Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μου έγραφαν και οι δικές σας αυχενικες ότι: δεν χρήζουν περαιτέρω παρακολούθησης!

Εμένα όχι!!! Για πες τι διαφορά έχουν τα μικρούλια σου να παίρνω θάρρος! Είδα τα φύλλο? Παλμοί πως ήταν?


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Efinikolaou είπε:

Εμένα όχι!!! Για πες τι διαφορά έχουν τα μικρούλια σου να παίρνω θάρρος! Είδα τα φύλλο? Παλμοί πως ήταν?

Λοιπόν το μεγάλο ήταν 6.7 και το μικρό 6.1 και παλμοί το.μεγαλο 157 και το μικρό 169! Η αυχενική ήταν 1.5! 

Ο γιατρός μου είπε ότι ο υπέρηχος ήταν super οπότε δεν αγχώθηκα για τις διάφορες! Εσένα τι διαφορά είχαν?

  • Μου αρέσει 4

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Και εγώ έχω αρκετούς εφιάλτες αλλά ενδιάμεσα παίζουν μπάλα και τα καλά όνειρα χαχαχα

Άσε με γιατί ζω δράμα !!! Έχω διαβάσει ότι στον οργασμό, το σώμα μας παράγει ενδορφινες και κάνει καλό και στο μωρό ειδικά αν είσαι αγχώδης όπως εγώ!!

Τελειιιιαααααααααα!!!

Να το αυτό είχα προχθές και εγώ και είχε τρομάξει

Κοριτσι σημερα δεν ειχες αυχενικη?


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Λοιπόν το μεγάλο ήταν 6.7 και το μικρό 6.1 και παλμοί το.μεγαλο 157 και το μικρό 169! Η αυχενική ήταν 1.5! 

Ο γιατρός μου είπε ότι ο υπέρηχος ήταν super οπότε δεν αγχώθηκα για τις διάφορες! Εσένα τι διαφορά είχαν?

Ουαου!!! Μπράβο τουτουνακι με τα γουρουνάκια σου!!! Τέλεια τα νούμερα σου!!! Αυτό που σου γράφει σημαίνει ότι τα βρήκε όλα σούπερ.


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Ουαου!!! Μπράβο τουτουνακι με τα γουρουνάκια σου!!! Τέλεια τα νούμερα σου!!! Αυτό που σου γράφει σημαίνει ότι τα βρήκε όλα σούπερ.

Ε, όχι και γουρουνάκια...χαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχχααχχα τουτουνακια!!!!!!!! 

Ναι Δόξα το Θεό όλα πήγαν πολύ καλά!!!!!

  • Χαχα 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μου, αυτό ηταν! Όλα είμαι τέλεια!!!! Τα πιο ωραία μωρά που είδαν σήμερα είναι τα δικα μου μου είπαν!!!!

Μπραβο κοριτσακι μου!!!! Ολα τελεια λοιπον!!!! Με το καλο τα διδυμακια σου!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Ε, όχι και γουρουνάκια...χαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχχααχχα τουτουνακια!!!!!!!! 

Ναι Δόξα το Θεό όλα πήγαν πολύ καλά!!!!!

Ζητώ! Πολύ χαίρομαι για σενα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Ε, όχι και γουρουνάκια...χαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχχααχχα τουτουνακια!!!!!!!! 

Ναι Δόξα το Θεό όλα πήγαν πολύ καλά!!!!!

Γμ το Τ9 μου!!!! Χαχαχαχα τώρα το είδα χαχαχαχα...

  • Χαχα 2

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Τουτουνι είπε:

Λοιπόν το μεγάλο ήταν 6.7 και το μικρό 6.1 και παλμοί το.μεγαλο 157 και το μικρό 169! Η αυχενική ήταν 1.5! 

Ο γιατρός μου είπε ότι ο υπέρηχος ήταν super οπότε δεν αγχώθηκα για τις διάφορες! Εσένα τι διαφορά είχαν?

Ουυυυυυ είναι τέλεια!!! Εμένα ήταν 4,5 εκ το ένα και 5 το άλλο! Αύριο όμως στην δεύτερη Αυχενική ,εύχομαι να έχουν  πέσει και οι παλμοί του μικρού και να έχουν μικρότερη διαφορά!

πρίν από 24 λεπτά , Joka είπε:

Κοριτσι σημερα δεν ειχες αυχενικη?

Σήμερα ήταν Αλλά μου το μετέφερε για αύριο το απόγευμα.. να σκάσω είμαι από το άγχος μου!


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Efinikolaou είπε:

Ουυυυυυ είναι τέλεια!!! Εμένα ήταν 4,5 εκ το ένα και 5 το άλλο! Αύριο όμως στην δεύτερη Αυχενική ,εύχομαι να έχουν  πέσει και οι παλμοί του μικρού και να έχουν μικρότερη διαφορά!

Σήμερα ήταν Αλλά μου το μετέφερε για αύριο το απόγευμα.. να σκάσω είμαι από το άγχος μου!

Λογικό είναι να είμαι πιο μικρά!! Εσύ πηγές μια βδομάδα πιο νωρίς!!!! Να δεις τώρα πόσο θα έχουν μεγαλώσει!!!!!!

3 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Γμ το Τ9 μου!!!! Χαχαχαχα τώρα το είδα χαχαχαχα...

Χαχαχαχαχαχχααχχαχαχα τα κατάλαβα και αστειεύομαι!!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Efinikolaou είπε:

Ουυυυυυ είναι τέλεια!!! Εμένα ήταν 4,5 εκ το ένα και 5 το άλλο! Αύριο όμως στην δεύτερη Αυχενική ,εύχομαι να έχουν  πέσει και οι παλμοί του μικρού και να έχουν μικρότερη διαφορά!

Σήμερα ήταν Αλλά μου το μετέφερε για αύριο το απόγευμα.. να σκάσω είμαι από το άγχος μου!

Καλή επιτυχία για σήμερα! Περιμένουμε νέα σου με πολλή αγωνία

  • Μου αρέσει 2

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Τουτουνι είπε:

Λογικό είναι να είμαι πιο μικρά!! Εσύ πηγές μια βδομάδα πιο νωρίς!!!! Να δεις τώρα πόσο θα έχουν μεγαλώσει!!!!!!

Χαχαχαχαχαχχααχχαχαχα τα κατάλαβα και αστειεύομαι!!!!!

Μακάρι!!

Just now, Renaki80 είπε:

Καλή επιτυχία για σήμερα! Περιμένουμε νέα σου με πολλή αγωνία

Ευχαριστώ πολύ πολύ!! 5 Η ώρα έχω και θα σας στείλω μόλις βγω!


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Efinikolaou είπε:

Ουυυυυυ είναι τέλεια!!! Εμένα ήταν 4,5 εκ το ένα και 5 το άλλο! Αύριο όμως στην δεύτερη Αυχενική ,εύχομαι να έχουν  πέσει και οι παλμοί του μικρού και να έχουν μικρότερη διαφορά!

Σήμερα ήταν Αλλά μου το μετέφερε για αύριο το απόγευμα.. να σκάσω είμαι από το άγχος μου!

Καλη επιτυχία εφακι!! Ολα θα ειναι αψογα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...