Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Fay_ είπε:

      Τώρα με πιάνουν αλλά άγχη. Λέτε να είναι εξωμήτρια και γι αυτό να έχω καφέ; Παραλογίζομαι ε; 

      Παραλογιζεσε ναι!! Δεν δίνουν τόσο μεγάλες χοριακες με την πρώτη τα εξωμήτρια . Ξεκινάνε από χαμηλά .

      Τα καφέ είναι συνηθισμένα στην αρχή Κ πολύ πιθανό να είναι Κ δύο μωρά γι'αυτό. Να ξεκουράζεσε θέλει πολύ ξεκούραση ώστε να προσαρμοστεί η μήτρα στην νέα συνθήκη . 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, @ngelina81 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!! Το απόγευμα θα πάω ωστόσο να πάρω και 2η γνώμη ( θα με πείτε υπερβολική αλλά προκειμένου να νιώσω μεγαλύτερη ασφάλεια....) σε κάποιον που έχω μάθει ότι είναι φοβερός και πολύ λεπτολόγος. Τα μετράει όλα ένα- ένα ακόμα και τα δακτυλάκια...!!! Η αγωνία συνεχίζεται μέχρι τότε σε πιο ήπιο βαθμό βέβαια...!!!

Συγχαρητηρια!!Γιατι δεν πηγες εξαρχης σ αυτον αν τον εμπιστευεσαι περισσοτερο?

  • Ευχαριστώ 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Δεν ξέρω...νομίζω είχα συνδέσει τις ανακατοσουρες και τα υπόλοιπα με την καλή εξέλιξη της εγκυμοσύνης!

καλε τι λες θες vα ξερvας 9 μηvες? μηv αvχωvεσε πολλες φορες καvουv κ διαλλειμα για δυο τρεις μερες κ μετα ξαvαρχιζουv δεv γιvετε vα ξερvας κ ολη μερα καθε μερα . Ειδικα απο 9 εβδομαδα μειωvοvται παρα πολυ

Link to comment
Share on other sites

KΑλημέρα κορίτσια μου.. Αυτες τις μερες χανομαι λιγο γιατι τρεχω με την δουλεια λογω αδειας την επομενη εβδομαδα.

Χαρηκα παρα πολυ με τις αυχενικες σας κοριτσια. Ευχομαι να συνεχισουμε και οι επομενες ετσι ομορφα.

@Τουτουνι επειση ειμαστε κοντα μην ανησυχεις κοριτσακι μου και μενα τα συμπτωματ εχουν υποχωρησει. ΜΟνο καμμια ζαλαδα εχω και κοπωση ακομα.

Νομιζω 11/8 δεν εχεις και εσυ αυχενικη; Δεν σου κρυβω και εγω ανησυχω γιατι εχω να παω απο 9+3 αλλά προσπαθω να κανω υπομονη και να σκεφτομαι θετικα.

Τα μωρακια μας ειναι εκει και εχου μεγαλωσει. Σκεψου θετικα και προσπαθησε να ξεχνιεσαι μεσα στη μερα με οτι μπορεις..

  • Μου αρέσει 2

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

καλε τι λες θες vα ξερvας 9 μηvες? μηv αvχωvεσε πολλες φορες καvουv κ διαλλειμα για δυο τρεις μερες κ μετα ξαvαρχιζουv δεv γιvετε vα ξερvας κ ολη μερα καθε μερα . Ειδικα απο 9 εβδομαδα μειωvοvται παρα πολυ

εγώ ρε παιδιά από 5η εβδομάδα μέχρι κ τώρα που έφτασα 10η δεν έχουν σταματήσει οι αναγούλες. σχεδόν κάθε μέρα κάνω εμετό. το πρωί πλέον σπάνια να μην κάνω πάντα βγάζω κάτι υγρά σαν σάλια. δεν θα υποχωρήσει κάποια στιγμή; έχω σκάσει πια. είναι συνεχόμενη κατάσταση στον ύπνο μου στον ξύπνιο μου. δεν την παλεύω άλλο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Δεν ξέρω...νομίζω είχα συνδέσει τις ανακατοσουρες και τα υπόλοιπα με την καλή εξέλιξη της εγκυμοσύνης!

Κορίτσι,δεν ισχύει αυτό,μην ανησυχείς.Όλα μια χαρά θα είναι αφού έφτασες εδω!


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty είπε:

εγώ ρε παιδιά από 5η εβδομάδα μέχρι κ τώρα που έφτασα 10η δεν έχουν σταματήσει οι αναγούλες. σχεδόν κάθε μέρα κάνω εμετό. το πρωί πλέον σπάνια να μην κάνω πάντα βγάζω κάτι υγρά σαν σάλια. δεν θα υποχωρήσει κάποια στιγμή; έχω σκάσει πια. είναι συνεχόμενη κατάσταση στον ύπνο μου στον ξύπνιο μου. δεν την παλεύω άλλο.

ατυχη υπομοvη .....

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Κορίτσια,τον τράχηλο πόσο σας τον έβγαλαν στην αυχενική?

Διάβασα ότι πρέπει να είναι απο 30χιλ κι πάνω.

vαι πρεπει vα ειvαι παvω απο 30 σε κολπικο υπερυχο. γεvικα μετα τηv 17 εβδομαδα φαιvοvται τα προβληματα ομως. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

vαι πρεπει vα ειvαι παvω απο 30 σε κολπικο υπερυχο. γεvικα μετα τηv 17 εβδομαδα φαιvοvται τα προβληματα ομως. 

Πω πω,ξεπεράσαμε το αγχος του α τριμήνου και αρχίσανε τα άγχη του β.Μια με προεκλαμψιες,μια με τον τράχηλο.....Ουφφφφφφφφ!!

  • Χαχα 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τουτουνι είπε:

Καλημέρα κορίτσια κι από μένα! Συγνώμη που πετιεμαι να πω κάτι ασχέτως...αλλά.ανησυχω πολυ, γιατί μου πέρασαν όλα τα συμπτώματα???

Τουτούνι κάποια στιγμή θα πέρναγαν! Εεεε να που ήρθε η ώρα! Και εγώ έτσι ένιωθα μέχρι που έφαγα κάτι βαρύ, ξερνοβολουσα όλο το βράδυ και επανήλθα ότι όλα είναι οκ!! 

  • Μου αρέσει 2

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Κορίτσια,τον τράχηλο πόσο σας τον έβγαλαν στην αυχενική?

Διάβασα ότι πρέπει να είναι απο 30χιλ κι πάνω.

Λοιπόν μονο ο κολπικος υπερηχος δινει ακριβες αποτέλεσμα,  αυτη τη φορα το ενημερωθηκα, βέβαια εμενα την προηγούμενη με κοιλιακο υπερηχο μου τον εβγαλαν 3,5. Τωρα λογω της ανεπάρκειας και της αποβολης την προηγούμενη ηθελε να μ κανει κολπικο,  αλλα δεν υπηρχε περίπτωση να την αφησω να μ σκαλισει εκει κατω με τετοιο ιστορικο.  Μαλλον δεν της αρεσε που δεν την αφησα και μ ειπε απλα ειναι φαίνεται πολυ καλος κ ψηλος χωρις να γραψει κάπου μέτρηση :neutral:

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου καλημέρα!!!! Κάναμε την αυχενική μας, μας είπαν πολύ καλή. Είναι 2,1 αλλά αυτό εξηγείται γιατί φαίνεται μεγάλο μωρό. Οι πιθανότητες είναι πολύ καλές και περιμένουμε τα αποτέλεσμα της papp-a....

Μπράβο! Ετσι να ξεκινήσει δυναμικά ο Αύγουστος!

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Πω πω,ξεπεράσαμε το αγχος του α τριμήνου και αρχίσανε τα άγχη του β.Μια με προεκλαμψιες,μια με τον τράχηλο.....Ουφφφφφφφφ!!

Χα χα χα κ που εισαι ακομα μετα εχεις το αvχος μηv καvεις τιποτα λαθος με το μωρο μηv γιvει κατι κ δεv το παρεις χαμπαρι χα χα χα vομιζω μεχρι τα 4 που συvεvοεισε πληρως με το παιδι επικρατει μια τρελα χα χα χαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Τουτούνι κάποια στιγμή θα πέρναγαν! Εεεε να που ήρθε η ώρα! Και εγώ έτσι ένιωθα μέχρι που έφαγα κάτι βαρύ, ξερνοβολουσα όλο το βράδυ και επανήλθα ότι όλα είναι οκ!! 

Χαχαχαχαχαχχααχχαχαχα είδες το είμαστε!! Αν δεν ήμαστε χαλιά δεν ηρεμούμε!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...