Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

On 13/11/2020 at 12:27 ΜΜ, Τουτουνι είπε:

Κοπέλα μου καλημέρα, τι ωραία νέα είναι αυτά πρωί πρωι!!!!!!Πόσο  χαιρομαι που συνεχίζεις και όλα είναι τέλεια!!!!!! Με το καλό να δεχτείς τά κοριτσάκια σου!!!

Δυδιμομανουλες να.σας ρωτήσω κάτι....ενώ το ένα.μωρακι το ακούω συχνά μέσα στη μέρα το άλλο δεν το καταλαβαίνω και πολύ....εσείς τα ακούτε και τα δύο στην ίδια συχνότητα;

Γειά σου τουτουνακι μου κι εγω παθαίνω ακριβώς το ίδιο... δευτέρα έχω υπέρηχο ελπίζω ότι είναι όλα καλά θα ρωτήσω και την γιατρό μου

On 13/11/2020 at 12:43 ΜΜ, Paris.33 είπε:

Καλημέρα παπακι μας!!! Ποσο χαρηκα με τα νέα σου! Περασατε δύσκολα ομως σε λιγο που θα έρθουν τα μωρακια ολα θα ξεχαστουνε! Με το καλο να κρατήσετε τις μικρουλες σας στην αγκαλια σας! Να σε βάλουμε και στο πινακακι με τις ΠΗΤ! Πως ειστε γενικα; πως ειναι τα μωρακια;;  ζωηρα ή ήσυχα;; 

Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου κοριτσάκι μου! Με το καλό και εσύ! ΠΗΤ εχω 13/2

Τα μωράκια είναι το ενα ήσυχο το αλλο ζωηρουλα και πριν λίγο καιρό ήταν ανάποδα! Ποιος ξέρει τι γίνεται 

23 ώρες πρίν, chris79 είπε:

Κορίτσι μου τι χαρά είναι αυτή !! 
Δε σου κρύβω ότι ειχα σκεφτεί το χειρότερο ... ποσό πολύ χάρηκα που εν τελεί είσαι καλά κι εσυ και τα παπάκια σου!!!! 
Καλως επέστρεψες στην ομαδούλα μας και από δω και πέρα καμία άλλη αναποδιά !!! 

Γεια σου κοριτσαρα μου σε ευχαριστώ πολύ! Είχα πολλά να αντιμετωπίσω και δεν ήθελα να σας μαυριζω και εσάς την ψυχή, σας σκεφτόμουν όμως ολες

20 ώρες πρίν, Mariachi είπε:

Κάτι Ακούγεται και για τους παιδικούς/ βρεφικούς . Αντε να δούμε ! 


@Papaki@ πολύ χάρηκα που όλα είναι καλά .τώρα να σκεφτεσαι μόνο θετικά και ότι πλησιάζουμε ! Καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι ! εάν θες πες μου την ΠΗΤ σου κ την κλινική που θα γεννήσεις για να σε προσθέσω στο πινακακι μας .
 

13/2 στο ιπποκράτειο θα γεννήσω!

  • Μου αρέσει 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Renaki80 είπε:

Δεν ξέρεις πόσο σε νιώθω....εντωμεταξύ εάν τρυπιέσαι 4 φορές την ημέρα οι ταινίες να δεις πόσο γρήγορα τελειώνουν....

Εμένα μου βγάζει παραπεμπικό η ενδοκρινολόγος με αιτιολογία διαβήτη κύησης και δεν πληρώνω συμμετοχή. Για δες το λίγο. Βέβαια ούτε την ινσουλίνη πληρώνω και την ξεκίνησα 1 εβδομάδα μετά   από τις μετρήσεις

 

Πάντως κι εμένα πολλά ανώμαλα γίνονται! είναι μπορεί να φάω μια φέτα μαύρη φρυγανιά με γαλοπούλα και τυρί και να φάω λαχανοντολμάδες και να βρεί το ίδιο :blink:

Και εγώ με παραπεμπτικτο τα πήρα αλλά πλήρωσα την συμμετοχή... Δεν ξέρω.. Μήπως η ασφάλεια μου δεν τα καλύπτει όλα επειδή δεν έχω ΙΚΑ.. Δεν έχω ιδέα.. 

Πραγματικά έχω απορία να δω πως θα πάνε οι μετρησεις... Σημειώνω και τι τρώω ώστε να έχω μια ιδέα τι μπορεί να το ανεβάζει.. 

Ήθελα να παραγγείλω και κάτι πράγματα για το μωρό αλλά πήγαν πίσω τώρα γιατί δεν τα περίμενα αυτά τα έξοδα και θα κάνω λίγο υπομονή να τα πάρω τέλος του μήνα 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Renaki80 είπε:

Δεν ξέρεις πόσο σε νιώθω....εντωμεταξύ εάν τρυπιέσαι 4 φορές την ημέρα οι ταινίες να δεις πόσο γρήγορα τελειώνουν....

Εμένα μου βγάζει παραπεμπικό η ενδοκρινολόγος με αιτιολογία διαβήτη κύησης και δεν πληρώνω συμμετοχή. Για δες το λίγο. Βέβαια ούτε την ινσουλίνη πληρώνω και την ξεκίνησα 1 εβδομάδα μετά   από τις μετρήσεις

 

Πάντως κι εμένα πολλά ανώμαλα γίνονται! είναι μπορεί να φάω μια φέτα μαύρη φρυγανιά με γαλοπούλα και τυρί και να φάω λαχανοντολμάδες και να βρεί το ίδιο :blink:

Λόγω ινσουλίνης δεν πληρώνεις. Γράφει η γιατρός ότι είσαι υπο αγωγή ινσουλίνης. Ποια κοπέλα έγραφε τα ψημένα πχ κασέρι συνήθως ανεβάζουν πιο πολυ σάκχαρο. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Papaki@ είπε:

Γειά σου τουτουνακι μου κι εγω παθαίνω ακριβώς το ίδιο... δευτέρα έχω υπέρηχο ελπίζω ότι είναι όλα καλά θα ρωτήσω και την γιατρό μου

Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου κοριτσάκι μου! Με το καλό και εσύ! ΠΗΤ εχω 13/2

Τα μωράκια είναι το ενα ήσυχο το αλλο ζωηρουλα και πριν λίγο καιρό ήταν ανάποδα! Ποιος ξέρει τι γίνεται 

Γεια σου κοριτσαρα μου σε ευχαριστώ πολύ! Είχα πολλά να αντιμετωπίσω και δεν ήθελα να σας μαυριζω και εσάς την ψυχή, σας σκεφτόμουν όμως ολες

13/2 στο ιπποκράτειο θα γεννήσω!

πολυ χαρηκα με τα νεα σου! ειναι μπερδεμα αυτες οι εξετασεις κ θελει πολυ υπομονη! περασες πολυ δυσκολα αλλα τα καλητερα ερχονται! τελευταια αναποδια αυτη να ειστε παντα καλα !! κ με το καλο!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες ! 

Ορίστε και το πινακακι μας 

  1. @Τουτουνι ΠΗΤ :22-29/01 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτήριο : Μητέρα
  2. @Mari@nna ΠΗΤ :5/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο :ιδιωτική κλινική επαρχίας
  3. @Renaki80 ΠΗΤ :6/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Μητέρα 
  4. @pharmacy ΠΗΤ : 6/2 ,κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό
  5. @Joka ΠΗΤ :9/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : μάλλον Λητώ 
  6. @Νινι2019 ΠΗΤ : 9/2 ,κοριτσάκι , Γερμανία
  7. @Paris.33 ΠΗΤ :10/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ 
  8. @chris79 ΠΗΤ:11/2 ,διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ) , Μαιευτήριο : Λητώ 
  9. @Andri23 ΠΗΤ : 11/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ιασώ
  10. @Geo Jo ΠΗΤ :11-16/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο: Μητέρα 
  11. @ papaki@ ΠΗΤ :13/2, διδυμάκια (κοριτσάκια ), Μαιευτηριο : Ιπποκράτειο  
  12. Σοφκα7 ΠΗΤ 13-17/2, αγοράκι, Μαιευτηριο : Διαβαλκανικό 
  13. @Mariachi ΠΗΤ :14/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό 
  14. @Hope.2019 ΠΗΤ :16/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ρέα
  15.   @Sofi8 ΠΗΤ 17/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Αρεταίειο 
  16. @mommytobe ΠΗΤ :18/2, αγοράκι
  17. @efinikolaou  ΠΗΤ :24/2 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτηριο : Ιασώ
  18. @kateV ΠΗΤ: 26/2 , κοριτσάκι , Μαιευτηριο : Διαβαλκανικό 
  19. @renula ΠΗΤ : 27/2, Μαιευτηριο : Μητέρα 
  20. @Vasiliki10 ΠΗΤ : 1/3, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ 
  21. @BettySt ΠΗΤ :2/3 ,κοριτσάκι , Μαιευτήριο : δημόσιο νος. Κρήτης
  22. @Nephele78 , ΠΗΤ : 5/3 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι )
  23. @Ani!! ΠΗΤ :14/3 , κοριτσάκι ,Μαιευτήριο : Έλενα
  24. @Geonutr-mama ΠΗΤ : , αγοράκι , Μαιευτήριο : Σπιτι 

 Με το καλό να φέρουμε στον κόσμο τα θαυματακια μας,
καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες σε όλες ! 

  •  
  • Μου αρέσει 4

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, vivi24 είπε:

Σε ευχαριστώ που μου απάντησες... παρατηρώ ότι τελευταία μου θολώνουν τα μάτια.... Και το νερό ή αλήθεια είναι με το ζόρι το πίνω..   πήγα εχθές στο φαρμακείο (δεν ξέρω αν παίζει ρόλο επειδή περπάτησα και φόραγα και την μάσκα ) πάντως μου έδειξε τις τιμές που έγραψα ενώ φυσιολογικά ήμουν 12.5 με 8...είμαι στην 29 εβδομάδα πέρασα το β τρίμηνο

...εσύ αν επιτρέπεται πόσο πίεση έφτασες και παίρνεις σαλοσπιρ? έχεις κόψει αλατια κ.α??? και από λεύκωμα πως είσαι ??? εγώ ενώ στην αρχή δεν είχα καθόλου τον προηγούμενο μήνα έφτασε 42 

@vivi24 αύριο κλείνω την 30 βδομάδα. Δεν έχω κάνει καθόλου λεύκωμα και καθόλου πίεση.. για την ακρίβεια η πίεση μου είναι 10-6 και πριν κανέναν μήνα 9-5.. 

 

Παίρνω μεγάλη δόση salospir (2x80) κάθε μέρα γιατί μου έδωσαν πολύ μεγάλες πιθανότητες για προεκλαμψία από την αρχή της κύησης. Ωστοσο, ο εμβρυολόγος μου είπε ότι η πίεση θα με απασχολήσει από την 30 βδομάδα και μετά. Σίγουρα μετράει ότι περπάτησες αλλά όχι τόσο. Όπως και να χει η πίεση σου μου φαίνεται καλή. Φοβάμαι μήπως έχεις αγχωθεί πολύ αλλά σε οποιαδήποτε περίπτωση να ενημερώνεις το γυναικολόγο σου για οποιαδήποτε αλλαγή σου συμβαίνει. Εαν πάλι έχεις αμφιβολία μπορείς πάντα να πάρεις μια δεύτερη γνώμη. 

 

Επίσης όχι δεν έχω κόψει τίποτα. Δεν μου συνέστησαν να κόψω τίποτα άλλωστε είχα πολύ χαμηλή πίεση σε σημείο λιποθυμίας οπότε έπρεπε να τρώω αλάτι. Βέβαια ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός. 

 

εγώ στην αρχή είχα τρελαθεί διαβάζοντας για την προεκλαμψία. Μέχρι που αποφάσισα πως ότι είναι να γίνει θα γίνει και πλέον η ιατρική έχει εξελιχθεί τόσο ώστε να προλαμβάνει πολλά!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Mariachi είπε:

Καλησπέρα σε όλες ! 

Ορίστε και το πινακακι μας 

  1. @Τουτουνι ΠΗΤ :22-29/01 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτήριο : Μητέρα
  2. @Mari@nna ΠΗΤ :5/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο :ιδιωτική κλινική επαρχίας
  3. @Renaki80 ΠΗΤ :6/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Μητέρα 
  4. @pharmacy ΠΗΤ : 6/2 ,κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό
  5. @Joka ΠΗΤ :9/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : μάλλον Λητώ 
  6. @Νινι2019 ΠΗΤ : 9/2 ,κοριτσάκι , Γερμανία
  7. @Paris.33 ΠΗΤ :10/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ 
  8. @chris79 ΠΗΤ:11/2 ,διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ) , Μαιευτήριο : Λητώ 
  9. @Andri23 ΠΗΤ : 11/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ιασώ
  10. @Geo Jo ΠΗΤ :11-16/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο: Μητέρα 
  11. @ papaki@ ΠΗΤ :13/2, διδυμάκια (κοριτσάκια ), Μαιευτηριο : Ιπποκράτειο  
  12. Σοφκα7 ΠΗΤ 13-17/2, αγοράκι, Μαιευτηριο : Διαβαλκανικό 
  13. @Mariachi ΠΗΤ :14/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό 
  14. @Hope.2019 ΠΗΤ :16/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ρέα
  15.   @Sofi8 ΠΗΤ 17/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Αρεταίειο 
  16. @mommytobe ΠΗΤ :18/2, αγοράκι
  17. @efinikolaou  ΠΗΤ :24/2 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτηριο : Ιασώ
  18. @kateV ΠΗΤ: 26/2 , κοριτσάκι , Μαιευτηριο : Διαβαλκανικό 
  19. @renula ΠΗΤ : 27/2, Μαιευτηριο : Μητέρα 
  20. @Vasiliki10 ΠΗΤ : 1/3, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ 
  21. @BettySt ΠΗΤ :2/3 ,κοριτσάκι , Μαιευτήριο : δημόσιο νος. Κρήτης
  22. @Nephele78 , ΠΗΤ : 5/3 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι )
  23. @Ani!! ΠΗΤ :14/3 , κοριτσάκι ,Μαιευτήριο : Έλενα
  24. @Geonutr-mama ΠΗΤ : , αγοράκι , Μαιευτήριο : Σπιτι 

 Με το καλό να φέρουμε στον κόσμο τα θαυματακια μας,
καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες σε όλες ! 

  •  

Χαμός από κοριτσάκια βλέπω! Μα τι γίνεται! Και όλες οι διδυμομανουλες ενα κ ενα εκτός από μενα! Ελπίζω να μη κάνανε κανένα λάθος  χαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , dpilo είπε:

@vivi24 αύριο κλείνω την 30 βδομάδα. Δεν έχω κάνει καθόλου λεύκωμα και καθόλου πίεση.. για την ακρίβεια η πίεση μου είναι 10-6 και πριν κανέναν μήνα 9-5.. 

 

Παίρνω μεγάλη δόση salospir (2x80) κάθε μέρα γιατί μου έδωσαν πολύ μεγάλες πιθανότητες για προεκλαμψία από την αρχή της κύησης. Ωστοσο, ο εμβρυολόγος μου είπε ότι η πίεση θα με απασχολήσει από την 30 βδομάδα και μετά. Σίγουρα μετράει ότι περπάτησες αλλά όχι τόσο. Όπως και να χει η πίεση σου μου φαίνεται καλή. Φοβάμαι μήπως έχεις αγχωθεί πολύ αλλά σε οποιαδήποτε περίπτωση να ενημερώνεις το γυναικολόγο σου για οποιαδήποτε αλλαγή σου συμβαίνει. Εαν πάλι έχεις αμφιβολία μπορείς πάντα να πάρεις μια δεύτερη γνώμη. 

 

Επίσης όχι δεν έχω κόψει τίποτα. Δεν μου συνέστησαν να κόψω τίποτα άλλωστε είχα πολύ χαμηλή πίεση σε σημείο λιποθυμίας οπότε έπρεπε να τρώω αλάτι. Βέβαια ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός. 

 

εγώ στην αρχή είχα τρελαθεί διαβάζοντας για την προεκλαμψία. Μέχρι που αποφάσισα πως ότι είναι να γίνει θα γίνει και πλέον η ιατρική έχει εξελιχθεί τόσο ώστε να προλαμβάνει πολλά!!!

Εννοείται ότι εμπιστεύομαι τον γιατρό μου... αλλά όσο παίρνανε οι εβδομάδες ένα άγχος για τον τοκετό υπάρχει και ας είναι το 2ο  παιδί...Η αλήθεια είναι ότι γενικά σε αυτήν την εγκυμοσύνη έχω μια αδυναμία σε ότι δηποτε αλμυρό το οποίο βέβαια προσπαθώ να αποφύγω  πλέον... Για προεκλαμψια σε καμία εξέταση δεν μου είχαν πει... θα κάνω τέλος του μήνα dopler και θα ρωτήσω τον εμβρυολογο... Είναι η πρώτη σου εγκυμοσύνη ???  λένε συνήθως ότι μειώνεται στο μισό η πιθανότατα προεκλαμψιας στην 2η εγκυμοσύνη..  

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Λόγω ινσουλίνης δεν πληρώνεις. Γράφει η γιατρός ότι είσαι υπο αγωγή ινσουλίνης. Ποια κοπέλα έγραφε τα ψημένα πχ κασέρι συνήθως ανεβάζουν πιο πολυ σάκχαρο. 

Εγω. Αυτό μου το πε κ ο άνδρας μου κ του λέω σιγά μωρέ.. αλλά ναι αψητο από εδώ κ πέρα.

  • Μου αρέσει 1

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Papaki@ είπε:

Χαμός από κοριτσάκια βλέπω! Μα τι γίνεται! Και όλες οι διδυμομανουλες ενα κ ενα εκτός από μενα! Ελπίζω να μη κάνανε κανένα λάθος  χαχαχαχα 

Όντως πολλά κορίτσια! Ζουζουνιτσες με κοτσιδακια τις φαντάζομαι όλες! 

Καλά κ τα αγοράκια είναι τρέλα! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τουτουνι είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Τι κάνετε???? Τι κάνουν τα μικρουλια σας, χορεύουν στην κοιλίτσα σας?????

Καλημέρα και καλή Κυριακή!!! 

Εμένα όχι ακόμη... Είδα κ στον ύπνο μου ότι έκανε κολοτουμπα στην κοιλιά μου η οποία ήταν διαφανής και είδα τα χεράκια της ! 

Αχ, κορίτσια ανυπομονειτε κι εσείς να δείτε τα μωράκια σας; 

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, mommytobe είπε:

Ναι κανονικά μου είπε η φαρμακοποιός έβγαιναν 120 και με την συμμετοχή βγήκαν 30ευρω..δωρεαν λέει είναι μόνο όταν πάρεις ινσουλίνη... Χίλιες φορές βέβαια τα 30ευρω πάρα η ινσουλίνη αλλά και πάλι κάπου σου κακοφαινονται

Καλα μαλακιες , συγνώμη κιόλας. Με αιτιολογία διαβήτης κύησης η συμμεμετοχη ειναι μηδέν. Δεν φτάνει που δεν σου έγραψε τέτοια αιτιολογία ο ενδοκρινολόγος , δεν στο ειπε και η φαρμακοποιός. Ινσουλίνη δεν εκανα ουτε για μια μερα. Και επι οκτώ μηνες δεν πλήρωσα ουτε ενα ευρώ συμμετοχή στους σκαφιστηρες και στις ταινίες. Παίρνω 300 καθε δυο μηνες.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofi8 είπε:

Καλημέρα και καλή Κυριακή!!! 

Εμένα όχι ακόμη... Είδα κ στον ύπνο μου ότι έκανε κολοτουμπα στην κοιλιά μου η οποία ήταν διαφανής και είδα τα χεράκια της ! 

Αχ, κορίτσια ανυπομονειτε κι εσείς να δείτε τα μωράκια σας; 

 

Αχ τι ωραία όνειρο!!! Εγώ δεν έχω δει τίποτα σχετικό! 

Θέλω πολύ όμως να πάρω τα μωρά μου αγκαλιά !!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...