Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Geonutr-mama είπε:

Ολα καλά, 4.75 εκ. 169 παλμοι, 1προς 3000 για down. 

Κοριτσάκι, τα καναμε σετακι, 2 2! 

Συγχαρητηρια.Χαμος απο κοριτσάκια.

Να κι ενα μωρακι μικροτερο απο το δικο μου.:x

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Joka είπε:

Συγχαρητηρια.Χαμος απο κοριτσάκια.

Να κι ενα μωρακι μικροτερο απο το δικο μου.:x

Αχ συγχαρητηρια κοριτσι μου! τελεια τα νεα σου! αντε να σου φυγει το αγχος κ εσενα! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geonutr-mama said:

Ολα καλά, 4.75 εκ. 169 παλμοι, 1προς 3000 για down. 

Κοριτσάκι, τα καναμε σετακι, 2 2! 

Τέλεια! Μπράβο! 
Σαν το Ρούβα κι εσείς !! :) 

Just now, Joka said:

Συγχαρητηρια.Χαμος απο κοριτσάκια.

Να κι ενα μωρακι μικροτερο απο το δικο μου.:x

Βρε σύ ... έχεις φαγωθεί ότι το μωρό σου είναι μικρό. Σου είπαν ότι για την εβδομάδα που ήσουν ήταν μικρό ; Εγώ νομίζω ήταν μια χαρά !

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Τέλεια! Μπράβο! 
Σαν το Ρούβα κι εσείς !! :) 

Βρε σύ ... έχεις φαγωθεί ότι το μωρό σου είναι μικρό. Σου είπαν ότι για την εβδομάδα που ήσουν ήταν μικρό ; Εγώ νομίζω ήταν μια χαρά !

Οχι δε μου ειπαν τιποτα τετοιο.Ολα καλα μου ειπαν.

Στην καμπυλη ομως που μου εδωσαν στην αυχενικη με το μεσο ορο μήκους ειναι οντως στα μικρά μεγεθη.

Στα πλαισια του φυσιολογικου είναι εννοειται.Απλα συγκρινω με εσας!


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Joka said:

Οχι δε μου ειπαν τιποτα τετοιο.Ολα καλα μου ειπαν.

Στην καμπυλη ομως που μου εδωσαν στην αυχενικη με το μεσο ορο μήκους ειναι οντως στα μικρά μεγεθη.

Στα πλαισια του φυσιολογικου είναι εννοειται.Απλα συγκρινω με εσας!

Κοιτά εμένα το μικρό σε ένα τύπου διάγραμμα που έχει το χαρτί είναι ακριβώς στη μέση, δηλ μέσος όρος. Το μεγάλο είναι πιο πάνω από το μέσο όρο. Στη μέση ανάμεσα στο μέσο και το ανώτατο όριο (τύπου στο 75%).
Υπάρχουν αποκλίσεις και όλες εντός φυσιολογικών Ορίων. 
Ειπαμε ανθρωπάκια κι αυτά διαφορετικά το ένα από το άλλο .. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geonutr-mama είπε:

Ολα καλά, 4.75 εκ. 169 παλμοι, 1προς 3000 για down. 

Κοριτσάκι, τα καναμε σετακι, 2 2! 

Υπέροχα κοπέλα μου μπράβο!!! Ηρέμησε κι εσύ τώρα και απόλαυσε το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης σου!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια μου πολυ ησυχια στην ομαδουλα μας! :| ελπίζω τα κορίτσια που απουσιαζουν να εχουν παει διακοπες κ να ξεκουραζονται! @Balloo @Geo Jo @Efinikolaou και αλλες κοπελες που ισως ξεχναω περιμένουμε νεα σας! Ελπίζω να ειστε ολες καλα! :x

Link to comment
Share on other sites

Just now, ioanna27 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! 

Όλα μια χαρά με την αυχενική! 165 παλμοί και πιθανότητες 1 προς 5400.. Επίσης μάλλον κοριτσάκι!! 

Τρελαμένη είμαι!! Κουνιόταν συνέχεια.. 

Μπράβο κορίτσι μου! Τώρα επιτέλους ηρεμία!!! 
 

Έτσι έτσι! Κάντε εσείς κορίτσια, να κάνω εγώ τον υιό, να συμπεθεριάσουμε!! χαχαχα :P:D

  • Χαχα 2

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ioanna27 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! 

Όλα μια χαρά με την αυχενική! 165 παλμοί και πιθανότητες 1 προς 5400.. Επίσης μάλλον κοριτσάκι!! 

Τρελαμένη είμαι!! Κουνιόταν συνέχεια.. 

Με το καλο κοριτσι μου!! ❤️ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ αν και τρίτη κλείνω το τρίμηνο ξεκίνησα να το λέω!! Γενικά να το συζητάω γιατί πιο πριν είχα συνέχεια το φόβο! Αλλά πλέον θέλω να το φωνάξω... Είμαι έγκυος και είμαι χαρούμενη!!!! 

  • Μου αρέσει 4

Xr0Qp3.png

7yzup3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ioanna27 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! 

Όλα μια χαρά με την αυχενική! 165 παλμοί και πιθανότητες 1 προς 5400.. Επίσης μάλλον κοριτσάκι!! 

Τρελαμένη είμαι!! Κουνιόταν συνέχεια.. 

Παναγία μου τι ωραία νέα σήμερα και απ' τα δύο κορίτσια μας!!!! Μπράβο!!!! Θα γεμίσει κοριτσάκια η παρέα!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε; Καλησπερα @Paris.33!!! Την Πεμπτη γυρισα απο τις διακοπες μου, αλλα μεχρι να συμμαζεψω ρουχα, απλυτα ηρθε το Σαββατο! Ευχαριστηθηκα μπανια και φαγητο αν και 5 μερες μονο ελειψα. Ευτυχως εχω αδεια μεχρι τις 24. Ξεκινησα εδω και 10 μερες σιδηρο, ασβεστιο, μαγνησιο, φυλλικο και το στομαχι μου ειναι χαλια απο αναγουλες και πονους, οπως ημουν στις αρχες. Την Δευτερα θα παω στον γιατρο να μου αλλαξει τον σιδηρο. Εσεις πως εισαστε με τα συμπληρωματα; Να καλωσορισω και τα καινουργια κοριτσια της ομαδας μας και να ευχηθω μια υπεροχη εγκυμοσυνη!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo Jo είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε; Καλησπερα @Paris.33!!! Την Πεμπτη γυρισα απο τις διακοπες μου, αλλα μεχρι να συμμαζεψω ρουχα, απλυτα ηρθε το Σαββατο! Ευχαριστηθηκα μπανια και φαγητο αν και 5 μερες μονο ελειψα. Ευτυχως εχω αδεια μεχρι τις 24. Ξεκινησα εδω και 10 μερες σιδηρο, ασβεστιο, μαγνησιο, φυλλικο και το στομαχι μου ειναι χαλια απο αναγουλες και πονους, οπως ημουν στις αρχες. Την Δευτερα θα παω στον γιατρο να μου αλλαξει τον σιδηρο. Εσεις πως εισαστε με τα συμπληρωματα; Να καλωσορισω και τα καινουργια κοριτσια της ομαδας μας και να ευχηθω μια υπεροχη εγκυμοσυνη!

Καλη επιστροφή στην κανονικοτητα!! Εγω δεν εχω ξεκινήσει ακομη κατι..  Συνεχίζω με utrogestan και φυλλικο, αλλα υποθετω σιγα σιγα θα κάνουμε κ εμεις εισαγωγή σ αυτα.. Σίγουρα τοσα χαπια θα επιβαρυνουν την κατάσταση :neutral: 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...