Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια καλημερα! Έκανα πριν λίγο τεστ και είναι θετικό! Το ανέβασα στο προφίλ!Νομίζω πως είναι λίγο πιο έντονο από χθες.Την Παρασκευή έχω την χοριακη και ελπίζω να πάνε όλα καλά!Φοβάμαι να χαρώ,ακόμα είναι πολύ νωρίς,όμως βλέπω ότι εφόσον έγινε εμφύτευση,είναι κατι θετικό!Φιλιά σε όλες❤️

      Ω ναι το βλεπω κΙ εγω! Συγχαρητηρι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!♥️♥️

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Sofi8 είπε:

Τι να κανω η καημενη. Ο γιατρος μου πε "μην ερχεσαι συνεχεια. Τωρα θα ρθεις σε ενα μηνα" :p

Η αληθεια ειναι πως δεν ειχα παλι αιμα και μου φυγε λιγο το αγχος αλλα και παλι... Δε φουσκωνει κ η κοιλια κ λεω τι γινεται εκει μεσα; Υπαρχει κανεις; Μπορει κ να φουσκωνει αλλα δεν το καταλαβαινω :p

Ετσι παει.Εγω πηγα τελευταια φορα για υπερηχο μεσα Ιουλιου,2 βδομαδες αργοτερα εκανα αυχενικη και μετα απο 1 μηνα ο επομενος υπερηχος.

Απο φουσκωμα τίποτα ακομη και δε θελω.Ελπιζω να μεινω με μικρη κοιλιτσα.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Sofi8 είπε:

Τι να κανω η καημενη. Ο γιατρος μου πε "μην ερχεσαι συνεχεια. Τωρα θα ρθεις σε ενα μηνα" :p

Η αληθεια ειναι πως δεν ειχα παλι αιμα και μου φυγε λιγο το αγχος αλλα και παλι... Δε φουσκωνει κ η κοιλια κ λεω τι γινεται εκει μεσα; Υπαρχει κανεις; Μπορει κ να φουσκωνει αλλα δεν το καταλαβαινω :p

Εμένα ο άντρας μου μου είπε ότι έχει φουσκώσει λίγο αλλά εγώ να σου πω την αλήθεια  δεν το καταλαβαίνω!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Ετσι παει.Εγω πηγα τελευταια φορα για υπερηχο μεσα Ιουλιου,2 βδομαδες αργοτερα εκανα αυχενικη και μετα απο 1 μηνα ο επομενος υπερηχος.

Απο φουσκωμα τίποτα ακομη και δε θελω.Ελπιζω να μεινω με μικρη κοιλιτσα.

Ναι η αληθεια ειναι ουτε εγω θελω μεγαλη κοιλια, ειδικα οταν ξεκινησω κ τη δουλεια, δεν θελω να φαινεται...

Just now, Τουτουνι είπε:

Εμένα ο άντρας μου μου είπε ότι έχει φουσκώσει λίγο αλλά εγώ να σου πω την αλήθεια  δεν το καταλαβαίνω!!!

Εγω βγαζω φωτογραφιες να το κανω time lapse χαχα! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ioanna27 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!! 

Σχεδόν δεν κοιμήθηκα όλο το βράδυ από το άγχος μου!! Σήμερα είναι η αυχενική και μακάρι Παναγία μου να είναι όλα καλά... 

Καλημέρα!!! Η θετική μας ενέργεια και προσευχές μας είναι μαζί σου!!! Όλα θα πάνε τέλεια, θα το δεις!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ioanna27 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!! 

Σχεδόν δεν κοιμήθηκα όλο το βράδυ από το άγχος μου!! Σήμερα είναι η αυχενική και μακάρι Παναγία μου να είναι όλα καλά... 

Μια απ τα ίδια.. 

  • Μου αρέσει 3

mij0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ioanna27 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!! 

Σχεδόν δεν κοιμήθηκα όλο το βράδυ από το άγχος μου!! Σήμερα είναι η αυχενική και μακάρι Παναγία μου να είναι όλα καλά... 

Καλη τυχη! Ολα θα ειναι καλα και να χαμογελας! :)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου απο υγρα πως τα πατε;;  Τετάρτη εκανα την περιδεση, κ παρατηρησα ειχα λιγα περισσότερα υγρα κ σαν νερακι καπως,  γενικα πριν δεν ειχα.. Διαβαζω αλλες κοπελες εχουν φουλ υγρα κ συνέχεια.. Μεχρι μην ειναι αμνιακο υγρο σκέφτηκα :neutral:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Κορίτσια μου απο υγρα πως τα πατε;;  Τετάρτη εκανα την περιδεση, κ παρατηρησα ειχα λιγα περισσότερα υγρα κ σαν νερακι καπως,  γενικα πριν δεν ειχα.. Διαβαζω αλλες κοπελες εχουν φουλ υγρα κ συνέχεια.. Μεχρι μην ειναι αμνιακο υγρο σκέφτηκα :neutral:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Εγώ γενικά έχω πολλά υγρά.. καλου κακου ρωτα το γιατρο σου.. Αλλα πιστευω ολες εχουμε..


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geonutr-mama είπε:

Ολα καλά, 4.75 εκ. 169 παλμοι, 1προς 3000 για down. 

Κοριτσάκι, τα καναμε σετακι, 2 2! 

Συγχαρητήρια κοριτσι μου! Με το καλο κ οι υπόλοιπες κοπέλες της παρεας! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...