καλημέρα κορίτσι μου..

Αύρι έχω υπέρηχο.. αλλά γιατί εμφανίζεται συνέχεια αυτό το αίμα;; Τι συμβαίνει;;

Από συμπτώματα.. κούραση, υπνηλία, στήθος που πονάει και κάποιες στιγμές τρελλή πείνα!!!


urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renula είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου..

Αύρι έχω υπέρηχο.. αλλά γιατί εμφανίζεται συνέχεια αυτό το αίμα;; Τι συμβαίνει;;

Από συμπτώματα.. κούραση, υπνηλία, στήθος που πονάει και κάποιες στιγμές τρελλή πείνα!!!

Κοίτα...θα σου έλεγα για μικρή αποκόλληση αλλά μου φαίνεται απίθανο! Να δεις που μεγαλώνει η μήτρα και κάποιο αγγειακι έσπασε...αλλιώς θα ήταν πιο πολύ το αίμα... Έτσι νομίζω! 

Αύριο θα ξέρεις όμως!!! Το ώρα έχεις ραντεβού?


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τουτουνι είπε:

Κοίτα...θα σου έλεγα για μικρή αποκόλληση αλλά μου φαίνεται απίθανο! Να δεις που μεγαλώνει η μήτρα και κάποιο αγγειακι έσπασε...αλλιώς θα ήταν πιο πολύ το αίμα... Έτσι νομίζω! 

Αύριο θα ξέρεις όμως!!! Το ώρα έχεις ραντεβού?

Αργά το βράδυ έχω.. καλά αυτή η μήτρα όλο θα μεγαλώνει.. θα σπάνρ κ αγγεία να μας «σαλτάρουν»;;;


urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

οχι βεβαια να μη  πας μια χαρα εισαι! ευχαριστησου την Κυριακη σου!

Έχεις δίκιο!!! Θα κάνω υπομονή μέχρι την επόμενη Τρίτη!

Just now, Renula είπε:

Αργά το βράδυ έχω.. καλά αυτή η μήτρα όλο θα μεγαλώνει.. θα σπάνρ κ αγγεία να μας «σαλτάρουν»;;;

Αφού σου έχει πει ο γιατρός σου ότι η πιθανότητα να μην πάει κάτι καλά από δω κι εμπρός είναι κάτω από 4%... Μην ανησυχείς...απλά να ξεκουράζεσαι πολύ ακόμα.και όταν είσαι τέλεια!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

καλημερα κοριτσι μου! καλη Κυριακη και σε εσενα! 

βρε κοριτσια ξερετε κατι;;; νομιζω πως με ενοχλει καθημερινα τοσο πολυ το στομαχι μου μετα απο τα φαρμακα..παιρνω 2 προγεστερονες 2 μαγνησια 2 φυλλικο οξυ κ 1 βιταμινη d. αλλα λογω κραμπων και αποκολλησης δεν μπορω να τα μειωσω ακομα.. μηπως συμπασχετε κ εσεις;;

Και εμένα το στομάχι μου είναι κάπως... Εγώ έκοψα μόνη μου τα κολπικα σικλακουρ που έβαζα ..πίνω πολλά χάπια οπότε συμπάσχω 

Καλημέρα!!

Just now, Renula είπε:

Καλημέρα στα κορίτσια..
Μετά από 10-15 ημέρες "ηρεμίας" και μετά τον 3ο υπέρηχο στις 20/7... επανήλθε το αιματάκι χτές.. λίγο κόκκινο, λίγο καφέ σήμερα το πρωί...
Τι σ@@τά συμβαίνει συνέχεια? Θα ηρεμήσουμε καμία φορά??

Καλημέρα!!

Μετά την αποκόλληση και το αιμάτωμα που είχα, μου είπαν ότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να ξανάδω αίμα..Οπότε μην σε ανησυχεί..! Αλλά πες το στον γιατρό σου για καλό και κακο. 

Μανούλες με τα δίδυμα... τι σκέφτεστε για καρότσι??? Δεν μου αρέσουν καθόλου τα δίπλα...

  • Μου αρέσει 1

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Και εμένα το στομάχι μου είναι κάπως... Εγώ έκοψα μόνη μου τα κολπικα σικλακουρ που έβαζα ..πίνω πολλά χάπια οπότε συμπάσχω 

Καλημέρα!!

Καλημέρα!!

Μετά την αποκόλληση και το αιμάτωμα που είχα, μου είπαν ότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να ξανάδω αίμα..Οπότε μην σε ανησυχεί..! Αλλά πες το στον γιατρό σου για καλό και κακο. 

Μανούλες με τα δίδυμα... τι σκέφτεστε για καρότσι??? Δεν μου αρέσουν καθόλου τα δίπλα...

Εγώ δεν έχω θέμα!!! Πρώτα ο Θεός να πάνε όλα καλά θα πάρουμε διπλό γιατί απ' τα λίγα που έχω δει τα μόνο δεν βολεύουν γιατί δεν βλεπεις και τα δύο μωρά!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...