Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Ani!! είπε:

βρε κοριτσι μου λυσε μου την απορια! γιατι μας λενε οι γιατροι να αποφευγουμε τον ηλιο και τα μπανια;;;

Θα συμφωνήσω με την @Paris.33  μπάνιο στη θάλασσα,  βύθιση στην μπανιέρα αποφεύγεται για τυχόν συσπάσεις. Ο ήλιος ούτως ή άλλως φέρνει δυσφορία , πόσο μάλλον σε μας που είμαστε ευπαθή ομάδα. Για μένα δεν έχει και νόημα αν δεν κάνω μπάνιο να βραζω στην παραλία,  γιατι ακόμη και σε σκιά το πρωί δεν υποφερεται 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

8 hours ago, Paris.33 said:

Ναι βρε κοριτσι μου και εγω λεω αμην να την κανω κ ας είμαι σπιτι κλεισμενη να ειμαι ησυχη τουλάχιστον! Απο την καρδια μου εύχομαι να προχωρησει τοσο η τεχνολογία καμια μα καμια γυναίκα να μην χρειαστεί να περασει ασχημες στιγμες! Ανυπομονώ να παμε στο σταδιο που θα μας εχει φυγει το μεγιστο αγχος κ θα μετραμε μερες αναποδα!! 

Κορίτσι μου εμενα μ ειχε πει να την αποφυγω τη θαλασσα,  οσο ηταν μικρο το μωρακι λογω διαφορας θερμοκρασίας ζεστη εξω κρυο νερακι που πιθανον δημιουργησει συσπασεις! Για μεγαλύτερους μηνες δεν γνωρίζω, εξάλλου εμενα δεν μ επιτρέπεται γενικα.  Οσο για τον ηλιο υποθετω δεν ξέρεις πως θα αντιδρασει ο οργανισμός μιας εγκυμονουσας υπο υψηλες θερμοκρασίες, ανηκουμε και στις ευπαθεις ομαδες,  επισης εχω διαβασει οτι λογω ορμονων ειναι πιθανό να εμφανιστούν κ πιο ευκολα παναδες

Θα έρθει κι αυτή η ώρα που θα μετράμε ανάποδα μέρες ... θα δεις ! 

Καλημερα και καλό Σαββατοκύριακο σε όλα τα κορίτσια αδειούχες και μη... εγώ έχω άλλη μια βδομάδα για την άδεια όποτε θα βράσω στην Αθήνα για τώρα ... :) 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 53 λεπτά , chris79 είπε:

Θα έρθει κι αυτή η ώρα που θα μετράμε ανάποδα μέρες ... θα δεις ! 

Καλημερα και καλό Σαββατοκύριακο σε όλα τα κορίτσια αδειούχες και μη... εγώ έχω άλλη μια βδομάδα για την άδεια όποτε θα βράσω στην Αθήνα για τώρα ... :) 

Καλημέρα και καλό μήνα! Θα βράσουμε μαζί αυτή την εβδομάδα! Αλλά και διακοπές να ήμασταν πάλι θα βράζαμε :P 

  • Μου αρέσει 2

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Άντε καλέ που είσαι... Όλο μπαίνω...μπαίνω...!!! Δόξα το Θεό όλα πήγαν κατ ευχήν!!!!

 

Ξεχαστηκα με την βαλιτσα μου γι αυριο! Αντε να βγουν κ οι αιματολογικες αν και δεν θα υπαρχει καποιο προβλημα απ.οτι μου ειπαν...

Καλημερα κ καλο μηνα κοριτσια μου! Τι κανετε;;; Εγω επιτελους διακοπες απο σημερα! Εκανα κ το πρωτο μου μπανιο! Βγηκαν κ οι αιματολογικες κ ολα ειναι αψογα! Ραντεβου στον γιατρο παλι στις 7 Σεπτεμβρη

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo Jo είπε:

Ξεχαστηκα με την βαλιτσα μου γι αυριο! Αντε να βγουν κ οι αιματολογικες αν και δεν θα υπαρχει καποιο προβλημα απ.οτι μου ειπαν...

Καλημερα κ καλο μηνα κοριτσια μου! Τι κανετε;;; Εγω επιτελους διακοπες απο σημερα! Εκανα κ το πρωτο μου μπανιο! Βγηκαν κ οι αιματολογικες κ ολα ειναι αψογα! Ραντεβου στον γιατρο παλι στις 7 Σεπτεμβρη

Μπράβο κορίτσι μου!!! Να χαρείς τις διακοπές σου τώρα!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!! Να χαρείς τις διακοπές σου τώρα!!!

Τωρα ανεβηκε η απαντηση απο χθες Τουτουνι μου!!! Σ ευχαριστω πολυ!!Περναω πολυτιμο χρονο με τους γονεις μου, αφου ο αντρας μου δουλευει και ειναι οι μονοι που γνωριζουν τον γολγοθα μεχρι να φτασω ως εδω...καλες βουτιες σε ολες μας,!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Geo Jo είπε:

Τωρα ανεβηκε η απαντηση απο χθες Τουτουνι μου!!! Σ ευχαριστω πολυ!!Περναω πολυτιμο χρονο με τους γονεις μου, αφου ο αντρας μου δουλευει και ειναι οι μονοι που γνωριζουν τον γολγοθα μεχρι να φτασω ως εδω...καλες βουτιες σε ολες μας,!

Να απολαύσεις την περιποίηση τους!!!! 

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Καλημέρα και καλή Κυριακή! Όσες είστε διακοπούλες καλά να περνάτε! Οι υπόλοιπες υπομονή έρχονται και για εσάς οι στιγμές χαλάρωσης! Φιλάκια! 

καλημερα κοριτσι μου! καλη Κυριακη και σε εσενα! 

βρε κοριτσια ξερετε κατι;;; νομιζω πως με ενοχλει καθημερινα τοσο πολυ το στομαχι μου μετα απο τα φαρμακα..παιρνω 2 προγεστερονες 2 μαγνησια 2 φυλλικο οξυ κ 1 βιταμινη d. αλλα λογω κραμπων και αποκολλησης δεν μπορω να τα μειωσω ακομα.. μηπως συμπασχετε κ εσεις;;

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Καλημέρα και καλή Κυριακή! Όσες είστε διακοπούλες καλά να περνάτε! Οι υπόλοιπες υπομονή έρχονται και για εσάς οι στιγμές χαλάρωσης! Φιλάκια! 

Καλημέρα κι απο μένα!!!! Εγώ σήμερα ξύπνησα και είμαι εντελώς καλά! Τόσο καλά που έχω αρχίσει να ανησυχώ!!!! Χαχαχαχχαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...