Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Paris.33 είπε:

Ασχετο.. Και σχετικο ταυτόχρονα, δεν ξερω αν ειναι νωρις για τετοιες αγορες,  αλλα στα ηλεκτρονικά φαρμακεία, εως και 50% σε ειδη βρεφικης περιποιησης! Γιατι και αυτά θα χρειαστουν! 

Εμείς αγοράσαμε πάνες pampers !! Νο1, Νο2 και Νο4 αχρείαστες δεν θα πάνε,  αλλά η τιμή τους απίστευτη! Από το panes.gr Επίσης πήρα απορρυπαντικό ρούχων και κρέμες συγκάματος και σώματος! 50% πιο φθηνά! Είχα δει την τιμή τους και με το που είδα τα εκπτωτικά δεν κρατήθηκα! Μετάνιωσα που δεν πήρα παραπάνω απορρυπαντικό  για τα ρούχα!! 

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Renaki80 είπε:

Εμείς αγοράσαμε πάνες pampers !! Νο1, Νο2 και Νο4 αχρείαστες δεν θα πάνε,  αλλά η τιμή τους απίστευτη! Από το panes.gr Επίσης πήρα απορρυπαντικό ρούχων και κρέμες συγκάματος και σώματος! 50% πιο φθηνά! Είχα δει την τιμή τους και με το που είδα τα εκπτωτικά δεν κρατήθηκα! Μετάνιωσα που δεν πήρα παραπάνω απορρυπαντικό  για τα ρούχα!! 

Απορρυπαντικο τι πήρες? Μου έχει πει γνωστή μου ότι της είπε η μαία να μην βάζει Μαλακτικό στα βρεφικά ρουχαλάκια μόνο Απορρυπαντικο... Εγω τείνω προς babyplanet αλλά δεν ξέρω και σίγουρα.. Θέλω να πάρω σιγά σιγά 

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ πήρα περιποίηση μωρού proderm μυρίζουν καλά και πήρα κια απορρυπαντικα και μαλακτικό. Ψάχνω να αγοράσω φορμακια ύπνου αλλά δεν βλέπω πουθενά καμία τρελή προσφορά... Έχετε δει τπτ εσείς;; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Εμείς αγοράσαμε πάνες pampers !! Νο1, Νο2 και Νο4 αχρείαστες δεν θα πάνε,  αλλά η τιμή τους απίστευτη! Από το panes.gr Επίσης πήρα απορρυπαντικό ρούχων και κρέμες συγκάματος και σώματος! 50% πιο φθηνά! Είχα δει την τιμή τους και με το που είδα τα εκπτωτικά δεν κρατήθηκα! Μετάνιωσα που δεν πήρα παραπάνω απορρυπαντικό  για τα ρούχα!! 

Καλε που θα τα βαλεις απο τωρα ολα αυτα?Εχουμε 1 μηνα τουλάχιστον μπροστα μας!Μεχρι τοτε θα ξαναβαλουν προσφορες...χαχαχαχαχ


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, KwnKwn10 είπε:

Κι εγώ πήρα περιποίηση μωρού proderm μυρίζουν καλά και πήρα κια απορρυπαντικα και μαλακτικό. Ψάχνω να αγοράσω φορμακια ύπνου αλλά δεν βλέπω πουθενά καμία τρελή προσφορά... Έχετε δει τπτ εσείς;; 

Έψαχνα και εγώ.. Βρήκα στα h&m.. Έχει κάποια που είναι 3 μαζί στα 20ευρω η 2 στα 17ευρω..απλα δεν έχει σε όλα τα σχέδια νούμερα.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, mommytobe είπε:

Απορρυπαντικο τι πήρες? Μου έχει πει γνωστή μου ότι της είπε η μαία να μην βάζει Μαλακτικό στα βρεφικά ρουχαλάκια μόνο Απορρυπαντικο... Εγω τείνω προς babyplanet αλλά δεν ξέρω και σίγουρα.. Θέλω να πάρω σιγά σιγά 

Μόνο απορρυπαντικό έβαλα στα ρούχα και σεντόνια κλπ! Αγόρασα από το φαρμακείο της γειτονιάς μου το pharmasept mild laundry! Το μόνο που μου άρεσε σαν μυρωδιά!

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty είπε:

ξέρω κεγώ με τα αυγά με έχει πιάσει λίγο τσιγκουνιά. γενικώς με ότι θα χρησιμοποιηθεί 1-1,5 χρόνο το πολύ. κεγώ λίκνο θα πάρω ένα μαξ 100€ και κούνια μάλλον ικεα επίσης οικονομική μετά το 6μηνο. κ ότι μου δανείσουν-χαρίσουν θα το πάρω. τώρα κάνω έρευνα αγοράς για θήλαστρο.εντάξει εκεί λέω να πάρω δικό μου αλλά πάλι ακριβά μου φαίνονται. εν τω μεταξύ πήγα κ έδωσα 25€ σε κρεμαστό μπόλα κ 40€ σε μαξιλάρι εγκυμοσύνης. χαχαχα οτι ναναι...

@Mighty σε καταλαβαίνω απόλυτα!!! Εγώ δεν έχω πάρει τίποτα πέρα από καρότσι Πορτ μπεμπέ (εκεί θα κοιμάται για αρχή) κάθισμα αυτοκινήτου και κάποια φορμακια - ζιπουνακια και πάλι όχι πολλά γιατί δεν ξέρω πόσο γρήγορα θα μεγαλώσει. Γενικά δεν έχω ξοδέψει τίποτα και γενικά δεν θέλω να δώσω χρήματα που θα πάνε τσάμπα και κυρίως δεν τα καταλάβει και το μωρό τίποτα. 

Τώρα θα πάρω κάτι πανάκια για τον ώμο και αλλαξιερα (όχι έπιπλο) αυτό το μαλακό υλικό για να το μεταφέρω από συρταριερα (δική μου) σε πλυντήριο και από πλυντήριο σε κρεβάτι. Για θηλαστρο θα νοικιάσω νοσοκομειακό δεν θα πάρω δικό μου. Όχι λόγω οικονομίας απλά το νοσοκομειακό κατέληξα μετά από έρευνα ότι είναι το καλύτερο. Αν θέλεις να βρω να σου στείλω ποιο είναι να του ρίξεις μια ματιά. 

Φαντάσου Μπιμπερο δεν έχω πάρει γιατί σκοπεύω να θηλάσω αποκλειστικά. Εάν πια τόσο πολύ δεν τα καταφέρω τελευταία στιγμή από ένα φαρμακείο. Άσε που μου έχουν δώσει και ένα από τη nuk βρεφικό στη χειρότερη και καλά σαν διαφημιστικό. 

Έχω πάρει τόσο λίγα που ειλικρινά μερικές φορές αναρωτιέμαι αν είμαι λίγο υπερβολική χαχαχαχαχα

Just now, mommytobe είπε:

Δεν είναι και τόσο άσχετο.. Ότι πάρουμε σε προσφορά καλό είναι και να φεύγουν ένα ένα.. Εγώ πήρα της σεπτονα ένα σετακι με σαμπουάν-αφρόλουτρο, κρέμα σώματος και κρέμα για το συγκαμα,..τα είχε πολύ φτηνά στα λιντλ και έχω ακούσει από πολλές ότι είναι καλά.. Θα δοκιμάσω αυτά και αν δεν μας κάθονται καλά τότε θα πάρω κάτι άλλο.. Παμπερς έχουμε πάρει μια συσκευασία για αρχη που τα βρήκαμε και αυτά σε τιμή πολύ καλή και μωρό μαντίλα που παρήγγειλε η μαμά μου και αυτά διότι και αυτά τα βρήκε σε πάρα πολύ καλή τιμή.. Είναι πράγματα που θα χρειαστούν σιιιγουρα.. 

@mommytobe κι εγώ πάνες κοιτάω μέσω Σκρουτζ να πάρω τώρα έχουν πέσει λίγο οι τιμές! Απλά θα πάρω ένα πακέτο μόνο γιατί σκέφτομαι ότι ίσως να μην του ταιριάζει και τζάμπα λεφτά κι εκεί. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, dpilo είπε:

@Mighty σε καταλαβαίνω απόλυτα!!! Εγώ δεν έχω πάρει τίποτα πέρα από καρότσι Πορτ μπεμπέ (εκεί θα κοιμάται για αρχή) κάθισμα αυτοκινήτου και κάποια φορμακια - ζιπουνακια και πάλι όχι πολλά γιατί δεν ξέρω πόσο γρήγορα θα μεγαλώσει. Γενικά δεν έχω ξοδέψει τίποτα και γενικά δεν θέλω να δώσω χρήματα που θα πάνε τσάμπα και κυρίως δεν τα καταλάβει και το μωρό τίποτα. 

Τώρα θα πάρω κάτι πανάκια για τον ώμο και αλλαξιερα (όχι έπιπλο) αυτό το μαλακό υλικό για να το μεταφέρω από συρταριερα (δική μου) σε πλυντήριο και από πλυντήριο σε κρεβάτι. Για θηλαστρο θα νοικιάσω νοσοκομειακό δεν θα πάρω δικό μου. Όχι λόγω οικονομίας απλά το νοσοκομειακό κατέληξα μετά από έρευνα ότι είναι το καλύτερο. Αν θέλεις να βρω να σου στείλω ποιο είναι να του ρίξεις μια ματιά. 

Φαντάσου Μπιμπερο δεν έχω πάρει γιατί σκοπεύω να θηλάσω αποκλειστικά. Εάν πια τόσο πολύ δεν τα καταφέρω τελευταία στιγμή από ένα φαρμακείο. Άσε που μου έχουν δώσει και ένα από τη nuk βρεφικό στη χειρότερη και καλά σαν διαφημιστικό. 

Έχω πάρει τόσο λίγα που ειλικρινά μερικές φορές αναρωτιέμαι αν είμαι λίγο υπερβολική χαχαχαχαχα

Λίγα ειναι αυτα?Εγω εχω ΠΗΤ 9/2 και δεν εχω αγορασει τιποτα απολυτως!!!!

Εχω ολο το Δεκέμβρη μπροστά κι αν ειμαι τυχερη κι ολο το Γεναρη.

 

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Λίγα ειναι αυτα?Εγω εχω ΠΗΤ 9/2 και δεν εχω αγορασει τιποτα απολυτως!!!!

Εχω ολο το Δεκέμβρη μπροστά κι αν ειμαι τυχερη κι ολο το Γεναρη.

 

@Joka χαχα γεννάω πριν από εσένα είμαι μανούλα Ιανουαρίου  εγώ! Εσύ έπεσες και σε ένα lockdown εγώ πρόλαβα κυριολεκτικά τελευταία στιγμή γιατί αλλιώς θα κοιμιζα το μωρό στον καναπέ με το άνοιξε κλείσε των καταστημάτων.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dpilo είπε:

@Joka χαχα γεννάω πριν από εσένα είμαι μανούλα Ιανουαρίου  εγώ! Εσύ έπεσες και σε ένα lockdown εγώ πρόλαβα κυριολεκτικά τελευταία στιγμή γιατί αλλιώς θα κοιμιζα το μωρό στον καναπέ με το άνοιξε κλείσε των καταστημάτων.

Ποτε γεννας?Μπηκες στο μηνα σου?Εγω αρχες Γεναρη μπαινω...


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Joka είπε:

Ποτε γεννας?Μπηκες στο μηνα σου?Εγω αρχες Γεναρη μπαινω...

24/1 έχω Πητ! Μπαίνω στο μήνα μου τα Χριστούγεννα! Γενικά μου είπε η γιατρός από την ΠΗΤ έχουμε 2 βδομάδες πριν και μια μετα να περιμένουμε! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, dpilo είπε:

24/1 έχω Πητ! Μπαίνω στο μήνα μου τα Χριστούγεννα! Γενικά μου είπε η γιατρός από την ΠΗΤ έχουμε 2 βδομάδες πριν και μια μετα να περιμένουμε! 

Α,οκ!Με το καλο σε ολες μας!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, KwnKwn10 είπε:

Κι εγώ πήρα περιποίηση μωρού proderm μυρίζουν καλά και πήρα κια απορρυπαντικα και μαλακτικό. Ψάχνω να αγοράσω φορμακια ύπνου αλλά δεν βλέπω πουθενά καμία τρελή προσφορά... Έχετε δει τπτ εσείς;; 

Δυστυχώς ούτε εγω ειδα,  αν κ ειχα ψωνισει πριν το lockdown..  Απλα κοιτουσα απο περιέργεια..  Παντως αν θελεις βαμβακερα για υπνο,  στα mothercare εχει τα 3 30 ευρω, νομιζω ειναι αρκετα καλα κ επειδή πηρα μια τετοια 3αδα ειναι κ πολυ καλη ποιότητα! Κ με πατουσακια μεσα κ ενσωματωμένα γαντακια! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Εμείς αγοράσαμε πάνες pampers !! Νο1, Νο2 και Νο4 αχρείαστες δεν θα πάνε,  αλλά η τιμή τους απίστευτη! Από το panes.gr Επίσης πήρα απορρυπαντικό ρούχων και κρέμες συγκάματος και σώματος! 50% πιο φθηνά! Είχα δει την τιμή τους και με το που είδα τα εκπτωτικά δεν κρατήθηκα! Μετάνιωσα που δεν πήρα παραπάνω απορρυπαντικό  για τα ρούχα!! 

Βρε κορίτσια οι πάνες 0 για ποια ηλικία είναι?


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Δυστυχώς ούτε εγω ειδα,  αν κ ειχα ψωνισει πριν το lockdown..  Απλα κοιτουσα απο περιέργεια..  Παντως αν θελεις βαμβακερα για υπνο,  στα mothercare εχει τα 3 30 ευρω, νομιζω ειναι αρκετα καλα κ επειδή πηρα μια τετοια 3αδα ειναι κ πολυ καλη ποιότητα! Κ με πατουσακια μεσα κ ενσωματωμένα γαντακια! 

Θα συμφωνήσω, κι εγώ πήρα και είναι εξαιρετικά σε ποιότητα!

Just now, Τουτουνι είπε:

Βρε κορίτσια οι πάνες 0 για ποια ηλικία είναι?

Αν δεν κάνω λάθος είναι για πρόωρα μωράκια!

 

@Ani!!μου πήρες απαντήσεις καμπύλης;

 

Επεξεργάστηκαν by Hope.2019
  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...