Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

1 hour ago, Sofi8 είπε:

Εμένα μου φαίνεται ότι περνάει γρήγορα. Έχω αρχίσει να γίνομαι και δυσκίνητη... Εσείς κορίτσια;

Δυσκίνητη ακόμα όχι, αλλά σήκω κάτσε  δυσκολεύομαι αρκετά!!! Ειδικά όταν είναι ξαπλωμένη και πάω να σηκωθώ!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Paris.33 είπε:

Βιβη μου,  γενικα μια ερευνα που εκανα ηλεκτρονική στα βρεφικα οι συρταριερες μου φάνηκαν ακριβες για αυτο κατεληξα στο γνωστό ikea:P αγορασαμε μια λευκη με 3 συρταρια, αν παρατηρήσεις τις προτεινόμενες απο τα βρεφικα εχουν υψους καπου 87cm προφανώς αυτο θα ειναι το ιδανικο για να βαλεις αλλαξιερα κ να αλλαζεις  το μωρο, αυτη ηταν στα 77cm, αλλα η αλλαξιερα που πηρα ειναι φουσκωτη,  οποτε, αν κ ειμαι στην κατηγορία τπυ 1,70 η ιδια πιστεύω θα με βολεψει! Να κοιταξεις τις διαστάσεις πλάτος βάθος να χωραει αλλαξιερα απο πανω  και σίγουρα υψος,  αναλογα με το δικο σου! 

Με τα 4 συρτάρια λευκή ΙΚΕΑ εχω κ εγω! πολυ καλή αγορά κ οικονομικη

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Εντάξει ζήλεψα το περπάτημα σου κ το καφε στον ήλιο! τι ωραια!! περιμένουμε κ εμεις να μας έρθει το καινούργιο μας δεντρο να στολίσουμε! απο κιλά φυσικα δεν έχεις πάρει τιποτα!

Απο δω και.περα θα μπουν τα κιλα απ ότι ξερω.Οσο μπορω ακομα.λοιπον θα.περπαταω.Λαχανιαζω και κάνω στασεις εννοειται αλλα νιωθω οτι μου κανει πολύ καλο!Και για μπαλκονι ηταν πολυ ωραια η μερα σημερα!Μαζεψτε ήλιο κορίτσια!

 

Just now, Ani!! είπε:

Με τα 4 συρτάρια λευκή ΙΚΕΑ εχω κ εγω! πολυ καλή αγορά κ οικονομικη

Αληθεια?Ωραια γιατι όντως ειναι ακριβές!Ειναι γερη αυτη του ικεα??Και αγοραζεις εξτρα αλλαξιερα?

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo Jo είπε:

Καλησπερα κ απο μενα! Πως εισαστε κοριτσια μου; εγω πειναω συνεχεια....δεν ξερω τι να κανω! Και η μικρη κλωτσαει συνεχεια!!χαχαχα @Hope.2019 πηγες στο ΙΚΑ να ρωτησεις για τα χαρτια για την αδεια μητροτητας;;

Έκανα τα δικά μου είναι τεμπέλικα...λίγο το πρωί κλωτσανε και μετά πάλι τέτοια ώρα!! Κατά τα άλλα ησυχία...

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Απο δω και.περα θα μπουν τα κιλα απ ότι ξερω.Οσο μπορω ακομα.λοιπον θα.περπαταω.Λαχανιαζω και κάνω στασεις εννοειται αλλα νιωθω οτι μου κανει πολύ καλο!Και για μπαλκονι ηταν πολυ ωραια η μερα σημερα!Μαζεψτε ήλιο κορίτσια!

 

Αληθεια?Ωραια γιατι όντως ειναι ακριβές!Ειναι γερη αυτη του ικεα??Και αγοραζεις εξτρα αλλαξιερα?

ναι ναι πολυ καλή..τωρα θα την μοιραστω κ για το 2ο παιδι! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ani!! είπε:

Με τα 4 συρτάρια λευκή ΙΚΕΑ εχω κ εγω! πολυ καλή αγορά κ οικονομικη

Χαχαχα αυτή σε ολα τα χρώματα την εχουν αδερφος,  γονεις,  ξαδερφια μου.. ;-) κ αφου δεν τους επαθε τίποτα λεω γιατι οχι!! Κ μου αρεσε κ το λευκο! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Paris.33 είπε:

Βιβη μου,  γενικα μια ερευνα που εκανα ηλεκτρονική στα βρεφικα οι συρταριερες μου φάνηκαν ακριβες για αυτο κατεληξα στο γνωστό ikea:P αγορασαμε μια λευκη με 3 συρταρια, αν παρατηρήσεις τις προτεινόμενες απο τα βρεφικα εχουν υψους καπου 87cm προφανώς αυτο θα ειναι το ιδανικο για να βαλεις αλλαξιερα κ να αλλαζεις  το μωρο, αυτη ηταν στα 77cm, αλλα η αλλαξιερα που πηρα ειναι φουσκωτη,  οποτε, αν κ ειμαι στην κατηγορία τπυ 1,70 η ιδια πιστεύω θα με βολεψει! Να κοιταξεις τις διαστάσεις πλάτος βάθος να χωραει αλλαξιερα απο πανω  και σίγουρα υψος,  αναλογα με το δικο σου! 

Την έχω δει....με ενδιαφέρει...για πες μου δλδ σε χωρητικότητα πως είναι ???  εχω βρει και άλλες παρόμοιες που διστάζω να παραγγείλω λόγου βάθους... δεν βρίσκω πχ  από πάνω αλλαξιερα τα τοποθέτησω όλες ξεπερνάνε τα 65 σε μήκος  

Link to comment
Share on other sites

Just now, vivi24 είπε:

Την έχω δει....με ενδιαφέρει...για πες μου δλδ σε χωρητικότητα πως είναι ???  εχω βρει και άλλες παρόμοιες που διστάζω να παραγγείλω λόγου βάθους... δεν βρίσκω πχ  από πάνω αλλαξιερα τα τοποθέτησω όλες ξεπερνάνε τα 65 σε μήκος  

Κοιτα τωρα θα την φτιαξουμε γιατι την πηραμε πριν κλεισουν, και την αλλαξιερα δεν την εχω σπιτι τα παραγγειλαμε κ αυτα πριν το lockdown ;) για αλλαξιερα δεν πηρα καποια ξυλινη βαση κλπ δεν ξερω κ τι εχεις κατα νου,  απλα αυτο που ειναι σαν μαξιλαρακι, στο μηκος μας είναι ανετη απο οσο θυμάμαι, απλα στο βαθος η αλλαξιερα πρέπει να ειναι 1 2 εκ πιο μεγαλη,  οπότε απλα δεν θα κολλησω την συρταριερα στον τοιχο, οποτε θα ειναι ισα ισα και σκεφτηκα να βαλω κ απο κατω σιλικόνη, πως βαζουν στα χαλια να μην γλιστρανε:-P θα δω διαστάσεις των προϊόντων αν τα βρω κ θα σ πω! Πάντως αυτη εκανε 80 και απο τα βρεφικα εχουν μπορεί και 300

 

Λοιπόν η αλλαξιερα μας απο πανω ειναι 70*50 και η συρταριερα ειναι 80*48 με υψος 78! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και μια όμορφη εβδομάδα να έχουμε... Έχουμε υπερηχους αυτήν την βδομάδα? Εξετάσεις? Αν ναι, καλά αποτελέσματα:)

Εμεις πριν ένα μήνα παράγγειλαμε το κρεβατάκι(πολυμορφικο) μαζί με την ίδια συρταριερα αλλά αντε να δούμε πότε θα έρθουν τώρα με το λοκ νταουν.. 

Χθες στολισαμε, μπας και φτιάξει λίγο η διάθεση μέσα στο σπίτι.. Κάτσε κάτσε φτάνει χάχα και έχουμε και δρόμο μπροστά μας.. Υπομονή σε όλες με παιδάκια στο σπίτι και κουράγιο

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια και μια όμορφη εβδομάδα να έχουμε... Έχουμε υπερηχους αυτήν την βδομάδα? Εξετάσεις? Αν ναι, καλά αποτελέσματα:)

Εμεις πριν ένα μήνα παράγγειλαμε το κρεβατάκι(πολυμορφικο) μαζί με την ίδια συρταριερα αλλά αντε να δούμε πότε θα έρθουν τώρα με το λοκ νταουν.. 

Χθες στολισαμε, μπας και φτιάξει λίγο η διάθεση μέσα στο σπίτι.. Κάτσε κάτσε φτάνει χάχα και έχουμε και δρόμο μπροστά μας.. Υπομονή σε όλες με παιδάκια στο σπίτι και κουράγιο

Καλημέρα!! με το καλο να σας έρθουν και να τα χαρεί το μωράκι σας!..τελικα ολες θα στολίσουμε μέχρι τέλος του μήνα!

Είμαι ήδη στην σειρα για τον υπέρηχο κ ανυπομονω να δω τη μπέμπα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ani!! είπε:

Καλημέρα σε όλες! πήγα για υπέρηχο σημερα.. Η μπέμπα 627,60 γρ στις 23w +5d συνολο κιλων μου +7,5 

Τέλεια:) ούτε κιλά έχεις πάρει πολλά.. Όλα καλά.. Πόσο πιο όμορφα να ξεκινήσει η εβδομάδα σου? 

Εμεις κανονικά στολίζουμε αρχές Δεκέμβρη, φέτος όμως είδα ότι όλες οι φίλες μου και γνωστοί μου στόλιζαν από νωρίς και ζήλεψα.. Και λέω με την καραντίνα είναι ευκαιρία.. Οπότε τα κάναμε χθες:)

Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe είπε:

Τέλεια:) ούτε κιλά έχεις πάρει πολλά.. Όλα καλά.. Πόσο πιο όμορφα να ξεκινήσει η εβδομάδα σου? 

Εμεις κανονικά στολίζουμε αρχές Δεκέμβρη, φέτος όμως είδα ότι όλες οι φίλες μου και γνωστοί μου στόλιζαν από νωρίς και ζήλεψα.. Και λέω με την καραντίνα είναι ευκαιρία.. Οπότε τα κάναμε χθες:)

Πραγματι τελεια! κοίτα ειχα χάσει 3 κιλά κ τα πηρα μετα μη νομίζεις..γιατι τωρα τρωω τα πάντα χαχαχ

εμεις στολισαμε 30 Νοεμβρίου που γιορτάζω αλλα τωρα μας βλέπω για πιο νωρίς.. περιμένω να μου ερθει το καινούργιο μας δεντρο απο απο e shop! έπρεπε να ανεβάζουμε κ φωτο τα δέντρα μας χαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Πραγματι τελεια! κοίτα ειχα χάσει 3 κιλά κ τα πηρα μετα μη νομίζεις..γιατι τωρα τρωω τα πάντα χαχαχ

εμεις στολισαμε 30 Νοεμβρίου που γιορτάζω αλλα τωρα μας βλέπω για πιο νωρίς.. περιμένω να μου ερθει το καινούργιο μας δεντρο απο απο e shop! έπρεπε να ανεβάζουμε κ φωτο τα δέντρα μας χαχα

Εντάξει είχες περιθώριο αυτά τα 3 κιλά χαχαχα.. Ότι χάνεις είναι καλό, σου μένει μετά για να το βάλεις χαχαχα.. Εγώ τώρα με την διατροφή λόγω του διαβήτη να δω τι θα κάνω χαχαχα γιατί δεν κάνει να πάρω αλλα κιλά.. 15 φτάνουν!! 

Αντε με το καλό να σας έρθει και το δεντράκι να μπούμε όλες σε mood Χριστουγέννων νωρίς νωρίς.. Όσο πιο νωρίς μπούμε, τόσο πιο γρήγορα θα έρθουν τα Χριστούγεννα και τόσο πιο γρήγορα θα έρθει και η μέρα να γεννήσουμε χαχαχα αυτή την λογική ακολουθώ χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Καλημέρα σε όλες! πήγα για υπέρηχο σημερα.. Η μπέμπα 627,60 γρ στις 23w +5d συνολο κιλων μου +7,5 

Τελεια η μπουμπουκιτσα!! Εμεις εχουμε το απόγευμα υπερηχο μετα απο 3 εβδομάδες κ περιμένω με αγωνια!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...