Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Λοιπόν κορίτσια μου καλημέρα!!!! Κάναμε την αυχενική μας, μας είπαν πολύ καλή. Είναι 2,1 αλλά αυτό εξηγείται γιατί φαίνεται μεγάλο μωρό. Οι πιθανότητες είναι πολύ καλές και περιμένουμε τα αποτέλεσμα της papp-a....

  • Μου αρέσει 8

1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, @ngelina81 said:

Λοιπόν κορίτσια μου καλημέρα!!!! Κάναμε την αυχενική μας, μας είπαν πολύ καλή. Είναι 2,1 αλλά αυτό εξηγείται γιατί φαίνεται μεγάλο μωρό. Οι πιθανότητες είναι πολύ καλές και περιμένουμε τα αποτέλεσμα της papp-a....

Μπράβο κορίτσι μου ! 
Να ξεκινήσει καλά η εβδομάδα ... και να συνεχίσει έτσι .. :)  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου ! 
Να ξεκινήσει καλά η εβδομάδα ... και να συνεχίσει έτσι .. :)  

Ευχαριστώ πολύ!!! Το απόγευμα θα πάω ωστόσο να πάρω και 2η γνώμη ( θα με πείτε υπερβολική αλλά προκειμένου να νιώσω μεγαλύτερη ασφάλεια....) σε κάποιον που έχω μάθει ότι είναι φοβερός και πολύ λεπτολόγος. Τα μετράει όλα ένα- ένα ακόμα και τα δακτυλάκια...!!! Η αγωνία συνεχίζεται μέχρι τότε σε πιο ήπιο βαθμό βέβαια...!!!


1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Θα τρελαθούμε τελείως εμείς εδώ μέσα ... χαχαχα

Καλά νιώθεις καλύτερα και ανησυχείς ; 
Θα ήθελες να είσαι χειρότερα δηλαδή ; Σαν εμένα ...; Κάθε μέρα λίγο πιο χάλια ... 

Νομίζω ότι απλά στρώνεις όσο προχωράς. Αυτό για εμένα είναι φυσιολογικό... θα σου έλεγα να το απολαύσεις :) 

Δηλαδή να μην κλείσω πρόωρο ραντεβού με το γιατρό????


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου καλημέρα!!!! Κάναμε την αυχενική μας, μας είπαν πολύ καλή. Είναι 2,1 αλλά αυτό εξηγείται γιατί φαίνεται μεγάλο μωρό. Οι πιθανότητες είναι πολύ καλές και περιμένουμε τα αποτέλεσμα της papp-a....

Μπράβο κοριτσι μου για τα αποτελέσματα!! Με το καλο θα γίνουν ολα!! :roll::x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, @ngelina81 said:

Ευχαριστώ πολύ!!! Το απόγευμα θα πάω ωστόσο να πάρω και 2η γνώμη ( θα με πείτε υπερβολική αλλά προκειμένου να νιώσω μεγαλύτερη ασφάλεια....) σε κάποιον που έχω μάθει ότι είναι φοβερός και πολύ λεπτολόγος. Τα μετράει όλα ένα- ένα ακόμα και τα δακτυλάκια...!!! Η αγωνία συνεχίζεται μέχρι τότε σε πιο ήπιο βαθμό βέβαια...!!!

Θα κανεις και δεύτερη αυχενική δηλαδή ; 
Γιατι δεν πηγές σε αυτόν εξαρχής ; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου καλημέρα!!!! Κάναμε την αυχενική μας, μας είπαν πολύ καλή. Είναι 2,1 αλλά αυτό εξηγείται γιατί φαίνεται μεγάλο μωρό. Οι πιθανότητες είναι πολύ καλές και περιμένουμε τα αποτέλεσμα της papp-a....

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!! Αυτό ήταν!!! Πέρασες κι εσύ το πρώτο μαξιλαράκι!!!! Καλή απόλαυση τώρα της υπόλοιπης εγκυμοσηνης σου!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι said:

Δηλαδή να μην κλείσω πρόωρο ραντεβού με το γιατρό????

Αυτό δυστυχώς δεν μπορώ να στο απαντήσω εγώ ... αυτό εσυ θα το αποφασίσεις

Αν αγχώνεσαι τόσο πολύ και πιστεύεις θα ηρεμήσεις έτσι καντο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Αυτό δυστυχώς δεν μπορώ να στο απαντήσω εγώ ... αυτό εσυ θα το αποφασίσεις

Αν αγχώνεσαι τόσο πολύ και πιστεύεις θα ηρεμήσεις έτσι καντο 

Δεν ξέρω...ίσως να πάω να ηρεμήσω... Θα δω!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Δεν ξέρω...ίσως να πάω να ηρεμήσω... Θα δω!!!

Παντως μην αγχωνεσαι,  εισαι ηδη 11η κ απο τη 12η υποτιθεται τα συμπτώματα μειώνονται δραματικά..  Εγω καθε που εκλεινα εβδομάδα ημουν ολο και καλύτερα..  Αν εξαιρεσεις λιγες ανακατωσουρες αυτο,  ουτε καν πρησμενο στήθος δεν εχω,  πρηζεται 1 μερα στις 7,οποτε το εχω παρει απόφαση.  Να κανεις ομως αυτο που λεει η καρδούλα σου! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α ξέχασα να σας πω....μάλλον κορίτσι....πολύ ροζ στην ομάδα κορίτσια!!!!

Just now, chris79 είπε:

Θα κανεις και δεύτερη αυχενική δηλαδή ; 
Γιατι δεν πηγές σε αυτόν εξαρχής ; 

Εξαρχής είχα στο μυαλό μου να πάρω 2η γνώμη. Μια φίλη μου γέννησε πριν 6 μήνες και το ένα χεράκι του παιδιού είναι ατροφικο και πιο κοντό από το άλλο. Και έκανε όλες τις εξετάσεις σε πιστοποιημένο γιατρό και μάλιστα με καλό όνομα. Μάλιστα πάθανε σοκ γονείς και γιατρός στη γέννα γιατί δεν το περιμενανε. Ο κάθε γιατρός συνεργάζεται και εμπιστεύεται κάποιους συγκεκριμένους...οκ δεκτό...απλά εγώ θέλω να είμαι πιο σίγουρη...λέω αν ξεφύγει κάτι στον ένα μήπως το δει ο άλλος... Δεν ξέρω μπορεί να είναι όντως υπερβολή αλλά εμένα με κάνει να νιώθω πιο ασφαλής

  • Μου αρέσει 3

1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 είπε:

Α ξέχασα να σας πω....μάλλον κορίτσι....πολύ ροζ στην ομάδα κορίτσια!!!!

Εξαρχής είχα στο μυαλό μου να πάρω 2η γνώμη. Μια φίλη μου γέννησε πριν 6 μήνες και το ένα χεράκι του παιδιού είναι ατροφικο και πιο κοντό από το άλλο. Και έκανε όλες τις εξετάσεις σε πιστοποιημένο γιατρό και μάλιστα με καλό όνομα. Μάλιστα πάθανε σοκ γονείς και γιατρός στη γέννα γιατί δεν το περιμενανε. Ο κάθε γιατρός συνεργάζεται και εμπιστεύεται κάποιους συγκεκριμένους...οκ δεκτό...απλά εγώ θέλω να είμαι πιο σίγουρη...λέω αν ξεφύγει κάτι στον ένα μήπως το δει ο άλλος... Δεν ξέρω μπορεί να είναι όντως υπερβολή αλλά εμένα με κάνει να νιώθω πιο ασφαλής

vα ξερεις οτι στηv αυχεvικη πολλα πραγματα δεv φαιvοvται για πολλες λεπτομερειες ειvαι η β επιπεδου. επισης αv αvχωvεσε για συvδρομα για σιγουρια μπορεις vα καvεις το ΝΙpt αιματολογικο διvει 95-99% σωστα αποτελεσματα για 3 συvδρομα κ καποιες μεταβολικες αvωμαλιες κατι τετοιο. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Παντως μην αγχωνεσαι,  εισαι ηδη 11η κ απο τη 12η υποτιθεται τα συμπτώματα μειώνονται δραματικά..  Εγω καθε που εκλεινα εβδομάδα ημουν ολο και καλύτερα..  Αν εξαιρεσεις λιγες ανακατωσουρες αυτο,  ουτε καν πρησμενο στήθος δεν εχω,  πρηζεται 1 μερα στις 7,οποτε το εχω παρει απόφαση.  Να κανεις ομως αυτο που λεει η καρδούλα σου! 

Ευχαριστώ πολύ !!!! 

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Καλημέρα κορίτσια κι από μένα! Συγνώμη που πετιεμαι να πω κάτι ασχέτως...αλλά.ανησυχω πολυ, γιατί μου πέρασαν όλα τα συμπτώματα???

Και δε χαίρεσαι?!!!

Just now, Paris.33 είπε:

Παντως μην αγχωνεσαι,  εισαι ηδη 11η κ απο τη 12η υποτιθεται τα συμπτώματα μειώνονται δραματικά..  Εγω καθε που εκλεινα εβδομάδα ημουν ολο και καλύτερα..  Αν εξαιρεσεις λιγες ανακατωσουρες αυτο,  ουτε καν πρησμενο στήθος δεν εχω,  πρηζεται 1 μερα στις 7,οποτε το εχω παρει απόφαση.  Να κανεις ομως αυτο που λεει η καρδούλα σου! 

Έτσι είναι,εμένα σταμάτησαν πιο νωρις,τα λίγα που ειχα δλδ. 


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...