Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 22 ώρες πρίν, LeneL είπε:

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

      Καλησπέρα! Ναι εχεις δίκιο! Πρέπει να ρωτήσει αν η τιμη θα είναι για μια ή και για δεύτερη προσπάθεια.
      Τι άλλο να ρωτήσει;  Αραγε εδώ θα είναι Ελληνίδες ή μπορεί και από αλλη  χώρα; 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Κοριτσια μου Καλημέρα! σχετικά με το τι λέει ο κόσμος να σας πω τι μου είπε η μαναβισα!

καιρο εχουμε να σε δούμε, είσαι καλα;;;;

-ναι της λεω μια χαρά 

-εισαι 7,5 μηνών τωρα;;;

-Οχι της λεω στον 6ο μπαινω

-εχεις μεγάλη κοιλια, Μηπως εχεις διδυμα;;;

-μπα τι λεω θα το ήξερα ενα κοριτσάκι εχω...

-Μην το λες λεει... :):)

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ani!! είπε:

Κοριτσια μου Καλημέρα! σχετικά με το τι λέει ο κόσμος να σας πω τι μου είπε η μαναβισα!

καιρο εχουμε να σε δούμε, είσαι καλα;;;;

-ναι της λεω μια χαρά 

-εισαι 7,5 μηνών τωρα;;;

-Οχι της λεω στον 6ο μπαινω

-εχεις μεγάλη κοιλια, Μηπως εχεις διδυμα;;;

-μπα τι λεω θα το ήξερα ενα κοριτσάκι εχω...

-Μην το λες λεει... :):)

Καλημερουδιααα! Μάλλον νομίζει ότι δεν κάνουμε υπηρηχους ακόμα, όπως παλιά :p

Eμενα κορίτσια δεν μου έχει πει κάποιος τέτοια σχόλια ,ευτυχώς! Λίγους βλέπω κιόλας.   Αλλά να σας πω κάτι; Σε όλη μας τη ζωή θα μας πουν κάτι που ίσως μας πειράξει, μας φανεί περίεργο η κακοπροαίρετο, όχι μόνο στην εγκυμοσύνη μας. Οπότε η καλύτερη στάση είναι η αδιαφορία... Δύσκολο πολλές φορές, το ξέρω. Ας κρατήσουμε μόνο τα θετικά κ γεμάτα αγάπη λόγια του συντρόφου μας, των γονιών, των αδερφών κ φίλων μας!!! 

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofi8 είπε:

Καλημερουδιααα! Μάλλον νομίζει ότι δεν κάνουμε υπηρηχους ακόμα, όπως παλιά :p

Eμενα κορίτσια δεν μου έχει πει κάποιος τέτοια σχόλια ,ευτυχώς! Λίγους βλέπω κιόλας.   Αλλά να σας πω κάτι; Σε όλη μας τη ζωή θα μας πουν κάτι που ίσως μας πειράξει, μας φανεί περίεργο η κακοπροαίρετο, όχι μόνο στην εγκυμοσύνη μας. Οπότε η καλύτερη στάση είναι η αδιαφορία... Δύσκολο πολλές φορές, το ξέρω. Ας κρατήσουμε μόνο τα θετικά κ γεμάτα αγάπη λόγια του συντρόφου μας, των γονιών, των αδερφών κ φίλων μας!!! 

 

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εγώ κλεισμένη μέσα στο σπίτι συνέχεια δεν έρχομαι σε επαφή με.κανεναν!!! Είμαι τυχερή απ' τη μια γιατί κανένας δεν μου λέει τίποτα δεν με επηρεαζει και δεν με κρίνει.!!! 

Κορίτσια μου, πως πέρασε ο καιρός...και το λέω εγώ αυτό που μετραγα απ' την αρχή τις μέρες μια μια ( και ακόμα το κάνω δηλαδή!!!) Δεν το πιστεύω ότι σε δύο μήνες γεννάνε...ανυπομονώ και αγωνιώ ταυτόχρονα!!! Εσείς πώς νιώθετε???

  • Μου αρέσει 3

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εγώ κλεισμένη μέσα στο σπίτι συνέχεια δεν έρχομαι σε επαφή με.κανεναν!!! Είμαι τυχερή απ' τη μια γιατί κανένας δεν μου λέει τίποτα δεν με επηρεαζει και δεν με κρίνει.!!! 

Κορίτσια μου, πως πέρασε ο καιρός...και το λέω εγώ αυτό που μετραγα απ' την αρχή τις μέρες μια μια ( και ακόμα το κάνω δηλαδή!!!) Δεν το πιστεύω ότι σε δύο μήνες γεννάνε...ανυπομονώ και αγωνιώ ταυτόχρονα!!! Εσείς πώς νιώθετε???

Καλημέρα τουτουνι! Κι εγώ το ίδιο! Αγχώνομαι παρά πολύ για την ώρα της γέννας... Σκέφτομαι πως θα είναι οι πονοι, αν γεννήσω φυσιολογικά κ γενικά αν πάνε όλα καλά ... Επίσης σκέφτομαι πως θα μοιάζει το μωράκι μου..  έχω πολύ περιέργεια να την δω! Θα μας τα δώσουν αγκαλιά κ θα κάνουν ουα ουά! <3

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofi8 είπε:

Καλημέρα τουτουνι! Κι εγώ το ίδιο! Αγχώνομαι παρά πολύ για την ώρα της γέννας... Σκέφτομαι πως θα είναι οι πονοι, αν γεννήσω φυσιολογικά κ γενικά αν πάνε όλα καλά ... Επίσης σκέφτομαι πως θα μοιάζει το μωράκι μου..  έχω πολύ περιέργεια να την δω! Θα μας τα δώσουν αγκαλιά κ θα κάνουν ουα ουά! <3

Εγώ θα κάνω καισαρική και απορώ πως θα είναι το μετά...αν θα πονάω αν θα μπορώ να φροντίσω τα μωράκια μου ...

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τουτουνι said:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εγώ κλεισμένη μέσα στο σπίτι συνέχεια δεν έρχομαι σε επαφή με.κανεναν!!! Είμαι τυχερή απ' τη μια γιατί κανένας δεν μου λέει τίποτα δεν με επηρεαζει και δεν με κρίνει.!!! 

Κορίτσια μου, πως πέρασε ο καιρός...και το λέω εγώ αυτό που μετραγα απ' την αρχή τις μέρες μια μια ( και ακόμα το κάνω δηλαδή!!!) Δεν το πιστεύω ότι σε δύο μήνες γεννάνε...ανυπομονώ και αγωνιώ ταυτόχρονα!!! Εσείς πώς νιώθετε???

Αχ κι εγώ τώρα που έχουμε ξεκινήσει να οργανωνόμαστε έχω ξεσηκωθεί .. ανυπομονώ !  Θέλω να τα γνωρίσω .. να δω που μοιάζουν , τις φωνούλες τους , τη μυρωδιά τους ... 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Αχ κι εγώ τώρα που έχουμε ξεκινήσει να οργανωνόμαστε έχω ξεσηκωθεί .. ανυπομονώ !  Θέλω να τα γνωρίσω .. να δω που μοιάζουν , τις φωνούλες τους , τη μυρωδιά τους ... 

Εμείς τα έχουμε.ετοιμα μόνο η βαλίτσα μου για το νοσοκομείο μένει και πάνες...αλλά κι εγώ ανυπομονώ!!!σε λίγο καιρό θα είμαστε γονείς!!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος!!!!!

  • Μου αρέσει 4

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Εγώ θα κάνω καισαρική και απορώ πως θα είναι το μετά...αν θα πονάω αν θα μπορώ να φροντίσω τα μωράκια μου ...

Αχ απίστευτο είναι που θα χεις δύο γλυκά ζουζουνακια! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Κοριτσια μου Καλημέρα! σχετικά με το τι λέει ο κόσμος να σας πω τι μου είπε η μαναβισα!

καιρο εχουμε να σε δούμε, είσαι καλα;;;;

-ναι της λεω μια χαρά 

-εισαι 7,5 μηνών τωρα;;;

-Οχι της λεω στον 6ο μπαινω

-εχεις μεγάλη κοιλια, Μηπως εχεις διδυμα;;;

-μπα τι λεω θα το ήξερα ενα κοριτσάκι εχω...

-Μην το λες λεει... :):)

Αυτή ξέρει καλύτερα :lol: χαχαχα ρε θα μας τρελάνουν! Και εμένα κάτι τέτοια κουφά μου λένε, αλλά δεν με αγγίζει τίποτα! Εγώ, ο αντρούλης μου και το μωρό μας...μόνο αυτοί :wub:

Just now, Τουτουνι είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εγώ κλεισμένη μέσα στο σπίτι συνέχεια δεν έρχομαι σε επαφή με.κανεναν!!! Είμαι τυχερή απ' τη μια γιατί κανένας δεν μου λέει τίποτα δεν με επηρεαζει και δεν με κρίνει.!!! 

Κορίτσια μου, πως πέρασε ο καιρός...και το λέω εγώ αυτό που μετραγα απ' την αρχή τις μέρες μια μια ( και ακόμα το κάνω δηλαδή!!!) Δεν το πιστεύω ότι σε δύο μήνες γεννάνε...ανυπομονώ και αγωνιώ ταυτόχρονα!!! Εσείς πώς νιώθετε???

Και εγώ τα ίδια συναισθήματα,

έχω αρχίσει διάφορα σεμινάρια  και ατελείωτα βιντεάκια στο YouTube για να μαθαίνω,  βέβαια σαν το πρακτικό δεν υπάρχει πουθενά!  

Just now, Τουτουνι είπε:

Εγώ θα κάνω καισαρική και απορώ πως θα είναι το μετά...αν θα πονάω αν θα μπορώ να φροντίσω τα μωράκια μου ...

Να ξέρεις σε σκέφτομαι και μου δίνεις δύναμη και γενικά όλες οι διδυμομανούλες, γιατί εάν αγχώνομαι με ένα ζουζούνι, φαντάζομαι εσάς με δύο! Θηλασμός, μπάνιο, άλλαγμα, για σας ένα μεγάλο στοίχημα που είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρετε! 

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ κορίτσια είμαι συγκινημένη, γιατί όλο αυτόν τον καιρό, σε όλο αυτό το όνειρο να γίνουμε μανούλες, στα δύσκολα και στα εύκολα, στην αγωνία και στην χαρά, ήσασταν όλες κοντά μου!!! Νιώθω τόσο τυχερή που είμαι σε αυτή την ομάδα και σας έχω γνωρίσει (έστω και έτσι) που νιώθω για όλες σας, σαν να είστε οικογένεια! Σας αγαπώ και ας μην σας ξερω! 
(Ήθελα πολύ καιρό να σας το πώ) :wub::wub::wub:

  • Μου αρέσει 10

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Αχ κορίτσια είμαι συγκινημένη, γιατί όλο αυτόν τον καιρό, σε όλο αυτό το όνειρο να γίνουμε μανούλες, στα δύσκολα και στα εύκολα, στην αγωνία και στην χαρά, ήσασταν όλες κοντά μου!!! Νιώθω τόσο τυχερή που είμαι σε αυτή την ομάδα και σας έχω γνωρίσει (έστω και έτσι) που νιώθω για όλες σας, σαν να είστε οικογένεια! Σας αγαπώ και ας μην σας ξερω! 
(Ήθελα πολύ καιρό να σας το πώ) :wub::wub::wub:

Τι γλυκούλα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Αχ κορίτσια είμαι συγκινημένη, γιατί όλο αυτόν τον καιρό, σε όλο αυτό το όνειρο να γίνουμε μανούλες, στα δύσκολα και στα εύκολα, στην αγωνία και στην χαρά, ήσασταν όλες κοντά μου!!! Νιώθω τόσο τυχερή που είμαι σε αυτή την ομάδα και σας έχω γνωρίσει (έστω και έτσι) που νιώθω για όλες σας, σαν να είστε οικογένεια! Σας αγαπώ και ας μην σας ξερω! 
(Ήθελα πολύ καιρό να σας το πώ) :wub::wub::wub:

Μια μεγαλη αγκαλιά απο εμενα κ τη φουσκιτσα μου για εσας! ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Αχ κορίτσια είμαι συγκινημένη, γιατί όλο αυτόν τον καιρό, σε όλο αυτό το όνειρο να γίνουμε μανούλες, στα δύσκολα και στα εύκολα, στην αγωνία και στην χαρά, ήσασταν όλες κοντά μου!!! Νιώθω τόσο τυχερή που είμαι σε αυτή την ομάδα και σας έχω γνωρίσει (έστω και έτσι) που νιώθω για όλες σας, σαν να είστε οικογένεια! Σας αγαπώ και ας μην σας ξερω! 
(Ήθελα πολύ καιρό να σας το πώ) :wub::wub::wub:

Σου στέλνω μια.μεγαλη αγκαλιά!!!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 said:

Αχ κορίτσια είμαι συγκινημένη, γιατί όλο αυτόν τον καιρό, σε όλο αυτό το όνειρο να γίνουμε μανούλες, στα δύσκολα και στα εύκολα, στην αγωνία και στην χαρά, ήσασταν όλες κοντά μου!!! Νιώθω τόσο τυχερή που είμαι σε αυτή την ομάδα και σας έχω γνωρίσει (έστω και έτσι) που νιώθω για όλες σας, σαν να είστε οικογένεια! Σας αγαπώ και ας μην σας ξερω! 
(Ήθελα πολύ καιρό να σας το πώ) :wub::wub::wub:

Εγώ σου στέλνω 3 αγκαλιές .. μια από μένα και άλλες 2 από τα ζουζουνακια μου ! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...