Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Efinikolaou είπε:

Μωρέ εγώ ξέρεις τι έχω πάθει?? Αγόρασα ένα καρότσι που μου άρεσε πάρα πολύ,πριν την εξωσωματική το οποίο είναι μόνο.. το διπλό δεν βολεύει πουθενά γαμωτη. 

Κοίτα μην στεναχωριέσαι...μόλις ξεπεταχτουν λίγο για βόλτα το ένα στο καρότσι και το αλλο στο μάρσιπο!!!! Εναλλάξ μια το ένα μια το άλλο. Εννοείται παρέα με κάποιον δικό σου. 


1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, @ngelina81 είπε:

Ωχ έχω απορίες.....!!! Όταν λες μεγάλο κρεβάτι...εννοείς αυτά που γύρω γύρω έχουν κάγκελα και η μια πλευρά που είναι ελεύθερη έρχεται και κολλάει δίπλα στο δικό μας κρεβάτι; Η καλαθουνα σε τι χρησιμεύει; είναι μόνο για μεταφορά; περίοδο εκπτώσεων φαντάζομαι εννοείς τώρα ε; Δεν είναι νωρίς; Για ψυχολογικούς λόγους το λέω... @Ani!! έχει σημασία να μην παιρνουμε πολλά και άχρηστα πράγματα αλλά λίγα και βολικά, πολύ σωστά τα λες!!!

Ναι ναι πρώτα η αυχενική!!!! Τι άγχος κι αυτό... Πότε είναι να την κάνεις; Εγώ αύριο...δεν με βλέπω να κοιμάμαι το βράδυ από την αγωνία μου....

Για τις διδυμομανουλες είναι πιο δύσκολα τα πράγματα γενικότερα...καροτσια, μετακινήσεις, ταισματα, αλλαγματα...διπλή κούραση και ταλαιπωρία αλλά και διπλή χαρά!!!! Καλή δύναμη κοριτσάρες μου!!!

χαχα αστειευομαι για το μεγαλο κρεβατι καλε! για αρχη δεν θες καγκελα! η καλαθουνα ειναι για να κοιμαται το πρωτο διαστημα εκει αν δεν ειναι στο κρεβατι σας. απο το μαιευτηριο θα φυγει με το αυγο καθισμα αυτοκινητου. Εκπτωσεις θα ξαναβαλουν μεχρι να γεννησουμε! οτι αλλο θες ρωτα με γιατι κ εχω ειχα τοτε ενα σωρο αποριες! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Μια μέρα είναι θα περάσει!!!! Κάνε υπομονή και από αύριο θα είσαι κι εσύ ήσυχη!!!!

Όντως τα διδυμακια είναι πιο δύσκολα!!! Θέλει αρκετή βοήθεια σε όλα!

Εύχομαι να έχουμε καλά αποτελέσματα όλες μας!!!

Just now, Ani!! είπε:

χαχα αστειευομαι για το μεγαλο κρεβατι καλε! για αρχη δεν θες καγκελα! η καλαθουνα ειναι για να κοιμαται το πρωτο διαστημα εκει αν δεν ειναι στο κρεβατι σας. απο το μαιευτηριο θα φυγει με το αυγο καθισμα αυτοκινητου. Εκπτωσεις θα ξαναβαλουν μεχρι να γεννησουμε! οτι αλλο θες ρωτα με γιατι κ εχω ειχα τοτε ενα σωεο αποριες! 

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάρα μου!!!! Δεν το έχουμε πει ακόμα σε γνωστούς και ξαδέρφια και δεν έχω να ρωτήσω κανέναν!!! Φαντάσου δεν είχα σκεφτεί πως θα φύγει από το μαιευτήριο....

  • Μου αρέσει 1

1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 είπε:

Εύχομαι να έχουμε καλά αποτελέσματα όλες μας!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάρα μου!!!! Δεν το έχουμε πει ακόμα σε γνωστούς και ξαδέρφια και δεν έχω να ρωτήσω κανέναν!!! Φαντάσου δεν είχα σκεφτεί πως θα φύγει από το μαιευτήριο....

Αμήν Παναγία μου!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας!!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 είπε:

Εύχομαι να έχουμε καλά αποτελέσματα όλες μας!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάρα μου!!!! Δεν το έχουμε πει ακόμα σε γνωστούς και ξαδέρφια και δεν έχω να ρωτήσω κανέναν!!! Φαντάσου δεν είχα σκεφτεί πως θα φύγει από το μαιευτήριο....

ειναι λογικο καμια δεν ηξερε απλα ολες οι φιλες μου μειναμε το ιδιο διαστημα εγκυες τοτε και ξαφνικα απο 1 εχουμε 7 παιδια..οποτε θελοντας κ μη τα μαθαμε

Just now, @ngelina81 είπε:

Εύχομαι να έχουμε καλά αποτελέσματα όλες μας!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάρα μου!!!! Δεν το έχουμε πει ακόμα σε γνωστούς και ξαδέρφια και δεν έχω να ρωτήσω κανέναν!!! Φαντάσου δεν είχα σκεφτεί πως θα φύγει από το μαιευτήριο....

οποτε απο ολα αυτα κρατα για αρχη πως θες καθισμα αυτοκινητου απαραιτητα, καροτσι, αντε κ κουνια

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@@ngelina81 μου καλη τυχη αυριο!!! Σου εύχομαι απο καρδιας να έχετε τα καλύτερα αποτελέσματα!! 

@Ani!! Εγω σκεφτηκα να μην παρω καν κουνια στην αρχη μιας κ δεν χωραει στο δωματιο μας κ λογω περιορισμενων μετακινησεων δεν θα μπορω να ψαξω επαρκως,  ειμαι γαιδαρα:-P για καποιους μηνες στην αρχη δεν κοιμουνται σε πορτ μπεμπε;;  αυτό ειναι η λεγόμενη καλαθουνα; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Ani!! είπε:

Κοριτσι μου καλο μην αγχωνεσαι κ ολες σας προσπαθειστε να μην αγχωνεστε τοσο πολυ! δεν οφελει πουθενα,, πραγματικα..επισης ευχαριστηθειτετην περιοδο της εγκυμοσυνης με τις ευκολιες και τις δυσκολιες της γιατι καποτε θα αναπολειτε αυτες τις μερες! με ολη μου την αγαπη σου το λεω..τελος σκεψου σαν μια δοκιμασια διατηρησης των αντοχων και τις ψυχραιμιας για αργοτερα που θα εχεις το μωρακι σου και θα εχεις τοσες προκλησεις να αντιμετωπισεις! :)

Εμένα μετα τον τελευταιο υπερηχο,9η βδομαδα παρότι άρχισαν οι υπέρηχοι ανά 2 βδομαδες μ έπιασε μια απάθεια,σα να κουραστηκα ν ανησυχώ.

Και τώρα στις διακοπές εχω τόση ανάγκη απο μπάνια,βόλτες και διασκέδαση που νομιζω ενας μήνα θα μου κάνει πάρα πολύ καλό ψυχολογικά.

Σ ενα μήνα πάλι υπέρηχο μόλις γυρίσω από διακοπές.

Από χάπια εξαρχής μονο φιλισιν,τίποτ άλλο.

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

@@ngelina81 μου καλη τυχη αυριο!!! Σου εύχομαι απο καρδιας να έχετε τα καλύτερα αποτελέσματα!! 

@Ani!! Εγω σκεφτηκα να μην παρω καν κουνια στην αρχη μιας κ δεν χωραει στο δωματιο μας κ λογω περιορισμενων μετακινησεων δεν θα μπορω να ψαξω επαρκως,  ειμαι γαιδαρα:-P για καποιους μηνες στην αρχη δεν κοιμουνται σε πορτ μπεμπε;;  αυτό ειναι η λεγόμενη καλαθουνα; 

το πορτ μπεμπε ειναι το καθισμα αυτοκινητου και δεν προτεινετε να καθεται περισσοτερο απο τις μετακινησεις του αυτοκινητου. με την καλαθουνα παλι εισαι οκ!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

προσωπικα παντως εχω να σου πω πως κ εσυ κ εγω θελουμε ξεκουραση.. το αιματακι μπορει να ειναι δειγμα κοπωσης κ τιποτα περισσοτερο..μα κ εγω που δεν ειχα ποτε αιμα την εκανα την αποκολλησουλα μου! οποτε σχετικα ειναι ολα! 

Βρε κορίτσια.. πόσο ξεκούραση πια;;

Δεν κάνω απολύτως τίποτα σπίτι!!

Όλα ο αντρούλης μου, μαγείρεμα-πιάτα-πλυντήριο-άπλωμα!!! Τον έχω λιώσει αλλα δεν παραπονιέται!!!!

  • Μου αρέσει 3

urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

το πορτ μπεμπε ειναι το καθισμα αυτοκινητου και δεν προτεινετε να καθεται περισσοτερο απο τις μετακινησεις του αυτοκινητου. με την καλαθουνα παλι εισαι οκ!

:-| τοσες πληροφορίες..  Αλλα κ παλι θα τα αφησω ολα οσο πιο τελευταία στιγμή γίνεται να βεβαιωθω οτι ολα πανε κατ' ευχήν..  Μικρα βηματακια για μενα :wink:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renula είπε:

Βρε κορίτσια.. πόσο ξεκούραση πια;;

Δεν κάνω απολύτως τίποτα σπίτι!!

Όλα ο αντρούλης μου, μαγείρεμα-πιάτα-πλυντήριο-άπλωμα!!! Τον έχω λιώσει αλλα δεν παραπονιέται!!!!

Έχεις δίκιο! Αλλά είναι για λίγο ακόμα! Σε λίγο θα τον βοηθάς κι εσύ!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

@@ngelina81 μου καλη τυχη αυριο!!! Σου εύχομαι απο καρδιας να έχετε τα καλύτερα αποτελέσματα!! 

@Ani!! Εγω σκεφτηκα να μην παρω καν κουνια στην αρχη μιας κ δεν χωραει στο δωματιο μας κ λογω περιορισμενων μετακινησεων δεν θα μπορω να ψαξω επαρκως,  ειμαι γαιδαρα:-P για καποιους μηνες στην αρχη δεν κοιμουνται σε πορτ μπεμπε;;  αυτό ειναι η λεγόμενη καλαθουνα; 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Να είσαι καλά!!!! Θα σας ενημερώσω αύριο για τα αποτελέσματα!!!

Just now, Renula είπε:

Βρε κορίτσια.. πόσο ξεκούραση πια;;

Δεν κάνω απολύτως τίποτα σπίτι!!

Όλα ο αντρούλης μου, μαγείρεμα-πιάτα-πλυντήριο-άπλωμα!!! Τον έχω λιώσει αλλα δεν παραπονιέται!!!!

Τι καλός ο άνδρας σου!!!! Μπράβο του που σε προσέχει τόσο πολύ!!!! 

  • Μου αρέσει 1

1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renula είπε:

Βρε κορίτσια.. πόσο ξεκούραση πια;;

Δεν κάνω απολύτως τίποτα σπίτι!!

Όλα ο αντρούλης μου, μαγείρεμα-πιάτα-πλυντήριο-άπλωμα!!! Τον έχω λιώσει αλλα δεν παραπονιέται!!!!

κοριτσια εγω του φορτωνω κ το παιδι τι να σας πω! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...