Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια θέλω την βοήθεια σασ ξέρει κάποια καλή ενδοκρινολόγο ;;; Αρχίζει τ4 γιατί βγήκε η tsh 2.95 και πρέπει να είναι κάτω από 2.50 και θέλω να την παρακολουθεί μια ενδοκρινολόγος γιατί έχει και ΣΠΩ . Όλες οι άλλες εξετάσεις όλες καλές. 

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Efinikolaou είπε:

Κορίτσια μου γύρισα!! Οι παλμοί του μικρού έχουν πέσει! Είναι 176 και του μεγάλου 164 ! Είναι μια βδομάδα πίσω το σκατουλι αλλά μεγαλώνει μια χαρά!!! Ποσοστά μια χαρά, αύριο περιμένουμε και το αίμα.  Σε σχέση με την προηγούμενη Αυχενική μου, η αλήθεια είναι ότι δεν κοίταξε λεπτομέριες που είδε ο προηγούμενος.. Όπως ποσότητα αμνιακό υγρού, αγγεία ομφάλιου, αρτηριακή πίεση και γενικά πολλά και διάφορα! Πάντως έχω χαρεί πολύ και μάλλον έχω 2 κοριτσάκια!

Συγχαρητήρια! Πολύ καλά πήγαν όλα.

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, BettySt είπε:

Συγχαρητήρια! Πολύ καλά πήγαν όλα.

εσενα τωρα σε πήρα  πρεφα φιλη μ....καλεεεεεεεεε φουσκωσες παλι???, μπαρβο κοπελαρα μ...με το καλο το νέο μελος σ....ελπιζω  να με θυμάσαι. τα φιλιά μ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

εσενα τωρα σε πήρα  πρεφα φιλη μ....καλεεεεεεεεε φουσκωσες παλι???, μπαρβο κοπελαρα μ...με το καλο το νέο μελος σ....ελπιζω  να με θυμάσαι. τα φιλιά μ.

Χαχαχα, εννοείται και σε θυμάμαι. Δεν χάνω επεισόδιο στο φόρουμ να ξες, απλά δεν πολύ γράφω.

Ναι , φουσκωσα πάλι και δεν πήρα χαμπάρι χαχα. Σε ευχαριστώ για τις ευχές και εσύ ότι επιθυμείς!

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, BettySt είπε:

Χαχαχα, εννοείται και σε θυμάμαι. Δεν χάνω επεισόδιο στο φόρουμ να ξες, απλά δεν πολύ γράφω.

Ναι , φουσκωσα πάλι και δεν πήρα χαμπάρι χαχα. Σε ευχαριστώ για τις ευχές και εσύ ότι επιθυμείς!

τα φιλια μ κοιλιτσα κ στο καμαρι σ το μεγάλο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Efinikolaou είπε:

Κορίτσια μου γύρισα!! Οι παλμοί του μικρού έχουν πέσει! Είναι 176 και του μεγάλου 164 ! Είναι μια βδομάδα πίσω το σκατουλι αλλά μεγαλώνει μια χαρά!!! Ποσοστά μια χαρά, αύριο περιμένουμε και το αίμα.  Σε σχέση με την προηγούμενη Αυχενική μου, η αλήθεια είναι ότι δεν κοίταξε λεπτομέριες που είδε ο προηγούμενος.. Όπως ποσότητα αμνιακό υγρού, αγγεία ομφάλιου, αρτηριακή πίεση και γενικά πολλά και διάφορα! Πάντως έχω χαρεί πολύ και μάλλον έχω 2 κοριτσάκια!

Μπραβο!Με το καλο και οι αιματολογικες!

Αυτο παντως με.τα διδυμα.βρε κορίτσια δεν το εχω καταλαβει.

Σε.εμας.της εξωσωματικης που οι βλαστοκυατες μπηκαν την ιδια μερα και η εμφύτευση εγινε την ιδια η την επομενη πως γινεται να εχουν τοση διαφορα?Πχ 1 βδομαδας?

Εγω στην αρχη που ειχαμε δει το 2ο σακο και ειχα ρωτησει αν υπηρχαν ελπιδες η γιατρος μου ειχε πει οτι για εμας της εξωσωματικης δε μπορει να υπαρχουν μεγαλες διαφορες αναμεσα στα 2 εμβρυα αλλα δεν ξερω αν τα εχω καταλαβει σωστα.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες!Πετάχτηκα μια βόλτα σαν την πορδη απ τις μανούλες του Μαρτίου γιατί θέλω  να ρωτήσω  κάτι...Στην Αυχενική αφήνουν μέσα τους μπαμπάδες?και που τις κάνατε??μπας και κάπου αφήνουν θέλω να ελπίζω.. 


NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Popaki2011 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες!Πετάχτηκα μια βόλτα σαν την πορδη απ τις μανούλες του Μαρτίου γιατί θέλω  να ρωτήσω  κάτι...Στην Αυχενική αφήνουν μέσα τους μπαμπάδες?και που τις κάνατε??μπας και κάπου αφήνουν θέλω να ελπίζω.. 

Εμας οχι,δεν αφηνουν.Ουτε για αυχενικη αλλα ουτε και η γυναικολογος μου.

Ο άντρας μου δεν το εχει δει καθολου και απ οτι φαινεται τα πραγματα θ αγριεψουν κι αλλο με τον κορονοιο.

Να σου πω,καλυτερα,προτιμω να νιωθω ασφαλης.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Εμας οχι,δεν αφηνουν.Ουτε για αυχενικη αλλα ουτε και η γυναικολογος μου.

Ο άντρας μου δεν το εχει δει καθολου και απ οτι φαινεται τα πραγματα θ αγριεψουν κι αλλο με τον κορονοιο.

Να σου πω,καλυτερα,προτιμω να νιωθω ασφαλης.

Εννοείς ούτε στο ιατρείο δεν μπαίνει?ευτυχώς εκεί μπαίνει ο άντρας μου.κριμα δεν είναι κι αυτοί?Εμένα περιμένει τους υπερηχους πως κ πως...Λιγο κουλό δεν είναι?φοραμε μάσκα.κι αν έχω εγώ τον ιό τον έχει και ο άντρας μου στάνταρ κ το αντίστροφο.


NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Popaki2011 είπε:

Εννοείς ούτε στο ιατρείο δεν μπαίνει?ευτυχώς εκεί μπαίνει ο άντρας μου.κριμα δεν είναι κι αυτοί?Εμένα περιμένει τους υπερηχους πως κ πως...Λιγο κουλό δεν είναι?φοραμε μάσκα.κι αν έχω εγώ τον ιό τον έχει και ο άντρας μου στάνταρ κ το αντίστροφο.

Ουτε στο ιατρειο,ουτε στο ενα ουτε στο αλλο.Εννοειται οτι ολοι θα θελαμε αλλα προεχει η ασφαλεια.

Οσο πιο αυστηρα τα.μέτρα,τοσο καλυτερα.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...