Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Paris.33 είπε:

Ακριβως αυτο!! Αν κ μ λενε εχω μικρη κοιλια λεω που θα φτασει!!! Νιωθω ολο και να τσιτωνει κ να τραβαει:D και το ωραιο ειναι οτι απο εδω κ μπρος θα αρχισει η....αυξηση:rolleyes: 

Βρε κορίτσια εμενα μαλλον επειδή συνεχίζει κ χτυπαει προς τα μεσα,  νιωθω σαν να κανει σεισμο, αμα ειμαι δε ορθια χανω κ ισορροπία.. 

Εμένα του δίνει και καταλαβαίνει προς τα έξω, η κοιλιά μου είναι σαν να γίνεται σεισμός! Πάντως αυτό με την ισορροπία να το προσέξεις, ειδικά στο μπάνιο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , chris79 είπε:

Καλησπέρα! 
κραμπες όχι,τραβήγματα λιγα αλλά γενικα γύρω από τον αφαλό πονάω αρκετά. 

Αλήθεια αισθάνομαι σαν ετοιμόγεννη αγελάδα ... μόνο αυτό !! Χαχαχα 

Αντρέ η φώκια, με λέει ο άντρας μου!!! ( Για να γελάσουμε βέβαια)!!! 

  • Χαχα 6

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ρια new mum είπε:

Εμένα του δίνει και καταλαβαίνει προς τα έξω, η κοιλιά μου είναι σαν να γίνεται σεισμός! Πάντως αυτό με την ισορροπία να το προσέξεις, ειδικά στο μπάνιο! 

Ναι ναι, 1 κιλακι ανθρωπακος ειναι δυνατον;;! Ελπίζω να αλλαξει θεση να τις τρωω και εγω προς τα εξω γιατι δυσκολα με βλεπω :rolleyes:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια θολώνουν εσάς τα ματια σας που και που ??? έχω μια εβδομάδα περίπου θολώνει μια το ένα και μετά από λίγο το άλλο... πίεση από ότι είπε  ο γιατρός είναι μια χαρά όταν πάω θα τα ξανά πούμε... τι αλλαγές είναι αυτές !

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , vivi24 είπε:

κορίτσια θολώνουν εσάς τα ματια σας που και που ??? έχω μια εβδομάδα περίπου θολώνει μια το ένα και μετά από λίγο το άλλο... πίεση από ότι είπε  ο γιατρός είναι μια χαρά όταν πάω θα τα ξανά πούμε... τι αλλαγές είναι αυτές !

Έχω ακούσει ότι η εγκυμοσύνη μπορεί να αλλάξει για λίγο τους βαθμούς μυωπίας! Εγώ μερικές φορές βλέπω «αστεράκια». Τι να πω; Ζούμε πρωτόγνωρες καταστάσεις...


KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα να έχουμε:) εμένα ξεκίνησε με αϋπνίες.. Κοιμήθηκα στις 3 και ξύπνησα στις 7 χαχαχα.. Είστε όλες καλά? Έχουμε υπερηχους αυτή τη βδομάδα? Εξετάσεις? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα να έχουμε:) εμένα ξεκίνησε με αϋπνίες.. Κοιμήθηκα στις 3 και ξύπνησα στις 7 χαχαχα.. Είστε όλες καλά? Έχουμε υπερηχους αυτή τη βδομάδα? Εξετάσεις? 

Καλημέρα και από εμένα! κ εγω αϋπνία εχω επειδη ομως με στριμωχνε ο μικρος μ στην άκρη του κρεβατιού κ ολο πήγαινα να πέσω... Κατά τα άλλα κανω τωρα την καμπύλη σακχάρου και μόλις ηπια αυτην την γνωστή αηδία..θεωρω πως μετα θα φάω κάτι πολυ πολυ αλμυρό κ σιγουρα καφε!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Καλημέρα και από εμένα! κ εγω αϋπνία εχω επειδη ομως με στριμωχνε ο μικρος μ στην άκρη του κρεβατιού κ ολο πήγαινα να πέσω... Κατά τα άλλα κανω τωρα την καμπύλη σακχάρου και μόλις ηπια αυτην την γνωστή αηδία..θεωρω πως μετα θα φάω κάτι πολυ πολυ αλμυρό κ σιγουρα καφε!

Ωραία πράγματα χαχαχαχα... Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου:) το δικό μου update με τον διαβήτη είναι ότι 2 μέρες τα πάω σχετικά καλά με τις μετρήσεις και μια όχι.. Και σχεδόν μετά από κάθε πρωινό έχω υπογλυκαιμία... Είμαι πολύ περίεργη να δω τι θα μου πει η ενδοκρινολογος και ο γιατρός μου για αυτό 

Αχ κορίτσια να ρωτήσω και κάτι.. Μιας και ξεκίνησε η εβδομάδα με τις black Friday προσφορές.. Πείτε μου σελίδες και καταστήματα να μπω να δω προσφορές για να δω αν έχει τίποτα από αυτά που μου λείπουν.. Τύπου Λητώ και mothercare... Ξέρετε καμία άλλη?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe είπε:

Ωραία πράγματα χαχαχαχα... Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου:) το δικό μου update με τον διαβήτη είναι ότι 2 μέρες τα πάω σχετικά καλά με τις μετρήσεις και μια όχι.. Και σχεδόν μετά από κάθε πρωινό έχω υπογλυκαιμία... Είμαι πολύ περίεργη να δω τι θα μου πει η ενδοκρινολογος και ο γιατρός μου για αυτό 

Αχ κορίτσια να ρωτήσω και κάτι.. Μιας και ξεκίνησε η εβδομάδα με τις black Friday προσφορές.. Πείτε μου σελίδες και καταστήματα να μπω να δω προσφορές για να δω αν έχει τίποτα από αυτά που μου λείπουν.. Τύπου Λητώ και mothercare... Ξέρετε καμία άλλη?

Για να δουμε τι θα σου πουν... Από μαγαζιά.. prenatal θα προσθέσω το μόνο που θυμαμαι αν κ με μια ματιά σε όλα αυτά δεν είδα καποια τρελη προσφορα.. σε αυγο κυριως που θελω

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Για να δουμε τι θα σου πουν... Από μαγαζιά.. prenatal θα προσθέσω το μόνο που θυμαμαι αν κ με μια ματιά σε όλα αυτά δεν είδα καποια τρελη προσφορα.. σε αυγο κυριως που θελω

Ευχαριστώ πολύ:) και εγώ κοιτάω να δω για καρεκλάκι αυτοκινήτου και ίσως και λίκνο.. Δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν τελικά το βάλω σε λίκνο η όχι.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, mommytobe είπε:

Ευχαριστώ πολύ:) και εγώ κοιτάω να δω για καρεκλάκι αυτοκινήτου και ίσως και λίκνο.. Δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν τελικά το βάλω σε λίκνο η όχι.. 

κοιτα ειναι μια αγορά που θα την έχεις για 4 μήνες το πολυ περιπου.. εν εχουν να σου δώσουν φιλοι ή συγγενείς προτίμησε το.. Προσωπικά εξαιτίας μικρου σπιτιού δεν πήρα στο προηγούμενο παιδακι! Καρεκλάκι καλυτερα αυγο να μην πέφτει κ το κεφαλάκι του και να το πάρεις και από το μαιευτήριο. Σκέφτομαι να πάρω το joie gemm ember που βγαίνει στα 80 ευρω και είδα πως έχει καλες κριτικες

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

κοιτα ειναι μια αγορά που θα την έχεις για 4 μήνες το πολυ περιπου.. εν εχουν να σου δώσουν φιλοι ή συγγενείς προτίμησε το.. Προσωπικά εξαιτίας μικρου σπιτιού δεν πήρα στο προηγούμενο παιδακι! Καρεκλάκι καλυτερα αυγο να μην πέφτει κ το κεφαλάκι του και να το πάρεις και από το μαιευτήριο. Σκέφτομαι να πάρω το joie gemm ember που βγαίνει στα 80 ευρω και είδα πως έχει καλες κριτικες

Ναι για αυτό ακριβώς το σκέφτομαι να πάρω η όχι.. Δεν έχει δυστυχώς κανένας να μου δώσει.. Στο κρεβάτι μας δεν χωράμε και οι 3, να διώξω τον άντρα μου? Χαχαχαχα και στο δωμάτιο του δεν θέλω να το βάλω τόσο νινί και να είναι μακριά μου... 

Αυγό έχουμε από το καρότσι, για αυτό θέλω καρεκλάκι που είναι από 0 μηνών γιατι προφανώς και το αυγό του αυτοκινήτου δεν πληρεί τις προϋποθέσεις ασφαλείας.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe είπε:

Ναι για αυτό ακριβώς το σκέφτομαι να πάρω η όχι.. Δεν έχει δυστυχώς κανένας να μου δώσει.. Στο κρεβάτι μας δεν χωράμε και οι 3, να διώξω τον άντρα μου? Χαχαχαχα και στο δωμάτιο του δεν θέλω να το βάλω τόσο νινί και να είναι μακριά μου... 

Αυγό έχουμε από το καρότσι, για αυτό θέλω καρεκλάκι που είναι από 0 μηνών γιατι προφανώς και το αυγό του αυτοκινήτου δεν πληρεί τις προϋποθέσεις ασφαλείας.. 

 σωστα...για κανε λοιπον την έρευνα σου κ πες μας τι βρήκες..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

 σωστα...για κανε λοιπον την έρευνα σου κ πες μας τι βρήκες..

Ναι το απόγευμα θα ασχοληθώ αποκλειστικά με αυτό.. Τώρα έχω να πάω για την χαρτουρα για τον πολιτικό γάμο και μαντέψτε, δεν έχω καααμιιααα όρεξη:-|

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα να έχουμε:) εμένα ξεκίνησε με αϋπνίες.. Κοιμήθηκα στις 3 και ξύπνησα στις 7 χαχαχα.. Είστε όλες καλά? Έχουμε υπερηχους αυτή τη βδομάδα? Εξετάσεις? 

Γειά σας και από μένα κορίτσια! Και εγώ από αϋπνία άλλο τίποτα! Σηκώνομαι 2 φορές μέσα στη νύχτα και κάνω καμιά ώρα να ξανακοιμηθω... Εγώ αύριο έχω ραντεβού με αιματολογο, μετά το σοκ που έπαθε ο γιατρός μου με το 29 αιματοκρίτη μου και μου είπε να κλείσω ραντεβού οπωσδήποτε.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...